placeholder
"

Kraft

" araması için 1292 sonuç listeleniyor

Kraft

Kraft

Kraft markası, Avrupa standartlarındaki üretimiyle bebek yetiştiren ebeveynlerin güvenini kazanmıştır. Uzun yıllardır ürettiği güvenilir ürünlerle kullanıcılardan tam not alan Kraft geniş ürün seçenekleri sunar. Dünya çapında bir kullanıcı kitlesine sahip olan marka hem konfor hem de güvenlik beklentilerine cevap sunan ürünleriyle öne çıkar. Ebeveynlerin hayatını kolaylaştıran pek çok farklı ürünü kullanıcılara sunan marka özel ürünlerle öne çıkar. Bebek büyüten anne ve babaların süreç içerisinde ihtiyaç duydukları hemen her eşyaya ürün grupları arasında yer veren Kraft, kaliteli ve sağlıklı seçeneklerle tercih sebebi olur. Kraft bebek ürünleri ergonomik yapıları ile sunduğu kullanım kolaylığıyla da öne çıkar. Pusetten mama sandalyesine, oto koltuğundan yatağa pek çok farklı ürünle ebeveynlerin gözdesi olan marka geniş alternatiflerle Trendyol ürün grupları arasında yerini alır.

Fonksiyonel Bebek Arabası Modelleri

Doğumdan ilk adımlarını attıkları döneme kadar bebeklerin temel ihtiyaçlarından olan bebek arabaları ebeveynlerin en temel ihtiyaçları arasında yer alır. Kraft bebek arabaları pek çok farklı özellikle kullanıcılardan tam not alır. Pek çok farklı fonksiyonu bünyesinde barındıran ürünler temel olarak minderi yükseklik olarak ayarlanabilen, koruyucu şapkalı ve tekerlekleri 360 derece dönebilen özellikleriyle öne çıkar. Çift yönlü olarak kullanılabilen Kraft puset modelleri ise alternatifli kullanım seçenekleri sunmasıyla özel bir kullanım vadeder. Bu sayede ebeveynler isterlerse çocuklarıyla göz temasında kalabiliyorken, istek halinde çocuğun etrafı seyretmesi de mümkün olur. Travel sistem olarak adlandırılan ürün grupları ise puset ve bebek arabasından oluşan bir kombin sunar. Anne kucağına benzer yapısıyla özellikle yeni doğan bebekler için tercih edilen travel bebek arabaları, hem güvenli hem de konforlu bir kullanımı mümkün kılar. Markanın bir diğer modeli ise baston bebek arabasıdır. Hafif bir yapıda olan bu ürün grupları kolayca açılıp kapanmasıyla tercih sebebi olur. Bebek arabası seçiminde dikkat edilmesi gereken önemli hususlar mevcuttur. Çocuğunuzun ihtiyaçlarına uygun bir ürün seçmeniz son derece önemlidir. Güneşten ve yağmurdan koruma için açılıp kapanan bir şapka veya tenteye sahip olması da son derece önemlidir. Özellikle şehir hayatında ürünün kolay ve pratik bir şekilde açılıp kapanması da son derece önemlidir. Toplu taşıma kullanırken ya da araba bagajına koymak gerektiğinde pusetin kolayca katlanması ya da açılması büyük kolaylık sağlar. Kraft ürün grubunun makul ağırlıktaki pusetleri bu alanda da beklentilere cevap verir.

