"

Ofis Masaları

" araması için 2320 sonuç listeleniyor

İhtiyacınız Olan Ofis Masaları Trendyol'da!

Doğru dekorasyon, iş performansını ve verimliliğini, çalışanın motivasyon ve mutluluğunu artırırken, aynı zamanda firmaların stratejik hedeflerine ulaşmasında da büyük önem taşır. Günümüzde çalışmalarının çoğunluğu, bilgisayar ekranı başında ya da toplantılarda geçer. Bu nedenle işyeri kurgusunda en önemli bileşenlerden olan ürünler ergonomik, uzun ömürlü ve şık tasarımlı olmalıdır. İş başında geçirilen uzun çalışma saatleri göz önüne alındığında sağlıklı malzemelerle, insan fizyolojisine saygılı ve uyumlu seçimler yapmak oldukça önem taşır. Trendyol’un bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun geniş seçenekli koleksiyonu, çalışma alanlarınıza konfor ve saygınlığı getirir. Ofis masası modelleri kullanım amacına ve mekâna uygun olarak farklı işlevlere ve boyutlara sahip çeşitlilikte üretilir. Farklı pozisyonlardaki çalışana uygun kullanım seçenekleri makam/ yönetici, personel/ çalışma, bilgisayar ve toplantı masası gruplandırmasını doğurur. Dikdörtgen, kare, oval, üçgen, yuvarlak ofis masası dekorasyonu yönlendiren önemli bileşenlerdendir.

Kullanışlı ve Özenli Ofisler İçin Doğru Ofis Masası Modelleri

Kullanışlı ve Özenli Ofisler İçin Doğru Ofis Masası Modelleri

Ofis masası çeşitleri üretiminde kullanılan malzemeler bakımından da zengindir. Ahşap mobilyalar, evlerin olduğu kadar işyerlerinin de vazgeçilmezidir. Hem klasik, hem de modern stilde döşenen yerlerde tarza uygun ofis masası rahatlıkla bulunabilir. Ahşap ofis masası masif, MDF ve suntalâm malzemeli olup, ceviz, meşe ve akçaağaç sıklıkla tercih edilen cinslerdir. Masif ofis masası, kaliteli işçilik ve zarif detayları ile ahşabın doğallığını taşıyan sağlıklı seçeneklerdir. Ahşap tablalar ile tasarlanan metal ayaklı ürünler modern ve şık görünümüyle beğeni toplar. Camlı ofis masası dikkat çeken görünümü sebebiyle tercih edilen diğer modeldir. Kütük modeller, işinin ehli zanaatkârlarca ham malzemenin verdiği avantajlarla benzersiz olarak üretilir. Renkleri, desenleri ve kenar kıvrım detayları ile her biri ufak tefek de olsa farklılıklara sahip olarak eşsizdir. Kaliteli tamamen doğal fırınlanmış ahşap malzemeler hem kişi, hem de çevre için güvenlidir. Ahşap yüzeylerinin ve demir ankraj aksamlarının kalitesi, bağlantı elemanlarının defalarca sökülüp yeniden takılmaya elverişli olması, farklı renk seçenekleri ile kullanıldığı yerlere sıcaklığı ve doğallığı harmanlayarak sunar. Demir, ferforje, epoksi, etejerli, ceviz, metal ofis masası seçenekleri bulunur. 18 mm MDF plakalarla üretilen büro masası modelleri melamin kaplama sayesinde korunumlu gövdesiyle, yine aynı malzemeden ya da özel statik toz boyalı metal ayaklar üstünde zarifçe yükselir. Tek başına ya da ofis masası takımı olarak kullanılabilen bu eşyalar, deri ve metal parçalarla da hareketlendirilen zengin çeşitliliğe sahiptir.

