Boyut
Sayfa Tipi
Sayfa Sayısı
Fiyat
Kapak Türü
Renk
Defter Tipi
Kağıt Boyutu
Tel Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Moleskine

" araması için 228 sonuç listeleniyor
Moleskine Cat Journal Kedi Defteri
Kargo Bedava

MoleskineCat Journal Kedi Defteri

750 TL
Sepete Git

Moleskine Defter Modelleri ile Kaliteli Sayfalar

Hayatın önemli detaylarından biri olan ve son derece kullanışlı ürünler sunan kırtasiye markaları herkes için önemli ürünler sunmaktadır. Bu ürünler bazen bir ajanda, bazen bir kalem ve bazen de bir silgi türevi büyük ya da küçük ürünler olarak karşınıza çıkmaktadır. İş temposu içerisinde not alma durumu herkes için bir tercihtir. Ancak not almadan da iş hayatında ya da okul hayatında hangi işlerin ne kadar tamamlandığı meçhul bir durumdur. Moleskine ajanda konusunda son derece başarılı ürünler sunan bir markadır. Günlük ihtiyaçların yazılabildiği ve birçok boyutta ürün ile satışlara sunulan kıymetli ürünler arasındadır. Marka sadece ajanda olarak değil pek çok önemli detay da barındırmaktadır. Defter konusunda da hemen her ölçüde ürün yelpazesi bulunmaktadır. Moleskine defter öğrenciler için tercih edilebilir konforlu ürünlerdir. Defter konusunda sadece öğrenciler ile durumu sınırlandırmamak gerekir. Günümüzde hemen her sektörde defter ve kalem ikilisi sıklıkla kullanılmaktadır. Marka değerine önem verenler ise genelde uzun solukla kullanımlara önem veren kişilerin tercihleridir. Günlük ve ajandalar gibi önemli defterler içerdikleri bilgiler nedeniyle yıllarca ilk gün olduğu gibi yıpranmadan kalmayı başarmalıdır. Bu önemli detayı ise, sektörde sadece bilinen markaların ürünleri kişilere sunabilir. Kırtasiye ürünleri olarak daha geniş kapsamlı düşünüldüğünde hayallerin sınırlarını zorlayan ve sanatçıları çizime yönlendiren Moleskine sketchbook defterler de bulunmaktadır. Kişilerin içinde bulundukları ortamları gözlemledikleri ve bunları akışa geçirebildikleri defterlerdir. Bu nedenle son derece beğenilen ve teknik bilgiye sahip olanlar için aranan bir ürün olmaktadır. Kişilerin günlük ihtiyaçları ve not alma oranları herkes için farklıdır. Bu sebeple herkes için ajanda seçimi farklı olmaktadır. Moleskine markası değer olarak oldukça kıymetli ürünleri sektöre sunmaktadır. Kişilerin beğenilerini uzun yıllardır toplamayı başaran ürünler herkes için son derece kıymetli modeller ve kullanışlı ürünleri ile tasarlanmaktadır. Özel tasarım olan tüm ürünlerin kullanım alanları gözetilerek tasarlandığı belirtilmelidir. Özel tasarımlar hediye olarak sıklıkla tercih edilen ve çok da beğenilen ürünlerdir. Son derece kıymetli ürünler olan söz konusu tasarımlar herkes için oldukça kıymetli ürünler arasındadır. Ajanda hediye edilmesi tüm bir yıl boyunca hediye ettiğiniz kişinin sizi hatırlaması anlamı taşımaktadır. Bu nedenle değer verilen kişilere sunulan kıymetli hediyeler olarak da satışlarda yerini almaktadır.

