Marka
Yıldızlı Ürünler
Çocuk Cinsiyeti
Cinsiyet
Renk
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Nk Kids

" araması için 3867 sonuç listeleniyor

Nk Kids Ürünleri ile Kaliteli Ürünler

Çocuklar hayata ilk adım attıkları bebeklik dönemlerinden itibaren karar vermeyi öğrenir. Önüne koyduğunuz iki yemekten birini seçmeyi, iki oyuncaktan hangisini istediğini tercih edeceklerini dürtüleri ile kararlaştırır. Çocuklar, karar verme mekanizmasınınn gelişmesi ile beraber sosyal hayatta da isteklerini kavrar ve kişiliklerini oturtmaya başlar. Bu bağlamda süreci etkileyen sayısız faktör vardır. Hayatın her alanında olduğu gibi, günün büyük bölümünü geçirecekleri dış görünüşe ilişkin seçimler yapmak da onların bu yöndeki gelişimine yardımcı olan faktörlerden biridir. Ancak onlar yalnızca görünüşü seçebilir. Kendileri için daha da önemli olan kıyafetlerin dokuları ile ilgili doğru fikir sahibi olmak ebeveynlere aittir. Günümüz sektöründe giyim sınırsız ulaşılabilirlikte olmasına rağmen bu konuda seçici ve titiz olmak büyük önem arz etmektedir. Ucuz kıyafetler genellikle terletmeye müsait polyester yapılardan oluşmaktadır. Gün boyu dar ve rahatsız kumaşlardan oluşan kıyafetleri üzerinde taşıyan çocuklar huzursuz olarak, ebeveynlerin de gününün olumsuz geçmesine neden olabilmektedir. NK Kids bu amaçla konforu temsil eden ve güvenli malzeme sertifikalı kumaşları ile ebeveynlerin güvenini kazanır. Ebeveynlerin gözleri arkada kalmaz. Çocuklara, sadece zevklerine göre tercih yapmaları kalır. NK Kids markası ürünleri %100 pamuktan üretilmektedir. Bebek ve çocuk kıyafetlerinde pamuk kumaşın tercih edilmesi için birçok sebep vardır. Yumuşaklığı ile pamuk bitkisi son derece soft dokulu bir selüloz türevidir. Kumaşa dönüştüğünde de yapısını kaybetmez ve yumuşak hissiyatını korur. Pamuk bitkisinin hücresel yapısı güçlüdür, Bu sayede sağlam ve aşınmaya dayanıklı ürünlerin ana malzemesini oluşturur.