Mama Sandalyesi ile Güvenli Kullanım

Bebekler belli bir yaştan sonra anne sütünden daha fazlasına ihtiyaç duymaya başlar. Bebeklerin bir kaşık vasıtasıyla beslenmesi ise her zaman çok kolay olmayabilir. Bebek masaları bebeklerin rahat ve sağlıklı bir şekilde beslenmesi için son derece kullanışlı ürünlerdir. Her şeyden çok önemsenen ve değerli olan bebeklerin güvenliği için de son derece önemli olan bebek masaları yemek yeme esnasında çocuğun sabit kalmasını sağlar. Özel tasarımları sayesinde devrilmek gibi istenmeyen durumlara imkân tanımayan Kraft mama sandalyeleri, anne babaların içinin rahat etmesine de olanak sunar. İmalatı esnasında son derece kaliteli malzemeler kullanılan ürünler, kullanımdan sonra kolaylıkla da temizlenir. Bu durum hem hijyen açısından hem de kullanım kolaylığı açısından büyük kolaylık sunar. Bebeklerin ek gıdaya geçiş süreçlerini kolaylaştıran mama sandalyeleri anne ve babaların en büyük yardımcıları konumundadır. Emniyet kemeri donanımıyla güvenlik ihtiyacına da cevap sunan mama sandalyeleri çocukların kendi kendilerine yemek yeme alışkanlıklarını geliştirmeye de yardımcı olur. Bu sayede yemek vakitleri hem çocuklar hem de ailenin diğer fertleri için çok daha keyifli bir hâl alır. Kraft mama sandalyeleri sağlam yapılarının yanı sıra hafiflikleriyle de öne çıkar. Hafiflik etkeni mama sandalyelerinin rahat bir şekilde hareket ettirilmesini mümkün kılar. Mama sandalyesi seçimine etki eden pek çok etken bulunur. Örneğin yeri dar olan aileler katlanabilir ürünleri tercih eder. Sağlamlığından ve kullanışlığından ödün vermeyen katlanır mama sandalyesi modelleri kullanım sonrası uygun bir yerde muhafaza edilebilmesiyle öne çıkar. Kraft mama sandalyeleri çıkarılabilir kılıflarıyla da tercih sebebi olmaktadır. Bebeklerin yemek yerken etrafı kirletmesi olasıdır. Çıkarılabilir kılıflar yemek lekeleriyle başa çıkmak için de harika alternatifler sunar. Mama sandalyelerinin sırt ve tepsi bölümleri ihtiyaca göre ayarlanabilir özellikte olmaktadır. Kolayca temizlenebilen mama sandalyelerinin tepsileri de yerinden kolayca sökülebilir ve bulaşık makinesinde yıkanabilir. Yükseklik ayarı özelliğine sahip olan mama sandalyeleri ise bebeğinizin ya da çocuğunuzun fiziksel özelliklerine göre özelleştirilmiş kullanımlar sunar.

Bebeğiniz İçin Güvenli Oto Koltukları

Bebek oto koltukları güvenli bir seyahat için olmazsa olmazlardan biridir. Yasal olarak da kullanım zorunluluğu bulunan oto koltukları, ailelerinde içinin rahat etmesini sağlar. Ne yazık ki araçla seyahat ederken bir kazaya karışma riski her zaman mevcuttur. Bu sebeple önlem almak ve bebek ya da çocukların güvenliğini sağlamak son derece önemlidir. Kraft oto koltuğu modelleri kendisini ispat etmiş güvenlik standartlarıyla bu alanda tüm beklentilere cevap sunar. Bütün otomobil modelleriyle uyum gösteren bebek koltuğu seçenekleri olası ani fren durumlarında bebeğinizin güvende kalmasını sağlar. Araç koltuğuna monte edilen ürünler emniyet kemeri ile çocuğunuzun sabit kalmasını sağlar. Araç kazalarında en sık karşılaşılan felaketlerden biri camdan fırlayan bebek ya da çocuklar olmasıdır. Bebek oto koltukları bu türden olumsuzlukların önüne geçen donanımlar olarak son derece büyük bir öneme sahiptir. Bu sebeple kısa mesafelere dahi yolculuk edilse bebekler veya çocuklar araç koltuğuna yerleştirilmeli ve emniyet kemerlerinin doğru bir şekilde bağlandığından emin olunmalıdır. Bebek oto koltuğunun seçiminde kullanıma uygun bir alternatifi edinmek büyük önem taşır. Bebeğinizin ya da çocuğunuzun yaşı ve kilosuna göre seçeceğinizi ürünler ile güvenliklerini tam manasıyla garanti altına aldığınızdan emin olursunuz. Ayrıca kullandığınız araca uygun bir koltuk seçmek de büyük önem taşır. Kraft puset modelleri ayrıntılı bir kullanım kılavuzuyla kullanıcılara ulaştırılmaktadır. Ürünü kurallara uygun olarak monte etmek ve sabit olduğundan emin olmak son derece önemlidir. 0-13 kg, 0-18 kg, 0-25 kg, 9-25 kg, 9-36 kg ve 15-36 kg ağırlıklarındaki miniklere hitap eden ürün grupları özel güvenlik donanımlarına sahiptir. Ürünler, Avrupa Güvenlik Standardı belgesine sahip olmasıyla da öne çıkar. Ayarlanabilir baş koruma yastığı ve çıkarılabilir tente gibi özellikler son derece üstün bir kullanım deneyimi vadeder. Ekstra dolgulu kumaş özellikleriyle bebeğinizin fiziksel gelişimine de katkı sunan ürünler bu alanda da beklentilere yanıt verir.