İşlevlerine Göre Bütçelenen Ofis Masası Fiyatları

İşlevlerine Göre Bütçelenen Ofis Masası Fiyatları

Ofis masası fiyatları suntalam gövdelilerden masiflere doğru artış gösterir.18 mm yonga levha/ suntalam plakalardan üretilen modeller, uygun fiyat arayışında olanlar için şık ve kaliteli ahşap alternatiflerindendir. Finisajları kaliteli PVC bantlarla yapılan bu modellere ait tüm parçalar yüksek teknolojili, bilgisayar destekli CNC makinelerinde özenle üretilir. Malzeme çeşitliliği içinde tüm tabla modellerini taşımak üzere kullanılan metal ofis masası ayakları, hem üstüne gelen cihaz ağırlığını taşımadaki mukavemeti, hem de çağdaş görünümüyle sıklıkla tercih edilir. Metal çerçeve ve palet tarzı ayaklar, yüzeyindeki elektrostatik boya sayesinde çizilmeye, aşınmaya karşı dayanıklılığı ile gerek çalışırken gerekse taşınmalar esnasında zarar görmez. Laminat tabla altında, antrasit, gri ofis masası minimalist yaklaşımıyla son yıllarda ev ve işyeri dekorasyonunun vazgeçilmezleri arasında yerini alır. Ahşabın sıcaklığı ile metalin soğuk yüzü birleşerek dengeli ve derin bir dekoratif katkı sunar. Ayrıca ofis masa hediye olarak da tercih edilebilir. Ürün seçiminde personelin fizyolojik özellikleri ve koltuğuyla ergonomik uyumu, hareketlerinin kısıtlanmaması için önemlidir. Genellikle dikdörtgen ya da L şeklinde kullanılan modeller, teknolojinin gelişmesiyle birlikte kablo dağınıklığına son veren aparatlar ve mekanizmalarla daha kullanışlı hâle gelmiştir. Çekmeceli ofis masası ve raflı modeller evrak ve cihaz yönetimini rahatlatır. Keson, kitaplık ve kapaklı dolaplarla oluşturulan ofis masası seti ile hem tüm ekipmanı düzenli tutmak, hem de dekoratif uyum ve bütünlük yakalamak mümkündür. Ayrıca kilitli çekmecelere sahip modüller, kişisel eşyaların mahremiyeti ve muhafazasına olanak tanır. Bölmeli ofis masası avantaj sağlar. L şeklindeki formlar bir tarafta bilgisayar ve ekipmanları taşırken, diğer yönde evrak işleri ile uğraşmak için boş alan sağlar.

Her Tarza Uygun Ofis Mobilyaları ile Mutlu Çalışanlar

Her Tarza Uygun Ofis Mobilyaları ile Mutlu Çalışanlar

Bazı işyerlerinde tek başına çalışmaya olanak verecek şekilde bireysel çalışma alanları düzenlenirken, takım çalışması gerektiren işlerde ya da yer darlığı çekilen yerlerde ikilli ofis masası da kullanılabilir. Bunları ayıran, göz hizasında sonlanan konsantrasyon paneli, bireysel çalışma eylemi için sınır belirlerken, aynı zamanda gerekli durumlarda göz teması ve sözlü iletişime de olanak tanır. Yine aynı mantıkla artı şeklinde konumlandırılan 4’lü formlar da gerektiğinde birbirinden ayrılarak, ayrı ayrı kullanıma izin vermesi ile esnek tasarımlara sahiptir. Çalışanların bireysel ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak tasarlanmış çoklu çalışma alanları ya da açık çalışma alanı, takım çalışması ruhunun keyifle ve verimle devamlılığını sağlar. Geleneksel düzen anlayışından uzaklaşan yeni çalışma sistemi, ekip çalışmalarına uyumlu kurgu gerektirir. Birlikte çalışılan, yeni fikirler üretilen ve hayata geçirilen bu çoklu çalışma sistemi, dijital iletişimin dışında yüz yüze iletişimin gücüne inanır ve sıklıkla bir araya gelinir. Geniş çalışma alanı içinde esnek hareket imkânı sağlayan, hem toplu, hem de bireysel çalışmaya olanak veren çoklu ofis masası düzeni, kullanım amacı ya da kişi sayısı değiştiğinde daraltılıp genişletilebilir. Böylelikle bireysel çalışırken gerektiğinde hızla toplanılarak beyin fırtınalarının koparıldığı, video konferansların yapılabildiği, takım çalışmasının optimum verimliliğe ulaştığı istasyonlar oluşturulabilir. Uzun çoklu çalışma alanı tasarımı genelde modüler sistemle üretilip, gereğinde daha küçük parçalara ayrılarak gelişen ihtiyaçlar doğrultusunda farklı mekânlarda ve şekillerde tekrar kullanılabilir. Keson ve etajerleri ile birlikte bir çalışma adası oluşturan ürün ise malzemesi, tasarım çizgisi ve heybeti ile dikkat çeken, otoriteyi ve ciddiyeti vurgulayan modellerdir. Özel tasarım ofis masasıdır. Genellikle makam sahibinin ve misafirlerin koltukları, sehpası, depolama üniteleriyle takım halinde seçilir. Mermer ofis masası görünümlü lake cilalılardan kısmi deri kaplamalılara, oymalı aplikler ve sütunlarla tamamen doğal ahşaptan imal edilmiş olanlar vardır. Metal ayaklı sade, şık, geniş, uzun ofis masası formlara kadar zengin seçeneklere sahiptir. Odanın büyüklüğü, işyerinin genel tasarım stili, işin konusu, yöneticinin kişilik ve fizyolojik özellikleri seçimlerde göz önünde bulundurulur. Duvarların rengi, varsa duvar kâğıdı ya da kaplaması, jaluziler, tablolar, çerçeveler ve koltuklarla uyumlu alan arzu edilen şık ve ağırbaşlı atmosferi yaratmada etkilidir.

