İlgili Kategoriler
Marka
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Oto Bez ve Sünger

" araması için 4965 sonuç listeleniyor
Viomax OTO YIKAMA SÜNGER

ViomaxOTO YIKAMA SÜNGER

50 TL'ye %5 İndirim
50 TL
Sepete Git

Oto Bez ve Sünger Hakkında Sık Sorulan Sorular

Oto Bez Modelleri Nelerdir?

Oto bez modelleri; araçların rahat ve kolay temizlenmesi için pek çok farklı özellikten oluşur. Mikrofiber oto bez çeşitleri, en çok kullanılan ürünlerin başında gelir. Polyester ve polimitin maddelerinin karıştırılması ile elde edilen mikrofiber bezler, yalnızca su ile dahi en iyi performansta temizlik sağlar. Bezlerin yüzeyinde tozu ve suyu hapseden özellik mevcuttur. Bu sayede arabayı temizlerken yüzeyin çizilmesini engeller. Aynı zamanda nazikçe temizlenmesini sağlar. Oto bez çeşitlerinden olan havlular, aracı temizlerken tozu tutmasının yanı sıra gözeneklerde de bakteri barındırılmasını da engeller. Hem kuru hem de nemli yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilir. Oto cam bezi çeşitleri, ovalamaya gerek kalmadan camın parlatılarak temizlenmesini destekler. Çamur ve yağmurdan oluşan lekelerin kolayca çıkmasını sağlar. Süngerli yapıdaki oto bezleri de tozu ve kiri kısa sürede emer.

Oto Bez Kullanışlı Mıdır?

Oto bez çeşitleri, aracın temizliğini en ideal şekilde sağladığından kullanışlı olması ile tercih edilir. Aracın içinde ve dışında kullanılmak üzere pek çok farklı çeşitte oto bez vardır. Bezler türüne göre otomobillerde hem kuru hem de ıslak şekilde kullanılabilir. Cam için uygun olan modeller; camın çizilmeden özenle temizlenmesini sağlar. Aynı zamanda cama parlaklık verir. Bu sayede tozdan arınmasını destekler. Mikrofiber özellikteki bezler sayesinde aracın, direksiyon, göğüs ve iç kısımlarında olan tozlanma giderilir. Deterjan gerekmeden kullanışlı bir şekilde araç temizliği sağlanır. Yumuşak özel yapıları sayesinde arabanızı en iyi şekilde temizlemenizi sağlar. İnce dokulu oto bezleri kolay katlanıp temizlenebildiğinden sıklıkla tercih edilir. Oto sünger modelleri de aracın dış temizliği için uygun seçenekler arasında yer alır. Kullanışlı olan bu ürünler güvenle tercih edilebilir.

Oto Sünger Nereden Alınır?

Oto sünger seçenekleri, temizlikten tasarruf yapmanızı sağlayacak özel tasarımlı çeşitleri ile Trendyol'dan satın alınır. Hem kaliteli hem de dayanıklı yapılardan oluşan süngerler, temizlik için harcanan süreyi azaltır. Aynı zamanda da araca zarar vermeden temizlik yapmanızı sağlar. Aracın iç ve dış yapısına özel olarak hazırlanan ürünler, işinizi rahatlıkla tamamlamanızı destekler. Farklı renkler ve boyutlara sahiptir. Araç temizliği ve yıkaması için oto süngerleri kullanılması araca zarar vermeyi engeller. Kullanışlı özellikleri sayesinde suyu hapsedip maksimum performans sağlar. Sıvı emici ve tutucu özelliğe sahip olan oto süngeri, motor bakımı, kaporta ya da iç temizlik için kullanabileceğiniz sünger modellerini Trendyol'dan satın alabilirsiniz.