Geniş Ürün Yelpazesi ile NK Kids

Geniş Ürün Yelpazesi ile NK Kids

Pamuklu kumaş çok emici bir kumaştır çünkü pamuk lifleri arasında çok fazla boşluk vardır. Emicilik sayesinde hareketli bebeklerinin ve çocukların ısı dengesini korumada yardımcı olur. Pamuğun lifli yapısı onu sentetik kumaşlara göre daha fazla nefes alabilir hale getirir. Özellikle sıcak mevsimlerde kıyafetlerin nefes alabilir olması günün konforlu geçmesi için de bir etken olmaktadır. Her insanın kendini iyi hissettiği belirli bir giyim tarzı stili vardır. Kıyafetler ise bu bağlamda harika bir iç yansıma örneğidir. Duruşunuzu ve zevklerinizi çevrenizdeki insanlara iletebilmenizin bir yoludur. NK Kids markası bu bağlamda çocukların kendi karakterlerini yansıtmalarına olanak vermek üzere birçok temada ürün yelpazesi sunmaktadır. Günlük yaşamımızda dahi zevkler ve beklentilerin değişebildiğinin farkında olan NK Kids, aynı şekilde giyim sektörü için yeni beklentilere cevap verebilmek amacıyla koleksiyonlarını sık sık yenilemektedir. Böylece zamanın beklentilerine karşı sıradan kalmamaktadır. Büyüme çağındaki çocukların beğenilerine katkı sunabilmektedir. En son giyim trendlerini takip edebilen çocukların da kendilerine olan özgüvenleri artmaktadır. Günümüzde çocuk giyimi, yetişkin modasındaki trendlerden de büyük ölçüde etkilenmektedir. Minikler giyim tarzlarını daha ufak yaşlarda belirlemeye başlar. NK Kids çocuk giyim ve bebek giyim sektöründe zaman geniş yelpazesin uyum sağlayarak, bol seçenekli ürün kategorileri ile karşınızdadır. Bünyesinde kız bebek, erkek bebek, kız çocuk ve erkek çocuk kategorileri ile hali hazırda hizmet vermektedir. NK Kids ürünlerinin üretimi; emicilik, esneklik ve nefes alabilirlik kriterlerini karşılayan kimyasallardan uzak pamuk ipliği kumaşlar ile yapılmaktadır.. Ve en önemlisi toksik olmayan boyama ve yıkama yöntemleri kullanılmaktadır. Çekme yapmayan ve renk atmayan yapısı ile uzun ömürlü kullanıma olanak verir. Ve daima canlılığını korur. Bu sayede NK Kids, uzun ömürlü ve tok kumaşlar ile kaliteden ödün vermeyenler için harika bir seçenek olmaktadır. Yaş grubu bağlamında 14-15 yaşa kadar ürün ihtiyaçlarınıza cevap verebilmektedir. Farklı konseptlere göre kombin yapılmasına olanak verecek ürün çeşitliliği ile siz de aradığınızı tek bir yerde bulabilirsiniz. NK Kids’de her bir ürün, kendine özel karakter imgesini taşır niteliktedir. Bluzlardan sweatshirtlere, süveterden kazaklara kadar her mevsim kullanılabilen ürün çeşitlerini sizlere sunar. Olabildiğince geniş kullanıcıya hitap etmeyi amaçlayan NK Kids ürünlerinde beden aralığı da oldukça geniştir. Bunun yanında günlük giyim haricinde iç giyim ve dış giyim alanlarında da hizmet sağlamaktadır. Ayrıca doğum günleri, balolar ve kutlama gibi özel zamanlarınız için de kombinleyecebileceğiniz özgün ürün seçkisi mevcuttur.

NK Kids Bebek Giyim Koleksiyonu

NK Kids Bebek Giyim Koleksiyonu

Bebek giyim, günümüzde yetişkin modasında olduğu kadar önemli bir yer edinmektedir. Bebek giyimine dair en önemli kriter hiç şüphesiz ki hassas tenlerine uyum sağlayacak kumaşlardır. Hareket yoğunluğu fazla olan bebekler için ısı dengelerini koruyacak kumaşlar tercih etmek son derece önem arz etmektedir. Ana kriterini bu noktada en iyi şekilde karşılayan NK Kids, bebeklerinizi şen edecek kıyafet ürünleri ile memnuniyeti üst düzeye çıkarmaktadır. NK Kids bebek giyim ürünleri kategorisinde birçok çeşit ürün grubu ile karşınıza çıkmaktadır. Şortlar,tişörtler, alt üst takımlar, pantolonlar ve tulumlar ürün seçeneklerine dahildir. NK Kids’de on iki aya kadar bebek giyim ürün çeşitleri bulunmaktadır. On iki ay sonrası için ise kız çocuk ve erkek çocuk kıyafetleri yer almakta. Kaliteden ödün vermemeyi ilke edinen NK Kids ürünleri, ölçü konularında da titiz davranmaktadır. Bu bağlamda kıyafetlerde kısa gelme ya da fazla uzun gelme durumu söz konusu olmamaktadır. Rengarenk ve yumuşacık kıyafetlerin içerisinde bebeğinizin konforu her zaman ön plandadır. Ayrıca, ürün grupları içerisinde bebeğinizin dilinden yazı baskıları bulunantişörtler ile gününüze neşe katabilirsiniz. NK Kids bir marka olarak birbirinden farklı ürün çeşitleri ile farkını ortaya koymaktadır. Kız bebeğinize tercih edebileceğiniz fırfıtlı kıyafetleri, erkek bebeğiniz için tercih edebileceğiniz kahraman baskıları ile tüm gün gözler bebeğinizin üzerinde olacaktır. Baskılar içinde pullu baskılar bebeklerin ilgisini çektiği için bu tür kıyafetler üzerlerinde iken dikkat algılarının gelişmesine katkı sağlamaktadır. NK Kids ürün grupları arasındaki bu seçenek, görsel algılarına katkıda bulunurken rahatlığı da es geçmemektedir. Tüm bunların yanında NK Kids alışveriş sayfasında hazır kombinler yer almaktadır. Bu seçenekler sayesinde kombin oluşturma uğraşınızı en aza indirebilirsiniz. NK Kids müşterileri için beklentileri karşılamayı hedeflerken, uygun fiyatları ile müşterileri üzmemektedir. Optimum fiyat, uzun ömür, konfor ve şıklık sizler için bir araya getirilmiştir. Renklerin güzelliği yansıtmasıyla erkek bebekleriniz birer prens kız bebekleriniz birer prenses gibi görünecek. Ayrıca; NK Kids elbise, NK Kids alt üst takım, NK Kids bermuda, NK Kids şort, NK Kids t-shirt, NK Kids gömlek, NK Kids bluz, NK Kids ceket, NK Kids tulum ,NK Kids eşofman takımı, NK Kids eşofman altı, NK Kids pantolon, NK Kids sweatshirt, NK Kids etek, NK Kids tayt, NK Kids atlet, NK Kids body, NK Kids jeans, NK Kids yağmurluk, NK Kids hırka ve NK Kids salopet seçeneklerine Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

