"

Mom's Green

" araması için 116 sonuç listeleniyor

Mom's Green Bitkisel Deterjan Çeşitleri ile Sizleri Bekliyor

Organik kişisel bakım ve bitkisel temizlik ürünleri konusundaki çalışmalarını 2013 yılından beri sürdüren Mom’s Green, Türkiye’nin ilk Ecocert sertifikalı ürünlerini uluslararası standartlara uygun olarak üretir. Marka, çevre dostu ve ekolojik üretimleriyle öne çıkar; cildinize değer veren organik içerikli ürünlerini doğal yağlar ve parfümlerle harmanlayarak sunar. Tüm ailenin güvenle kullanabileceği ürünler, vücuda zararlı kimyasal maddeler içermez. Örneğin dermatolojik testlerden başarıyla geçen Mom’s Green sıvı sabun, hindistan cevizi yağı ve nişastadan elde edilen bitkisel ham maddeler içerir. Aynı zamanda formülünde aloe vera ve çiçek özleri bulunan sabun, ellerinizi temizlerken nemlendirir; içerdiği citronella yağı ferahlık ve tazelik hissi verir. Her cilt tipi için uygun olan ürün organik sertifikalıdır, çocuklar da güvenle kullanabilir. Çok amaçlı organik Mom’s Green bitkisel çamaşır suyu ise hem yüzey hem de çamaşır temizliğinde evinizin vazgeçilmez yardımcısı olur. Bitkisel çamaşır suyu güçlü formülüyle zorlu kir ve lekeler üzerinde etkilidir, beyaz çamaşırların yanı sıra renkli çamaşırlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Tüm silinebilir yüzeylerde bitkisel hijyen sağlayan ürün sayesinde yaşam alanlarınızdan taze çiçek kokusu yükselir. Mom’s Green kullananlar güvenli temizliğin eşsiz konforunu yaşar. Hayvansal bileşenler içermeyen, hayvanlar üzerinde test edilmeyen ve Vegan Society standartlarına sahip olan ürünlerde ayrıca fosfat, klor ve amonyak gibi zararlı kimyasal maddeler bulunmaz.

Organik Bulaşık Deterjanı Mom’s Green ile Güvenli Temizlik

Organik Bulaşık Deterjanı Mom’s Green ile Güvenli Temizlik

Bitkisel aktif maddeler içeren formülüyle bulaşık temizliğinde yüksek performans gösteren Mom’s Green bulaşık deterjanı, tüm inatçı yağ ve kirleri kolaylıkla çıkarır. Lekesiz temizliğin keyfini yaşatan ürünler, yüzeyleri çizmeden temizler. Boya içermeyen ve cilt dostu formülüyle öne çıkan bulaşık deterjanı, günlük kullanım için uygundur. Ecocert onaylı ürün elde yıkamada tencerelerden porselen takımlara, cam bardaklardan tavalara kadar her türlü mutfak eşyasında bitkisel temizliğin gücünü yansıtır. Kötü kokulara karşı doğal limon ve portakal yağı ile savaşan deterjanın ayrıca hassas eller için geliştirilen aloe veralı çeşidi bulunur. Doğaya zarar vermeyen içeriklerle üretilen Mom’s Green bulaşık tableti, kirleri hızlıca yok ederek kusursuz temizlik sağlar; bulaşık makinesinde yıkanabilen tüm mutfak eşyalarına parlak bir görünüm ve hijyen kazandırır. Fosfat ve klorlu bileşikler içermeyen ürün, bütün ailenin bulaşıklarında güvenle kullanılabilir. Ekolojik bileşenlere sahip oksijenli formülüyle dikkat çeken bulaşık makinesi tabletinde, karbonattan elde edilen ham maddeler de yer alır. Her yıkamada bir tablet kullanmak üst düzey temizlik etkisi için yeterlidir. Mom’s Green kullanıcı yorumları, ürünlerin bulaşıklar üzerindeki kuvvetli etkisinden duyulan memnuniyeti yansıtır. Gücünü bitkilerden alan ve organik sertifikalarıyla güvenli kullanım imkanı sunan ürünler, doğal içerikleri sayesinde alerjik yapıdaki kullanıcıların da beğenisini kazanır. Özel formülleriyle cildinize önem veren temizlik malzemeleri, konsantre yapılarıyla bütçe dostudur ve uzun süreli kullanım sunar. Aynı zamanda çevre dostu olan Mom’s Green ürünleri, konsantre yapıları ve geri dönüşüme uygun ambalajları ile çok daha az atığa yol açar. Ürünler bağımsız laboratuvarlarda dermatolojik testlerden geçer; sles, paraben ve amonyak gibi kimyasal maddeleri içermedikleri için tüm yaş gruplarının kullanımına uygundur. Organik içerikleriyle yeni doğan bebeklerden yetişkinlere kadar her yaş grubuna hitap eden ekolojik ve bitkisel özlü malzemeler, kısa sürede evinizin vazgeçilmez ürünleri arasına girer. Set halinde sunulan seçenekleri tercih ederek daha avantajlı bir alışveriş fırsatı yakalayabilirsiniz. “Mom’s Green nerede satılıyor” sorusunun cevabı ise artık çok kolay, tüm kişisel bakım ve bitkisel temizlik ürünleri Trendyol ile sadece bir tık ötenizde!