Bebeğiniz Park Yataklarıyla Güvende

Küçük yaşlarına rağmen son derece hareketli olan bebekleri güvenli bir şekilde uyutmak için gereken en önemli eşya bir park yataktır. Bebeklerin huzurlu bir uyku çekmesini sağlayan Kraft park yatak ürünleri ebeveynlerin içinin de rahat etmesini sağlar. Bebekler sıkı sık uyandığından anne ve babalar onlardan ayrı uyumayı istemeyebilir. Park yataklar bu durumlar için en etkili çözümdür. Bununla birlikte bebekle aynı yatakta uyumak da kimi mahzurlar doğurur. Park yatağı modelleri hem bebeğinizden ayrı kalmamanızı hem de onun kendi yatağında, güvenle uyumasını mümkün kılar. Yumuşak yatak donanımlarına sahip olan park yatağı ürünleri pratik bir şekilde taşınmaya da uygundur ve seyahat ederken de yanınızda bulundurabilirsiniz. Çocukların fiziksel gelişimine de olumlu katkılar sunan Kraft park yatakları ebeveynlerin hayatını kolaylaştırmasıyla da öne çıkar. Ebeveynlerin yatak odasında kullandığı ürünler bebeklere kolayca müdahale etmeye olanak sunmasının yanı sıra ihtiyaç halinde pratik bir şekilde bebeğin ve ebeveynlerin yatağını birleştirmeye olanak sunar. Fermuarlı ve fileli pencereler sayesinde hem hareket kolaylığı hem de hava dolaşımı mümkün olur. Bununla birlikte sallanabiliyor oluşlarıyla da öne çıkan ürünler bebeklerin sıkılmadan uzun süre vakit geçirmelerine de imkân sunar. Kraft bebek parkları müzik ve ışık donanımlarıyla da hem bebeklerin hem de anne babaların gözdesi konumundadır. Bu sayede bebeklerin sıkılmasının önüne geçmenin yanı sıra uykuya rahat dalmaları da mümkün olur. Alt açma detayı ise ürünlerin bir diğer öne çıkan özelliğidir. Bu sayede bebeğinizin altını değiştirmek son derece pratik olur. Tekerlekli tasarımlara da sahip olan ürün grupları bu özelliğiyle de büyük bir kullanım kolaylığı sunar.

