"

NYX Professional Makeup

" araması için 903 sonuç listeleniyor

Nxy Professional Makeup Makyaj Ürünleri ile Farkı Hisset

Nyx olarak bilinen Nyx Professional Makeup, günümüzde oldukça popüler olan ve hem ülkemizde hem de yurtdışında ünlü olan ürünleriyle göz önünde olan markalardan biridir. Nyx Cosmetics'in en popüler ürünleri; Nyx fondöten modelleri, Nyx ruj, Nyx kapatıcı, Nyx Pore Filler ve Nyx Epic Ink Liner olmaktadır. Belki de yıllardır en popüler ürünü olarak geçen Nyx Professional Makeup Epic İnk Liner Eyeliner, zamanında herkes tarafından sevilmiş ve herkese hitap edebilecek makyaj malzemeleri arasındadır. En popüler ve en eski rengi siyah olsa da zaman içinde kategoriye; mavi, beyaz, mor, gümüş ya da gold gibi yeni renklerde eklenmiştir. Tüm gün gözünüzde kalan, akmayan yapısıyla dikkat çeken bu ürünle simsiyah ve düz bir şekilde eyeliner çekmek mümkün olmaktadır. Aynı zamanda ucu yumuşak ve esnek olduğundan istediğiniz yöne doğru şekil verebilecek ve bu sayede herkes daha rahat bir eyeliner uygulaması yapabilecek. En gözde ürünleri arasında karşınıza çıkabilecek Nyx Professional Makeup fondöten; her cilt tonu ve her cilt tipi için uyum gösteren ürünleri barındırmakta, krem ve likit formunda olarak ayrı ayrı modelleri içermekte ve kapatıcılık konusunda ya orta ya da yüksek kapatıcılık içeren formülasyonları içermektedir. Çoğu ürünün vegan formüle sahip olması ve hayvansal içerik içermemesi markanın en önde sayılan avantajları arasındadır. Nyx Professional Makeup renkli nemlendirici ise Bare With Me adıyla fondöten olarak da geçen ürünlerdendir. Farklı renklere de sahip bu ürün doğal ama aynı zamanda aydınlık bir bitiş isteyenler için en güzel modeller arasındadır. Islak bitişli olmasına rağmen uzun saatler kalıcı olan bu ürünü her cilt kullanabilmektedir, aynı zamanda orta-az kapatıcı bir ürün olması diğer nemlendiricilerden çok daha önde olmasını sağlamaktadır.

Nyx’in En Gözde Fondötenleri ve Özellikleri

Nyx’in En Gözde Fondötenleri ve Özellikleri

En ünlü fondöten ürünü olarak Nyx Professional Makeup Bare With me Tinted Skin Veil fondöten sayılabilmektedir; özellikle doğal, aydınlık ve ıslak bir görünüme kavuşmak isteyenler için en belirgin modeller arasında yer almaktadır. Özellikle kuru ve normal cilt için uygun olan bu ürün, aydınlık ve ıslak görünüm seven karma ciltler için de uygun olmaktadır. Nemlendirme özelliğinin olmasının yanında orta ile az arasında kapatıcı olan bu fondöten yine de renk eşitsizliği gibi sorunları doğal bir şekilde kapatmakta ve eşitlemektedir. Ayrıca pembe bir tüpte gelen bu ürünün pek çok cilt için farklı renk tonunun olması, herkesi memnun edecek ürünlerden biri olduğunu simgelemektedir hatta en çok tercih edilen renkleri de Vanilla Nude ve Natural Soft Beige olarak geçebilmektedir. Diğer en popüler ürün ise Nyx Professional Makeup Can't Stop Won't stop 24 hour fondöten olmaktadır. Özellikle büyük organizasyonlar ve etkinliklerde kullanıma uygun olan yani yüksek kapatıcı özelliği bulunan ve porselen makyaj için mat görünüm elde edebileceğiniz bir ürün olarak gözde makyaj malzemelerinden biri olmaktadır. Yoğun kapatıcı özelliği bulunsa da ince dokusu ve hemen sabitlenme özelliği ile kötü bir görüntü elde ettirmemekte hatta doğal bir cilt görünümü ortaya çıkarmaktadır. Yani Nyx Professional Makeup Can't Stop Won't Stop fondöten, yine her cilt tonuna uygun olan renklere sahip, özellikle yağlı ve karma cilt tipine olsa da her cilde uyum sağlayan ürünler arasında yer almaktadır. Kuru cilde sahip olanlar öncesinde yoğun nemlendirici kullanarak ve ardından makyaj süngeri ile fondöteni kullanabilir ve daha çok verim alabilmektedir. Yağlı ve karma cilde sahip olanlar ise hem makyaj süngeri hem de fırçalar ile rahatlıkla kullanabilir ve hem kalıcı hem de kusursuz cilt makyajına kavuşabilir. Sonrasında ise Nyx Professional Makeup Total Control Drop fondöten sırayı takip etmekte; geniş renk skalası, hafiften yükseğe doğru artan kapatıcılık, likit olma özelliği, kalıcı ve su bazlı yapısı sayesinde yine mat bir görünüm veren bu ürün herkes için aranan model arasındadır. Cilde sağlıklı ama mat bir görüntü sağlayan bu üründe orta kapatıcılık isteyenler 3 damla, daha fazla kapatıcı olmasını isteyenler ise 4 damla ya da daha fazla damla tercih edebilmektedir. 1-2 damla ise hafif bir şekilde kapatıcı arayanlar için oldukça kullanışlıdır. Nyx Professional Makeup Born to Glow modeli ise yine orta kapatıcı bir ürün isteyenler ancak daha da aydınlık, ışıltı isteyenler için de tercih edebileceği bir ürün olarak karşınıza çıkabilmektedir. İçinde Vitamin E ve Jojoba bulunduran bu ürün cildinizin hem renk tonu hem de sağlıklı görünümü için oldukça avantajlı olmaktadır.