Kaliteli ve Şık Ofis Masaları ile Saygın Kurumsal İmaj

Kaliteli ve Şık Ofis Masaları ile Saygın Kurumsal İmaj

Çalışanların işyeri masasından sonra en sık kullandıklarından biri de toplantı alanıdır. Tasarımları kare, dikdörtgen, oval, yuvarlak ve U biçimli alternatifleri ile geniş yelpazesi içinde en geniş geometrik seçeneğe sahip olanlardır. Muhtemel katılımcı sayısına göre değişen büyüklüklere sahip olan bu eşyalar, ayrı bir toplantı odasında konumlandırılabileceği gibi, makam odalarında, açık alanların sirkülasyonu az, sessiz bir bölümünde de uygun geometri ve boyutuyla kullanılabilir. Küçük boyutlu olanları yekpare tasarıma sahipken, çok büyük boyutlarda olanları demonte olarak getirilip, parçaların yerinde montajı ile toparlanır. Muhtemel katılımcı ve sandalye sayısı doğru öngörülerek alınmalı, küçük seçimle sıkışıklığa, büyük formla gereksiz yer kaybına mahâl verilmemelidir. Genel olarak kişi başına 60-80 cm arası genişlik, 1.00 m derinlik rahat kullanım açısından uygundur. Toplantı eşyasının dayanıklı, sağlam, uzun ömürlü malzemeden imal edilmiş olması saatlerce toplu kullanım açısından avantajlıdır. Ayrıca güncel toplantı alanlarında dizüstü bilgisayarlar, sunum cihazları, yazıcı ve telefon şarjları için de yeteri kadar priz ve kablo deliği bırakılmış olması, kablo gizleme düzenekleri önemlidir. Aksi takdirde kablo karmaşası hem çalışmayı zorlaştırır, hem de çirkin görüntü yaratır. Bunların yanı sıra karşılama bankoları da önemlidir. Girişte çalışanların, müşterilerin ve konukların karşılaşacakları ilk mobilyalardan olan bankolar, kurumsal izlenimin ilk ipuçlarını taşır. Mekânın büyüklüğüne, genel dekoratif yaklaşıma bağlı olarak özgür formlarla şekillenen bu karşılama ürünlerinde, ayakta ve oturarak kullanıma uygun olarak yükseklik seçimi yapılır. İşyerinin genel tasarım karakteri ve stili eşya seçimini de etkiler. Klasik stilde vintage, eskitme, antika ofis masası ile dekore edilen yerlerde tercihen masif ahşap, motifli, cilalı ağır ürünler, deri koltuklar eşliğinde kullanılır. Ahşap klasik ofis masası modası hiç geçmeyen, sağlam, dayanıklı ve şık bir seçimdir. Bir kısmı masif olarak, bir kısmı da MDF üzerine abanoz, maun, gürgen, dişbudak ağaç türü kaplamalar ve üzerinde ince işçilikli kordon motifleriyle bezeli olarak imal edilir. Ağaç ofis masası klasik görünüme sahiptir. Takım halinde kullanımı tercih edilen klasikler, genelde olgun yaşlardaki bireyler için ciddi bir imaj yaratma isteğiyle örtüşür. Yüksek tavanlı, büyük metrajlı çalışma alanlarında lakeler, koyu tonlu cilalar ve avangart koltuğuyla birlikte klasik severleri memnun eder. Heybetli ve otoriter klasik ofis masası, lambirili, çıtalı ya da kağıt kaplı duvarlar ve büyük saksılı bitkilerle desteklenir. Yeni nesil anlayış yalın, net çizgilere sahip, işlevsel, ergonomik eşya seçimlerini destekler. Özgür ve cesur renk kullanımı, gelişen teknolojiye paralel olarak yapılan eklentiler ve ilave fonksiyonlarla rahatlığı ve motivasyonu ön plana çıkarır. Modern ofis masaları sağlıkla, konforu buluşturan, iletişimi kolaylaştıran, kültürel ve mekânsal gelişime bağlı olarak değişen ihtiyaçlara pratik çözümler üreten tasarım anlayışını yansıtır. Formlar sınırsız özgürlüğe ve farklı fikirlere açıktır. Malzeme ve uygulama yöntemleri artık o kadar sınırsız ve yaratıcılığı destekler niteliklere sahiptir ki, geri dönüşümle bir araya getirilen paletlerle ayak ve tabla tasarımları, üstünde bizoteli camla kullanım kolaylığı sağlayan palet yönetici masası modelleri gözlemlenebilir.

