placeholder
"

My Valice

" araması için 706 sonuç listeleniyor

My Valice

My Valice

Türkiye’nin önde gelen çanta ve valiz firmaları arasında yer alan My Valice, birbirinden kaliteli ürünleri ve estetik tasarımlara sahip modelleriyle seyahat ürünlerine bakışınızı değiştiriyor. Çoğu şehirde yenilikçi ve saygın markalar arasında öne çıkmasının yanı sıra çanta üretiminde teknolojik imkanlardan faydalanarak sıra dışı stiller ortaya koyuyor. Test edilerek üretilen dayanıklı ürün materyalleri sayesinde kullanıcıya sunduğu uzun ömürlü kullanım My Valice valiz ve diğer kategorilerdeki ürünlerinin güvencesini oluşturuyor. Yolculuklarda, bebeğinizin yanında, okulda, spor hazırlığında ve hayatın birçok alanında en büyük yardımcınız olmaya aday ürünler, her yaştan kullanıcının beğenisini toplamaya devam ediyor. My Valice çanta, değerlendirme ve puanlandırmalarından anlaşılabilecek müşteri desteği sayesinde kullanıcı tercihlerine yönelttiği ürün anlayışını günden güne genişletiyor.

1998’de ilk mağazasını İstanbul’da açan My Valice üçlü set, dörtlü set valizleriyle kısa sürede tüm ülkeyi saran başarıya ulaşıyor. Başlarda çeşitli markaların ürünlerini satarak ilerlerken kısa sürede kullanıcı odaklı üretimleri çerçevesinde, standart haline getirdiği kaliteyi ve özgünlüğü kendi adı altında birleştirmeyi başarıyor. Online satış mağazaları ve Türkiye’nin farklı yerlerinde hizmet veren birçok mağazası, seyahat akla gelince öncelikli tercihlerin arasında yer alıyor.

My Valice Sırt Çantaları ve Özellikleri

Valizler ve sırt çantaları, seyahat öncesinde hem planların hem eşyaların düzenlenmesi söz konusu olduğunda akla ilk gelen düzenleyicilerden oluyor. Birçok türe sahip bu düzenleyici ürünler arasında seçim yapmak oldukça zor olsa da amaca en uygununa, ürün hakkındaki özelliklere dikkat edilmesiyle ulaşılıyor. My Valice fiyat, yorum ve materyal incelemeleri sonucunda verilecek karar, seyahatinize uyum sağlayacak ideal ürüne ulaşmanıza yardımcı oluyor.

Markanın önde gelen ürünlerinden biri olan My Valice smart bag, patentli USB şarj teknolojisi sayesinde batarya endişesi yaşamadan uzun yolculuklar yapmanızı sağlıyor. İşlevsel bir kullanım sunan bu tasarımlar hem spor hem teknolojik tasarımıyla ayrıcalıklı bir deneyim yaşatıyor. Elektronik aletlerin sık taşındığı sırt çantaları, cihazınızın şarjının dolu kalmasını sağlıyor, işlerinizin yarım kalmasını önlüyor. İç bölmesine uzanan powerbank kablosu sayesinde ek bataryanıza kolaylıkla uyum sağlayan harici giriş, günlük ihtiyaçlar ve yoğun iş tempolarına destek olmak amacıyla hazırlanıyor. İçten dikişli gizli bölmesi sayesinde hırsızlık veya eşya kayıplarının önüne geçmeyi kolaylaştırıyor. Kartlık gözü sayesinde ihtiyaçlarınızın pratik şekilde bulunmasına imkan tanırken, kolay erişilebileceğiniz bu göz acil ihtiyaçlarınızda bölmeyi kolaylıkla bulabilmeniz için çanta iç ön yüzüne sabit üretiliyor. Gözlük aparatı aksesuarınızın korunmasını yardımcı oluyor. Ayarlanabilir askıları sayesinde belinizi en rahat hissettiğiniz seviyede kullanmanızı sağlıyor. 90 dereceye varan açıklık sağlayan çanta gözleri, sırtınızda bile aradığınıza ulaşmanıza yardımcı olurken, farklı boyutta eşyalara göre tasarlanan iç gözleri ihtiyacınız olan çoğu malzemeyi bir arada taşımanıza yardımcı oluyor. 15,6 inç ve altındaki tabletler ve bilgisayarlara uygun iç hacme sahip olması kalite olduğu kadar rahatlıkta da bir adım öne geçmenizi sağlıyor. Ergonomik ve yumuşak bir doku sağlayan sırt bölgesi, ortopedik omuz askılarının desteğiyle uzun süre taşınan durumlarda dahi rahat ve konforlu kullanımdan ödün vermiyor. El yapısına uygun tasarlanan tutma sapı ile kolay taşınabiliyor, su geçirmeyen yapısı sayesinde her ortama uyum sağlayan kullanım sunuyor.

