"

Özkent

" araması için 1348 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Özkent Mutfak Eşyaları Trendyol’da!

Evde çoğunlukla kullanılan alanlardan biri mutfaktır. Sevdiklerinize beğendikleri yiyecekleri hazırlayıp sunduğunuz, aynı zamanda kalabalık sofraların tasarlandığı evinizin hareketli parçasıdır. Mutfakta hazırlık aşamasında kullanılan ve size büyük kolaylıklar sağlayan pratik mutfak gereçleri vardır. Özkent mutfak eşyaları 1982 yılından beri özenle bunları üretir. Paslanmaz çelik mutfak gereçleri kapsamında üretilen farklı ve mutfak işlerini kolaylaştıran ürünler sunulur. Marka; çok çeşitli ürün yelpazesine, desene ve renklere sahip, birbirinden farklı özellikleri olan modelleriyle dikkat çeker. Markanın değişik tasarımlarda ürettiği Özkent tava, demlik, cezve, kek kalıbı gereçleri mutfaktaki en önemli ve pratik yardımcılardır. Bu mutfak eşyaları, yemek, çay ya da pasta, börek yaparken size büyük kolaylık sunan ürünlerdir. Yemek pişirme grubunda yer alan Özkent tencere çeşitleri, paslanmaz çelik ve krom nikel kaplamadır. Ayrıca farklı hacimlerde üretilir. Kalabalık sofralar için pişirilen yemekleri hazırlamada ya da reçel, komposto yapmada 12.3,10 ve 8 litrelik tencereler size büyük kolaylık sunar. Ayrıca kulpları ve kapak tutma yerleri de paslanmaz çeliktir. Sabitlenmiş yapısı ile herhangi bir çıkma ya da sökülme gibi sorunlar yaşanmaz. Özkent markası, paslanmaz çelik materyal kullanımı sayesinde birçok olumsuzlukları ortadan kaldırır. Büyük kolaylık, rahatlık ve uzun ömürlü kullanım sağlar. Özkent markalı çelik mutfak eşyalarını kullananların farklı modelleri ve ürünleri hakkındaki deneyim ile değerlendirmelerini Trendyol’dan müşteri yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Birbirinden Farklı Tasarımlarıyla Özkent Ürünleri

Birbirinden Farklı Tasarımlarıyla Özkent Ürünleri

Özkent ürünleri birbirinden farklı mutfak hazırlık gereçleriyle geniş model yelpazesine sahiptir. Mutfak tezgahlarında çeşitli kullanım kolaylığı sağlayan ve şık görünümdeki bu gereçlere kolayca sahip olmanız mümkündür. Yemeklerinizi, pasta ve keklerinizi pişirirken pratik şekilde kullanabilirsiniz. Modeller, farklı amaçlara göre özenle tasarlanıp üretilir. Set halinde alabileceğiniz gibi ayrı ayrı alabilmeniz de mümkündür. Özkent markasının özel malzemelerle ürettiği çelik, granit ya da döküm model tencerede et yemeklerinden sebze ve bakliyat yemeklerine kadar çoğu çeşit yemeği lezzetli şekilde pişirebilirsiniz. Özkent granit grubu gereçler yüksek kalitede özel granit kaplama teknolojisiyle üretilir. Yüksek kalitede pişirme kolaylığı ve hızlı performans sağlar. Isıyı eşit şekilde dağıtarak yiyeceklerin lezzetini koruyup yanmayı önler. İç ve dış kısmı yapışmaz malzemeden olup her iki yüzey de kolayca temizlenir. Ayrıca yüksek seviyede dayanıklılık gösterir. Tencerelerin kapakları ısıya dayanıklı camdan oluşur. Bakalit kulp ile tepeler, el yakmayan, ergonomik ve güvenli bir tutuş sağlar. Diğer Özkent modelleri; çelik tencere, tava, sahan seti ile çaydanlık da kendine has tasarımlara ve ergonomik kullanıma sahiptir. Düz modeller tercih edebileceğiniz gibi çeşitli renklerde desenlere sahip seçenekler de mevcuttur. Bu yüksek kalitedeki yemek hazırlık gereçlerini 5’li, 4’lü, 3’lü setler halinde satın alabileceğiniz gibi tekli alma seçeneği de vardır. Mutfakta kullanılan ve Türkler tarafından sevilen bir içecek olan çayın kolay ve lezzetli bir şekilde hazırlanması için çaydanlık önemli bir gereçtir. Özkent markasının sahip olduğu çay demleme grubu ürünlerinin hepsi birbirinden farklı özelliğe ve pratikliğe sahiptir. Özkent çaydanlık ve diğer demleme araçları özel olarak paslanmaz çelik ile yüksek ısıya dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilir. Çaydanlıkların tabanları ısıyı homojen şekilde dağıtması için üç kat kapsül tabandan oluşur. Bu taban sayesinde sıcak su uzun süre ısısını koruyup sıcak kalır. Bu şekilde kullanım kolaylığı ve pratiklik sunan çaydanlıklar özgün çaydanlık tasarımlarıyla da mutfak tezgahlarınıza şıklık katar. Kendine özgü desenli ve düz modelleri bulunur. Trendyol’dan zevkinize uygun modelleri seçerek mutfağınıza şıklık katarken zamanınızı kaliteli hale getirebilirsiniz.

