"

Paşabahçe Yağdanlık

" araması için 270 sonuç listeleniyor

Paşabahçe Yağdanlık

Mutfak İçin Paşabahçe Yağdanlıklar ve Özellikleri

Mutfakta yemek yaparken kolay bir şekilde yağ kullanılması ya da özenle hazırladığınız sofralarda misafirlerinize ikram etmeyi istediğiniz yağları işlevsel ve estetik açıdan güzel şişelerde sunabilirsiniz. Dekoratif özellik taşıyan paşabahçe yağdanlık çeşitleri sayesinde hem mutfağınıza hem de sofralarınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Yağdanlık modellerinin yanında sirkelik gibi farklı şişe seçeneklerine de göz atabilir ve sunumlarınızın bir parçası haline getirebilirsiniz. Yağdanlık ürünleri genel olarak cam, porselen, plastik ve metal gibi malzemelerden üretilir. Paşabahçe diğer ürünlerinde olduğu gibi yağdanlık seçeneklerinde de cam ve porselen gibi sağlıklı materyaller kullanır. Sunum açısında çok daha şık durduğu için çoğunlukla kullanıcılar tarafından cam yağdanlıklar tercih edilir. Mutfaklarda kullanılan modellerde ise görünüşten çok işlevsellik önemlidir. Bu nedenle mutfaklarda porselen yağdanlıklar kullanılır. Cam ve porselen modellerin yanında metal ve plastik yağdanlık setleri de seçilebilir. Yağdanlık seti satın almanın en büyük avantajı sirke, nar ekşisi, yağ gibi çeşitli tatlandırıcıları sofraya getirirken zorluk çekmezsiniz. Aynı zamanda sofra sunumlarında tüm şişeli ürünler aynı tip tasarıma sahip parçalar ile sunulur. Yağ, sirke gibi tatlandırıcılar için tercih edilen ürünlerin yapımında kullanılan materyallere göre farklılık gösterdiği gibi aynı zamanda tasarım ve büyüklüğü açısından da farklı modellere sahiptir. Cam ya da porselen fark etmeden farklı renk seçeneklerine sahip ürünler vardır. Renkli modeller arasında tercihe göre beyaz, mor, yeşil, siyah, kırmızı gibi farklı seçenekler mevcuttur. Birçok sayıda alternatifi bulunan ürün kategorisinden zevkinize uyum sağlayan modeli tercih edebilirsiniz. Siyah renkteki çeşitleri çok daha şık ve elit bir görünüme sahiptir. Plastik, granit ya da porselen ürün kullanımında siyah renk tercihi sıklıkla görülür. Cam materyalden üretilen modellerde ise genellikle şeffaf ve yarı saydam renkler tercih edilir. Şeffaf yapıdaki yağdanlıklarda yer alan yağın içerisine birkaç damla sirke, nar ekşisi damlatılabilir. Özellikle zeytinyağına biberiye gibi koku ve tat açısından güçlü otlar atılabilir. Bu sayede oldukça şık ve etkili görünüme sahip bir sunum yaratabilirsiniz. Trendyol’da yer alan Paşabahçe yağdanlık çeşitleri yapıldığı malzemeye, renk, desen ve tasarım gibi farklı özelliklere göre değişiklik gösterir. Trendyol’da yer alan Paşabahçe yağdanlık çeşitlerini inceleyebilir ve ihtiyacınız olanı hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

