İlgili Kategoriler
Fiyat
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Paketleme Malzemeleri

" araması için 8361 sonuç listeleniyor

Paketleme Malzemeleri Trendyol’da!

Günlük hayatta kullanılan her ürün paketlenerek satışa sunulur. Renkli, desenli ve şeffaf ambalajlarlla sarılan ürünler, neredeyse her yerde karşınıza çıkar. Paketleme malzemeleri, göze hitap etmelerinin yanı sıra işlevsel ve dayanıklı olmalıdır. Ürünlerin ambalajlama işlemi, hijyen açısından önemli bir yere sahiptir. Bu tarz kaplama malzemeleri sadece herhangi bir ürün satın alacağımız zaman değil, sevdiklerinize vereceğiniz hediyeleri evinizde ambalajlamak için de idealdir. Satın aldığınız mobilya paketleme malzemeleri hem kusursuz şekilde muhafaza edilmesi hem de şık görünmesi açısından önemli bir detaydır. Ürünlerin herhangi bir deformasyona uğramaması, estetik bir görünüme sahip olması gibi etkenler bu işlemi büyük bir ihtiyaç haline getirir. Bu nedenle bu tür işlemlerde kullanılan kırılacak eşya paketleme malzemeleri de bir o kadar önemlidir. Bu işlem için birçok türde ürün bulunur. Kağıtlar, bu ürünlerin başında gelir. Ambalaj, ürünün yapısına ve türüne uygun olarak seçilir. Ürünün temasına göre dış kısım süslenebilir. Bu durum özel günlerde alınan hediyeler için sıklıkla tercih edilir. Paketleme malzemeleri kullananlar renkli ve parlak fiyonk şeklinde yapışkan süsleri dış kısımda kullanabilir. Ürünün iyi bir şekilde sarılması ve açılmaması için ise iplerden yararlanılır. Böylece renkli ve şık bir dış görünüm yaratabilirsiniz. Bu işlem için ihtiyacınız olan her ürünü onlarca alternatifiyle sunan Trendyol'da kendi isteğinize ve zevkinize uygun modelleri seçebilirsiniz.

Her İhtiyaca Yönelik Paketleme Malzemeleri Modelleri

Her İhtiyaca Yönelik Paketleme Malzemeleri Modelleri

Pek çok farklı çeşitte ürün paketleme malzemeleri bulunur. Renkli ve desenli olup göze hitap eden ürünlerdir. Bunların başında ise hediye ve takı paketleme malzemeleri gelir. Hediyelerin ambalajlanmasında kullanılan modeller, farklı desenlerde ve renklerde olup dikkat çekici bir ambalajın oluşturulmasında önemli bir yere sahiptir. Koli paketleme malzemeleri, ürünü koruyacak yapıda olup dayanıklıdır. Ambalajları, karton ve poşet gibi ürün tipine göre değişkenlik gösterir. Eşyaların çizilmemesi ve hasar almaması için balonlu naylon tercih edilir. Üzerindeki hava baloncukları sayesinde hassas eşyaları darbelerden korur. Koltuk paketleme malzemeleri, eşyanın büyüklüğüne ve yapısına göre değişkenlik gösterir. Eşyanın zarar görmesini ve kırılmasını önleyecek şekilde üretilir. Büyük ev eşyalarının ambalajlanmasında kullanılır ve eşyanın darbe alabileceği yerlere dolgu malzemesi konulur. Böylece eşyanın hasar görmesi önlenir. Paketleme malzemeleri indirim dönemlerinde sunulan modeller, genelde şeffaf yapıdadır. Hem estetik durması hem de paketin dayanıklılığı için kurdele ve ip gibi ürünler de tercih edilir. Pasta paketleme malzemeleri, pastaların şeklinin ve tadının bozulmaması için idealdir. Pasta paketlenmesinde genellikle karton kutular, ambalaj olarak kullanılır. Bu kutuların, kolay şekilde açılıp tekrar aynı şekilde kapanması özelliği bulunur. Yılbaşı paketleme malzemeleri, çoğunlukla kırmızı ve yeşil renkte olur. Süslü, yeni yıl temalı olarak tasarlanır. Kağıt, karton gibi materyaller ile ambalajlanır. Paketi süslemek için yılbaşı temalı yapışkanlı süsler, etiketler ve renkli ipler kullanılabilir. Plastik materyaller; naylon poşet, streç film, kilitlenebilir poşet gibi modellerdir. Paketleme malzemeleri modelleri arasında köpük de yer alır ve koruyucu bir materyal olarak sıkça kullanılır. Pek çok çeşitliliğe sahip olan bu seçenekler, birçok amaç için kullanılır. Kargo, çiçek, pasta, eşya ve yılbaşı hediyeleri birbirinden farklı ambalajlarla sarılabilir. Kutuların içine konularak kullanılan pelur kağıdı da bir ambalaj materyalleridir. Bu kağıt türü, hediye kutularının içine konularak hediye edilecek ürünü ön plana çıkarmak için kullanılır. Farklı markalarda bulabileceğiniz çok çeşitli kağıtlar, ambalajlamada önemli bir yere sahiptir. Hediyeleri dikkat çekici hale getirir ve eşyaların korunmasına yardımcı olur. Paketleme malzemeleri online alışveriş imkanı sunan Trendyol’dan bu tür ürünlere anında sahip olabilir ve birbirinden güzel ambalajlar oluşturabilirsiniz.