Zengin Ofis Masalarının Üstün Dekoratif Gücüyle Güven Duyan Müşteriler

Zengin Ofis Masalarının Üstün Dekoratif Gücüyle Güven Duyan Müşteriler

Renklerin insanların ruh halleri üzerindeki etkisi göz önüne alındığında, işyeri dizaynında duvarların, mobilyaların, aksesuar ve objelerin seçimindeki önemi de aşikârdır. Bir çalışma alanının planlanmasında renk seçimlerini yaparken sektör, logo, çalışanların yaş grubu, hedef kitle, doğal ve yapay aydınlatmalar dikkate alınır. Turuncu rengin motivasyonu artırdığı, kırmızının tansiyonu yükselttiği, kan akışını hızlandırıp iştah açtığı bilinir. Toprak tonları samimi, yeşil güven veren, siyahsa konsantrasyonu artırarak dikkat çeken yapıdadır. Küçük yerlerde kullanılabilecek beyaz ofis masası ortamda ferah, temiz, sakin bir algı yaratabilir. Yaratıcı işlerle meşgul olunan bir çalışma alanında kullanılacak siyah ofis masası ise iddialı ve sıradışı bir imajı destekler. Çoğunluğunu genç çalışanların oluşturduğu bir şirkette kullanılabilecek renkli ofis masası ve koltuklar enerjilerine ortak olur. Seçim yaparken, ayırdığınız alan ile beğendiğiniz ürünün büyüklüğünün uyumu, ferahlık ve rahat kullanım açısından önem arz eder. Küçük bir yerde konumlandıracağınız büyük ürün mekânı daraltarak kullanım zorluğu yaratabileceği gibi, can sıkıcı sıkışık bir çalışma ortamı da oluşturabilir. Etrafında rahatça dolaşım sağlanacak yeterli alanın bırakılması, çalışanın gün içindeki hareketlerinde gerekli esnekliği sağlar. Tersi durumda büyük alanlarda küçük ofis masası seçimi ile ortam oransız görünmekle kalmaz, gereksiz ölü alanlarla kalite düşer. Yine dar alanlarda oval ürün kullanılarak, sivri köşelerden kurtulup çevrede kalan hareketli boşluklar ferahlık sağlayabilir. Yeni nesil ürünlerin bir kısmı klavye, yazıcı ve ekran için tasarlanmış bölümlere sahiptir. Klavye sürgüsü olanlarda çevrede yeterli hareket alanının olup olmadığı dikkate alınmalıdır. Bilgisayar alanı fiyatları büyüklüğü kadar, bu teknik detaylar ve aksesuar ilavelerine göre de şekillenir. Desktop, tablet ve telefon gibi aygıtların kabloları da düşünülerek kablo çıkış deliklerinin durumu, yeterli büyüklükte ve konumda oluşu kişiye, mekâna ve çalışma şekline göre değişkenlik gösterir. İşyeri mobilyaları ebatları çeşitlilik gösterir. Standart çalışma koşullarında 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm ofis masası uzunluklar sıklıkla tercih edilenlerdir. İnsan fizyolojisine uygun ideal yükseklik 72-75 cm arasındadır. Sandalye ile uyum dik oturuş pozisyonunu destekleyen ofis masası ölçülerinde ve formda olmalıdır. Ayrıca sandalyeden elektronik eşya, yazı yazma ve evrak işlerine erişimin vücut doğasını bozmayacak şekilde olması önemlidir. Koltuk kolçakları, kolların bedenle dik açı yapacak şekilde konumlanmasıyla kurulur. Kolçak yakın seviyelerde olursa duruş düzelir. Gerekli düzenlemelerin yapılamadığı durumlarda alternatif olarak yüksekliği ayarlanabilir ürün seçmek etkili bir çözüm olabilir. Geniş alanlarda köşeli ofis masası net, keskin karakteri ile değer katarken, dar alanlarda köşeleri yuvarlatılmış formlar kurtarıcı olur. Bu arada menteşe, kulp gibi aksesuarların kalitesi de eşyanın ana malzemesi ve işçiliği kadar önemsenmeli, kararma, paslanma yapmamasına dikkat edilmelidir.

