Marka
Yıldızlı Ürünler
Çocuk Cinsiyeti
Cinsiyet
Fiyat
Renk
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi

Name It Çocuk Giyim Ürünleri ile Sizleri Bekliyor

Giyim denilince akla gelen ilk isimlerden biri olan Name It, özellikle çocuklar için eğlenceli ve her bütçeye uygun moda tasarlar. Name It, 1996 yılında Bestseller şirketinin alt markası olarak kurulmuştur. Güvenilirliği ve kalitesi sayesinde bugün bu markaya ait koleksiyonlar, başta Avrupa'daki 0-12 yaş arası çocukların ihtiyaçlarını karşılamak üzere 20'den fazla pazarda satılıyor. Tasarımlarını oluşturup ortaya çıkarırken her zaman kalite, rahatlık ve sağlamlığı göz önünde bulunduruyor. Doğru stili, doğru zamanda, doğru fiyatla sunmak için her zaman ellerinden gelenin en iyisini yapan bu marka, müşteri odaklı yapısı sayesinde sürekli öğrenip kendini geliştirir. Özellikle de Name It, konu sürdürülebilirlik olduğunda diğerlerine örnek teşkil eder. Kendine özgü tasarımlarını üretirken sürdürülebilir gelecek stratejisini uygular ve bu strateji üç maddeden oluşur: organik pamuk, geri dönüştürülmüş polyester ve daha iyi denim kullanımı. Bu stratejileri sayesinde doğayı korur ve bizlere doğaya zarar vermeyen tasarımlar sunar. Sürdürülebilir gelecek stratejisine ek olarak, Name It tasarımlarının içeriğinde sağlığa zarar verecek hiçbir madde bulundurmaz, bu yüzden hem bebeğiniz için hem de çocuğunuz için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Sağlığınızı koruyan bu markanın son moda trendlere uygun olarak üretilmiş tasarımları sizlerin farklı ve havalı görünmenize yardımcı olur. Böylece sizler de tüm gözlerin üzerinizde olduğunu hissedebilirsiniz.

Kışları Yaza Çeviren Mont Modelleri

Kışları Yaza Çeviren Mont Modelleri

Çocuklar için giyinmeyi eğlenceli hale getiren Name It, yetişkinlerin moda dünyasında önde gelenleri göz önünde bulundurarak çocuklar için eğlenceli ve uygun fiyatlı moda yaratır. Name It markası yenilikçi tasarımları ile her zaman konfor, güvenlik ve kaliteyi göz önünde bulundurarak güncel moda trendlerini takip eder. Name It markası meraklı ve aktif çocuklar için uygun bir moda markasıdır. Moda trendlerini 0-12 yaş arası çocukların sunduğu ilhamla birleştiren Name It, modayı oyunlarının bir parçası haline getirerek eğlenmeyi seven çocukların markasıdır. Name It markasına online olarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Name It denilince akla gelen ilk tasarımlar dış giyim modelleridir. Yeni doğandan 12 yaşına kadar çocuğunuz için aradığınız her tarz dış giyim ürünlerinde bu markayı tercih edebilirsiniz. Name It bebek ürünlerini içiniz rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz. Name It bebek mont modelleri ile bebeğinizi soğuktan korur iken tasarımı ile kullanım kolaylığı sağlar. Kolaylıkla üşüyebilen bebekler, çok çabuk hasta olabilirler. Name It bebek tulumları ile 0-12 aylık bebeğiniz sıcacık tutarak hastalıklardan korur. Kalın ve sıcak tutan yapısı ile Name It tulum modellerini kış aylarında bebeğinize giydirdiğiniz zaman tulumun altında kat kat kıyafet giydirmenize ihtiyaç kalmaz. Bebek tulumları vücudun neredeyse hepsini kaplayarak soğuğa karşı tam koruma sağlar. Bu marka ayrıca 1-7 yaş aralığındaki kız ve erkek çocukları içinde uygun Name It çocuk mont modelleri sunar. Birbirinden kaliteli ve genellikle su geçirmeme özelliğine sahip olan Name It kaban modellerini avantajlı fiyatından dolayı tercih edebilirsiniz. Kız çocuk mont tasarımlarında özellikle canlı renklere yer veren bu marka, sevimli kız çocuklarının gittikleri herhangi bir ortamda her zaman fark yaratıp dikkat çekmelerine olanak tanıyor. Name It kız çocuk montları ile kızların zarafetini ve güzelliğini bir adım öteye taşıyor. Kız çocuk mont modellerine ek olarak Name It erkek çocuk mont modelleri ile de göze çarpar. Farklı özellikleri ve tasarım çeşitlilikleri ile çok sayıda model sunar. Name It çocuk kaban modellerinin fermuarlı olması kullanımını kolaylaştırırken yan taraflarında bulunan cepler ise kabanlara klasik ve şık bir görünüm sağlar. Bazı modellerde bulunan kapüşon ise soğuğa karşı korunmada ekstra yardımcı olur. Ayrıca bu modellerin kapüşonlu oluşu sizleri çetin hava şartlarına karşı korur.