Mutfak İçin Paşabahçe Yağdanlıklar ve Özellikleri

Mutfakta yemek yaparken kullandığınız ile sofralara sunum amaçlı getirdiğiniz yağdanlık çeşitlerinin tasarımları, renkleri, desen ve boyutları birbirinden farklıdır. Sofralarda kullanılan çeşitler biraz daha dekoratif ve gösterişli olurken mutfaklarda kullanılanlar daha işlevsel olur. Paşabahçe yağdanlık 1 lt, 2lt gibi farklı ebatlarda satışa sunulur. Büyük boyutlardaki şişeler genellikle zeytinyağı gibi bitkisel yağların korunması amacı ile kullanılır. 5 lt büyük boy sürahi tarzında üretilen geniş kapasiteli şişe çeşitleri ise genellikle sıvı yağların teneke ya da plastik kutularını kullanmayı istemeyen, mutfağında daha şık ve estetik bir görünüm isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilir. Sürahi tasarımına sahip geniş kapasiteli şişe çeşitleri aynı zamanda doğal zeytinyağı gibi tamamen doğal yağları sağlıklı koşullarda saklamayı isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilir. Paşabahçe yağdanlık çeşitleri arasında farklı tasarımlara sahip ve son derece kullanışlı modeller de vardır. Pompalı, sprey gibi ürünler salata gibi az yağ gerektiren yemeklerde rahat bir şekilde kullanılabilir. Aynı zamanda geniş yüzeyleri yağlarkende spreyli şişeler kullanışlı olur. Mutfakta kullanılan diğer modeller arasında otomatik, profesyonel, havalı, litrelik ve raylı çeşitleri gibi birçok farklı seçenek vardır. Püskürtmeli modelleri özel tasarımlara sahip versiyonları ile hem mutfaklarda hem de sunumlarda kullanılabilir. Püskürtmeli modeller beraberinde plastik sıkmalı modelleri ile birlikte satın alınır. Sıkmalı ve cam modelleri ise hem kolay bir kullanıma hem de uygun fiyata sahiptir. Sızdırmaz özelliğe sahip ürünler sayesinde temiz bir şekilde mutfakta yemek yapabilirsiniz. Yağ içerisindeki kimyasal bileşenler nedeni ile sadece su ile çıkmaz. Bu nedenle mutfakta tezgaha, yere, halıya damlayan yağların temizlenmesi zor olur. Tüm bu zorlukların yaşanmaması için sızdırmaz çeşitleri tercih edebilirsiniz. Geniş hacme sahip paşabahçe yağdanlıkları beraberinde kurna denilen musluk özelliği ile sunulur. Bu sayede ihtiyacınız kadar yağı rahat bir şekilde alabilirsiniz. Aynı zamanda mutfak tezgahında ve sofrada farklı modelleri kullanabilir, pet şişede ya da tenekede kalan yağı musluklu ve geniş hacimli yağdanlığa boşaltabilirsiniz. Bu sayede diğer küçük hacimli yağdanlıkları rahat bir şekilde doldurabilirsiniz. Ekonomik olması için 5 lt yağdanlıkları depolama amaçlı satın alırken mutfak kullanımı ve sofra sunumu için 2 lt ya da 500 ml’lik yağdanlık çeşitlerini satın alabilirsiniz. Üzerinde ölçek ibareleri bulunan yağdanlık çeşitleri mutfakta kolay kullanım sunan diğer ürün modelleridir. Trendyol üzerinden model çeşitlerini inceleyerek mutfağınıza ve tarzınıza uygun olanı kolaylıkla bularak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Sofra İçin Paşabahçe Yağdanlık Seçenekleri