Cilt Makyajı İçin En Önemli Nyx Ürünleri

Cilt Makyajı İçin En Önemli Nyx Ürünleri

Eyeliner dışında yine en eski ürünleri arasında sayılabilecek Nyx Professional Makeup Pore Filler, pek çok avantajlı özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Gözenek gizlemesi ve parlamayı kontrol altına alması gibi pek çok önemli özelliği barındırması ürünü en popüler bazlardan biri haline dönüştürmüştür. Ciltteki kusurları en aza indirmek ve gizlemek için ten makyajından önce bir zemin elde edilmesi gerekmekte, bunu da gözenek gizleyici Pore Filler ile yapmak mümkün olmaktadır. Ek olarak gözenek dışında diğer kusurları ve hatta kırışıklıkları bile gizleyen bu ürünü fondöten sürmeden önce kullanmak gerekmekte, özellikle tampon hareketlerle uygulama yapılması oldukça önemlidir. Bu sayede gözeneklere dolarak gizleme özelliğine kavuşabilir. Nyx fondötenlerin hepsiyle uyum gösteren bu Nyx Professional Makeup Pore Filler gözenek gizleyici makyaj bazı, özellikle yağlı ve karma ciltler için oldukça kullanışlıdır. Bu baz dışında Bare With Me Sativa Radiant Perfect Primer da oldukça popülerdir. İnci taneciklere ve kenevir tohumu yağını içeren bu ürün daha çok parlak ve aydınlık cilt severler için tercih edilmesi gerekmektedir. Tüm cilt tiplerine uygun olarak hazırlanmış bu baz nemlendirici etkisiyle ve ışıl ışıl bir görüntü elde ettirmesi ile dikkat çeken ürünler arasındadır. Fondöten dışındaki cilt için en önemli makyaj malzemesi olan Nyx Professional Makeup Kapatıcı, yine pek çok çeşitle beraber karşınıza çıkmaktadır. Her cilt tonuna ve her cilt tipine uygun olabilecek ürünler bulunsa da her kapatıcının verdiği vaatler farklı olabilmektedir. İlk kapatıcı dosyası olarak Nyx Professional Makeup Born To Glow kapatıcı verilebilir. Fondöteni ve farklı renk alternatifleri ile ünlü olan bu makyaj malzemesi yine aydınlık ve ışıltılı bir cilt arayanlar için olmazsa olmaz kapatıcılar arasındadır. Özellikle lekeleri ve izleri kapatan bu ürün yumuşak sünger uygulaması ve kremsi yapısı ile orta kapatıcılıkta olmakta ve özellikle normal, kuru cilt tipiyle iyi anlaşsa da her cilt tipine uygun olmaktadır. Canlılığı kaybolmaması adına ürünün parmaklar ya da fırçayla yüze dağıtılması önerilmektedir. Nyx Professional Makeup Hd Concealer ise porselen makyajlara yardımcı olabilecek, koyu halkalar ya da kızarıklık, leke gibi sorunlar için kullanılabilecek ürünler arasındadır. Özellikle gliserin, aloe vera ve Hindistan cevizi yağı içeren Concealer Wand, hem günlük ve doğal bir bitişe sahip hem de kusursuz kapatıcı özelliği ile likit formunun en iyi örneklerinden biri olmaktadır. Bu iki örnek dışında Can’t Stop Won’t Stop Contour Concealer modeli de ortaya çıkmakta ve özellikle kalıcı olmasının yanında yoğun kusur ve lekeleri tamamen kapatacak ürünler arasında olmaktadır. Özellikle özel makyajlar için tercih sebebi olabilecek bu ürün her cilt tipine ve hava şartına uygundur.

