Araç Marka ve Model
Ekran Boyut (inç)
Teyp Özellikleri
Fiyat
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Multimedya Görüntü Sistemi

" araması için 23914 sonuç listeleniyor

Multimedya Görüntü Sistemi Hakkında Sık Sorulan Sorular

Multimedya Görüntü Sistemi Nereden Alınır?

Multimedya görüntü sistemi, ergonomik tasarımları ve fonksiyonel özellikleri ile benzersiz sürüş keyfi yaşamanız için Trendyol'dan satın alınabilir. Bir yandan yoldan görüşünüzü ayırmadan devam edebileceğiniz diğer taraftan da güvenli yolculuk yapabileceğiniz ürün çeşitleri, her ihtiyaca uygun özelliklere sahiptir. Barındırdığı teknik destek sayesinde sürücüye yardımcı olan bu multimedya görüntü sistemleri, her türlü medya ürünlerine ve müzik dosyalarına ulaşmanızı da sağlar. Akıllı telefonlarınızdan gelen bildirimleri bu ekranda görebilir ve telefon görüşmelerinizi rahatlıkla yönetebilirsiniz. Beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza yönelik multimedya görüntü sistemi çeşitlerini farklı özellikleri ile Trendyol'dan satın alabilirsiniz.

Multimedya Görüntü Sistemi Kullanışlı Mıdır?

Multimedya görüntü sistemi, yolculukları eğlenceli kılan aksesuarlardan olduğundan son derece kullanışlıdır. Hem güvenli hem de keyifli bir sürüş deneyimi sağlayan bu ürün çeşitleri, her araca uygun tasarımlara sahiptir. Aracınızın markası ya da modeli fark etmeksizin uygun multimedya görüntü sistemi bulunur. Ekran sayesinde geri görüş kamerasını yakından takip edebilirsiniz. Aynı zamanda cep telefonunuzdan aldığınız bildirimleri buradan görebilir ve görüşmelerinizi kolayca yönetebilirsiniz. Ekran büyüklüğü ve ses entegrasyonu gibi detaylara dikkat ederek kullanışlı ürünlerin özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Bu ürünler sayesinde aracınızda akıllı cihazınızdan tüm özellikleri taşıyabilmeniz mümkün hale gelir. Kullanışlı multimedya görüntü sistemi, bir yandan navigasyon sayesinde yön bulmanızı kolaylaştırır. Ayrıca bir yandan da müzik dinleyip video izlemenizi sağlar.

Multimedya Görüntü Sistemi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Araç multimedya sistemi alırken nelere dikkat edilmeli konusu basit biçimde incelenebilir. Tamamen kişilerin istek ve ihtiyaçlarına yönelik olarak kaliteli markalar tarafından tasarlanan araç multimedya görüntüleme sistemleri, farklı tasarımlardan oluşur. Kullanılacak otomobilin markasına ve modeline yönelik olarak sorunsuz uyum sağlaması gerekir. Bu sayede arka görüş kamerasından telefon senkronizasyonuna, navigasyon yönlendirme sisteminden telefon görüşme yapılmasına kadar pek çok alanda işlevsel olarak kullanılır. Ses sistemlerinin kaliteli olması ve telefon görüşmeleri hem de video ve müzik içerikleri için önemlidir. Bu yüzden ekran büyüklüğü ile birlikte sese de dikkat edilmesi gerekir. Ön göğüs tasarımına uygun modeller tercih ettiğinizden emin olmanız gerekir. Çünkü araç içi dekorasyon da önemlidir. Bunların yanı sıra GPS özelliği, akıllı telefon ile bağlantı seçenekleri ve destekleyen multimedya içerikleri gibi alanlara dikkat etmelisiniz.