Evinize Bitkisel Hijyen Getiren Mom’s Green Çeşitleri

Evinize Bitkisel Hijyen Getiren Mom’s Green Çeşitleri

Optik ağartıcı ve klor içermediği için renkli ve beyaz çamaşırlarda kullanılabilen Mom’s Green çamaşır deterjanı, tüm aile üyelerinin çamaşırlarındaki kir ve lekeleri doğadan aldığı üstün temizlik gücüyle çıkarır. Deterjan kır çiçekleri, lavanta, beyaz çiçekler ve kokusuz çeşitleriyle çamaşırlarınızda maksimum ferahlık sağlar. Ayrıca beyaz çamaşırlar için özel olarak geliştirilen ve içeriğinde citronella yağı bulunan ürün çeşidiyle çamaşırlarınız geleneksel beyaz sabun kokusuna kavuşur. Bitkisel deterjan, çamaşır makinesinde kullanmaya uygun özellikler taşır, ikinci durulamaya gerek yoktur. Konsantre formüllü deterjan, suyun tüm sertlik derecelerinde etkisini gösterir. ICEA onaylı bitkisel ham maddeler içeren çok amaçlı Mom’s Green leke çıkarıcı sprey ise çamaşırlarınızı ağartmadan lekeleri yok etmenize yardımcı olur. İçeriğinde bulunan portakal yağı sayesinde hoş bir kokuya sahip olan leke çıkarıcı, hem beyaz hem de renkli çamaşırlar üzerinde etkilidir. Sprey yüzeylerdeki lekelerin üzerine direkt sıkılır ve 1-2 dakika bekleme süresinden sonra silinir. Doğal kaynaklardan elde edilen ürün, pratik kullanım özellikleriyle öne çıkar. Çamaşırları yumuşatırken dokusuna zarar vermeyen Mom’s Green yumuşatıcı, her türde kumaşın pamuk gibi bir yapıya sahip olmasını sağlar; aynı zamanda birbirinden güzel koku seçenekleriyle de ilgi çeker. Kullanmadan önce çalkalanması gereken ürün, çamaşır makinesine güvenle konulabilir. Bitkisel bileşenlerinden dolayı tüm yaş gruplarının çamaşırlarında kullanıma uygundur. Mom’s Green yorum sayfalarında, bitkisel bulaşık ve çamaşır deterjanlarının yanı sıra yüzey temizliğinde gücünü gösteren organik içerikli ürünlerin yüksek performansı vurgulanır. Bitkisel mutfak temizleyici ürün, silinebilir tüm yüzeylerde kirden eser bırakmaz, yağ lekelerini ekstra ovalamaya gerek duymadan yok eder. Yaşam alanlarında lekesiz ve hijyenik temizliğin etkisi hissettiren ürün konsantre olduğu için küçük bir miktarı bile yeterli olur. Uygulama ardından yüzey, nemli bir bez veya süngerle silinerek durulanır.

Gücünü Doğadan Alan Mom’s Green Ürünleri Trendyol’da!

Gücünü Doğadan Alan Mom’s Green Ürünleri Trendyol’da!

Marka, bebeklerin narin cildi için özel olarak geliştirilen Mom’s Green bebek deterjanı ile renkli ve beyaz tüm çamaşırlar için bitkisel temizlik formülü sunar. Organik tarım ve doğal kaynakların birleşimden oluşan deterjan boya içermez ve kokusuzdur. Aloe vera katkılı temizleyici, çamaşır makinesinde rahatlıkla kullanılabilir, dozaj talimatına uyulması yeterlidir. Bebeklere yönelik ürünleriyle öne çıkan markanın bebekler için üretilen yumuşatıcısı da bulunur. Üretim ve ambalaj süreci Ecocert ve Vegan Society standartlarına uygun olan bitkisel yumuşatıcı, deterjanla beraber ikili set halinde de sipariş edilebilir. Mom’s Green bebek şampuanı ise bebeğinizin saçlarını özenli bir şekilde temizler ve korur. Şampuanın içeriğinde organik aloe vera, mersin suyu ve portakal yağı bulunur. Ürün saçları ve saç derisini nemlendirir ve üst düzey yumuşaklık sağlar. Silikon, parfüm ve boya gibi cildi olumsuz etkileyebilecek maddeler içermeyen Mom’s Green şampuan, organik tarımla elde edilen bileşenleri sayesinde ebeveynlerin güvenini kazanır. Bebek ve çocukların kullanımına uygun olan şampuanı köpürtüp durulamak yeterlidir. Hassas ciltlere özel tasarlanan ürün, saf formülü ile doğal bir temizlik ve bakım imkanı verir. Mom’s Green duş jeli de markanın en çok tercih edilen bitkisel kişisel bakım ürünlerinden biridir. Aloe vera, kır çiçekleri, lavanta ve sabun kokulu çeşitleriyle banyo keyfini artıran duş jeli cildi arındırır, canlandırır ve aynı zamanda nemlendirir. Tüm yaş gruplarına uygun kişisel bakım malzemelerinin yanı sıra çamaşır, bulaşık ve yüzey temizliğinde güvenle kullanabileceğiniz organik Mom’s Green ürünlerini hızlı ve bütçeye uygun alışveriş avantajlarıyla Trendyol’dan satın alabilirsiniz.