Fiyat
Derinlik
Genişlik
Materyal
Fiyat Geçmişi
Renk
Yükseklik
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Ofisbazaar

" araması için 80 sonuç listeleniyor

Evlere Minimallik Kazandıran Ofisbazaar Çeşitleri Trendyol’da!

Şık ve kullanışlı tasarımlarıyla Ofisbazaar ürünleri günlük hayatta kurtarıcınız görevi üstlenir. Her tarz için ürüne kısa sürede sahip olarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Mobilyalar, eşyalarınızı toparlama özelliği ile hem görsel hem de işlevsel olarak pek çok durumda işe yarar. Her bütçeye uygun Ofisbazaar fiyat seçeneklerini inceleyerek beğendiğiniz modelleri satın alabilirsiniz. İlgili mobilyalar uzun süreli kullanım sunması adına dayanıklı yapıda olmalıdır. Pek çok ürün uzun yıllar kullanılabilir olması ile öne çıkar ve tercih sebebidir. Kalabalık ailelerde ya da giyinmeyi severek kıyafet koleksiyonu yapan kişiler için kıyafet odası önemli bir konumdadır. Çok raflı özelliği ile ihtiyaçlarınızı karşılama potansiyeline sahip Ofisbazaar ayakkabılık çoğu durumda size kolaylıklar sunar. Ayakkabılarınızı dilediğiniz gibi sınıflandırarak sonrası için kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Evinizin mekanlarına göre tercih edilen mobilyaların boyutu değişim gösterebilir. Küçük alanlarda kullanışlı ve minimal modelleri tercih edebilirsiniz. Geniş bir alana sahip olduğunuz durumlarda ise eşya kapasitesine göre dolap tercihlerinde bulunarak dilediğiniz tarzı ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay kurulum sunması ve mekana hoş bir hava katması gibi özellikler ile öne çıkan Ofisbazaar yorum bölümünü inceleyerek dilediğiniz model hakkında detaylı bilgi edinme fırsatı yakalayabilirsiniz. Trendyol’dan sahip olacağınız ürünleri ister kendiniz isterseniz de ev kuran sevdikleriniz için tercih edebilirsiniz. Böylece günlük kullanımlarınız için şıklığı ve konforu bir arada hissetme deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz.

Zamansız Stiliyle Ofisbazaar Mobilyaları

Zamansız Stiliyle Ofisbazaar Mobilyaları

Dekorasyon trendleri kişiden kişiye farklı olabileceği için markanın geniş ürün yelpazesi ile dilediğiniz tarzda ürünü seçme konforuna sahip olursunuz. Ahşap, metal ya da cam gibi farklı pek çok materyal kullanılarak ortaya konan tasarımlar ile yaşam alanlarınıza istediğiniz görünümü kazandırabilirsiniz. Evinizin yatak odasında, stüdyoda, kuliste ya da pek çok kullanım alanında tercih edebileceğiniz Ofisbazaar makyaj masası çeşitli modeller ile size sunulur. Görsel olarak tasarımı ya da toplama kapasitesi ile ihtiyacınız yönünde dilediğiniz seçimi gerçekleştirebilirsiniz. Yaşam alanlarının düzenli olması hayatınızın da düzen kazanmasını destekler. Bunun için hem görsel hem de fonksiyonel olarak doğru seçimler yapmanız gerekir. Salon takımı, yatak odası takımı ya da mutfak gibi mekanlarda dilediğiniz Ofisbazaar dolap modeline yer bulabilirsiniz. Kullanım alanının ölçüsü ve diğer mobilyalar ile uyumuna göre ölçü ve renk seçenekleri size kolaylık sunar. Mutfaklar günün çoğu zamanını geçirdiğiniz yaşam alanlarıdır. Dağınık bir mutfak çalışma veriminizi düşürerek işlerinizi uzun sürelerde tamamlamanıza neden olur. Çoğu zaman beyaz rengin tercih edildiği bu mekan için ölçülerinize uygun Ofisbazaar ekmek dolabı seçimleriniz ile eşyalarınızı muhafaza edebileceğiniz bir ürüne sahip olabilirsiniz. Demonte olarak sahip olunan ürünler tek başınıza kolaylıkla kurabilirsiniz. Kısa sürede biten kurulumu ile kendiniz için iyi bir uğraş bulmanız da pozitif hissettirir. Sahip olunan eşyaların muhafaza özelliğine göre Ofisbazaar mobilyalarında raf ya da askı alanlarının çokluğuna göre bireysel seçimler gerçekleştirebilirsiniz. Çok raflı ürünler kiler gibi depolama alanlarında iyi bir organizer görevi üstlenir. Bunun yanı sıra geniş bir kütüphane sahip olanlar için dilediğiniz tasarım ve renk seçenekleri ile Ofisbazaar kitaplık modellerini inceleyebilirsiniz. Cilt cilt sınıf ayrımı yapabileceğiniz kitaplarınızı titizlikle sergileyebileceğiniz kitaplıklar çoğu durumda mekanınız için öne çıkan parçalar arasında yer alır. Diğer mobilyalarınız ile uyumlu ve hoşunuza giden renkler arasından kaliteli seçimler ortaya koyabilirsiniz. Bir mobilyanın kalitesini çoğu zaman sağlamlığı belirlediği için küçük hesaplarla tasarlanan mobilyalar çoğu senaryoda sağlam ve uzun ömürlü niteliği ile yaşam alanlarınızda öne çıkan parçalar haline gelebilir. Trendyol’dan sahip olacağınız ürünlerde dilediğiniz renk ve model seçimi yapabilirsiniz.