Smart bag serisinden My Valice anne bebek çantası modellerinde de patente sahip marka, USB giriş özelliği sayesinde cihazlara olduğu kadar kullanıcılarına da işlerinde ekstra güç sağlıyor. 25-38 litrelik hacmi bebeğinizin tüm ihtiyaçlarını her an yanınızda bulundurmanızı sağlayarak zaman ve mekandan bağımsız bakım sürdürmenize yardımcı oluyor. My Valice bebek bakım çantası termo cep ve iç bölmeye açılan fermuarlı gözü sayesinde kullanım kolaylığı sağlarken, dayanıklı omuz askılarıyla hem beden merkezine yakın kullanım hem de ortopedik bir yapı sağlıyor. Yumuşak ve destekli kumaşı su geçirmiyor, bebeğin ve annelerin eşyalarını koruma altına alıyor. Lacivert, turuncu, gri, kırmızı, mor, pembe saks mavisi ve yeşil tonlarıyla her zevke hitap eden tasarımlar sunuyor.

Sırt Çantalarında Hacim ve Diğer Özellikler

Sırt çantası seçilmeden önce dikkat edilmesi gerek bir diğer özellik olan kapasite, My Valice ürünlerindeki boyutlar sayesinde her amaca uygun, farklı büyüklüklerde üretiliyor. Sırt çantanızı sıvı ile doldurmadığınız sürece litre cinsinden hacim hesaplaması kafa karıştırıcı hesaplamalar yaratsa da eşyalara yetecek alanlar konusunda oldukça net cevaplar verebiliyor. My Valice evrak çantası iş, okul ve diğer birçok model için farklı boyutlarda üretimler yapılıyor. Her birinde boyut sayıları önceden belirlenmiş olmakla beraber çantanın uzunluğu, yüksekliği, genişliği gibi parametreler hakkında net bilgiler sağlamayabiliyor.

Kapasite boyuta bağlı olmakla beraber çantaya neyin, ne kadar sığdırılabileceğinin ölçülmesinde zorluk yaratabiliyor. 20 inç yüksekliğe ve 11 inç genişliğe bağlı iki sırt çantası farklı kapasiteler sahip olabiliyor. Bu noktada ne kadar eşya sığdırılabileceği My Valice sırt çantası tasarımını da yakından ilgilendiriyor. Çeşitli bölmeler daha az alana daha fazla eşya koymaya yardımcı olurken, içeriğe erişimi de kolaylaştırıyor. Çoğu üretici kapasite hesaplarken standart formüllere başvursa da net bir hesaplama için çantanın teknik özelliklerine geri dönmek gerekebiliyor. My Valice freedom akıllı çanta modellerinde de fark edilebilecek iç ve dış bölmelerin toplamı ürünün gerçek boyutları hakkında bilgilendirici olabiliyor. Bölmelerin sayısı, gizli cepler, yan cepler ve aksesuar kılıfları çanta kapasitesini değiştirebileceği gibi standart hacimlerin hesabını zorlaştıran faktörler arasında görülebiliyor. My Valice akıllı çanta, şarj problemlerine getirdiği kesin çözümle günlük kullanıma uygun olarak üretiliyor. Notebook ve tabletlerin rahatça taşınabilmesine olanak sağlayan tasarımına ek 20-25 litrelik hacmi bulunuyor. Geniş ana bölmesi sayesinde My Valice okul çantası ve iş çantası tercih edenler ideal kullanım sağlıyor. Kameralar, ekstra yedek giysiler ve birkaç büyük kitap için de oldukça geniş bir alan sunuyor. Klasiklerden vazgeçemeyenler için siyah, lacivert, yeşil gibi renklerin yanı sıra kamuflaj ve çiçek desenlerine sahip modelleri de bulunuyor.

