"

Pastel Maskara

" araması için 139 sonuç listeleniyor
Pastel Big N Black Mascara - Maskara
PastelBig N Black Mascara - Maskara
(1919)
Big N Black Mascara - Maskara
66,32 TL
Sepete Git

Pastel Maskara Çeşitleri ile Daha Kıvrık Kirplere Kavuşun

1938 yılında kurulan Pastel markası, yerel sektörün en önemli isimleri arasında bulunur. Türkiye'nin ilk makyaj üreticileri arasında bulunan marka, kurulduğu ilk günden beri kalitesi ile dikkatleri üzerinde toplar. Dudak, yüz, tırnak ve göz için ürettiği ürünleri ile iyi bir performans sergilemeyi başarır. Yerel sektörde olduğu kadar global piyasada da isminden sıklıkla söz ettiren Pastel, 30'dan fazla ülkede aktif olarak bulunur. Kaliteyi uygun fiyatlar ile bir araya getirmesinden dolayı hem yurt içi hem de yurt dışında sayısız kullanıcının günlük makyajlarında kullandığı malzemeler ortaya çıkarır. Pastel maskara çeşitleri sundukları özellikler ile göz makyajının daha derin ve canlı bir hale gelmesine yardımcı olur. Etki, renk ve özellik bakımından kendi içinde kategorilere ayrılan ürünler arasından istediğiniz tarzdaki rimeli kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Uzun süredir piyasada yer alması ile kaliteyi belirli bir seviyenin üzerine taşımayı başaran marka, kadınlar günlük hayatına güzellik ile beraber pratiklik de katmayı amaçlar. Bu amacını da kullanımı ve sürümü kolay rimelleri ile hayata geçirmeyi başarır. Pastel rimelleri elde rahat tutabilmeleri ve kirpikleri şekillendirmek için özel olarak tasarlanan uç yapıları ile günlük rutinlerin vazgeçilmez parçaları haline gelir. Güçlendirilmiş formülü ve etkinliği yüksek ucu ile markanın ürünleri rahat bir kullanım sunar. Maskara ihtiyacınız varsa Trendyol'da bulunan Pastel rimel çeşitleri ve renklerine göz atabilir, gereksinimlerinizi anında karşılayabilirsiniz.

Pastel'den Maskara Çeşitleri

Pastel'den Maskara Çeşitleri

Pastel herkese hitap edecek şekilde çeşitlendirdiği maskaraları ile genç yetişkin fark etmeksizin her yaş grubundan kullanıcı tarafından tercih edilen bir markadır. Makyaja eşsiz bir son dokunuşta bulunmayı başaran rimelleri kendine has bir şekilde ele alarak onları etkileyici parçalar haline getirir. Ürünleri incelediğinizde hacim, kıvırma, uzatma ya da kaldırma olmak üzere genel anlamda dört farklı etkide olan rimeller olduğunu görebilirsiniz. Kısa kirpiklere ya da sarkık göz kapaklarına sahipseniz ve istediğiniz gibi kirpiklerinizi şekillendiren bir ürün bulmakta zorlanıyorsanız, Trendyol'da bulunan farklı etkilere sahip Pastel maskara çeşitlerine göz atarak arayışınıza kısa süre içinde son verebilirsiniz. Pastel Express Volume+Length mascara kirpikleri uzatırken aynı zamanda hacim kazandırması ile yoğun ve dolgun bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. Silikondan üretilen manevra kabiliyeti yüksek olan fırçası ile düzensiz kirpikleri yakalayarak uzun ve dolgun bir görünüm kazandırır. Silikon malzemenin kattığı esneklik sayesinde kolay bir sürüme sahip olan rimel, en küçük kirpiklere ulaşılmasını mümkün kılarak uzunluk ve kalınlık katar. Kirpiklere anında ekstra hacim katan Pastel Multidimensional maskara ergonomik fırçası ile sekiz saat boyunca etkisini hiç kaybetmeden etkili bir performans sergilemeyi başarır. Yoğun formülü ve uzun süreli etkisi ile Pastel Curl, Volume, 5x, Express maskara ise tek katta iyi bir performans sergiler. Uzatıcı etkisi dermatolojik olarak kanıtlanan maskara, topaklanma ve dağılma yapmaması ile de öne çıkar. Yenilikçi tasarımı ile dört etkiyi bir arada sunan Pastel profesyonel rimel ise çok yönlü kullanıma imkân tanıyan fırça tasarımı ile rahat bir sürüme sahiptir. Hacim, uzatma, kıvırma ve kaldırma etkisininin tek bir rimelde toplanması ürünü daha etkili kılmayı başarır. Şekil verilmesi zor kirpiklere sahipseniz markanın seçenekleri ile bu probleminizi ortadan kaldırabilirsiniz. Yaz aylarında kullanmak için bir ürün seçiminde bulunacaksanız ya da çok terleyen bir vücut yapısına sahipseniz de suya karşı dayanıklılık sunan ürünlere ihtiyacınız olur. Pastel Profashion Waterproof Volume mascara hem suya karşı dayanıklı hem de hacim katma özelliği ile kullanıcılarına büyük bir kolaylık sunar. Pastel Waterproof Volume mascara ile rimelin akmasını dert etmenize gerek kalmaz. Hangi etki ve özelliğe ihtiyacınız varsa Trendyol'da bulabilirsiniz.