NK Kids ürün gruplarından biri olan erkek çocuk giyim ürünleri yine erkek çocuklar için, beklentilerine yönelik temalar ile dolu. Renkler olabildiğince canlı ve solma yapmayan kumaşlardan üretiliyor. Böylece çocuklar kıyafetlerini ilk günkü heyecanları ile ve görünümleri ile taşıyabiliyor. Erkek çocuklar için daha koyu renkler ve karakterlerine uyumlu olan daha sade tasarımlar mevcut. Jean pantolon ve şortlar, sweatlar, eşofmanlar ve üstler erkek çocuk giyim alanındaki ürün seçenekleri. Çeşitli tarzlarda zamana uyum sağlayan farklı kesimler ve formlar ihtiyaçlara cevap vermeye daima uygundur. Yazlık üst giyim kapsamında bulunan klasik kısa kollu tişörtlerde bildiğiniz ve sevdiğiniz kesimler söz konusu. Rahat eşofman altları, küçük çocuğunuz için tüm yıl boyunca mükemmel bir alt giyim seçeneği. Bacaklara doğru serin, modern bir silüet içinde dizden aşağıya incelen modeller, maksimum hareket kabiliyeti sağlamakta. Pantolonlarda, önde dikiş üzerine biyeli cep detayları ağırlıkta. Çarpıcı renk detaylarının bulunduğu fosfor detaylı ürünler ise eğlenceli günler için iyi bir tercih olabilir. Günlük görünümlerine şıklık katacak olan jean şortların da açıktan koyuya her rengi mevcut. Her mevsime göre ürün gruplarına yer veren NK Kids markasında, aynı zamanda plaj giyim şort ürünleri de var. Çabuk kuruyan, üzere yapışmayan pürüzsüz dokulu deniz şortları, sahil kenarlarında geçecek yaz aylarının kurtarıcı parçasıdır. Bir diğer ürün seçeneği olarak, melez kesim alt üst birleşik tulumlar bulunmaktadır. Bu giy çık tulumlar zahmetsizce şık kombinler oluşturmak için harika bir seçenektir. Ayrıca çocukların gün sonunda da dokuların konforuyla, keyifle uykuya dalablecekleri pijama takımları NK Kids markasının ürün kategorilerinden bir diğeridir.

