placeholder
"

Oriflame Maskara

" araması için 190 sonuç listeleniyor
Oriflame The One Çift Etkili Maskara
OriflameThe One Çift Etkili Maskara
(76)
The One Çift Etkili Maskara
49,50 TL
Sepete Git

Oriflame Maskara Çeşitleri ile Göz Alıcı Bakışlar

Maskara, diğer bir ismi ile rimeller kadınların sık sık kullandığı makyaj malzemelerinden biridir. Kirpiklere uygulanarak oldukça güzel bir görüntü sağlamak amacı ile kullanılan rimeller günlük makyajda sıkça kullanılır. Günlük makyajınızın yanı sıra özel günlerinizde yaptığınız makyajlarda da çokça tercih ettiğiniz bir kozmetik ürünü olan maskaralar kirpiklere şekil ve hacim vermek için kullanılır. Kirpik renklerini daha koyu bir hale getirerek daha yoğun bir görüntü oluşmasına yardımcı olur. Bu sayede yoğun renklere sahip ve dolgun görünen kirpiklere sahip olmuş olursunuz. Dolgun ve uzun kirpikler daha canlı bir görüntüye sahip olmanıza yardımcı olur. Zengin alternatif ve çeşitlerle her tarza ve kirpik tipine göre maskara piyasada bulunmaktadır. Oriflame maskara çeşitlerinden kendinize en uygun olanı tercih ederek kirpiklerinize uygulayabilirsiniz. Herkesin kirpik tipi birbirinden farklıdır. Bu sebeple her bir kadın kendine en uygun olan maskarayı seçmeli ve kullanmalıdır. Uygun ve başarılı bir maskara seçimi yapıldığında ürünü uygulaması da kullanması da oldukça zevkli olacaktır. Göz renginize göre bir rimel tercihinde bulunabilirsiniz. Örneğin siyah gözlere sahipseniz siyah bir maskara tercihinde bulunarak bakışlarınıza derinlik katabilirsiniz. Bunun yanında mavi renkli gözler için mor renkli maskaralar da mevcuttur. Her renk göze sahip kadınlar bu iki rimel rengini de kullanabilmektedir. Dilerseniz şeffaf bir maskara tercihinde bulunarak yalnızca kirpiklerinizin tek tek ayrılmasını ve düzgün görünmesini sağlayabilirsiniz. Doğal bir görüntü elde etmek isteyenler için şeffaf maskara oldukça kullanışlı bir üründür. Alerjik ve hassas gözlere makyaj yapmak çok da kolay bir iş değildir. Alerjik reaksiyonlar meydana gelebilir ve gözde sulanma ve benzeri nedenlerle yapmış olduğunuz makyaj akabilir. Bunu engellemek adına da alerjik reaksiyonların meydana gelmesini engelleyecek bazı rimel türlerini kullanabilirsiniz. Bu sayede alerjik reaksiyonlarla karşılaşmayıp yapmış olduğunuz makyajın daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Günlük makyajlarınızda daha çok kirpikleri besleyici özelliklere sahip maskaraları tercih ederken gece makyajlarınızda daha derinlik sağlayan ve yoğun maskaraları tercih edebilirsiniz. Bu sayede gün içerisinde farklı maskaralar tercih ederek farklı amaçlara hizmet etmesini sağlayabilirsiniz. Oriflame maskara ile istediğiniz kirpiklere ulaşmanız oldukça kolay. Küçük rimel sürme hamleleri ile istediğiniz türde kirpiklere ulaşmanız Oriflame ile işte bu kadar kolay.