Farklı Amaçlarla Paketleme Malzemeleri Kullananlar

Farklı Amaçlarla Paketleme Malzemeleri Kullananlar

Kendi ambalajınızı kendiniz yapmak için ihtiyacınız olan ürünü kendi zevkinize ve isteğinize göre seçip paketleme malzemeleri satın al abilirsiniz. Bu iş için kullanılan ambalaj kağıdı çeşitleri, ürüne göre değişkenlik gösterir. Müşterilere birçok seçenek sunan Trendyol'da pek çok çeşitte ambalaj, süs, karton kutu, kraft kağıdı, kumaş kese, pelur kağıt, ip bulabilirsiniz. Farklı renkteki, desendeki ve boyuttaki malzemeleri saniyeler içerisinde bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Sevdikleriniz için aldığınız hediyeleri, onlara özel olarak hazırlayabilir ve desenli kraft kağıtları ile hediyelerinizi size özel dokunuşlarla sarabilirsiniz. Hediyeleri süsleyip özel olarak üretilen hediye kutularına koyabilirsiniz. Gıda paketleme malzemeleri olarak kilitli poşetleri, eşyalarınızı organize etmek için karton veya kraft kutuları inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Birçok farklı alanda kullanabileceğiniz modele sahip olabilirsiniz. Amigurumi paketleme malzemeleri toptan olarak alındığında hesaplı olur. Çok miktarda ürüne ihtiyacınız var ise ambalaj malzemeleri toptan şekilde alınabilir. Müşteri memnuniyeti ve güvenirliği ile tanınan markalar sayesinde onlarca çeşit çikolata paketleme malzemesi modeline ulaşabilirsiniz. İhtiyacınıza göre tekli, onlu, yirmili, otuzlu veya daha fazla sayıda toplu bir şekilde satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Paketleme malzemeleri yorum ve önerilerini okuyabilir ve ürün puanına bakabilirsiniz. Farklı modeller için özel olarak üretilmiş ambalajlara, süslere, kutulara ve kağıtlara Trendyol kalitesiyle ve güvencesiyle sahip olabilirsiniz. Kendi zevkinize ve isteğinize göre hazırlayabileceğiniz ambalajı yapabilmek için ihtiyacınız olan her ürünü bulabilirsiniz. Kendinize ve sevdiklerinize özel yapabileceğiniz birbirinden farklı ambalajlar için paketleme malzemeleri kampanya dönemlerini takip edebilir, her renkte ve desende ürünleri Trendyol'da bulabilirsiniz.

Bütçe Dostu Paketleme Malzemeleri Fiyat Aralıkları

Bütçe Dostu Paketleme Malzemeleri Fiyat Aralıkları

Bu işlemde kullanılan ambalajlar, ürün tipine göre farklı çeşitlere ayrılır. Ambalajların çeşidine göre paketleme malzemeleri fiyat aralıkları da değişkenlik gösterir. Farklı çeşitteki ambalaj kağıtları, yapıldığı maddenin türüne göre farklı fiyatlarla satışa sunulur. Ambalajlar çok çeşitlidir. Fiyat farkını belirleyen özellikleri ise renkli, desenli ve parlak olup olmaması, kağıdın yapıldığı kağıt hamurunun cinsi, ambalajın büyüklüğü, ambalajın işlevselliği, ambalajın dayanıklılığı gibi unsurlardır. Hediye paketleme malzemeleri olarak renkli ve desenli bir kağıt ambalaj yerine bez kese tercih edilirse arada fiyat farkı olabilir. Bez çantanın kumaştan, kağıt ambalajın ise kağıttan yapılmış olması ambalaj malzemesinin fiyatını belirleyen etkenlerdir. Ambalaj paketleme malzemeleri birçok çeşide sahiptir. Ürünlerin süslenmesi, ambalaja estetik ve dikkat çekici bir görünüm kazandırır. Süsler de modelden modele farklılık gösterebilir. Hediye, kargo, çiçek, eşya, yılbaşı gibi farklı kategorize edilen kutu paketleme malzemeleri temaya göre seçilir. Bu ürünler için parlak fiyonk şeklinde yapışkanlı süsler kullanılırken yılbaşı ambalajları için çoğunlukla kırmızı ve yeşil süsler kullanılır. Süslerin büyüklüğü, ham maddesi ve işlevi, süslerin fiyatlarını etkileyen unsurlardır. Bazı ürünler için ambalaj olarak mum paketleme malzemesi kullanılır. Pasta ve kozmetik ürünlerde bu kutular sıkça tercih edilir. Genellikle küçük boyuttaki hediyelerde tercih edilen hediye kesesi ise kumaştan yapılan ağzı büzgülü ürünlerdir. Ambalajlanan ürünleri taşımak için poşet, bez çanta, karton çanta paketleme malzemeleri kullanılır. Son dönemlerde artan çevre bilinciyle kağıt, karton ve bez çanta kullanımı artıştadır. Taşımaya yardımcı bu ürünlerin fiyatlarını belirleyen unsurların başında ise geri dönüştürülebilir olup olmaması gelir. Ayrıca üretim aşamaları da oldukça önemlidir. Trendyol sayesinde pek çok çeşitteki ambalajlara ulaşabilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz.