"

Pensan

" araması için 1448 sonuç listeleniyor
Pensan Neon Jel Kalem 1.0
PensanNeon Jel Kalem 1.0
(623)
9,90 TL
5,90 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Pensan

Pensan ürünleri her yaştan kullanıcı için alternatifler bulunan bir yelpazeye sahiptir. Bu yelpazede hem çocuklar hem de yetişkinler için birbirinden farklı ve güzel çeşitler yer alır. Tükenmez kalem, kurşun kalem, roller kalem, jel mürekkepli kalem, fosforlu kalem gibi çeşitleri ile kullanıcılarına farklı amaçlar için kullanabilecekleri yüzlerce alternatif sunar. Marka barındırdığı bu ürünler sayesinde kullanıcılarının yapmak durumunda olduğu yazım ve çizim işlerini kolaylıkla tamamlamalarını sağlar. Markanın kalite politikası gereği müşteri memnuniyeti her zaman en üst sırada yer alır. Bu nedenle kullanıcılarının kolay ve pratik kullanımı için ürünlerini rahat ve ergonomik şekilde tasarlar. Ürünlerinin hiç biri fiziksel ya da biyolojik olarak el ve kola zarar vermez. Bütün bu ürünleri incelemek için Trendyol'u ziyaret edebilirsiniz.

Tüm Yazım İşleri İçin Kalem Çeşitleri

Marka kalem çeşitlerini oldukça fazla sayıya ulaştırmış durumdadır. Her farklı çeşit ürün kendi içinde de alternatifleri barındırır. Kalem seçeneklerinin bir kısmında farklı kalınlıklarda uç alternatifi de bulunur. Genel olarak 0.5, 0.7, 1.0 ve 2.0 olmak üzere değişik kalınlıklarda kalemlere ulaşmak mümkündür. Sadece yazım işlemlerinde değil aynı zamanda çizim ve boyama işlemleri için kullanılan ürünlerde de farklı uçlara sahip kalemler vardır. Pensan kalem alternatifleri arasında birbirinden farklı onlarca renk bulunur. Bunların başında siyah, mavi, kırmızı ve lacivert gelir. Konu yazımdan çizime ya da boyamaya doğru geçtiğinde ise alternatifler iyice artar. Yeşil, mor, beyaz, turuncu, sarı, gri ve bunlar gibi pek çok renk Pensan renkli kalem alternatifleri arasında yer alır.

Bazı kalemler daha sert ve parlak yüzeylere yazmak için tasarlanır. Özellikle CD gibi kaygan yüzeyler üzerine yazı yazmak için asetat kalemler kullanılır. Bu tür kalemler hızlı kuruyan yapıya sahiptir. Ayrıca sudan etkilenmezler. Bu özellikler sayesinde ise ürünler çok daha dayanıklı ve kalıcı sonuçlar verir. Bir diğer model olan Pensan keçeli kalem modelleri ise pek çok yüzeyde kullanılabilir özelliğe sahiptir. Bu yüzeylerden bazıları ahşap, metal, kağıt ve karton şeklinde sıralanabilir. Keçeli kalemlerin işlem görebildiği bu yüzeylerde istenen tüm yazma, çizme ya da boyama işi kolayca yapılabilir.

Pensan fosforlu kalem çeşitleri yine en fazla kullanılan ürünler arasında yer alır. Her kalem gibi fosforlu kalemin de kullanıldığı farklı alanlar bulunur. Bu kalem en fazla işaretleme işlemleri için tercih edilir. A4 kağıdı, faks ve fotokopi gibi ürünleri işaretlemek, daha fazla belli olması istenilen yerleri güçlendirmek için fosforlu kalem çeşitleri kullanılabilir. Fosforlu kalemler sıklıkla okullarad ve ofislerde kullanılır. Pensan jel kalemler de kendi alanlarında spesifik bir kullanıma sahip olan ürünlerdir. İçerisinde yer alan mürekkebin akışkanlığı kullanımı için oldukça ideal seviyededir. Bu ürünlerde silik yazma, akma gibi problemler yaşanmaz. Bu avantajları sayesinde de sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Bu ürünleri incelemek ve hızlı bir şekilde satın almak için Trendyol'u ziyaret edebilirsiniz.