Aradığınız Her Şey Kraft Ürün Gruplarında

Ebeveynlere bebeklerini taşırken büyük kolaylık sunan Kraft kanguru modelleri sağlam bir yapıya sahiptir. Farklı tasarımlarıyla pek çok farklı beklentiye cevap sunan ürün grupları, hem bebeğin hem de anne babaların keyifli bir şekilde hareket etmesini mümkün kılar. Ebeveynler için olmazsa olmaz ürünlerden bir diğeri ise bebek bakım çantalarıdır. Farklı tasarım özellikleriyle kullanıcılara sunulan çanta modelleri hayatı kolaylaştıran ürünler olarak öne çıkar. Bebeklerin pek çok farklı ihtiyacı vardır ve bu sebeple anne babaların çok çeşitli ürünü yanında bulundurmak gibi bir zorunluluğu mevcuttur. Ergonomik tasarım özellikleri sunan bebek çantası modelleri ile anne babalar ihtiyaçlarına uygun bir ürüne sahip olurken tarzlarına uygun bir çanta modeline de sahip olabilir. Geniş bir iç hacme sahip olan Kraft bebek bakım çantaları pek çok farklı bölmeyle ebeveynlere büyük bir kolaylık sunar. Bu özel bölmeler bebeğinizin gün içerisinde kullandığı pek çok eşyayı güvenle muhafaza etmenize olanak sunar. Ayrıca bu eşyaların düzenli bir şekilde elinizin altında bulunmasını da mümkün kılarak son derece büyük bir kullanım kolaylığı sunar. Kraft bebek bakım çantası modelleri arasında yer alan modeller şu şekilde sıralanır: Bebek çantası seti, anne bebek sırt çantası, bebek bakım kol çantası.

Çocukların en sevdiği oyuncakların başında akülü arabalar gelir. Kraft akülü araba modelleri gerçekçi detaylarıyla miniklerin vazgeçilmezi olmaya aday. Çocukların son derece keyifli ve kaliteli vakit geçirmelerine olanak sunan akülü arabalar için en önemli konulardan biri de güvenliktir. Bu amaçla uzaktan kumandalı modeller aileler tarafından sıklıkla tercih edilir. Akülü araba seçiminde dikkat edilmesi gereken diğer bir husus da çocuğun yaşı olur. Kraft akülü araba modelleri USB girişi ve televizyon donanımın yanı sıra, bagaj ve kaput kapakları açılıp kapanan seçeneklerle de kullanıcıların beğenisine sunulur. 3 yaşından küçük çocuklar için uzaktan kumandalı modeller kullanmak yerinde olur. Ürünün bir emniyet kemerine sahip olması da son derece önemlidir. Her ne kadar yüksek güvenlik standartlarıyla üretilmiş olsalar da akülü arabaların kemer donanımına sahip olması çocukların güvenliği için çok önemlidir. Oyuncak kullanılırken emniyet kemeri doğru bir şekilde takılmış olmalıdır. Ayrıca kask takmak da güvenlik için doğru bir hareket olur.

Kraft Kalitesi ve Trendyol Güvencesi

Ebeveynlerin hayatını kolaylaştıran modern tasarımları ve sağlamlıklarıyla öne çıkan Kraft ürün grupları, her türden beklentiye cevap sunar. Konforlu ve rahat bir seyahati mümkün kılan ürün grupları özelleştirilebilir kullanım özellikleriyle de öne çıkar. İkiz bebekler için de kullanılabilecek ürünler üreten marka bu alanda da beklentilere cevap sunar. Güneşin yanı sıra rüzgâr veya yağmur gibi etkenlere karşı da koruma sağlayan akıllı tente sistemleri ise hem çocuğun konforunu artırır hem de ebeveynlerin rahat etmesini sağlar. Özel tekerlek tasarımlarına sahip olan araba modelleri asfalt ya da toprak gibi pek çok farklı zeminde başarıyla hareket edebiliyor. 360 derece dönebilen tekerlek tasarımlarıyla son derece ergonomik bir yapıda olan bebek arabası modelleri fazla bir güce gerek kalmadan rahatlıkla idare edilir. Çıkarılabilir bir ön tepsiye sahip olan modeller ise yemek molalarında büyük kolaylık sunar. Yemek saatinde bu tepsi monte edip çocuğunuza rahatça yemek yedirebilir, sonrasında parçayı çıkarıp yolunuza devam edebilirsiniz. Ürün grupları arasında araba ile çıkılan seyahatlerde de rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünler yer alır. Aracınızla uyumlu araba koltukları büyük bir kullanım kolaylığının yanı sıra çocuğunuzun güvenliğini de garanti eder. Bebeğinizin uyuyabilmesi için de uygun olan bu koltukları aracınıza sabitleyip tehlikelere karşı son derece korunaklı bir çözüm üretirsiniz.