Sağlık ve Verimlilik İçin En Uygun Ofis Masaları

Sağlık ve Verimlilik İçin En Uygun Ofis Masaları

Ürün yalnızca işyerlerinde değil, evdeki çalışma ve genç odalarında da yaygın kullanılır. Evden çalışanlar için şık büro ürünleri arasından uygun seçimi yapmak, koltuk, dolap ve cihazlarla rahat bir çalışma ortamı düzenlemek motivasyon ve verimliliği çoğaltır. Yeriniz müsaitse büyük bir kütüphanenin önüne yerleştireceğiniz uzun bir çalışma alanı, üstünde aydınlatması ve şık bir koltukla evinizin en özel köşelerinden biri olabilir. Ayrıca köşe ofis masası ile ölü alanı değerlendirebilirsiniz. Evde bulunduğu zamanın çoğunluğunu ders çalışarak ya da oyun oynayarak geçiren çocuk ve gençler için de doğru seçim sağlıklı bedensel gelişimine destek verecek ergonomide olmalıdır. Uygun alanınız varsa bilgisayar dışında, kitaplarını rahatça yerleştirebileceği, varsa hobilerini de gerçekleştirebileceği büyüklükte ürün seçmek kullanışlı olur. Büro eşyası seçiminde gösterdiğiniz titizliği kullanım esnasında da göstermeniz mobilyalarınızın ömrünü uzatır. Genel olarak nemli bezle temizleyip kurulamak yeterli gelir. Deterjan kullanmayı tercih edenler için mobilya cinsine uygun solüsyonları tercih etmek yerinde olur. Özellikle doğal ahşap ürünler kimyasal temizleyicilerle asla buluşmamalıdır. Çok kirlenmişse MDF tablalarda eser miktarda deterjan kullanılabilir. Düzenli ve şık görünümü daim kılmak için organizatörlerden yararlanılabilir. Kalem, kağıt, ataş gibi dağınıklık yaratacak malzemeler uygun kutular ve aksesuarlarla muhafaza edilerek düzen rahatlıkla korunabilir. Ofiste odanıza sevdiklerinizin fotoğrafları, radyasyon emen bir kaktüs ve uğurlu aksesuarlarınızla donatarak kişiselleştirmek, enerjinizi yükselterek veriminizi artırabilir. Evlerin dekorasyonu üzerinde ciddiyetle vakit harcanırken, günün en uzun saatlerinin geçtiği ofisleri de unutmamak gerekir. Günümüzde tasarımcı ve üreticilerin temel amacı ofisinizi eviniz gibi hissettirecek konforlu, rahat ve şık mobilyalar imal etmektir. Ofis dekorasyonu için yaptığınız seçimler, kendinize verdiğiniz değeri göstermesinin yanı sıra, çalışanlarınız, müşterileriniz ve konuklarınız üzerinde de olumlu etkiler yaratır. Yaratıcılığın sınırlarını zorlayacak derece yenilikçi, modern ofis ürünleri tasarımlarında amaç, çalışanların sağlığı ve konforunu düşünürken, şık çözümlerle moral ve motivasyonunu yükseltmek, işte geçirilen saatlerin verimliliğini artırmaktır. Müdür masası çalışanlarınki kadar önemlidir. Konforlu bir müdür daha verimli çalışır. Rahat ve konforlu bir ortam mutlu çalışanlar, şık bir ofis de güven ve saygı duyan müşteriler yaratır. Bu yüzden de pencerelerdeki jaluzilerden zemin kaplamasına, aydınlatmalara kadar tüm parçalar ustalıkla organize edilerek bir araya getirilmelidir. Trendyol, girişteki karşılama bankosundan, makam masasına kadar her düzeyde ihtiyaca uygun modelini bir araya getirir. Kaliteli malzemelerden, usta işçilik ve teknik donanımla üretilmiş yüzlerce patron masası ve birçok modeli sınırsız seçeneklerle sunar.