Kayak Sever Çocukların Bir Numarası Name It

Kayak Sever Çocukların Bir Numarası Name It

Dış giyim ürünlerinde öncü olan bu marka, kayak için istekli olan küçük çocuklara da gerekli modelleri sunar. Kayak kıyafetleri giysinin sert ve soğuk hava koşullarına karşı dayanıklı olması ve de hareketlerinizin kısıtlamaması çok önemlidir. Name It kayak pantolonu, rüzgâr geçirmez yapısı ile kışın çetin soğuk hava şartlarına karşı tam koruma sağlar. Su geçirmez kumaşı ve nefes alan yapısı ile de çocuğunuz kayak yaparken sadece kaymanın zevkini tadacaktır. Ayarlanabilir ve çıkarılabilir kayışları sayesinde pantolonu tam olarak çocuğunuzun bedenine göre ayarlayabilirsiniz. İlginç ve renkli tasarımları ile hem kız hem de erkek çocuklarınız kayak pantolonlarını severek kullanacaktır. Pantolona ek olarak Name It kayak montu da kayak pantolonları ile bir bütünlük oluşturur ve herhangi bir olumsuz koşula karşı çocuklarınızı korur. Name It kayak giyim modelleri çocuklar için gerekli olan korumayı sağlar ancak bu durum bebekler için daha farklıdır. Bebekler kayak yapamazlar ve sert hava koşullarından çok çabuk etkilenebilirler. Bundan dolayı bebeğinizi korumak için Name It kayak tulumu modellerini tercih edebilirsiniz. Name It kar tulumu modelleri yünlü yapısı, rüzgâra karşı dayanıklı ve su geçirmez oluşu ile sizlere kaliteli ve de nefes alan kumaşı sayesinde siz de bebeğinizi gönül rahatlığıyla dışarı çıkarıp kayak yapmaya gidebilirsiniz. Dağlara kayak yapmak için ya da temiz hava almak için her beraber çıktığınızda karşılaşabileceğiniz kötü hava koşullarından dolayı endişelenmenize gerek kalmaz çünkü Name It kayak modelleri hem bebeğinizi hem de çocuğunuzu bütün kötü hava koşullarına karşı korur.

Çocuk Giyiminde Şıklığın Adı Trendyol’da

Çocuk Giyiminde Şıklığın Adı Trendyol’da

Dış giyimde bizlere birbirinden çeşitli modeller sunarken aynı zamanda günlük giyim modellerinde de farklı tasarımları ile ön plana çıkıyor. Name It sweatshirt, jean ve elbise modelleri ile çocuklarınızın giyim dolaplarında vazgeçilmez ve de giysi kombinlerinizin yıldızı olacaktır. Sahip olduğu sweatshirt modelleri ile çocukları serin havalardan korur ve tasarımlarıyla onların kendilerine özgü bir tarz oluşturmalarına yardımcı olur. Sweatshirt modelleri, genellikle pamuklu yapısı ve içinin yünlü olması sayesinde soğuk havalarda en çok tercih edilen giysilerden biridir. 7’den 70’ herkesin severek kullandığı sweatshirtler, kız ve erkek çocuklar tarafından da severek giyilir. Her tarza hitap eden bu sweatshirtler, çocuğunuza istediği renk ve modelleri sunarak onların kendi tarzlarını oluştururken farklı görünmelerini sağlar. Sweatshirtler ile kıyafet kombini yaparken en çok tercih edilen modellerden birisi de jean modelleridir. Name It jeans modelleri, yetişkinlerin olduğu kadar çocukların da gardıroplarında en sevdiği parçaların başında gelir. Her yaşa ve tarza uygun Name It jean pantolon modellerinin pamuklu ve elastik bir yapıda olması, çocuklar da hareket kabiliyetini kısıtlamadan rahat bir kullanım sağlar. Ek olarak, jean pantolonların da organik pamuk kullanır ve çocukların sağlığını korur. Çeşitli modeller arasından istediğinizi seçebileceğiniz Name It jean modelleri, çocuklarınıza slim fit, normal ya da baskılı jean modelleri ile farklı bir hava katar. Ayrıca Name It denim modelleri, solmaya karşı da dayanıklıdır. Jean modellerine ek olarak bebekler için üretilmiş olan denim salopet modelleri de çok tercih edilir. Denim salopetler yumuşak ve esnek yapıya sahiptir ve solmaya ya da yıpranmaya karşı dayanıklıdır böylece güvenle kullanılabilir. Gündelik giyimde kız çocukları tarafından en çok tercih edilen bir diğer model ise elbiselerdir. Kız çocukları için üretilen elbiseler, günlük, tüllü, desenli, fırfırlı ve daha birçok model ile karşımıza çıkar. Name It elbise modelleri, geniş renk ve model yelpazesi ile kız çocuklarınıza bir prensesmiş gibi hissettirir. Kaliteli işçilikle hazırlanan sevimli elbiseler her yaştan kız çocuklarının ilgisini çekmeyi başarır. Bütün bunlara ek olarak, Name It markası herkese uygun tarz ve uygun fiyat seçenekleri sadece çocukları değil ebeveynleri de mutlu eder. Müşterilerinden gelen olumlu yöndeki Name It yorumlarını inceleyerek ürünler arasında istediğinize kolayca karar verebilirsiniz. Name It online satış hizmetiyle sadece bir tık uzağınızda.