Kullanım Şekillerine Göre Kalem Setleri

Kalem setleri son zamanlarda bu kategoride en çok tercih edilen ürünlerin arasında yer alır. Kalem kullanımı fazla olan kişiler tarafından tek kalem alımı yerine set şeklindeki ürünler daha çok tercih edilir. Set ürünlerde 2’den başlayarak 60’a kadar farklı ürün bulunur. Farklı ihtiyaçlara uygun olarak bu set arasından seçim yapabilirsiniz. Set olarak sunulan kalemlerin bazı çeşitlerinde ürünlerin renkleri aynıdır. Ancak bazı ihtiyaçlar ürün renklerinin farklı olmasını gerektirir. Bunu da düşünen marka setlerin bazı çeşitlerinde farklı renkler barındıran modeller üretir. İçerisinde farklı renkler bulunan setlerin büyük çoğunluğu boyama amaçlı kullanılan çeşitlerdir.

Set denilince akla gelen sadece tek çeşit kalem içeren ürünlerin aksine bazı tür kalem setleri farklı model kalemler içerir. Bu kalemlerin en genel işlevi sınava hazırlıktır. Sınava hazırlanan bir kişiye yardımcı olabilecek tüm ürünler bu set içerisinde bulunur. Pensan kalem seti modelleri içerisinde de kurşun kalem, versatil kalem, kalem ucu ve silgi gibi ürün çeşitleri bulunan farklı setler mevcuttur. Bu ürünler sınavlara hazırlık döneminde rahatlıkla kullanılabileceği gibi aynı zamanda normal zamanlarda da kullanılabilir. İş yerleri için genelde kalemler set halinde tercih edilir. Personellerin rahatlıkla kullanmasına olanak vermek ve maliyet açısından olumlu bir durum yaratmak için kalem ihtiyacı set şeklinde karşılanır.

Kalem seti şeklinde en fazla talep gören ürünler fosforlu ve keçeli kalemlerdir. Bu ürünler genellikle boyama amaçlı kullanıma uygundur. Kalemlerin setleri birbirinden farklı renkler içerir. Renk çeşitliliği set içinde yer alan ürün sayısına bağlı olarak değişiklik gösterir. Renklerin dışında set içerisinde yer alan kalem sayıları da oldukça farklıdır. 4 kalemden oluşan setler en az sayıya sahip çeşitlerdir. 24 hatta 60 kaleme kadar çıkan setler bulmak mümkündür. İhtiyaçlar doğrultusunda istediğiniz veya beğendiğiniz seti Trendyol'dan satın alabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Kalem Çeşitleri

Kalemler yazma amaçlı olarak üretilirken aynı zamanda kullanıcılar için de ergonomik olarak tasarlanır. Taşımak, saklamak gibi konularda pratik olması açısından kalemlere bazı aksesuar ve özellikler eklenir. Çok sayıda kalem türü için tasarlanan klips bu aksesuarlardan biridir. Kullanıcıların cebinde ya da çantasında rahatlıkla taşınabilmesi için kalemler klipsli olarak tasarlanır. Klips uygulaması en fazla Pensan versatil kalemlerde bulunur. Diğer kalemler arasında da görülebilmesine rağmen yoğun olarak görüldüğü çeşit versatil kalemlerdir. Bu nedenle versatil kalemler her yerde rahatlıkla taşınıp muhafaza edilebilir özelliğe sahiptir.