Smart bag Secret serisi patentli USB giriş özelliğine ek, gizli dikişe sahip fermuarı sayesinde iç bölme güvenliği sağlıyor. Valiz askı aparatıyla seyahatlerde sabit bir kullanım sunuyor, eşyalarınızın kaybolmasına karşı önlem almanıza yardımcı oluyor. 25-30 litrelik hacmi kısa süreli seyahatlerde ideal kullanım sağlamakla beraber, 850 gram ağırlığı sayesinde diğer çantalarla kullanımda fazla ağırlık yapmayan rahat bir kullanım sunuyor. Dizüstü bilgisayarla ve kitaplar için uygun büyüklüğü yaratan bu hacim, ufak boyuttaki kişisel bakım malzemeleri ve aksesuarlar için de depolama alanı yaratıyor. 30 litrelik sırt çantalarında dikkat edilmesi gereken diğer kriterler arasında malzeme, donanım ve dolgu malzemesi oluyor. Omuz askıları ve sırtta, bazı modellerde de kalça kemerinde bulunan dolgular bedene binen yükün dağılmasına yardımcı oluyor. Sadece sırt çantasıyla seyahat ediyor olsanız bile su geçirmez özellik çoğu zaman tercih nedenlerinden biri oluyor. Kılıflar bu görevi görse de ham malzemenin bu özelliğe sahip olması kaliteli kumaşa sahip ürünlerde öncelikli olarak aranıyor. Yürüyüş esnasında önemi ortaya çıkan çanta kısımlarından bir diğeri askılar oluyor. My Valice business sırt çantası yastıklı yapısı sayesinde ağırlığı omuzlara eşit şekilde dağıtırken bel ve kalça kemeri sayesinde ağırlığın karın bölgesine dağılmasını, vücuda eşit şekilde yayılmasını sağlıyor. Uzun süre sırtta kalacak çantalar için yeterli dolgu, içindekiler için koruma sağlarken çantanın yeteri kadar havalanmasına yardımcı oluyor. Ön gözü bulunan çoğu sırt çantası erişim kolaylığı sağlamak amacıyla oluşturuluyor. İster üstte ister altta olsun ekstra gözler kullanım kolaylığı sağlayarak çantada yeni alanlar yaratıyor. Genel olarak bakıldığında dizüstü bilgisayar ve birkaç kitap için 10-16 litre, fonksiyonel eşyalar ve paketler için 20-25 litre, profesyonel kamera ve hafta sonu gezileri için 30 litre ve üzeri çantaların kullanılması öneriliyor.

My Valice Laptop Çantaları ve Kullanımı

My Valice laptop sırt çantası, günlük kullanım için sık tercih ediliyor. Ofise, kafeye veya günü birlik yapacağınız gezilerde bilgisayarla beraber telefon, su şişesi, gözlük ve diğer birçok eşyayı yanınızda taşımanızı sağlıyor. Laptop çantalarında da bulunan patentli USB girişi, siz işinizi hallederken cihazınızın şarj olmasını sağlıyor. Özellikle online mağazalardan yapılan alışverişlerde rahatlık, malzeme ve tasarım öne çıkan ürün özellikleri oluyor. Ağır yük taşımasanız bile çantanın konforlu bir kullanım sunması, gün sonunda yaşayacağınız ağrıların önüne geçilmesini sağlayabiliyor. Eşyaların ağırlığını iç alan içerisinde eşit şekilde dağıtması vücuda yapacağı ağırlığı hafifletiyor. Vücut yapısına uygun seçim yapmak bu noktada oldukça önemli oluyor. Kadın kullanıcılar için daha dar omuz tasarımlarına sahip çantalar tercih edilebiliyor. Özellikle online alışverişlerde çanta boyutunun boy uzunluğuna sadece verilen ölçülerden yola çıkarak tahmin edilmeye çalışılması zor olabiliyor. Bu durumda herhangi bir modelin üzerinde çekilmiş ürün fotoğrafları, vücut tipinize ve boyunuza uygun seçimi yapmada kolaylık sağlayabiliyor. Fermuarın önemi çoğu zaman atlanıyor olsa da kullanım süresince eşyalarınızı koruyan ürün parçalarının en önemlilerinden birisi olarak biliniyor. Yağmur koruması içeren ve metal yapıya sahip fermuarlar, uzun ömürlü kullanım için çantanıza destek oluyor.

