Marka
Avantajlı Ürünler
Parça Sayısı
Materyal
Kişi Sayısı
Renk
Ürün Tipi
Fiyat
Cinsiyet
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Nehir

" araması için 2288 sonuç listeleniyor

Şık Tasarımlı Nehir Ürünleri Trendyol’da!

Mutfaklar evlerin çok vakit geçirilen önemli alanlarından bir tanesidir. Bu sebeple

burada kullanılan araç gereçlerin işlevselliği kadar görünümü de önemlidir. Nehir çatal kaşık müşterilerin bu konudaki beklentilerini karşılayacak nitelikte ve tasarımdadır. Şık ve modern dizaynda üretilen Nehir ürünleri sofralarınıza zarafet katar. Nehir vintage modeller, sofralarında nostaljik bir esinti yaratmak isteyenler için güzel bir tercih olur. Ürünler önerilen kullanım talimatlarına uyulduğu takdirde uzun yıllar parlaklığını korur. Sofralarda çatal bıçak seti kadar servis araç gereç parçalarının da önemi büyüktür. Nehir 60 parça, Nehir çelik çatal kaşık bıçak seti, çeyiz alışverişlerinde sıklıkla tercih edilir. Nehir çaydanlık, Nehir cezve takımı gibi set halinde Nehir satın alabileceğiniz modeller de mevcuttur. Dilediğiniz modellere Trendyol'dan kolayca göz atabilirsiniz.

Kaliteli Nehir Modelleri

Kaliteli Nehir Modelleri

Sevdiklerinizle hoş zaman geçirebileceğiniz, şık görünümlü sofralar için, özel olarak üretilen bu ürünler ile masanıza zerafet katabilirsiniz. Paslanmaz çelikten imal edilen çatal, kaşık, bıçak setleri kusursuz bir işçilikle ile sunulur. Üstün kalitede parlak çeliği ve yuvarlak formda tasarlanan modelleriyle masalarınıza klasik bir şıklık getirebilirsiniz. Nehir yemek takımı tasarımlarında hem dayanıklılığa hem de güzelliğe önem verilir. Çatal kaşık setleri uzun ömürlü kullanım vadeder. Nehir tencere seti çeşitleri, birçok parça sayısı ve farklı tasarımlarıyla müşterilere sunulur. Dayanıklı ve insan sağlığına uyumlu malzemelerden üretilen tencere setlerini güvenle tercih edebilirsiniz. Nehir kek kalıbı yanmaz ve yapışmaz yüzeyi sayesinde uzun yıllar kullanılabilir. Günlük hayatta sıklıkla kullanılan çaydanlık takımları, modern görünümüyle beğenilir. Nehir çay seti çeşitlerini, günün her öğününde kullanabilirsiniz. Tencere, çaydanlık, cezve, çatal bıçak gibi çeşitli ürünleri set halinde tercih edebilirsiniz. Nehir mutfak ve sofra ürünleri ile sofralarınıza şıklık katabilirsiniz. Birbirinden farklı tasarımlar içeren mutfak araç ve gereçlerini güvenle alabilirsiniz. Trendyol’dan bu ürünlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Kullanışlı Nehir Modelleri

Kullanışlı Nehir Modelleri

Pratik kullanım sunan bu mutfak ürünleri, günlük yaşamda kolaylık sağlar. Zarif tasarımlı Nehir tepsi çeşitleri, ikramlarda şık görünür. Desenli veya sade tepsi tasarımları arasından seçim yapabilirsiniz. Nehir düdüklü tencere çeşitleri, kullanışlı özellikleriyle yoğun olarak tercih edilir. Kalitesiyle beğeni toplayan bir tencere çeşididir. Hızlı ısınan, ısıyı eşit miktarda ve uzun süreli muhafaza eden özelliklere sahip Nehir fırın modelleri, yiyeceklerinizi kısa sürede lezzeti şekilde pişirir. Hem zamandan hem de enerjiden tasarruf edersiniz. Bu fırın çeşitleri, değerini kaybetmeden pişirebilmenize olanak sağlar. Kaliteli malzemelerden imal edilen Nehir modelleri yıllarca performansını korur. İnsan sağlığını koruyacak şekilde üretilen bu ürünleri, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Zararlı kimyasallar içermeyen modeller, şık ve kullanışlı tasarımlarıyla müşterilerin beğenisini kazanır. Nehir servis seti parçalarını tercih ederek işlerinizi pratik hale getirebilirsiniz. İhtiyacınıza ve zevkinize uygun beğendiğiniz ürünleri Trendyol’dan alabilirsiniz.

Avantajlı Nehir Fiyat Aralıkları

Avantajlı Nehir Fiyat Aralıkları

Nehir ürünleri kalitesi ve dayanıklılığı sebebi ile uzun ömürlüdür. Üretiminde hiçbir şekilde sağlığa zararlı madde kullanılmaz. Hem mutfaklarınıza hem de sofralarınıza şıklık katacak, zarif tasarımdaki Nehir marka ürünleri, müşterilerden olumlu yorumlar alır. Çatal bıçak seti, tencere gibi olan modelleri bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Nehir çatal bıçak takımı, kaliteli yapısı ile dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Çay takımları ile birlikte misafirlerinizi keyifli şekilde ağırlayabilirsiniz. Bardak, çay tabağı, çay kaşığı, tepsi ve şekerliğin yanı sıra bazı setlerin içeriğinde şeker maşası ve süzgeçte bulunur. Şık ve zarif olan ürünler, sevdikleriniz için güzel bir hediye seçeneğidir. Nehir yorum kısmından Nehir kullananların yorumları sayesinde ürünler hakkında bilgi edinebilir, Nehir tavsiyeleri doğrultusunda ürün satın alabilirsiniz. Nehir indirim fırsatlarını takip ederek uygun fiyatlardan ve Nehir kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Nehir online alışveriş imkanı sunan Trendyol’da yer alır. Trendyol üzerinden hesaplı Nehir fiyat aralıklarına ulaşabilirsiniz.