Oriflame Maskara Önerileri

Oriflame Maskara Önerileri

Her bir maskara farklı şekillerde işlev görmektedir diyebiliriz. Piyasada birbirinden farklı ve farklı fonksiyonlara sahip maskaralar bulunmaktadır. Oriflame maskara çeşitleri açısından oldukça geniş bir yelpazeye sahip bir markadır. Oriflame The One maskara ile ister kahverengi isterseniz de siyah renkli kirpiklere sahip olabilir, kirpiklerinizi belirginleştirebilirsiniz. Oriflame Tremendous maskara ile ise çekici kedi gözlere sahip olabilirsiniz. Oriflame Tremendous maskara kullananlar özenle geliştirilmiş fırça kılları ile istediğiniz göz şeklini elde edebileceğinizi belirtmektedirler. Oriflame the one çift etkili maskaranın sahip olduğu iki başlık sayesinde isteğinize uygun olanı kullanabilirsiniz. Uzunluk ve hacim için iki ayrı başlığı olup isteğe uygun efekt kirpiklere bu ürün sayesinde verilebilmektedir. Oriflame Big Lash maskara yorumları ise genellikle hacim yönünden kirpiklerinze istediğinizi veren bir ürün olduğu yönündedir. Oriflame volume build maskara ise farklı etkileri bir arada sunun bir ürün. Bu ürün sayesinde isterseniz gece makyajlarınızda isterseniz de günlüğk makyajlarınızda istediğiniz etkiyi aynı ürün ile yakalayabilirsiniz. Kirpikleri tek tek ayırmak ve uzatmak sizin için en önemli özellik ise Oriflame Very Me maskara tam size göre. Kremsi formüle sahip ve bulaşmaları en aza indiren rimellerde biri olan Oriflame Double Effect maskara ise dar ve geniş iki kapaktan oluşuyor. İstediğinizi çevirip açarak kullanabilirsiniz. Birden fazla etkiyi bir arada görmek istiyorsanız Oriflame çift uçlu maskara veya Oriflame çift taraflı maskara tercih edebilirsiniz. Oriflame ikili maskaralar iki etkiyi aynı anda sunarak hem bütçenize yardımcı olur hem de birden fazla işlevi bir arada gerçekleştirmiş olur. Oriflame ürünlerinden istediğinize uygun olarak bu ürünleri alabilir, bunun yanında Oriflame Wonder Lash XXL maskara , giordani gold maskara, xxl maskara, one maskara ve fat lash maskarayı deneyimleyebilirsiniz. Eğer renkli rimeller tercih etmek isterseniz bunların yanında Oriflame mor maskara da kullanabilirsiniz. Boyut sizin için önemliyse Oriflame 3D ve 2FX maskara da tam size göre olabilir. Gözünüzde akma ve benzeri problemler oluyorsa Oriflame suya dayanıklı maskara çeşitlerini de inceleyebilirsiniz. Siyahtansa kahverengi tercihiniz ise Oriflame kahverengi maskara çeşitlerine de göz atabilirsiniz. Oriflame şeffaf maskara ile ise istediğiniz doğal görünümü kirpiklerinize kazandırmanız mümkündür. Oriflame maskara çeşitleri oldukça geniş bir yelpazeye sahip olup istenen performansı sağlamaya yetmektedir.Oriflame Maskara Önerileri