İş için yürüyerek, bisikletle, trenle veya uçakla dizüstü bilgisayar taşıyorsanız fermuarlı, yastıklı bir bölme sırt çantasında cihaz güvenliği için gerekli olabiliyor. Bu bölme hem cihazınıza uygun alanı yaratıyor hem bilgisayarınıza kısa sürede ulaşmanızı ve kullanmanızı sağlıyor. Ayrıca sırt çantanızdaki diğer eşyaları çıkardığınızda oluşan boşluktan dolayı meydana gelen yığılma sonucu çantanın şekline verilecek zararın önüne geçiyor. My Valice bilgisayar çantası, cihaz boyutuna ve kenar özelliklerine uygun yapıda tasarımlarıyla, cihaza uyan modelleri öne çıkıyor. İş için uluslararası ve ulusal seyahat eden kullanıcılar genellikle 11, 13, 15 inç bilgisayarları tercih edebiliyor. Daha büyük boyutlarda dahi bu ölçülere uygun iç hacim ve bölme boyutuna ulaşmak, kullanım kolaylığı sağlarken cihazınıza en uygun ortamı yaratıyor. Yeni tasarımlar ve cihazlarınıza en uygun taşıma kolaylığı sağlayan ürünlere My Valice online mağazalarından ulaşabilir, boyut ve kumaş ayrıntılarını inceleyerek doğru seçim yapma şansınızı arttırabilirsiniz.

My Valice Diamond Serisi ve Valiz Kullanımı

Valiz, seyahatin önemli bir parçasını oluşturuyor. Bilinçli karar vermek birbirinden farklı özelliklerdeki ürünler arasında oldukça zor olsa da hangi amaç için alacağınız ve deneyimleriniz ürün tercihlerinin kolaylaştırılmasında etkili oluyor. Dikkat edilmesi gereken ise farklı valiz türlerinin farklı seyahatler için uygun olması oluyor. Bunun yanı sıra tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza cevap vermesi göz önüne alınması gereken diğer noktaları oluşturuyor.

My Valice büyük boy valiz seçenekleri paketlerinize ve eşyalarınıza tam koruma sağlamak amacıyla üretiliyor. Hammaddesinin %100 ABS polimerden üretiliyor olması ekstra koruyuculuk sağlarken, seyahatlerde oluşabilecek darbelere karşı sert bir bariyer oluşturuyor. Çelik vida ile ürün gövdesine tutturulan aksesuarlar ve parçalar, sağlam ve uzun ömürlü kullanımların önünü açıyor. My Valice trend pp büyük boy valiz, kauçuk-silikon karışımı tekerlekleriyle çoğu yüzeyde dayanıklı bir kullanım sunarken, 360 derece dönme yeteneğine sahip dört tekerlek taşıdığınız yükün ağırlığını önemsemeden valizi rahatlıkla taşımanıza imkan veriyor. Alüminyum malzemeden üretilen çekme kolu sayesinde ise valizi dilediğiniz yöne taşımak veya yön vermek size kalıyor. My Valice kullanıcı yorumları ve tercihlerinde sıklıkla adı geçen şifreli kilit sistemi, eşyalarınızı güvenle taşımanıza yardımcı oluyor, havalimanında veya terminal sırasında beklerken aklınız valizinizde kalmıyor.

My Valice pilot boy seçenekleri özellikler iş seyahatleri için tercih edilmekle beraber iç dizaynı çoğu eşyanızı rahatlıkla sığdırabileceğiniz şekilde üretiliyor. Geniş ve kullanışlı iki taraflı bölmeleri, valizin iç düzenini kolaylaştırıyor. Dört tekerlekleri sayesinde tam tur atabilen valiz, istediğiniz tarafa kolayca yönlendirmenize yardımcı olacak şekilde tasarlanıyor. Silikon kaplı tutma sapı sayesinde valizinizi taşırken veya yer değiştirirken konforlu kullanım sağlıyor. İç lastiğinde bulunan kilitli kemeri eşyalarınızın iç alan içerisinde dağılmasını önlüyor. Bagaj kotasının olduğu durumlarda düşünmeden tercih edebileceğiniz pilot boy valizler diğer tiplerine göre daha hafif gövde yapısı sunuyor. My Valice ikili set, orta boy valiz ve büyük boy valiz seçeneklerini bir arada sunuyor. 360 derece dönebile dört tekerleği ve kilit desteği tüm boylarında bulunmakla beraber My Valice orta boy valiz, hafif gövde yapısı bagaj dostu olmasını sağlıyor. Özellikle Elegance serisinin klasik tonlardaki renkleri şık bir görünüm sunuyor, desenleri her seyahate uyacak tarzı yakalamanızı sağlıyor. Küçük ve orta boy, büyük ve kabin boy kombinasyonlarının da bulunabileceği ikili setler, hangi eşya ve hangi yolculuk için kullanılacağına kolay karar verirken seçimlerinizi daha tutarlı hale getirmeyi amaçlıyor. My Valice rose gold kabin boy, Wallace Line serisi sayesinde 8 farklı renk seçeneğiyle üretilirken stilinizi yolculuklara da yansıtmanızı sağlıyor. Ne sıklıkla yolculuk yapıyor olursanız olun My Valice kabin boy bagaj ücretlerini minimum seviyeye indirmenize olanak tanıyor. Hem eşyalarınızın emniyeti hem de yanınızda olmasının verdiği güvenle seyahat türünüze bakmadan kolaylıkla seçebileceğiniz valiz boyları arasında bulunuyor. Pratik ve taşınabilir kullanımın yanı sıra boyutu ve ağırlığı alandan tasarruf etmenizi sağlıyor. My Valice Premium set ve diğer valiz kombinasyonları arasında çoğu yolculuğa uygun yapısı ve büyüklüğü sayesinde sık tercih ediliyor. Büyük, orta, kabin boy ve makyaj çantasını bir arada sunan bu My Valice set, kapsamlı bir seyahat için eşyalarınıza alan açıyor. Uzun sürecek yolculuk yapan kullanıcıların ve kalabalık ailelerin öncelikli tercihi olan bu takımlar, farklı desenler ve renkleriyle seyahatinizi keyifli hale getiriyor.