Bazı zamanlarda yazıların dikkat çekici olması gerekir. Çalışanlar için bazı proje çalışmaları, öğrenciler için ders çalışma zamanları gibi durumlarda daha fazla göze çarpması istenen bölümler parlak görünümlü ve renkli kalemlerle işaretlenir. Bu işaretlemeler sırasında en fazla kullanılan ürünlerden biri Pensan simli kalem modelleridir. Simli kalemler sayesinde projeler, proje ödevleri ya da sınav döneminde bazı bilgileri unutmamak ya da altını çizerek dikkat çekici hale getirmek için kullanılır. Bunun dışında yazı ve boyama işlemleri için kullanıldığı alanlar da mevcuttur. Özellikle kız çocukları arasında favori olan bir kalem türüdür.

Pensanın ürün yelpazesi içerisinde bazı mürekkep çeşitleri de yer alır. Bu mürekkepler sayesinde doldurulabilir türde bulunan kalemler uzun zaman kullanılabilir. Tekrar doldurulan kalemleri uç kısımları işlevini yitirene kadar çok uzun yıllar boyunca kullanmak mümkün olur. Pensan markası aynı zamanda kurşun kalem modelleri içerisinde de kaliteli ürün yelpazesine sahiptir. Pensan kurşun kalem çeşitleri ucun kırılması ihtimaline karşı dayanıklı ve sağlam şekilde üretilir. Yazı yazılan yüzeye göre de uç kısımlarda değişiklik yapılır. İnce ve yuvarlak gibi farklı uçlara sahip kalemler en uygun kullanım için kullanıcılara sunulur.

Hayatın Her Alanında Memnuniyet Sağlayan Kalem Çeşitleri

Marka çeşitlilik bakımından oldukça fazla sayıda ürüne sahiptir. Kalem ve diğer yazı gereçleri kullanan herkesin bildiği gibi Pensan uçlu kalem çeşitlerinden keçeli kaleme, fosforlu kalemde kurşun kalem her türlü ürününde başarıyı yakalamış bir firmadır. Kullanım alanına göre değişen ihtiyaçlara uyum sağladığı için herkesin kullanımına uygun ürünler imal eder. Özellikle ofis ve iş yerlerinde Pensan tükenmez kalem çeşitlerinin çok farklı ürünleri kullanılır. Renk olarak siyah, mavi ve kırmızı olarak üretilen tükenmez kalem çeşitlerinin her birini iş yerlerinde kullanmak mümkündür. Herkesin işi gereği tutmak zoruna olduğu evrak ve belgeler bu kalemlerin de desteği ile dokümante edilebilir.

Tükenmez kalem alanında kendini sürekli yenileyen ve geliştiren marka, tükenmez kalemlerinde akma ya da bulaşma problemleri ile karşılaşma olasılığınızı sıfıra indirir. Ergonomik tutuş sağlayan kalemler aynı zamanda mürekkep açısından optimum akışkanlığa sahiptir. Ayrıca kapanabilir olması ya da kapaklı olması da ürüne ayrı bir güvenlik önlemi ekler. Mürekkep akmayacak yoğunlukta olmasına rağmen kolaylıkla yazı yazılmasına izin verir. Öte yandan zaten akmaya karşı dirençli olan ürün kapak ile de koruma altına alınır. Ayrıca kapak özelliği ürünün uç kısmında kalan mürekkebin hava ile teması sonucunda kurumasını da önler.

Marka, farklı renklerde yazı yazmak isteyenlere de ihtiyaçlara yönelik ürünler sunar. Bu renkler arasında pembe, mor, yeşil gibi farklı çeşitlerin bulunduğu kalemler kullanıcıların isteği doğrultusunda kullanıma sunulur. Boyama amaçlı olarak tercih edilen renkli kalemler farklı kalem türlerinden oluşabilir. Tek renk seçenekleri olan kalemler olduğu gibi aynı zamanda set şeklinde tasarlanan modeller de bulmak mümkündür. Öğrencilerden çalışanlara kadar herkes renkli türlerde kalemlere ihtiyaç duyabilir. Siz de renkli kalem türleri içinde yer alan jel, fosforlu, keçeli gibi farklı türlerin tüm modellerini Trendyol’da inceleyebilirsiniz.