Ofis Masası Yüksekliği Ne Olmalı?

İdeal ofis masası yüksekliği kişinin boyu ve kilosuna göre değişkenlik göstermekle beraber genel standartlarda 70-75 cm aralığındadır. Masa ile kişinin bacak yüksekliği arasında kişinin rahat edeceği bir aranın bulunması uygun masa seçiminde dikkat edilecek husustur. Masa seçimi kullanıcıya bırakılmış ise kişinin masayı deneyerek seçmesi konforlu bir çalışma alanına kavuşmasında önemlidir. Kişinin rahat bir çalışma ortamında çalışması verimliliğinin artış göstermesinde önemli bir detaydır. Ofis ortamında en çok kullanılan ürünlerden birisi olan ofis masaları kişiye özel tasarlanabileceği gibi belirlenmiş standartlarda da üretilmektedir. Ofis ortamında masada çalışan kişiler bacak bacak üstüne atarak oturmayı tercih ediyorlar ise; uygun masa yüksekliği bacak bacak üstüne attıktan sonra hareket edebilecek mesafenin kalması ile ayarlanabilir. Günümüz teknolojileri sayesinde artık ayarlanabilir masaların piyasada olması kişinin kendi konforuna uygun olarak çalışma masasını ayarlayabilmesini sağlamaktadır.

Ofis Masası Hangi Renk Olmalı?

Gün içerisinde yoğun olarak ofis ortamında çalışan kişilerin verimli ve huzurlu çalışabilmeleri için ofis içerisinde kullanacakları ürünleri dikkatli bir şekilde seçmeleri gerekmektedir. Ofis masası hangi renk olacağı, ofisin türü ve büyüklüğü gibi pek çok faktör ele alınarak cevaplanmalıdır. Yoğun çalışma gerçekleştirilen ofislerde kullanılan masaların beyaz ve açık renklerde tercih edilmesi dikkatin daima diri tutulmasında önemli bir detaydır. Yine küçük ofislerde açık renklerde ofis masası kullanımı ortamın daha ferah olmasına neden olmaktadır. Büyük ofislerde ise ceviz ve daha koyu renk ofis masaları tercih edilebilir. Estetik görünümlü bir ofis ortamı için kullanılan masa, sandalye ve diğer ofis mobilyalarının renk kombinasyonlarının uyumlu olmasına dikkat etmek gerekir. Ofis masaları kullanıcı kişilerin kişisel zevklerine göre de değişkenlik göstermektedir. Kişisel zevklerin yansıtıldığı ofislerde çalışanlar daha huzurlu ve mutlu bir çalışma hayatı sürdürmektedirler.

Ofis Masası Kaç Cm Olmalı?

Ofisleri için mobilya seçimi yapacak kişilerin aklına takılan bir soru da ofis masasının kaç cm olması gerektiğidir. Ofis masaları genel olarak standart ölçülerde üretilseler de iş koluna göre değişkenlik gösterebilen özel tasarım masalar da bulunmaktadır. Yapılan işe göre ve ihtiyaç duyulan alana göre değişkenlik gösterebilecek olan ofis masaları kişisel tercihlere göre de seçilebilir. Standart olarak düşünüldüğünde ise ideal ofis masasının genişliğinin 120 cm olarak tercih edilmesi önerilmektedir. Bu masalarda derinliğin ise 40-45 cm civarlarında olması yeterli olmaktadır. Kişisel ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak satın alınacak olan ofis mobilyaları çok yönlü olarak değerlendirilmelidir. Kişinin çalışma ihtiyaçları göz önünde tutularak satın alınacak masalar kişilerin zevkleri doğrultusunda da alınabilir. Çalışma esnasında keyif almak ve konforlu bir çalışmaya sahip olmak için tüm detaylar düşünülmelidir. Trendyol’dan ofis masası satın alabilirsiniz.