En Doğru Oriflame Maskarayı Seçmek

En Doğru Oriflame Maskarayı Seçmek

Doğru maskarayı seçmek aslında tamamen beklentinizin ne olduğuna göre değişmektedir. Eğer beklentiniz hacimli kirpiklerse tercih etmeniz gereken maskara fırçası kalın ve sık kıllara sahip bir fırça olmalıdır. Eğer amacınız kirpikleri daha uzun göstermek ise bu kez de ince kıllı fırçaları tercih edebilirsiniz. Bu fırça tipi kirpiği kökten uca tarar ve tararken de boyayarak uzatır. Eğer kirpiklerinizin boyları eşit uzunlukta değil ise kıvrımlı fırçaları kullanabilirsiniz. Bu sayede her bir kirpiğiniz fırçaya tutunabilecek ve güzel bir şekilde taranarak boyanabilecektir. Hem dolgun hem de tek tek ayrılmış kirpiklere sahip olmak istiyor iseniz huni şeklindeki fırçaları kullanabilirsiniz. Üstteki ince ucu kirpiklerinizin en ucuna kadar ulaşır. Geniş tarafı ise kirpiğinize dolgunluk kazandırır. Eşit miktarda dağılma ve topaklanmama istediğiniz iki özellik ise kum saati şeklindeki fırçaları tercih etmelisiniz. Fırça yapısı sayesinde tüm ürünü kirpiklerinize eşit olarak dağıtabilecektir. Silikon ve kıvrımlı fırçalar en kısa kirpikleri bile belirginleştirerek tam bir yelpaze etkisi yaratmaya yardımcı olur. Kıl yerine silikon fırçalar tercih ederseniz kirpikleriniz daha kolay kavranabilecektir. Bu şekilde de daha hacimli ve eşit şekilde ürün uygulanmış kirpiklere sahip olabileceksiniz. Esnek fırçalar ise daha fazla hareket kabiliyetine sahip olduğu için en kısa kirpik kıllarını bile özenle uzatmaya yardımcı olur. Bunu gerçekleştirirken de kirpiklerin birbirine yapışmasını engeller. Amacınız hacim kazandırmak ise ve kirpikleriniz de orta uzunlukta bir boya sahip ise boğumlu ve kıl fırçalar tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Dolgun ve kalın maskara fırçası tercih ederseniz kirpiklerinizde takma kirpik etkisi yaratabilirsiniz. Maskara fırçanızın sizin için en iyisi olduğuna emin olmak için uygulama şeklinizi de doğru şekilde yapmanız gerekir.

Kirpiklerin kökten uca kavranması ve taranarak boyanması gerekmektedir. Bu uygulama işlemini de iyi yapabilmek maskaranın fırçasına bağlıdır. Kahverengi ve siyaha göre daha az belirgin kirpiklere sahip olmak istiyorsanız kahverengi bir maskara seçiminde bulunabilirsiniz. Marjinal ve renkli bir tarzınız varsa mor, mavi ve benzeri renklerde daha farklı ve eşsiz rimel türlerini de inceleyebilirsiniz. Eğer suya karşı dayanıklı bir ürün arıyorsanız da waterproof bir ürün tercih etmek isabetli bir karar olacaktır.Bir maskaradan en yüksek verimi alabilmek için en doğru şekilde uygulamanız gerekmektedir. Maskarayı kirpiklere iyice oturtmak ve en yüksek verimi alabilmek için baz kullanmak önemli bir adımdır. Bir maskara bazı kullanarak çok daha etkili bir sonuç elde edebilirsiniz. Her şeyden önce maskara uygulamadan önce göz çevrenizin temiz olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Ardından makyaj bazı ile güçsüz olan kirpiklerinize yeterli dolgunluğu sağlayarak onları işleme uygun hale getirebilirsiniz. Bazı uyguladıktan sonra maskarayı herhangi bir hamlede bulunmadan düz bir şekilde kirpiklerinize sürün. Ardından sürdüğünüz rimel kurumadan aynı işlemi kirpiğinizin iç tarafından da uygulamalısınız. Eğer küçük kirpiklerinizi daha belirgin hale getirmek de dolgunluğu arttırmak istiyorsanız zigzag şeklinde bir uygulama yöntemi deneyebilirsiniz. Bir elinizle kaşınızı yukarı doğru kaldırın ve kirpiklerinize rimeli zigzag halinde sürün. Bu yöntem işe yarayacaktır. Kirpiklerinizin daha uzun görünmesini istiyorsanız bu kez de ürünü kirpik uçlarınıza uygulayın. Bu yöntem kirpiklerinizi daha uzun gösterecektir. Kötü bir görüntüye sahip olmamak için alt kirpiklerinize yoğun şekilde bir uygulama yapmaktan kaçınmanız gerekmektedir. Maskaranın kirpikleri kökten uca kavradığından emin olmak da maskara uygulamanın püf noktalarından biridir. Kökten uca kavrayarak sürülen maskaralar mükemmel bir görüntü yaratmanıza yardımcı olacaktır. Kökten uca sürülen maskaralar tüm kirpikleri kökten uza tarayarak boyamaktadır. Bu şekilde mükemmele yakın bir görünüm elde etmeniz kolaylaşır. Unutmayın doğru rimeli seçmek kadar rimeli doğru uygulamak da bir o kadar önemlidir. En iyi rimeli kullanıyor olsanız da doğru şekilde uygulayamazsanız istenen sonucu elde edemezsiniz. Bu sebeple bir maskarayı nasıl uygulayacağınızı bilmek oldukça önemlidir. Doğru şekilde uygulanan maskaralar oldukça iyi sonuçlar elde etmenize yardımcı olacaktır. Kirpiklerinizin tek tek ayrılmış olduğundan, topaklanma olmamış olduğundan, kıvrımlı ve gür olduğundan emin olmalısınız. Bunların tümünü sağlayan bir maskara sürme tekniği yapabileceğinizin en iyisidir. Oriflame maskara çeşitlerini doğru şekillerde uygulayarak en etkili ve en iyi sonucu elde etmeniz mümkün hale gelir.En Doğru Oriflame Maskarayı Seçmek