Farklı Tasarımları ile Moleskine Ürünleri

Farklı Tasarımları ile Moleskine Ürünleri

Ajandalar, günlük iş rutinlerinde ve hayatın temposunu yakalama noktasında kişilerin en önemli destekçilerinden biridir. Bu nedenle hemen herkes tarafından sıklıkla kullanımı tercih edilmektedir. Tasarımların kullanım amaçları günlük iş temposunu hafifletmek ve olabildiğince kolay, takip edilebilir bir tempo içerisinde kişileri asiste edebilmektir. Moleskine Weekly Notebook tek sayfa üzerinde bir haftalık planınızı gösterecek şekilde tasarlanmış olan ürünlerdir. Bu ürünlerin amacı haftalık iş akışı tek bakış ile yakalayabilmek ve yoğun olan günleri hızlı bir şekilde belirlemek üzerine tasarlanmıştır. Ajandaların tek sayfa gün içeren tasarımları günlük kullanımlar için son derece uygun olmaktadır. Haftalık iş akışını tek bakışta görebilmek bu tip ajandalarda pek kolay değildir. Vakti kıymetli olan kişilerin günlük ve haftalık olmak üzere iki adet ajanda kullandıkları bilinmektedir. Moleskine eskiz defteri ise genel olarak çizim üzerine tasarım yapan kişiler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Sayfaları çizgisiz ve düz olması sebebiyle kullanıcılarına çizim için son derece konforlu bir alan sunmaktadır. Genel olarak kullanıcıları için özgür bir alan sunan düz sayfalar çizim yapacak olanların kullanımlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Düz sayfalar tablo, şema gibi görsel olan notların sayfalara aktarılmasında yanıltıcı payı en düşük olan sayfa türüdür. Bu tip sayfalara sahip olan defterler ise söz konusu sektörde sıklıkla tercih edilen bir kullanıma sahiptir. Moleskine kalem kendi standardında uçsuz bir model kapasitesine ve kullanım konforuna bağlıdır. Bu nedenle hangi amaç ile kullanıldıkları oldukça önemlidir. Yazı için satın alınacak modeller farklı olmaktadır. Markanın çizim için ve tasarım için son derece farklı modellerde ve özelliklerde birçok sayıda ürünleri bulunmaktadır. Kalem kişilerin tasarımlarında ve yazılarında son derece önemli bir detay olmaktadır. Sonuç olarak yazı için kullanılacaksa uç kısmı ince olan bir kalem tercih edilmelidir. Ancak söz konusu ihtiyaç bir çizim kalemi ise, bu nokta da resim ya da kara kalem grubu kalemlerin tercih edilmesi son derece yerinde ve doğru bir karar olacaktır. Beğenilerin odağı haline gelen Moleskine ürünleri birçok konuda kişilerin tercihlerine sunulan keyifli tasarımlar olması nedeniyle her detayın ince aşamalardan geçirilerek tamamlanması önemli olmaktadır. Bu nedenle tercih edilen bir ajandanın tercih edilme sebebi kişisel olarak kullanım kapasitesine göre değişen özelliktedir.

Defterlerde Moleskine Renkleri ve Tarzı

Defterlerde Moleskine Renkleri ve Tarzı

Defter olarak oldukça fazla sayıda kullanıcısı bulunan çeşitli ürünler sektörde yer almaktadır. Defterler kendi içlerinde birçok kategoriye ayrılmaktadır. Bunlar kullanım alanlarına göre ve niteliklerine göre sınıflandırılmaktadır. Moleskine noktalı defter günlük standart kullanımlar için uygun ürünler olarak kabul edilir. Noktalı defterlerde tablo çizebilir ya da şemalar ile kolayca diz çizgiler elde ederek notlar alabilirsiniz. Hemen her konuda kişilerin tercihlerinden biri olan günlükler ise yine bu defterler üzerinden kolaylıkla yazılabilmektedir. Moleskine çizgisiz defter kullanım açısından keyifli olan ve çizgisiz defterlerin günlük olarak yoğun bir şekilde kullanıldığı bilinmektedir. Hemen her konuda kişilerin en önemli tercihlerinden biri olan defterler birçok alanda ve konu da kullanıcıların beğenilerini toplamayı başarmıştır. Okul defteri olarak da kullanılan ve bilhassa Moleskine kareli defter modelleri daha aktif olarak tercih edilen ürünlerdir. Hemen her konuda kişilerin ihtiyaçlarına temel sağlayan ürünler olmaktadır. Defter olarak beğenilen ürünlerin her noktada tercihlere sunulması kişilerin beğendikleri modellerden biridir. Bu nedenle kişilerin sıklıkla kullandıkları ürünler arasındadır. Ajanda olarak farklı bir kullanım alanı ve sayfa kapasitesi olan ürünler her sayfası rastgele kullanılan ürünler olmamaktadır. Bu nedenle günlük iş akışı yoğun olan kişilerin geniş sayfalar ile çalışıyor olması önemli olacaktır. Moleskine marka değeri oldukça yüksek ürünler ile kişilerin tercihlerine sunulmaktadır. Bu nedenle ürünlerin tercih edilmesi söz konusu olması durumu markanın uzun yıllar kullanıcılarına hizmet sunması anlamı taşımaktadır. Günümüzde kırtasiye anlamında birçok ürün ve marka bulunmaktadır. Ancak söz konusu ürünlerin müşteri memnuniyeti son derece düşük olmaktadır. Sektörde Moleskine markası oldukça yüksek bir değere sahip olmaktadır. Moleskine çizim defteri çoğunlukla sanatsal çalışmalar için tercih edilen defterler olarak kullanılmaktadır. Çizim defterleri genel olarak normal bir defter ebatlarında değildir. Dikdörtgen şeklinde görünen bir defter olmaktadır. Bu nedenle çizim için elverişli bir taban oluşturmaktadır. Moleskine not defteri kişilerin günlük ya da tüm detay önemli notlarını tutmuş oldukları defterlerdir. Bu defterler hemen her boyda ürünler olarak satışlara sunulmaktadır. Not defterleri genel olarak küçük boylarda tercih edilmektedir. Küçük not defterleri her nokta da kullanılabilen ürünlerdir.