Pastel'den Renk Seçenekleri

Pastel'den Renk Seçenekleri

Rimel denildiğinde akla ilk olarak siyah renkli olanlar gelse de Pastel daha etkileyici bakışlar ve farklı makyajlar için ürünlerini renk bakımından çeşitlendirir. Pastel şeffaf, renkli, pembe, siyah, mor, transparan, kahverengi maskara çeşitleri ile kullanıcılarına kullanabilecekleri pek çok farklı alternatif sunar. Kıyafetleri daha canlı bir hale getiren ve hareketlendiren renkli rimeller, özellikle sıcak havalarda daha dinamik bir görünüm için tercih edilir. Kirpikleri uzatıp dolgunlaştırırken aynı zamanda renkli bir görünüm katan ürünler, nefes kesici çekicilikte bir bakış yakalamak için iyi bir alternatif haline gelir. Pastel rimel siyah, turuncu ya da yeşil gibi seçenekleri ile herkesin istediği tarzdaki makyajı yapmasını mümkün kılar. Kirpiklerde topaklanma ya da dağılma gibi istenmeyen durumların oluşmasını engelleyen ürünler, aynı zamanda kattıkları farklı görünümden dolayı da sıklıkla tercih edilir. Renkli göz farları gibi canlı ve hareketli bir görünüm elde edilmesine yardımcı olan ürünler, sürümü kolay olmasıyla da kullanıcılarına günlük hayatta büyük bir konfor sunar. Özel günlerde ve günlük hayatta kullanabileceğiniz renkli rimeller her ortama kolay bir şekilde uyum sağlayabilmesi ile de istediğiniz stili kazanmanıza yardımcı olur. Her renk kendi içinde farklı birtakım etkilere sebep olur. Örneğin parlak bir mavi gözlerin beyaz kısmının daha belirgin hale gelmesini sağlayarak canlı bir bakış kazanılmasına yardımcı olur. Erik tonları ise ela ya da kahverengi gözlerin daha çok ortaya çıkmasını sağlar. Markanın ürünlerini incelediğinizde rimel ile birlikte kaş maskarası ile de karşılaşabilirsiniz. Pastel kaş maskarası kaşların açık olan bölgelerini iyi bir şekilde kapatmasıyla daha bütün hale gelmesini sağlar. Kaş maskarasına ihtiyacınız varsa Pastel kaş maskarası dark brown, light brown gibi renk alternatifleri arasından istediğinizi bulabilirsiniz. Trendyol'dan Pastel rimel fiyatları ve fırsatlarına göz atabilirsiniz.

Trendyol'da Pastel Maskara Fiyatları

Trendyol'da Pastel Maskara Fiyatları

Pastel herkese hitap edecek şekilde çeşitlendirdiği ürünleri ile genç yetişkin fark etmeksizin her yaş grubundan kullanıcının makyajlarında tercih ettiği bir marka haline gelir. Farklı etkiye sahip çeşitli renklerdeki rimelleri ile herkesin aradığını kolay bir şekilde bulabileceği bir alternatif haline gelir. Makyajların daha havalı ve hoş bir görünüm kazanmasına yardımcı olan rimeller, derin ve anlamlı bakışlar için de etkili bir faktör haline gelir. Akmayan, topaklanmayan ve dağılmayan ürünleri ile marka, maskara söz konusu olduğunda iyi bir performans sergilemeyi başarır. Kirpikleri tek tek ayırıan ve uzatan rimelleri ile pek çok kişinin makyajlarının yıldız parçaları arasında bulunur. Kaliteyi uygun fiyatlar ile bir araya getirmesi sayesinde de gün geçtikçe daha fazla kişi tarafından tercih edilir. Her bütçeye hitap eden alternatifleri barındıran ürünler arasından istediğiniz özelliklere sahip olan rimelleri dilediğiniz fiyat aralıkları içinden alabilirsiniz. Pastel maskara fiyatları sunduğu çeşitlilikten dolayı herkesin zorlanmadan alabileceği seçenekler içerir. Herkes tarafından ulaşılabilir olmayı amaçlayan marka, bu amacını ekonomik sınırlar dahilinde tutmayı başardığı fiyatları ile hayata geçirir. Böylece herkesin rimel denildiğinde aklına ilk gelen markalar içinde bulunmayı başarır. Markanın ürünlerinin kalitesine dair daha fazla bilgi almak istiyorsanız Trendyol'da bulunan Pastel maskara yorum ve değerlendirmelere göz atabilirsiniz. Ürünlerin altında bulunan, kullanan kişilerin kişisel deneyimlerini paylaştığı alanlar kullanıcıların daha iyi fikir sahibi olmasına yardımcı olur. Değerlendirmeler bölümünde yazan yorumlardan yola çıkarak marka hakkında kendi fikrinizi oluşturabilir, kullanıcı deneyimlerinden istifade edebilirsiniz. Pastel maskara kullananlar tarafından yapılan değerlendirmeler sayesinde rimel seçimi yaparken daha hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz. Ürünleri satın alıp bir süre kullandıktan sonra kendi tecrübelerinizi paylaşarak siz de başkalarına yardımcı olabilirsiniz. Trendyol ile makyaj ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.