İhtiyacınıza Uygun Pensan Kalemler

Özellikle çalışan kişiler için her kalem uygun olmayabilir. Yaptığı iş dolayısıyla farklı ürünlere ihtiyaç duymayan çalışanlar için tükenmez kalem türleri ortalama bir verime sahip çeşitlerdir. Tükenmez kalemler içerisinde yer alan mürekkebin optimum yoğunlukta bir akışkanlığı bulunur. Bu özelliği sayesinde tükenmez kalem kağıt üzerine kolaylıkla yazı yazılabilir ve akma ya da dağılma gibi istenmeyen durumlara yol açmaz. Sade görüntüleri sayesinde tüm ofislerde standart işlemlerde kullanılabilir. Ancak bazı durumlarda kurallar gereği ya da daha şık bir kaleme sahip olma isteği ile Pensan imza kalemi çeşitleri tercih edilebilir. İmza yetkisi olan kişiler tarafından sıkça kullanılan bu model yerine Pensan pilot kalem çeşitleri de değerlendirilebilir. Pilot kalem çeşitleri de farklı renklerde üretilen modellere sahiptir. Mavi, kırmızı ve siyah olarak üretilen bu modellerin kullanım alanı oldukça geniştir.

Çocukların ödevleri ya da etkinlikleri için aileler boyama kalemi ya da renkli kalem arayışına girer. Özellikle ilkokul ve anasınıfı çağındaki çocuklar için aktivitelerde ilgi çekmek adına canlı renkleri bulunan birbirinden güzel kalemler kullanılır. Resim ya da çizim etkinlikleri için kullanılan simli kalemler çocukların en sık tercih ettiği kalem çeşitlerinden biridir. Kız çocuklarının erkek çocuklarına göre kullanmaktan çok daha fazla zevk aldığı bu kalemler simli olmasının dışında canlı ve hareketli renkleri ile dikkat çeker. İlkokul ya da anaokulu değil büyük sınıflarda da önemli yerlerin altını çizme gibi işlemler ya da proje hazırlayan yetişkinlerin vurgulamak istedikleri bölgeleri renklendirme amacıyla kullanılabilir. Renk çeşitliliğinin fazlalığı ile ürünün kullanıldığı alanlar da değişkenlik gösterir. Hem çalışanlar hem de öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilen ürünler olur.

Jel kalem teknolojisi pek çok ihtiyaca uygun ürünler içerir. Set çeşitleri halinde ya da tek şekilde bu kaleme sahip olabilirsiniz. Adından anlaşıldığı gibi jel yapısında olan mürekkebi sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. Jel kalem çeşitleri arasında simli ürünler bulmak da mümkündür. Standart simli kalemler gibi parlak ve canlı görüntüye sahiptir. Önemli notların ya da şekillerin altının çizilmesi bu kısımların daha belirgin olmasını sağlar. Bu belirginleştirme işlemi jel kalem vasıtasıyla rahatlıkla yapılabilir. Ayrıca ürünün sadece canlı değil aynı zamanda daha sönük renkleri de olduğu için her alanda kullanımı mümkündür. Çalışma hayatında canlı ve hareketli renklerin kullanımı uygun olmadığı durumlarda bu farklı alternatifler ofis çalışanları tarafından rahatlıkla kullanılabilir. İhtiyaca uygun tüm kalem çeşitleri Trendyol’da sizleri bekliyor.