Markanın en önemli makyaj malzemelerinden biri olarak sayılan Nyx Professional Makeup far paleti, hem renkli makyaj hem de daha doğal tonlarda makyaj sevenler için pek çok seçenek barındırmaktadır. Dilerseniz kahverengi ve toprak tonu renklerle etkili makyajlar yapabilir, dilerseniz de sarı, turuncu, yeşil ya da mor gibi farklı renklerle de canlı bir görünüme kavuşabilirsiniz. Bir etkinlik ya da davet gibi yerlerde renkli makyajların da özellikle de iyi pigmentli ürünler kullanıldığındaki önemi bir hayli büyük olabilmektedir, bu sayede daha dikkat çekici bir yüz ve makyaj elde edebilirsiniz. Herkese ve her kesime hitap edebilecek malzemelerin yer aldığı sayfada altılı, onlu, on altılı ya da kırklı paletlere rastlamak mümkün olmaktadır. Nyx Professional Makeup Ultimate Shadow Palette ’de en çok onaltılı olan makyaj malzemesi popüler olsa da seyahat ya da ufak geziler için onlu palet de alternatifler arasındadır. Özellikle hem canlı hem de mat ve bazı paletlerde olan ışıltılı, saten ve metalik renklerin görünümleri oldukça göz alıcı olmakta, pigment konusunda ve topaklanma konusunda en gözde ürünlere sahip markalardan biridir. Tozutmayan formülü ile hem makyaja yeni başlayanlar hem de işinde profesyonel olanlar rahatlıkla ürünleri kullanabilmekte ve istediği renklere göre malzemeleri seçebilmektedir. Nyx Türkiye, özellikle farlar konusunda bir hayli ünlenmekte ve giderek yepyeni ürünler ortaya çıkarmaktadır. Kararsız kalan kullanıcılar yorumlara ve değerlendirmelere bakarak ürünü seçebilmektedir. Markadaki en çok satılan malzemeler arasında Professional Makeup ruj bulunmakta, çeşit çeşit renkleriyle oldukça göz önünde olan bu ürünlerde doğal tonlar da çılgın tonlar da bulmak mümkündür. Özellikle mat ruj olarak da anılan Soft Matte Lip Cream modelleri, kremsi yapıda olmalarının yanında mat bir görünüme sahip olan bir ürün olarak oldukça gözdedir. Durdukça rengini ortaya çıkaran, doğal tonlara sahip ve isimleri farklı ülkelerin başkenti olması, yok gibi olması avantajları bir hayli göze çarpmakta, ancak krem formda oldukları için gün içinde tazeleme yapmak gerekmektedir. Powder Puff Lippie rujları ise pudra bitişli olmasının yanında kremsi ve kalıcı mat ruj serisi arasında yerini almaktadır. Yumuşak süngeri ile beraber en çok tercih edilen rujlar arasındadır.