My Valice Makyaj ve Bel Çantaları

İyi bir makyaj çantası eşyalarınızı koruyan, eşyalar arasındaki organizasyonu sağlayan ve alanı eşyalarınıza uygun optimize eden özellik gösteriyor. My Valice makyaj çantası içerisindeki her bir bölme çantanın çok yönlü kullanım özelliğini artırırken, seyahat esnasında içeriklerin dağılmasını önleyerek sağlam kalmalarını sağlıyor. Özellikle seyahatler için üretilen makyaj çantalarında ezilme ve darbelere karşı dayanıklı sert katman bulunuyor. My Valice diamond makyaj çantası, iç bölmeleri destekleyen katmanıyla, kozmetik ürünlerinde meydan gelebilecek ezilme ve dökülmelerin önüne geçiyor. Birçok cilt bakım uygulaması arasında temizleme, ton ayarlama, nemlendirme ve güneşten koruma özellikleri bulunuyor. Tüm bakım ürünlerini bir arada bulundurabilen genişliğe ve iç alan düzenine sahip çantalar, farklı bölmeleri ve çanta tasarımı sayesinde hepsine ulaşmanızı sağlıyor. My Valice ruby makyaj çantası sahip olduğu yan çizgi deseni ve klasik renkleriyle estetik bir görünüm sunuyor. Dayanıklı ABS gövdesi ve 14 inç geniş iç hacmi sayesinde yolculuk boyunca hem dayanıklılığı hem düzeni yanınızdan ayırmıyor. Arka kısmında bulunan lastik, valizinizin çekme koluna sabitlenmesini sağlıyor, böylelikle eşyalarınızı bütünlük içerisinde taşıyor.

My Valice unisex modellere sahip çapraz göğüs ve bel çantası, günlük kullanımlarda eşya ve aksesuarlar için farklı boyutlara sahip iç bölme kolaylığı sunuyor. Bu sayede ihtiyacınız olan eşyanın düzenli ve ulaşılabilir taşınmasını sağlıyor. Arka yüzünde bulunan fermuar ile kişisel eşyalarınızı korumak kolaylaşıyor. Yan kısmında yer alan kulaklık çıkışı sayesinde telefonunuz içindeyken fermuarı açmaya gerek kalmadan kullanmanızı sağlıyor. Yüksek kalitedeki derisi uzun ömürlü kullanım sağlamasının yanı sıra hem şık hem sportif stile sahip kullanıcılara hitap ediyor. Ayarlanabilir askıları bel ve omuz uzunluğuna uygun seviyeyi ayarlamanızı sağlıyor, yoğun iş temponuzda hareket özgürlüğü sağlıyor. Siyah, beyaz, sarı, kırmızı, bej, pudra ve turuncu renkleri kıyafetinizle uyum sağlayarak stilinizi ortaya çıkarıyor.

Seyahatlerinizde eşyalarınıza daha çok yer arıyor, şarj sıkıntısı çekmeden konforlu yolculuklara adım atmak istiyorsanız Türkiye ve dünyanın başarı, kalite ve güvenilirlik açısından önde gelen markalarını Trendyol sayesinde inceleyebilir, My Valice koleksiyonlarındaki güncel indirim ve kampanyalardan dilediğiniz zamanda haberdar olabilirsiniz.