Mutfakta Kolaylık Sunan Özkent Modelleri

Mutfakta Kolaylık Sunan Özkent Modelleri

Özkent modelleri kaliteli, paslanmaz, yanmaz ve yapışmaz malzemeler kullanılarak üretilir. Pişirme grubu mutfak gereçlerini tercih ederken dikkate alınması gereken noktalar vardır. Bunlar; gereçlerin paslanmaz, yapışmaz ve yanmaz olmasının yanı sıra pişirdiği ürünlerin tadını yitirmeyip homojen şekilde pişmesinin sağlamasıdır. Özkent markası ürettiği mutfak araçlarında buna dikkat eder. Özellikle çeliğin su, ısı ve darbelere dayanıklı malzeme olması, markanın çeliği tercih etmesinin nedenidir. Çelikten üretilen gereçler paslanmaz yapısıyla uzun ömürlü kullanım sağlar. Granit ve döküm kaplama teknolojisiyle üretilen tencere ile tavalarda, ısıyı eşit dağıtarak kaliteli pişirme performansı gösterir. Böylece pişirme içerisindeki yemeğin homojen pişmesini sağlar. Yüksek kalitede pişirme performansı göstererek yemek türünün lezzetini korur. Özkent sahan seti ürünü de kaliteli yapışmaz. Aynı zamanda ısıya dayanıklı malzemelerden üretilir. Ürün, yüksek seviyede çizilmezlik sağlar. Böylece karıştırılması gereken yemekleri rahatlıkla karıştırabilirsiniz. 3’lü setlerden oluşan döküm ve granit sahan setlerinin sap kısımları ısıya dayanıklı çelik malzemeden üretilir. Pişirme sonrasında eliniz yanmadan, güvenli bir şekilde ocaktan alabilirsiniz. Çay demleme grubunda olan Özkent çaycı paslanmaz çelik gövde ve demliğe sahiptir. Alt çaydanlığının su kapasitesi 2,2 litredir. Demlik hacmi ise 1,2 litredir. Termostatlı susuzluk devresine sahip altyapısı ile su kalmadığında otomatik olarak kapanıp yanma riskini ortadan kaldırır. Desenli ve düz seçenekleri bulunan bu çaycılar tam otomatik yapıdadır. Su kaynama noktasına geldiğinde kendiliğinden otomatik kapanır. Böylece suyun fazla kaynayıp azalmasını önler. Sürekli çalışmayarak enerji tasarrufu sağlar. Bulaşık makinesinde uygun sıcaklıkta yıkanabilir. Çelik, granit ve döküm alternatifleriyle yemeklerinizi pratik şekilde yapabilirsiniz. Trendyol’dan bütün modellere kolaylıkla ulaşıp hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz. Dilerseniz seçenekler arasında hediye amaçlı seçimler de yapabilirsiniz.

Bütçe Dostu Özkent Mutfak Eşyaları

Bütçe Dostu Özkent Mutfak Eşyaları

Özkent markalı mutfak eşyaları, birbirinden farklı kullanım alanlarına uygun modellerde tasarlanır. Pişirme grubu gereçlerle sebze, et ve bakliyat türü yemekleri hem lezzetli hem de sağlıklı şekilde pişirebilirsiniz. Ürünler; yapılan malzemeler gereği kaliteli, ısıyı içeriye eşit dağıtan yapıdadır. Böylece yemeklerin vitamin değerlerini korur. Tencere ve tava grubu ürünlerini 5’li, 4’lü ya da 3’lü setler halinde alabilirsiniz. Aynı zamanda tekli satın alma imkanınız da mevcuttur. Paslanmaz gövde ve demliğe sahip olan elektrikli Özkent semaver tam otomatik yapısı ile dikkat çeker. Kalabalık aile toplantılarında ve misafirlerinize kolay şekilde çay hazırlayıp ikram edebilirsiniz. Geniş haznesi sayesinde su ve çay hemen bitmez. Markanın bütün ürünleri çizilmeye karşı dayanıklı ve enerji tasarrufu sağlayan yüzey yapısına sahiptir. Özgün tasarımlarıyla estetik yapıları sayesinde mutfak tezgahlarındaki şıklığı korur. Tencere setlerinde adetine göre tencereler ve kapakları ile bir adet tava bulunur. Çay demleme grubu ürünlerinde bir çaydanlık, demlik ve kapakları mevcuttur. Her ürün hacim ve ebatına göre tasarlanıp üretilir. Renkli ve desenli modelleri ile birlikte düz olanlar da vardır. Özkent çay makinesi, demleme grubu ürünleri içerisindedir. Hem desenli hem de düz iki modeli vardır. Geniş ailelerin, kalabalık misafirlerin kolaylıkla kullanabileceği elektrikli bir çay makinesidir. Tam otomatik olması sayesinde su kaynayınca kapanıp fazla enerji harcanmasını önler. Marka ve ürünler hakkında detaylı bilgilere, müşteri deneyimlerine kolaylıkla Özkent yorumlar sayesinde ulaşabilirsiniz. Çeşitli ürün deneyimleri, seçimlerinizi doğru araç gereçten yana yapmanıza yardımcı olur. Aradığınız ve kullanmak istediğiniz modeller ile ilgili rahatlıkla fikir edinmenizi sağlar. Mutfak pişirme grubu ve hazırlık eşyaları üreten bu marka her bütçeye uygun ürünler sunar. Trendyol’dan avantajlı Özkent fiyat seçeneklerini takip ederek bütçenize uygun alışveriş keyfini yaşayabilirsiniz.