Kullanım Kolaylığı Sağlayan Kalem Çeşitleri

Pensan silgi ürünleri, dolma kalem gibi farklı kalem türleri de kullanıcılara sunulan çeşitleri arasında yer alır. Bu ürünler de kendi içlerinde çeşitliliğe sahiptir. Rengârenk silgiler, hatta silgi setleri özellikle öğrenciler için farklı alternatifler olarak ortaya çıkmış durumdadır. Yeni dolma kalem modelleri ise eski yıllarda üretilen çeşitlerine göre çok daha teknolojik ve çok daha güvenilir haldedir. Mürekkep akışkanlığı ayarlı olan bu modeller istenmeyen akma olayları için son derece güvenilirdir. Bunların dışında kalem uçları yine markanın en göze çarpan ürünleri arasında yer alır. Farklı kalınlıkları bulunan uçlar ambalajlarda kullanıcılarına sunulur. Kullanılan malzemenin kalitesi sayesinde yazılan yazılarda istenilen görünüm sağlanabilir. Yazı rengi olarak uygun koyulukta üretilen bu uçlar özellikle öğrenciler tarafından tercih edilen ürünlerdir. Kalınlık bakımından farklı çeşitlere sahip oldukları gibi daha uzun boyu olan kalem uçlarını bulmak da mümkündür. Tek uçla daha uzun süre yazı yazma avantajı sunan bu ürünler yine farklı kalınlıklarda kullanıcılarına sunulur.

Markanın da üretim ağının büyük bir kısmını kaplayan kurşun kalem modelleri kullanım alanı olarak diğer tüm araç gereç ve kalemlerden daha öndedir. Ofislerde ya da okullarda kullanımı çok yaygındır. Son dönemde gelişen teknoloji sayesinde kurşun kalemler kırılmaya karşı dayanıklılık bakımından oldukça iyi bir konumdadır. Küçük kuvvetler ile kırılmayan bu kalemler yazım kalitesi açısından da iyi seviyededir. Ayrıca kalemler cilt ile temasta olan bir ürün olduğu için tüm sağlık testlerine tabii tutularak satışa sunulur. Bu nedenle kalemler sağlık açısından hiçbir risk barındırmaz. Özellikle kurşun kalem çeşitlerinde dış yüzeyler dikkat çekici şekilde tasarlanır. Bu da çocuklar için farklı ve güzel alternatifler oluşmasını sağlar. Görselliği artırmak için dış yapının üçgen şeklinde tasarlandığı kurşun kalem modellerini de tercih edebilirsiniz. Ayrıca kurşun kalemler tasarlanırken her çeşit silgi ile silinebilir şekilde olması sağlanır. Dolayısıyla yazılan bir yazı her herhangi bir silgi ile kolayca temizlenebilir.

Marka renkli kalemlerden kurşun kalemlere, boya kalemlerinden çizim kalemlerine kadar pek çok kalem modelini kullanıcılarına sunar. Bu çeşitlilik sayesinde istediğiniz modelde kalem ya da diğer yazı gereçlerini seçerek yapmak istediğiniz işi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Kullanım alanı çok geniş olan bu dünyada hayatın her alanında kullanıcılarının işini kolaylaştıran ürünler bulunur. Ofis personeli, öğretmen ve idari personel gibi imza yetkisi bulunan kişiler için tasarlanan imza kalemleri bu ürünlerden biri olarak kalem çeşitleri arasında yer alır. Ucunun yaylı yapıda olması, mürekkep yoğunluğunun ve akışkanlığının optimum değerde olması talep görmesinde etkili olan noktalardır. Mürekkebinin parlak olması ise imza kalemi amacıyla kullanılmasını destekler niteliktedir. Mürekkebi ayrıca sudan ya da nemden etkilenmeyen yapıdadır. Ayrıca mürekkebin yapısı sayesinde uç kısmı hava ile temasında hemen kuruma yapmaz. Bu da daha uzun süre kullanılabilmesini sağlar. Tüm yazı ve çizim araç gereçler ihtiyaçları için Trendyol’u ziyaret edebilir, istediğiniz ürünü hızlı bir şekilde sipariş edebilirsiniz.