Sofra İçin Paşabahçe Yağdanlık Seçenekleri

Mutfakta kullanılan çeşitlerinin yanında sofralara daha çok sunum amaçlı olarak koyulan yağdanlık çeşitlerinin birçok farklı seçeneği vardır. İçinde sirkelik, sarımsaklık gibi farklı soslukların yer aldığı Paşabahçe 2 li yağdanlık çeşitlerini satın alarak sofralarınızda harika sunumlar yapabilirsiniz. Sofralarda göz dolduran ve işlevsellik açısından damlatmayan çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Ağız kısmı kapaklı olan akıtmayan çeşitler genellikle sofralarda kullanılması için tercih edilir. Aynı zamanda kapaklı çeşitlerinin ağız kısmı büyük olduğu için içerisindeki yağ bittiğinde kolay bir şekilde tekrardan doldurulabilir. Damlatmayan çeşitleri sofralarda çok daha rahat bir şekilde kullanım sunar. Damlatmaz ve sızdırmaz olarak adlandırılan Paşabahçe Zest Glass yağdanlık modellerini Trendyol’dan uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Sofralar için son derece kullanışlı olan diğer bir çeşitleri ise plastik, sıkmalı çeşitleridir. Dayanıklı ve geri dönüştürülebilir plastiklerden üretilen seçenekler istediğiniz kadar yağ kullanmanızı kolaylaştırıyor. Sofralar için sıklıkla tercih edilen 2’li çeşitleri genellikle yağ yanında sirkenin de şık ve estetik bir şekilde sunulmasını sağlar. Uyumlu bir sunum için set şeklinde satılan şişeleri kullanabilirsiniz. İkili çeşitleri de genellikle cam ya da porselen materyalden yapılır. Sofranızda kullandığınız diğer sunum malzemeleri ile uyumlu olması için porselen ya da cam şişeleri tercih edebilirsiniz. Set halinde satışa sunulan yağdanlıkların yanında minik kaseler ve tabaklarda gelir. Bu sayede yağ, sirke ve diğer baharatları birbiri ile uyumlu bir şekilde sunabilirsiniz. Baharatlık takımları bulunan yağdanlık setleri ile birlikte şık ve estetik sofra sunumları hazırlayabilirsiniz. Sofraya yağ konulması yemekte kişisel zevklere imkan tanınması ve taze bir şekilde anlık yağ eklenmesini kolaylaştırır. Aynı zamanda görünüm olarak da sofrada şık ve estetik bir sunum yaratırlar. Doğal materyallerden üretilen Paşabahçe yağdanlık porselen çeşitleri, yağları sağlıklı ve taze bir şekilde tutmayı kolaylaştırır. Farklı renk seçeneklerine sahip cam seçenekler sofralarda tercih edilen diğer modellerdir. Cam modeller yarı saydam olmakla birlikte pembe, kırmızı, sarı, yeşil, mavi gibi farklı renk seçeneklerine sahiptir. Modern, dekoratif, geniş, ince uçlu, dolap içi, küçük gibi farklı seçenekler arasından kendi zevkinize ve ihtiyacınıza uygun olanlara avantajlı fiyatlar ile Trendyol üzerinden sahip olabilirsiniz.

Paşabahçe Yağdanlık Modelleri

Paşabahçe Yağdanlık Modelleri

Mutfak ve sofralarda farklı amaçlar ile kullanılan çeşitleri alanınızda yer alan diğer materyaller ile uyumlu olan şekilde tasarlanır. Kişisel tercihlerinizi göz önünde bulundurarak farklı tasarımlara sahip çeşitlerini satın alabilirsiniz. Cam, porselen gibi son derece sağlıklı materyallerden yapılan çeşitler aynı zamanda farklı tasarımlara, renk ve desen seçeneklerine sahiptir. Cam modeller genellikle şeffaf, siyah, yeşil, kırmızı, pembe gibi farklı renk seçeneklerine sahiptir. Porselen modeller ise genellikle beyaz renkte üretilir. Aynı zamanda yağı temsil eden zeytin, dal, çiçek gibi farklı motiflerin yer aldığı Paşabahçe yağdanlık desenli modelleri de vardır. Şişeler farklı boylarda üretilir. 1lt, 500 ml, 2lt gibi çeşitler arasından kullanmayı istediğiniz alana ve ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz. Cam sürahi şekline sahip olan ürünler genellikle mutfaklarda ve depolama amacı ile kullanılırken daha küçük ebatlardaki ürünler sofralarda ve pratik kullanımlarda tercih edilir. El işçiliği ve geleneksel üfleme teknikleri kullanılarak tasarlanan cam modelleri estetik ve göz alıcı tasarımları ile kullanıcılar tarafından tercih edilir. Geleneksel formları koruyan Paşabahçe yağdanlık modelleri klasik, modern ve vintage tasarımları ile birlikte sizlere geniş bir ürün yelpazesinde sunulur. Geniş ürün yelpazesi içerisinde kolay bir şekilde istediğiniz modelleri bulabilirsiniz. Paşabahçe homemade yağdanlık modelleri ağır metaller içermeyen ve tamamen geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilir. Bu sayede mutfaklarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bambu kapakları ile cam modelleri ibrik, şişe, sürahi gibi farklı form tasarımlarına sahiptir. Trendyol üzerinden kolaylıkla ulaşabileceğiniz yüksek kaliteli bambu ve cam materyallerden üretilen kapaklı, fısfıslı modeller ile mutfağınıza şıklık katabilirsiniz.