NK Kids DIŞ GİYİM

NK Kids DIŞ GİYİM

Çocuklar ,değişen hava koşullarına karşı kendilerini yetişkinler kadar iyi koruyamamaktadır. Bu bağlamda NK Kids, dış giyim ürünlerini çocuklar için her mevsimin gerekliliğine yönelik kalınlıkta üretmektedir. Sonbahara uygun ceketler daha ince kumaşlardan ve nefes alabilir dokulardan yapılmaktadır. Ortalama havalarda tercih edilebilecek ince ceketler sıcaklığı tolere edebilir, terletme yapmaz ve cotton ağırlıklı olarak üretilmektedir. Bunun dışında yılın soğuk geçtiği aylarında kullanacakları mont ürünleri, kullanım uzunluğu ve görünüm faktörü göz önünde bulundurularak ihtiyaç ve beklentilere tam anlamıyla cevap vermek üzerine tasarlanmıştır. Omuz ve kol genişlikleri çocuklara hareket alanı kazandıran ve su itici özelliklere sahip montlar, kışın dışarıda zevkle vakit geçirmelerine olanak sağlayacak niteliktedir. NK Kids dış giyim olarak dört çeşit ürün grubuna yer vermektedir. Bunlar ceketler, şişme montlar, deri montlar ve kabanlardır. Deri montlar, her bireyin dolabında olması gereken, trendin vazgeçilmez bir parçasıdır. Daima kalite ve özgüveni temsil eder. Modası eskimeyen havalı duruşu ile ufaklar için de her sezonun lider parçası niteliğindedir. NK Kids deri ceket ürünlerinde renkli ve siyah renk seçenekleri ile mevsimlerin karakterlerine uygun görünümler bulunmaktadır. Bunun yanında soğuk havalarda kullanmak üzere boy aralıkları daha uzun tutulan kaban ürünleri, kış günleri için oldukça idealdir. İç astarlı ve kürk kapüşonlu modeller, karlı günlerin keyfini üşümeden çıkarabilmek için olanak sağlamaktadır. NK Kids markasının dış giyim kaban ürünlerinde merinos kabanlar da bulunmaktadır. Merinos kabanlar, yün dokulu yumuşacık yapısı ve sık pütürlü görünümüyle farklı bir tarz oluşturmaktadır. Kız çocukları için yarım robalı ceket kabanlar, kot ceketler, renkli deri ceketler, merinos kabanlar ve şişme montlar ürün seçenekleri arasındadır. Erkek çocuklar için ise kamuflaj baskılı montlar, yine deri ceketler, spor montlar ve her ikisi içinde unisex ürünler mevcuttur.

Yeni dünya düzeninde dijitalleşme, hızlı yaşama adapte olmuş durumdadır. Bu yenilikler sayesinde yaşam akışlarımız ve iş görme şekillerimiz değişikliğe uğradı. Her şeye ulaşmak daha kolay ve zahmetsiz hale geldi. Bu oranda en fazla işimizi kolaylaştıran alanlardan biri online alışveriş sistemleri oldu. Online alışveriş sistemleri; kalabalık avmleri sevmeyen, vaktini daha dolu geçirmek isteyen kullanıcılara zaman ve mekan fark etmeksizin alışveriş imkanı tanır. Özellikle son zamanlarda hijyene olan dikkatin artan önemiyle beraber temassız alışverişe olanak sağlayan sistemler değer kazandı. İnsanlar zamandan tasarruf edebilirken fiziki alışveriş yorgunluğunu da en aza indi. Trendyol bu amaç doğrultusunda sizin ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek ve memnuniyeti sağlamak için kurulmuş olan Türkiye’nin en büyük ve en gelişmiş e ticaret sitelerinden birisi olarak çalışıyor. Bünyesinde en seçkin markaları ve orijinal ürünleri bulunduran Trendyol’da son derece güvenli alt yapısı sayesinde sorunsuz bir alışveriş deneyimi yaşamamıza olanak sağlamaktadır. NK Kids markası, Trendyol güvencesi ile sizlere tüm ürün çeşitlerini ulaştırmaktadır. Yenidoğandan ergin yaş grubuna kadar giyim tekstil ürünleri arayışlarınızı Trendyol’da bulabilirsiniz.