Şık Oriflame Maskara Modelleri

Şık Oriflame Maskara Modelleri

İyi bir sonuç elde etmek istiyorsanız yapmanız gereken şeylerden biri de ürünü doğru şekilde uygulamaktır. Doğru şekilde uygulanan maskara en iyi sonucu verecektir. Bunun için bazı adımları doğru uygulamanız gerekmektedir. Öncelikli olarak Oriflame maskara uygulayacağınız bölgenin temiz olmasına dikkat etmelisiniz. Temizlediğiniz kirpikleriniz ve göz çevreniz artık ürünü uygulamaya hazır halde. Bir diğer önemli adım ise maskara fırçasının temiz olmasını sağlamaktır. Maskara uygulayacağınız maskara fırçasının temizliğinden emin olmalısınız. Sonuç olarak kirpik ve gözler oldukça hassas noktalardır. Bu noktalara uygulayacağınız her bir ürünün temizliğinden emin olmanız gerekmektedir. Eğer maskara fırçanın temizliğinden emin değilseniz 10 dakika kadar fırçayı ılık bir suda bekletebilirsiniz. Ilık suyun içerisine koyacağın az miktarda sabun temizlik sağlaması açısından önemlidir. Ardından beklettiğiniz maskara fırçasını bir havlu kağıt ile silebilirsiniz. Eğer yeterince kıvrık kirpiklere sahip değilseniz veya daha da kıvrık kirpiklere sahip olmak isterseniz bir kirpik kıvırıcıdan yardım alabilirsiniz. Kirpik kıvırıcı kullanarak kirpiklerini arzu ettiğiniz şekle getirebilirsiniz. Ardından bir maskara bazı kullanabilirsiniz. Bu, kirpiklerinizin daha hacimli görünmesine yardımcı olur. Beyaz renkli maskara bazları ile hacimli bir kirpik görüntüsü elde edebilirsiniz. Maskara bazı tıpkı maskara gibi uygulanmaktadır. Maskarayı kirpiklerinize nasıl uyguluyorsanız maskara bazını da yanı şekilde uygulayabilirsiniz. Tüm bu adımlardan sonra maskarayı uygulamaya geçebilirsiniz. İlk hamle olarak maskaranın kirpikleri kökten uca kavradığından emin olarak sürme işlemini gerçekleştirmelisiniz. Tüm kirpiğinizin kökten uca kadar taranarak boyandığına emin olmalısınız. İkinci bir kat uygulamadan önce kirpiklerinizin kuruduğundan emin olmalısınız. Kuruduğunu düşündüğünüz maskaranızın üzerine artık ikinci katı sürebilirsiniz. 10 saniye kadar beklemek yeterli olacaktır.