Nyx ve Yoğun Bakışlar

Nyx ve Yoğun Bakışlar

Likit mat ruj olarak da Lip Lingerie modelleri bulunmakta, genellikle benzer renkler ortaya atan bu ürün hem mat bitişi ile hem de kalıcılığı ile oldukça özellikle mat ruj severler tarafından popüler olan ruj modellerinden biridir. Farklı ürünler denemek isteyenler Shine Loud High Shine Lip Color karşınıza çıkabilmekte, bir tarafı ruj bir tarafı gloss olarak ortaya çıkan bu ikili yapı 16 saate kadar kalıcı olmakta ve yoğun pigmentasyonuyla farklı bir malzeme elde edilmektedir. Bu çift taraflı kullanım sayesinde bulaşma ya da dağılma gibi sorunlar ortadan kalkmakta ve ıslak bir bitiş sağlayıp dudağı kurutmayı engellemektedir. Ayrıca yine mat ruj olarak kullanmak isteyen kullanıcılar tek taraflı bir şekilde ruju kullanmayı da tercih edebilmekte ve ona göre ürün değerlendirmesi yapabilmektedir. En çok alternatifin bulunduğu ürünlerden biri de kaş boyaları olmaktadır. Birinci en çok tercih edilen kaş ürünü, Professional Makeup Fill and Fluff kalem kaş pomadı olmaktadır. Yine pek çok renk avantajına sahip bu makyaj malzemesi, gözyaşı şeklinde olan asansörlü ucunu kullanarak kolayca kaş şekillendirme ve doldurma olanağı elde edebilirsiniz. Doğal bir görüntü oluşturmak isteyenler ise diğer fırçasını kullanabilir ve daha kabarık bir sonuç elde edebilir. Özellikle yoğun pigmentasyona sahip bu ürün tam olarak 8 renge sahiptir, bu şekilde kaşlarınıza en uygun olan rengi rahatlıkla seçebilirsiniz. Bunun dışında Control Freak Eyebrow kaş jeli de öne çıkanlardan biridir, şeffaf ürün olan bu jel daha çok kaş sabitlemek için işe yarasa da şeffaf bir maskara gibi de kullanılabilmektedir. Ayrıca The Brow Glue Instant Brow Styler şeffaf kaş sabitleyici de ön plandadır, yine şekillendirme ve sabitlemek için kullanılan bu ürün oldukça kalıcı olmasıyla avantaj sağlamaktadır. Son olarak klasik bir ürün olarak kaş kaleminden vazgeçmeyenler ya da vazgeçmek istemeyenler için Lift&Snatch! Brow Tint Pen de devreye girmekte, hem kalıcı hem de yoğun renkte ve tek tek çizilmiş kaş elde etmek kolaylaşmaktadır. Doğal ve dolgun kaş görüntüsü isteyenler bu ürüne bakabilir ve 10 farklı rengiyle kendisine en uygun kaş rengini bulabilmektedir. Ayrıca; Nyx kozmetik ürünleri ve Nyx professional makeup kullananların yorumlarına Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Nyx, pudra gibi makyaj ürünlerinde de farkını ortaya koymakta ve hem makyaja yeni başlayanlar hem de profesyonel olarak makyajla ilgilenenler için çeşitli ürünler sergilemektedir. Nyx Professional Makeup sabitleyici pudra, daha çok tercih edilse de diğer pudralar da ön plana çıkmaktadır. Bu High Definition yani HD olarak geçen sabitleyici pudralar, hem transparan hem de renkli olarak karşınıza çıkmaktadır. Beyaz olan renksiz olmakla beraber, bu ürünün avantajları olarak kusursuz görünüm elde etme ve kapatıcı bir özellik elde ederken; renkli pudrada ise daha çok aydınlık bir görünüm elde etme ve göz altı sabitlemede kullanıldığını görülmektedir. Studio Finishing olan pudra ise renksiz bir tonda olması ise fondötenden önce de sonra da kullanılabilir ve cildinize canlılık katmasıyla ünlü olmaktadır. Ek olarak bronzlaştırıcı pudra olan California Beamin’ Face & Body, pudra olarak geçse de daha çok bronzlaştırıcı bir vücut pudrası olarak görülebilir. Bu kategoriler dışında allık, kontür, aydınlatıcı ya da maskara olarak da pek çok popüler makyaj malzemesi bulmak mümkündür. Allık olarak likit allıklarla ünlü olan markanın Sweet Cheeks adlı ürüne sahiptir ve farklı renkleriyle, yoğun pigment içermesi ama doğal görünüm elde edebileceğiniz bir ürün haline gelmektedir. Bunun dışında kontür ürünü olarak kontür paletleri ortaya çıkmakta ve avantajlı bir paket imkânı sunmaktadır. Ayrıca aydınlatıcı olarak yine likit ürünler ön planda ve özellikle Born To Glow ve Total Control Pro aydınlatıcılar ve pudra formundaki Halo High Glass İlluminating Powder ürün, popüler aydınlatıcılardan sayılmaktadır. Özellikle renkli formülleri ile göz önünde olan bu tarz ürünler fondöten isimleriyle ve formülasyonları ile aynı olduğu için çok satılanlar arasındadır. Son olarak maskaralara bakmak gerekirse, markanın en popüler maskaraları; On the Rise Volume Liftscara Black, Worth The Hype, Doll Eye Mascara Volume olmaktadır. Hem kirpik kaldırma etkileri ile hem de özellikle volüm etkisi ve kirpikleri tek tek ayırma etkisi ile tercih edilen maskaralar arasında yerlerini almaktadır. Ürünler konusunda kararsız kalanlar; kullanıcı yorumlarına, açıklamalara ve değerlendirmelere bakarak bilgi sahibi olabilir ve kendisine, bütçesine en uygun olan ürünü seçebilir. Bahsedildiği gibi markanın pek çok makyaj malzemesi bulunmaktadır. Trendyol’da kendinize en uygun ürünü bulabilirsiniz.