Günümüzde birçok kişi için tercih edilebilir bir ürün olan ajandalar kullanım alanlarına göre birkaç başlıkta incelenir. Günlük kullanım konusunda oldukça başarılı bir ürün olan Moleskine defterler olarak değerlendirilir. En küçük boyutlarından biri olan Moleskine 9x14 neredeyse cep boyutunda bir ajanda olarak günün her anında kişilere kullanım kolaylığı sunmaktadır. Birçok konu da notların rahatlıkla yazılabileceği bu ajandalar dış kapları olarak da son derece sağlam ürünler olmaktadır. Boyut olarak Moleskine 13x21 ve Moleskine 19x25 gibi farklı birçok ölçüleri bulunmaktadır. Kullanım kolaylıklarına göre kişilerin tercihlerine sunulmaktadır. Ürün kaliteleri ise hemen herkes tarafından beğenilen söz konusu ajandaların günlük kullanımlarda yıpranma oranı son derece azdır. Birçok konuda test edilerek dış kapları deri olan bu defterlerin düzenli kullanımı halinde bir yıl boyunca kolaylıkla ilk günkü gibi kullanılması mümkün olacaktır. Moleskine marka değeri oldukça yüksek bir kırtasiye ürünü olması sebebiyle hemen her üründe müşteri memnuniyeti olarak geri dönüş almaktadır. Ürün satışları konusunda oldukça yüksek oranlara sahip olan marka herkes için kullanım faktörleri arasında yer almaktadır. Moleskine 13x21cm ürünlerinde boyutları sebebiyle sayfaları yıpranmaması için istemsiz ajandanın açılıp sayfaların zarar görmesi engellenmiştir. Kenar çizgisinden bir lastik ile kapakları bir arada tutan bir koruma bandı çekilmiştir. Bu bant sayesinde ajandanın sayfaları çantanın içinde kullanım haricinde açılmayacak ve defter kalitesi zarar görmeyecektir. Dış katmanı oldukça sağlam ürünler ile döşenmiş olmasında dolayı darbelere karşı korumalı olduğu bilinmelidir. Moleskine ürünlerinde kullanım kolaylıklarından bir olarak görülen bu lastik sayesinde her bölüm kendi içinde kontrol edilmektedir. Ajandaların en önemli özelliklerinden biri günlük notlar ve hatırlatıcı nitelik taşıması. Bir ajandanın hatırlatıcı olabilmesi için sürekli olarak göz önünde olması gerekmektedir. Göz önünde olan bir ajanda ise yıpranmaya oldukça eğimli ürün olacaktır. Ancak marka ürettiği ve satışlara sunmuş olduğu ürünlerin bu konu da garantörü olarak yıpranma konusunda dayanıklılık belirtmektedir. Kişiye özel tasarımlar ile hediyelikler arasında da girebilen söz konusu ürün herkes için son derece beğenilen ve kullanışlı ürünler arasındadır. Hediyelik olarak tercih edilen ürünlerde isme özel hazırlanma durumları da söz konusu olacaktır. Bu nedenle tüm bir yıl boyunca kişilerin en sık kullanmış olduğu ürünleri hediye olarak almaktadır. Çok yakın kişilerin birbirlerine sunmuş oldukça en keyifli ve anlamlı hediyelerden biri olarak karşılanmaktadır. Satış oranları olarak sektörde son derece iyi bir orana sahip olan marka müşteri memnuniyeti ve kullanım kolaylıkları olarak da kişilerin beğenilerini toplamaktadır.

