Marka
Saç Tipi
Etki
Fiyat
İçerik
Cinsiyet
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Özellik
Hacim
Fiyat Geçmişi
Ek Özellik
Ürün Puanı
"

OGX

" araması için 864 sonuç listeleniyor

Kaliteli Ogx Ürünleri Trendyol’da!

Ogx, kaliteli ürünleri ve güçlü bileşenleri ile saçı besler. Çeşitli bileşenlerden oluşarak herkese hitap eder. Saçınıza nem kazandırarak canlı ve parlak gözükmesini mümkün kılar. Yıpranmış, zarar görmüş ya da dökülen saçlar için ideal üründür. Ogx kategorisinde şampuan ve saç kremleri yer alır. Oldukça geniş bir saç bakım serisine sahiptir. Nemlendirici etkisi ile kuru gönümü uzaklaştırır. Hindistan cevizi yağı ile doğal bir etki bırakır. Ekstra güçlü ve canlı gözüken saçlar için ideal bir markadır. Argan yağlı, keratinli, kokonatlı, elektriklenme karşıtı gibi birçok ürünü vardır. Her ürününde farklı bileşen kullanarak saçınızın isteğini yerini getirir. Ogx yorumlarını okuyarak kendinize uygun olan seri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Etkili Ogx Ürün Çeşitleri

Etkili Ogx Ürün Çeşitleri

Ogx çeşitleri içerdiği bileşenleri ve kullanım amaçlarına göre farklılık gösterir. Yağ, şampuan, krem, maske gibi çeşitli ürünleri vardır. Ogx şampuan günlük hayatta kullanılabilir. Cilde uygun olarak tasarlanır ve bu sayede duş esnasında gönül rahatlığıyla tercih edilir. Ogx saç kremi şampuan sonrasında kullanılabilir. Saça sürdükten sonra 2-3 dakika bekletilir ve daha sonra yıkanır. Düzleştirici Brazilian Keratin Smooth serisinde sülfat yoktur. Bu sayede boyalı saçların rengini, tellerini ve derisini korur. Tahriş olmadan derinlemesine temizlik sağlar. Elektriklenme karşıtı olarak tasarlanan ürünler ise kabarık saça sahip olanların tercihi olur. İçerisindeki bileşenleri sayesinde saçı yatıştırır ve estetik görünüm kazandırır. Ogx maske haftada birkaç kere kullanılır. Coconut Miracle Oil serisi içerisindeki hindistan cevizi yağı, tiare çiçeği esansı ve vanilya çekirdeğinin özü sayesinde canlandırıcı formülü öne çıkarır. Yıpranmış telleri onararak canlı gözükmesini sağlar. Nemlendirici etkisi ve sülfatsız içeriği ile insanların beğenisini kazanır. Ogx saç serumu ise diğer ürünlere ek olarak önerilir.

Besleyen Ogx Ürünleri Özellikleri

Besleyen Ogx Ürünleri Özellikleri

Geniş ürün gamı ile insanların beğenisini kazanan marka, günlük hayatınızda bakım rutininiz haline gelir. İçerisindeki etkili bileşenleri, güzel kokuları ve insan sağlığına uygun oluşu ürünlerin tercih edilirliğini artırır. Ogx tuzsuz şampuan içeriğinde sodyum lauril sülfat ve sodyum lauret sülfat yoktur. Bu yüzden de yıpranmış saçları kolay ve etkili bir şekilde onarır. Ogx argan yağı içerdiği ipek proteinleri ile besler. Aşırı kurumuş ve yıpranmış saçların onarımında tercih edilir. Ogx saç yağı çeşitli ham maddelerden üretilir. Kokonatlı, argan yağlı ya da kerantli olabilir. Duş sonrasında kullanıma uygundur. Ogx hindistan cevizi içeren serisi ile insanların dikkatini çeker. Hindistan cevizi aromalı krem, saç yağı, şampuan ve maske bulabilirsiniz. Derinlemesine temizleyen ve besleyen içeriği ile kısa sürede favori ürününüz olmayı başarır. Ogx pembe içeriğindeki argan yağı ve keratin proteini ile yüksek performans sergiler.

Ogx Ürünleri Fiyatı

Ogx Ürünleri Fiyatı

Ogx fiyatı ürünlerdeki farklı özelliklerden dolayı değişiklik gösterir. Şampuan, krem, maske, yağ gibi ürünler farklı amaçlarla kullanıldığı için fiyat farklılıkları görülür. Aynı zamanda üretilen seriler arasında da farklılıklar vardır. Her saç tipine uygun içerikleri sayesinde geniş kitlelere hitap eder. Ogx serum içerisindeki etkili bileşenleri sayesinde yüksek performans sergiler. Kırılan ve onarılması gereken telleri besler ve eski görünümüne kavuşturur. Ogx yağ duş sonrası nem kazandırmak ve parlak görünüm elde etmek için tercih edilir. Ogx krem duş esnasında saçınızı yumuşacık yapar ve kolay açılmasını sağlar. Ogx saç bakım yağı kremi destekleyerek nem kazandırır. Ogx düzleştirici etkisi ile saçlarınızı düz hale getirir. Ogx renk koruyucu, UVA ve UVB filtreleri ile saç renginin solmasını önlemeye yardımcı olur. Ogx nemlendirici etkili formülü ile yumuşaklık ve nem kazandırır. Ogx indirimlerinden yararlanarak Trendyol’dan satın alabilirsiniz.