Paşabahçe Yağdanlık Satın Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Paşabahçe Yağdanlık Satın Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her ürün grubunda olduğu gibi mutfak içerisinde kullandığınız materyaller arasında seçim yaparken de dikkat etmeniz gereken noktalar vardır. Özellikle tükettiğiniz gıdalar ile doğrudan temas eden ürünleri satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli özellik üretimde herhangi bir kimyasal ve kanserojen madde içermemesidir. Yağdanlık modelleri farklı ebatlarda üretilir. 500 ml, 1 lt, 2 lt ve 5 lt gibi farklı ürünler vardır. Özellikle kiler kullananlar için 5 lt gibi büyük ebatlı modeller vardır. Bu sayede ayçiçek, mısır, fındık, zeytinyağ gibi teneke ve pet şişelerde satılan ürünleri evinizde şık ve estetik bir şekilde depolayabilirsiniz. Sofralarda kullanılması için ise daha küçük ve estetik modeller vardır. Örneğin Paşabahçe yağdanlık resimli modellerinin üzerinde zeytinyağ, fındık, ayçiçek gibi isimler yer alır. Çiçek, zeytin, dal gibi illüstrasyonlar kullanılabilir. Eğer devamlı olarak aynı şişeyi kullanmayı istiyorsanız geniş ağızlı seçenekleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede şişe içerisindeki yağ bittiğinde tekrar doldurmanız rahat olur. Evde sofralarda kullanılması için mini yağdanlıklar kullanabilirsiniz. Sofrada sunum amaçlı kullandığınız yağların içerisine defne, biberiye, nane, kekik gibi farklı baharatlar ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda nar ekşisi ve sirke gibi farklı tatlandırıcılar kullanabilirsiniz. Böylece hem farklı tatlar deneyebilir hem de sofralarınızda görsel bir şölen oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda satın alma işlemini gerçekleştirmeden önce Trendyol’un değerlendirme sistemine bakabilir ve bu sayede istediğiniz tarzda ürünleri aldığınızdan emin olabilirsiniz. Dilerseniz satıcıların yorumlarını ve değerlendirmelerini de inceleyebilirsiniz. Trendyol ile ihtiyacınıza uygun seçenekleri listeleyerek karar verebilir, kısa sürede kullanmaya başlayabilirsiniz.

Paşabahçe Yağdanlık Yorumları

Paşabahçe Yağdanlık Yorumları

Satın alma işlemini gerçekleştirmeden önce mutlaka yapmanız gerekenlerden biri ürün yorumlarının okunmasıdır. Bu sayede doğru, güvenilir ve bilgilendirme amaçlı olan yorumlardan faydalanarak alacağınız parçaya karar verebilirsiniz. Aynı zamanda satın almayı istediğiniz ürünleri sizden önce satın alan ve deneyimleyen kullanıcıların yorumlarını okuyarak ürünler hakkında farklı bakış açılarına sahip olabilirsiniz. Farklı ebatlardaki ürünlerin hangi kullanımlar için uygun olduğuna, boyutları ve akıtıp akıtmadıkları gibi farklı özellikleri öğrenebilirsiniz. Paşabahçe yağdanlık yorumlarını okuduktan sonra doğru seçimi yaptığınıza emin olarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Paşabahçe yıllar boyunca klasikleşen ve modern çizgileri bir arada kullanan bir markadır. Özellikle porselen, cam ve kristal materyallerden üretilen modeller ile evlerinizde kullanabileceğiniz farklı ürünlere sahiptir. Mutfak alanında kullanılabilen bardak, sürahi, tabak gibi ürünlerin yanında en sık tercih edilen ürünlerden biri de yağdanlık modelleridir. Yağdanlık geleneksel ve modern çizgilerin birleştiği bir üründür. Üzerinde yer alan motifler ile birlikte oldukça şık ve estetik bir görünüme sahip olan yağ şişelerinin en önemli özelliklerinden biri de işlevsellikleridir. 1 lt ve üzeri büyük hacimli seçenekler daha çok mutfaklarda ve kilerlerde kullanılırken 1 lt’nin altındaki hacme sahip olan ürünler ise daha çok sofralarda kullanılır. Bu sayede sofralarda tek kişilik salatalarda ve diğer yemeklerde kişisel zevklere göre kullanılabilir. Yorumları okuyarak tezgah üstü yağdanlık gibi genellikle mutfaklarda kullanılan modellerin konforlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Farklı tasarımlardaki çeşitleri kullanarak mutfağınızda modern ya da geleneksel bir hava oluşturabilirsiniz. Örneğin ibrikli modeller ile geleneksel çizgileri mutfağınızda kullanabilir, daha modern çizgilere sahip modeller ile klasik bi tarz oluşturabilirsiniz.

