İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Renk
Fiyat
Yaka Tipi
Model
Cinsiyet
Kumaş Tipi
Desen
Materyal
Kullanım Alanı
Boy / Ölçü
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ortam
Kol Tipi
Kalıp
Boy
Kol Boyu
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Nike Erkek Sweatshirt

" araması için 1707 sonuç listeleniyor

Nike Erkek Sweatshirt Modelleri ile Trendleri Yakala

Spor giyimin önde gelen markalarından birisi olan Nike, spor giyimde öncü olmuştur. Trend ve modası geçmeyen tasarımları ile sadece spor yaparken değil günlük yaşamın her alanında da giyilebilecek ürünler üreten firma, modayı her yere taşımaktadır. Nike erkek sweatshirt ürünler, son yıllarda çok tercih edilen ürünler arasında yer almıştır.

Nike Erkek Sweatshirt Modelleri

Nike Erkek Sweatshirt Modelleri

Zamansız ve şık olması ile günlük hayatta nerede ne giyilir problemine çözüm getiren ürünler, her zevke hitap edecek şekilde tasarlanır. Renk, model ve kullanım şartları gibi faktörler göz önünde bulundurularak çeşitli sweatshirt modelleri tercih edilebilir. Nike Therma erkek sweatshirt, spor yaparken giyilebilir. Bu ürün, kumaşı ve özgün tasarımı ile spordan alınan verimi ikiye katlamaktadır. Nike Sportswear Swoosh erkek siyah kapüşonlu sweatshirt günün farklı saatlerinde kullanılabilecek bir ürün olması sebebiyle dolapların vazgeçilmez bir parçasıdır. Spor sonrası sıcak kalmak isteyen kullanıcılar polar içerikli ürünleri de satın alabilir. Polar kumaş, spor yapmayı seven kişiler için soğuk havalarda büyük bir avantaj sağlar. Antrenmanlar sırasında kısıtlanmamak ve rahat hareket edebilmek oldukça önemlidir.

Özel Nike Erkek Sweatshirt Modelleri

Özel Nike Erkek Sweatshirt Modelleri

Dünyaca ünlü marka olan Nike, ürünlerinde farklı çizgilere yer vermektedir. Ürün satın alırken dikkatleri çeken şey genellikle renk olmaktadır. Bu yüzden farklı renklerde ürünler üreten marka, klasik renklerden en canlı renklere kadar ürünlerinde tercih eder. Nike sweatshirt erkek yeşil ve Nike erkek sweatshirt sarı canlı renkleri ile farklı bir görünüm sunar. Alışılmışın dışında olan bu tonlar, stilini yansıtmak isteyen kullanıcılara fırsat sunar. Yeşil renk, doğada en fazla görülen renklerden birisidir. Ormanda yürürken ya da doğada zaman geçirirken doğayla bir bütün halinde görünmek isteyen kişiler bu ürünü tercih edebilir. Sarı renk ise sıcak bir görüntü sunar. İnsanlarla iletişim becerilerinin gelişmesine sebep olan renk, canlılığın bir simgesi haline gelmiştir. Nike sweatshirt erkek renkli çizgileri olan ürünler de sunmaktadır. Sadece sweatshirtlerin değil ürünlerin üzerindeki baskılarda da farklı renkler kullanılmaktadır. Nike erkek sweatshirt beyaz renkli giyinmek istemeyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Beyaz rengin her tonla uyması ve asil durması sebebiyle tamamlayıcı bir parça olması çok sevilir. Sportif bir görünüm elde edilmesine olanak tanıyan renk, Jean ve daha birçok tarzda pantolonla hoş görünmektedir.

Nike Sweatshirt Fiyatları

Nike Sweatshirt Fiyatları

Nike erkek sweatshirt fermuarlı modeller, farklı modellerin değişken özellikleri ile tasarlandığı için kendi içinde değişiklik göstermektedir. Farklı model ve kumaşlar kullanılarak üretilen ürün spor ve antrenmanlar sırasında kolay bir kullanım sağlar. Spor yaparken tercih edilen thermal kumaşlardan üretilen ürünler fiyatlarda farklılık göstermektedir. Ürünlerde yer alan renk ve desenler de fiyat farklılığı yaratabilmektedir. Sweatshirt satın alırken dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Ürünün giyileceği koşul, mevsim, spor ya da günlük kullanım seçimleri etkilemektedir. Kullanıcı, kendini enerjik, şık ve rahat hissedeceği ürünleri satın almalıdır. Nike hoodie erkek sweatshirt eşofmanların üzerine giyilebilecek kadar sportif bir üründür. Farklı bedenlere uyacak beden seçenekleri ile geniş bir kitleye hitap edilmektedir. Nike Air erkek sweatshirt modelinde en fazla tercih edilen renklerin başında beyaz gelmektedir. Mevsimlik olarak kullanılabilen bu ürün, açık tonları ile dikkat çekmektedir. Nike erkek sweatshirt siyah renk ise kış aylarının vazgeçilmez ürünleri arasında bulunmaktadır. Sweatshirtler, eşofmanlar ile ya da pantolonlar ile uyum sağlamaktadır. Markaya ait olan ürünleri satın almak isteyen kullanıcılar, bütçelerine ve zevklerine hitap eden ürünleri güvenle tercih edebilir.