Park yatak ürünleri bebek odasına yerleştirebileceğiniz uygun boyutları ile çocuğunuz için konforlu bir uyku alanı oluşturur. Hem geniş hem de korunaklı bir yapıya sahip olan park yataklar bebeğinizin düşmesine müsaade etmez. Üst kısmına monte edilebilecek eğlenceli oyuncaklar ise miniklerin yatakta keyifli vakit geçirmesine olanak sunar. Kraft bisiklet çeşitleri ile çocuğunuz uygun bir yaş aralığına geldiğinde bisiklet kullanmaya başlamasını sağlayabilirsiniz. Denge kurma yetisine olan katkısının yanı sıra enerji atma ve spor yapma gibi ihtiyaçları da yerine getiren bisikletler çocuk anatomisine uyum sağlayacak şekilde üretilmiştir. Kraft itmeli bisiklet modelleri çocuklar için ebeveyn kontrolünde sürüş yapabilme imkânı sunar. Kraft akülü araba ürünleri de çocuğunuz için keyifli bir kullanım oluşturur. Kraft mama sandalyesi ürünleri ile bebeğinize düzenli bir şekilde ve kısa sürede yemek yedirebilirsiniz. Kullanışlı tasarım yardımıyla biberon, tabak gibi materyalleri ürün barına yerleştirebilirsiniz. Bebek çantası modelleri taşınabilir ve geniş alanlı yapısıyla temizlik ve bakım gereçlerine toplu olarak yer verebilmenizi sağlar. Bebeğinizle beraber dışarı çıkmak istediğinizde kanguru ürün grupları aracılığıyla çocuğunuzu gövdenize sabitleyerek güvenli bir şekilde taşıyabilme olanağı elde edersiniz. Uyku saatlerinde çocuğunuzu kısa sürede uyutabilmek için Kraft ana kucağı ürünlerinden yardım alabilirsiniz. Daha geniş alanlarda ve çocuk odasında Kraft beşik çeşitlerini kullanıp bebeğinizi sallayabilirsiniz. Kraft bebek telsizi aracılığıyla kendi yatağınızda uyurken bebeğinizin ağlama sesini rahatlıkla duyabilirsiniz. İlk adımlarını atmayı öğrenmesi için bebeğinize Kraft yürüteç ürünleriyle pratik yapabilme şansı tanıyabilirsiniz.

Aradığınız Kraft bebek giyim ürünlerine sahip olmak için en doğru adresse Trendyol alışveriş sayfalarıdır. Geniş ürün seçenekleriyle anne babaların tüm beklentilerine cevap sunan Kraft ürün grupları en değerli varlıklarınızın tüm ihtiyaçlarına en etkili cevapları sunar. Düzenli olarak güncellenen kampanyalarla avantajlı deneyimler imkânları sunan Kraft online alışveriş sayfaları pek çok farklı beklentiye cevap sunar. Alışveriş yaparken göz önünde bulundurulan pek çok farklı kriter mevcuttur. Tercih aşamasındaki en büyük yardımcılardan biri de kullanıcı yorumlarıdır. Kişisel kullanım deneyimlerine dayanan kullanıcı yorumları en doğru ürünü seçmenizde yardımcınız konumundadır. Alışveriş sayfalarındaki yorumlar sekmesinden ulaşabileceğiniz kullanıcı yorumları ile en doğru kararı verebilirsiniz. Bebeğiniz için aradığınız ürüne Trendyol alışveriş sayfalarıyla hızlı ve güvenli bir şekilde sahip olabilirsiniz!