Kullanışlı Tasarımlarıyla Ofisbazaar Modelleri

Kullanışlı Tasarımlarıyla Ofisbazaar Modelleri

Çalışma odaları için temel kriter karmaşadan uzak, göz yormayan tasarımlar tercih edilmesidir. Bunun ardından seçilen mobilyaların rahat ve kullanışlı olması da odak sürenizi ve çalışma performansını belirleyen nitelikler arasındadır. Bu noktada Ofisbazaar sandalye seçimlerinizde tasarımın yanı sıra konforlu modeller arasından seçimler yapmanız gerekir. Bu şekilde odaklanarak çalışılan bir iş ortasında sırt ya da kalça ağrılarının sizi bölmesine izin vermeden işlerinize devam edebilirsiniz. Rahatsızlık hissi doğuran modellerde ise oturma konforu elde edilemediği için rahatsızlık hissiniz odağınızı da olumsuz yönde etkiler. Kullanım alanınıza göre Ofisbazaar tabure seçimleriniz ile dekoratif seçimler yapabilirsiniz. Çoğu kişinin hobisi haline gelen çiçek yetiştiriciliği, tavsiye edilen bir meditasyon yöntemi olarak da öne çıkar. Severek yapılan bu hobide çiçek sayısında günden güne artış olabilir. Bu noktada Ofisbazaar çiçeklik modelleri arasından dilediğiniz seçimi yapabilirsiniz. Bu şekilde çiçek bakımını kolay ve kısa sürede gerçekleştirmeniz de mümkün hale gelir. Oturma odalarında tercih edilen koltuk takımları için tamamlayıcı temel unsur Ofisbazaar TV ünitesi olabilir. Geniş ölçülü bir ünite sadece TV yerleşimi için değil pek çok eşyaya da ev sahipliği yapabilir. Çeşitli dekoratif objeler, kitaplar ya da çiçekler gibi pek çok unsur da bu alanda kendine yer bulabilir. Yatak odası, mutfak ya da oturma odalarında televizyonunuz için geniş bir alan bırakmama adına Ofisbazaar TV sehpası da tercih edebilirsiniz. Duvar kısmında ekstra bir paravan olmayan bu modellere dilediğiniz dekoratif çözümlerde yer verebilirsiniz. Kullanım alanının ölçüsü ve diğer eşyalar ile uyumluluğu noktalarına dikkat edilerek Trendyol’dan sahip olunan ürünleri uzun yıllar kullanma konforu elde edebilirsiniz. Gelişim çağında olan çocuğunuz varsa genç odasını yenileme sürecinde de ona uygun seçimler yaparak sevdiklerinizi mutlu etme fırsatı da yakalayabilirsiniz.

Her Mekana Uygun Modellerle Ofisbazaar Ürünleri

Her Mekana Uygun Modellerle Ofisbazaar Ürünleri

Sahip olunması hayal edilen bir mobilyanın sadece görsel güzelliği tek başına yeterli bir unsur değildir. Esnek ve kullanışlı yapısıyla Ofisbazaar modelleri ile çoğu senaryoda ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Mobilya seçimlerinizde renk, ölçü, tasarım gibi niteliklerin yanı sıra ergonomik olması da dikkat edilmesi gereken unsurlar arasında yer alır. Ofisbazaar çalışma masası çeşitleri ofis ya da ev gibi farklı kullanım alanlarınıza göre sınıflandırılabilir. Yetişkin ya da çocuk mobilyaları arasından ihtiyacınız olan ölçüye göre tercihlerde bulunabilirsiniz. Yenidoğan odası için yapılan hazırlıklar heyecanlı bir süreçtir. Kimi zaman ilk çocuğu için oda hazırlığı yapan ebeveynler bazı seçimlerini tecrübesiz şekilde gerçekleştirebilir. Olası ihtiyaçlar düşünülerek tasarlanan Ofisbazaar beşik modellerinde etkili kullanımlar yakalayabilirsiniz. Böylece ilk kullanımlarda dahi yüksek performanslar elde edilmesi kaçınılmaz bir hal alır. Bebeğinizin kıyafetleri ve diğer eşyaları için de yeterli bir kullanım alanı vadeden Ofisbazaar gardırop modelleri arasından dilediğiniz tasarımı seçebilirsiniz. Genç ve yetişkin odaları için de kullanabileceğiniz gardırop modellerinde kullanım alanlarına göre sınıflandırmalar yapılır. Siz de bu yönde seçimler yaparak dilediğiniz mekan için tercihlerde bulunabilirsiniz. Mevcut bütçenizin belirleyici olacağı alışverişlerinizde sağlamlık ve kullanışlılık faktörlerini öne çıkararak zamansız seçimler elde edebilirsiniz. Mekanınızın stiline göre şık, modern ya da minimal çizgili seçimlerde bulunarak tamamlayıcı bir bütünlük ortaya koyabilirsiniz. Günün pek çok kısmını evde geçirdiğiniz gibi sadece dinlenme noktasında da evinizde kendinize zaman ayırma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu tip hallerde mekanın sizi rahatlatarak ferahlık vermesi de önemlidir. İhtiyacınız olan tamamlayıcı parçalara Trendyol’dan sahip olarak hayalini kurduğunuz konfora kısa sürede erişebilirsiniz. Uygun fiyatlı ürünlerde hem kendiniz hem de sevdikleriniz için hoş sürprizler yapma noktasında birden fazla seçim yapmanız mümkündür.