Paşabahçe Yağdanlık Trendyol’da

Paşabahçe Yağdanlık Trendyol’da

Paşabahçe yağdanlık fiyatları ürünlerin özelliklerine göre farklılık gösterir. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan markada kristal, cam, porselen gibi farklı materyallerden üretilen modeller vardır. Cam, kristal ve porselen materyallerden üretilen ürünlerin fiyatları birbirinden farklıdır. Paşabahçe ürünlerini uzun yıllar boyunca herhangi bir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Modellerin pratik kullanımı da önemlidir. Örneğin Paşabahçe yağdanlık 500 ml modelinin üzerinde 100’den 500’e kadar işaretler bulunur. Bu sayede şişe içerisine ne kadar yağ doldurduğunuzu bilirsiniz. Bu nedenle Paşabahçe ürünleri tam bir fiyat performans ürünüdür. Geniş ürün yelpazesinin yanında aynı zamanda geniş bir fiyat skalasına sahiptir. Bu sayede her bütçeye uygun ürünleri vardır. Farklı ebat, materyal ve tasarıma sahip olan yağ şişleri arasından kendi bütçenize uygun olanları tercih edebilirsiniz. Kolayca bulaşık makinesinde ve elde yıkayabilirsiniz. Beyaz seramik, kırmızı, yeşil, mor, siyah gibi farklı renklerde cam modellerde vardır. Siz kendi kişisel zevkinize ve mutfağınızın dekorasyonuna uygun olan tasarımları tercih edebilirsiniz. Trendyol’un sahip olduğu favorileme ve koleksiyon oluşturma özellikleri sayesinde beğendiğiniz ve satın almayı istediğiniz mutfak ürünlerinden bir liste oluşturabilirsiniz. Ürünleri favorilerinize taşıyarak aynı zamanda indirim dönemlerinde ürünlerin fiyatlarını takip edebilirsiniz. Bu sayede orijinal fiyatlarından çok daha uyguna istediğiniz ürünleri satın alabilirsiniz. Oluşturduğunuz koleksiyonları linkler aracılığı ile sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz. Trendyol’un yıl içerisinde yaptığı yılbaşı, black friday, efsane günler, sevgililer günü, anneler günü gibi küresel çapta düzenlenen indirim günlerini takip ederek avantajlı fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz. Trendyol’dan güvenli bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilir, sofranızı ya da mutfağınızı hareketlendiren modellere sahip olabilirsiniz. Evinizdeki eksiklerin tamamlanması için işleminizi oturduğunuz yerden rahatlıkla yapabilirsiniz. Alışveriş yapmadan önce ürünlerin özellikleri kısmınıda okumanız gerekir. Bu sayede istediğiniz modelde bir ürün sipariş verdiğinizden emin olabilirsiniz. Aynı zamanda ürünleri fiyata göre artan ya da azalan şekilde sıralayabilirsiniz. Böylece sıralamada en uygun fiyatlı ya da pahalı ürünleri ilk olarak görebilirsiniz. Belirli bir bütçeye sahipseniz maksimum ve minimum fiyat belirleyebilirsiniz. Bu sayede sadece belirlediğiniz fiyat aralığındaki ürünleri görüntüleyebilir ve aradığınız modeli kolay ve hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Daha sonra siparişinizi Trendyol ile güvenle tamamlayabilirsiniz.