Ardından eğer topaklanma yaşarsanız zigzag hareketler ile uygulama yapmaya devam edebilirsiniz. Bu uygulama şekli kirpiklerinizi daha dolgun gösterecektir. Bu adımları gerçekleştirdikten sonra sıra geliyor maskarayı kirpik uçlarına uygulamaya. Kirpik uçlarına uygulanan maskara hem kirpiklerinizi daha uzun gösterecektir hem de daha dolgun görünmesine yardımcı olacaktır. Son olarak maskara fırçasını kirpiklere dik gelecek şekilde uygulamak daha hacimli bir görüntüm yaratmaya yardımcı olacaktır. Aynı zamanda daha da uzun bir görüntü yaratmak için bu adımı uygulayabilirsiniz. Tüm bu adımları uygulayarak en iyi şekilde bir maskara sürme deneyimi yaşayabilirsiniz. Doğru maskarayı bulmak kadar maskarayı doğru şekilde sürmek de bir o kadar önemlidir.Oriflame maskara kullananlar genel olarak memnuniyetlerini dile getirmektedirler. Oriflame siyah The One çift etkili maskara kullananlar genel olarak kısa kirpiklere sahip olsanız da uzun bir görünüm elde etmenizin mümkün olduğunu vurgulamaktadırlar. Oriflame Tremendous maskara kullananlar ise genel olarak kirpikleri güzel bir şekilde ayırmasını ve ayırırken de dolgunluk sağlamasını vurgulamaktadırlar. Oriflame One Colour Big Bash maskara ise en beğenilenler arasındadır. Oriflame The One çift etkili maskara ise kirpikleri uzatması konusunda oldukça başarılı olduğu kullananlarca vurgulanan bir ürün. Kalın ve zor bir şekilde şekillenen kirpikleri şekillendirme konusundaki başarısı da kullanıcılarca vurgulanmıştır. Oriflame Siyah On Colour Big Lash suya dayanıklı maskara ise suya dayanıklı yapısı sayesinde kullanıcıların beğenisini toplayan bir ürün. Bu ürün sayesinde kötü hava koşullarında ve yaz tatillerinizde havuz deniz gibi ortamlarda rimeliniz akmaz. Akmadığı için de kötü bir görüntüye neden olmaz. Oriflame The One Eyes Wide Open Maskara ise kirpiklerin gür bir şekilde görünmesini isteyen kullanıcılar için geliştirilmiş olup kullanıcıların bu isteğine karşılık vermektedir. Oriflame Double Effect Maskara ise yine Oriflame’ın kullanıcıların beğenisini başarı ile topladığı bir ürün. Oriflame kalitesi ile kullanıcıların beğenisine sunulan her bir maskara kullanıcılardan tam not almaktadır. Gerek yapısı gerek sürümü gerekse uzun ömürlü ve rahat kullanımı ile bir rimelden istediğiniz ne varsa karşılayabilecek bir ürün. Oriflame kalitesine güvenerek kolay ve eğlenceli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Oriflame kullanıcıları genel olarak maskaraların tek tek ayırması, dolgunluk vermesi ve hacimli göstermesi gibi özellikleri bir arada bulunduran bir maskara ile tanıştıklarından ne kadar memnun olduklarını vurgulamaktadırlar. Siz de bir Oriflame maskara satın alarak bu güzel maskara sürüş deneyimini deneyimleyebilir, memnuniyetinizi dile getirerek diğer kullanıcıların doğru şekilde yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz renklerde ve özellikte bir Oriflame maskara bulabileceğinize eminiz. Siz de bir rimelden beklediğiniz özellikleri sizlere sunan Oriflame maskarayı satın almak ve diğer maskara formlarına erişebilmek için ürünlere göz atabilirsiniz.Şık Oriflame Maskara Modelleri