Özel Tasarımlı Moleskine Ürünleri

Özel Tasarımlı Moleskine Ürünleri

Ajandaların günlük aktivitelerinde yer alan ve son derece keyifle kullanılan ürünlerin satışlarda yer alması markanın yaygın bir kullanım ağına sahip olmasından kaynaklanmaktadır. Moleskine a4 boyutları ve kullanım kolaylıkları ile son derece keyifli ürünler ile kişilerin tercihleri arasında yer alır. Moleskine cep boy ajandası ile her zaman kişilerin yanlarında taşıyabileceklerin boyutlarda ürünler olmaktadır. Bu nedenle de özellikle tercih edilen ürünler günlük ve basit notların dahi tutulabileceği ürünlerden biridir. Özel tasarımları olan markanın hediyeliklerinden biri de isme özel olarak tasarlanabiliyor olmasıdır. Kalem olarak da özel ürünler içermesi ve isme özel tasarlanması en çok tercih edilme sebepleri arasında yer alır. Yazım konforu olarak da oldukça beğenilen ürünlerden biri olan kalemler Moleskine roller kalem adı altında kişilerin tercihlerine sunulmaktadır. Özel tasarımlı ürünlerin içerisinde ajanda ve kalem olarak kişilerin kullanımlarına sunulan söz konusu ürünler birçok konuda ve tasarımda beğenilmektedir. Ajandaların önemli detaylarından biri olan sayfa düzenekleri çoğu zaman düz sayfalar ya da çizgili sayfalar olarak satışlarda yerini almaktadır. Kişilerin tercihlerini çoğunlukla çizgisiz ve orta boy olan modeller çekiyor olsa da satışların önemli bir kısmını cep boyları oluşturmaktadır. Sayfa düzenleri ve defterlerin yapıları günlük rutinlerden etkilenmemesi için dış yüzeyi özel tasarlanmaktadır. Bu nedenle hemen her konuda kişilerin en önemli tercihleri arasındadır. İş yerlerinde kullanılan ajandaların geniş bir kullanım alanı olması istenirken kişilerin çantalarında kolaylıkla taşıması için tercih ettiğimiz ürünlerin ise Moleskine tasarımları içerisinden küçük ya da orta boy standartlarında kişilere sunulması planlanmaktadır. Günümüzde marka değeri son derece önemlidir. Hemen herkes için farklı tasarımlar ile ürünler sunan birçok marka mevcuttur. Fakat söz konusu markaların güvenli kullanımları ise pek mümkün olmamaktadır. Bir ajandanın yıl ortasında sayfaları kontrolden çıkması ya da dışının görünüm olarak son derece yıpranmış olması kullanım konforunu etkileyen önemli detaylardan biridir. Bu nedenle hemen herkes için oldukça önemli bir ayrıntıdır.

Kırtasiye sektöründe son derece beğenilen ve aranılan ürünler ile kişilere hizmet sunan marka modelleri ile ön planda durmaktadır. Ürünlerin taşınmasında önemli rol oynayan çantalar ise herkes için kullanışlı ürünlerin kullanılmasında önem arz edecektir. Birçok konuda kişilerin beğenilerine örnek oluşturan ürünlerin Moleskine çanta modelleri arasında beğenilmesi markanın bu noktada başarılı ürünler ile satışlarda yer aldığını göstermektedir. Çantalar bilgisayar çantası ya da sırt çantası gibi birçok konu da iş hayatı ile uyumlu modellere sahiptir. Bazen bir evrak çantası olarak karşınıza çıkan marka, bazen de bilgisayar çantası olarak satışlarda yerini almaktadır. İş hayatının getirilerinden biri olan ve mesleki olarak da dosya taşınması söz konusu olan mesleklerde ise evrak çantalarının kullanılması son derece kullanışlı olmaktadır. İş hayatında kullanılan çantaların sağlam olması ve kolay kullanım imkânı sunması son derece önemli bir detaydır. Çoğunlukla iş için tercih edilen çantalar ya evrak ya da bilgisayar taşıma aracı olarak kullanılması sebebiyle ortopedik olması oldukça önemlidir. Bilgisayar çantaları boyut olarak standart ölçülerde yapılmaktadır. Bu nedenle hemen herkes için belirlenen ölçüler ile satın alınması mümkün olabilir. Moleskine a5 boyutu ile beğenilere sunulan ürünlerin her nokta da kişilerin kullanım alanlarının bir parçası konumundadır. Boyutları A5 kâğıt boyutlarında olan defterler kullanım olarak dar uzun olmaktadır. Bu şekilde olması sebebiyle rahatlıkla not alınabilen ve günlük iş akışının tüm detaylarını ihtiva edebilecek kadar geniş olan sayfaları ile konforlu hizmet sunacaktır. Ajandaların en önemli özelliklerinden biri olan Moleskine defter özelliği kullanıcıları tarafından en çok beğenilen özellikler arasındadır. Her model olmasa da bazı modellere tarih bölümüne noktalama işareti bırakılır. Böylelikle ajanda olarak değil söz konusu ürünü defter olarak da kullanabilmek mümkün olması için. Defter tercihleri kişilerin içinde bulunan yılın geçmesinin ardından da kolay bir kullanım imkânı sunacaktır. Bu sayede bir yıl boyunca kullanılmaya tarihli ajandalar çöpe gitmek yerine defter olarak ya da geçerli yılın tarihleri yazılarak da kolaylıkla kullanılabilmektedir. Moleskine markası müşteri memnuniyeti olarak oldukça beğenilen bir firmadır. Ürünleri sıklıkla tercih edilen ve beğenilerek kullanılan bir reklam değerine sahiptir. Bu nedenle hemen herkes için bir tercih sebebi olan marka birçok ürün ile satışlarda üst sıralarda yerini korumaya devam etmektedir.