Philipp Plein T Shirt

Philipp Plein T Shirt

Tekstil sektörünün seri üretime dayalı olduğu günümüzde kaliteli kumaşlardan ve yardımcı malzemelerden yapılan ve sıra dışı tasarımları ile göz dolduran giysilere yönelim oldukça fazladır. Özellikle tişört gibi günlük kullanımda sıkça tercih edilen bir giysi için insanlar sıklıkla farklı arayışlara yönelir; kişisel özelliklerini ifade eden, başkalarının beğenisini üzerinde toplayan tasarımları araştırır. PHILIPP PLEIN t shirt üretiminde sıra dışı tasarımları, kaliteli kumaştan dikilen ürünleri ile farklılık arayanlara hitap eder. Marka özellikle kuru kafa, dolar, el iskeleti simgeleri ile leopar desenleri, barok ikonlar ve çizgi karakterler etrafında biçimlenen tasarımları ile toplum içerisinde bireyselliğini ve farklılığını vurgulamayı isteyenler için odak noktasıdır. PHILIPP PLEIN tişört modelleri siyah, beyaz, kırmızı, pembe, yeşil, sarı gibi geniş bir renk çeşitliliğine sahiptir. Ürünler V, bisiklet ve polo yaka olarak da farklılaşır. Bunun dışında özellikle kadın tişört modelleri arasında ince belli, yırtmaçlı, askılı ve benzeri çeşitli biçimleri vardır. Farklı tarzlara hitap eden ve her türlü karakteristik özelliği sunan tasarımları ile PHILIPP PLEIN geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Markanın kaliteli ham maddeden ince işçilikle dikilip üretilen tişörtlerine cazip fiyatlarla ulaşabilirsiniz. PHILIPP PLEIN’ın öne çıkan, dikkat çekici birçok tişört stilini Trendyol’daki indirim kampanyaları sayesinde bütçenizi sarsmadan erişebilirsiniz. Markanın Trendyol’dan kolaylıkla ulaşılabilen kaliteli kumaştan dikilen ilginç tasarıma sahip bir ürünü ile farklılığınızı vurgulayabilir, tüm gözleri üzerinizde toplayabilirsiniz.

PHILIPP PLEIN Tişört Modelleri

Markanın ilgi çekici tasarımlara sahip tişörtleri erkek ve kadın olarak ayrılır. PHILIPP PLEIN t shirt erkek modelleri arasında kuru kafa simgesi ile tasarlananlar özellikle beğeni toplar. Skull On Fire isimli model siyah ve beyaz renkli tişörtler üzerinde ateş ve kuru kafa simgeleri ile bezelidir. Dolar ve Skull isimliler kuru kafa simgesinin yanına dolar simgesini ve resmini harmanlar. Graffiti ve Flame isimli tasarımlar görece genç kesimlere hitap eden biçimlere sahiptir. Daha ayrıksı tasarımlar arayanlar için Skeleton isimli modelin çeşitleri vazgeçilmezdir. Bunların siyah, gri, beyaz ve turuncu renkleri mevcuttur. Görece daha sade tasarımlar arayanlar için Plein Essentials, Camouflage, Institutional, Gold, Gothic Plein gibiler idealdir. Bu modeller düz renk üzerinde markanın gotik harfler ile yazılan ismi ya da simgesi ile tasarlanır. Tişörtlerin birçoğu sıklıkla tercih edilen bisiklet yakaya sahip olmalarına rağmen Statement isimli model polo yaka alternatifler de sunar. Birçoğu maymun, ayıcık ve benzeri gibi renkli anime tarzı karakterler ile tasarlanan seçenekleri mevcuttur. Bu tür tasarımlar PHILIPP PLEIN t shirt beyaz renkli modellerinde özellikle çarpıcı durur. Markanın kadın tişörtleri de kullanıcılara birçok alternatif sunarak geniş bir zevk karşılama kapasitesine sahiptir. Belden incelen modelleri sayesinde üzerinizde dik ve keskin bir duruş sergiler. PHILIPP PLEIN siyah tişört üzerine markanın ismi yazılan, beyaz taşlarla bezeli modeli kadınlar tarafından özellikle tercih edilir. Düz kısa kollu tasarımların yanında askılı ya da omuz başında biten uzunlukta kollara sahip modelleri ile PHILIPP PLEIN limited edition t shirt satın almayı isteyenler için geniş bir ürün portföyü sunar. Markanın birbirinden canlı, sportif, çekici erkek ve kadın tişört modellerine uzun arayışlara çıkmadan Trendyol’dan rahatlıkla erişebilirsiniz. Uygun fiyatlar sayesinde markanın kaliteli tasarımlara sahip ürünlerini bütçenizi zorlamadan kullanma olanağı sunar. Trendyol ile kolaylıkla satın alabileceğiniz bir PHILIPP PLEIN tişörtü ile rahatça spor yapabilir, eğlenmeye gidebilir, günlük yaşamınızı renklendirebilirsiniz.

PHILIPP PLEIN Tişört Fiyatları

PHILIPP PLEIN Tişört Fiyatları

Markanın tişörtleri derin hayal gücü ile tasarlanıp kaliteli pamuktan ince işçilikle üretilir. Ürünlerin fiyatları da bu çerçevede, tasarımda kullanılan ek malzemeler, tişörtlerin biçimsel özellikleri, taşlı olup olmaması gibi kriterler ölçüsünde farklılaşır. Örneğin; PHILIPP PLEIN taşlı tişört modelinin fiyatı diğerlerine göre daha yüksektir. Bununla birlikte geniş ürün portföyü sayesinde marka geniş bir kesime hitap eder. Birçok kullanıcı markanın modelleri arasında hayal gücüne, karakterine, bireysel farklılıklarına, duygularına hitap eden ve onları ifade edebildiği tasarımlara erişebilir. Aslan simgesi baskılı tişörtler hem erkekler hem de kadınlar için sıklıkla tercih konusu olur. Kullanıcıların tercihlerini her zaman dikkate alan Trendyol bu tasarımlara sahip cazip fiyatlarla dolaplarınıza taşıma fırsatı yaratır. PHILIPP PLEIN Lion t shirt modelleri farklı tasarımları ile birlikte indirim kampanyalarıyla satışa sunulur. Trendyol’daki benzersiz indirim oranlarından yararlanarak markanın ikonik simgelerle tasarlanan tişört modellerine sahip olabilirsiniz. Sade tasarımlara yönelen kullanıcılar da beğenilerine uygun modelleri bulabilir. PHILIPP PLEIN tişörtleri %100 pamuktan ince dikişlerle üretilir. Üzerinizde şık bir duruş sağlar. Kaliteli ham maddesi sayesinde uzun süreli kullanım olanağı yaratır. Modası hiç geçmeyen yaratıcı tasarımlara sahip PHILIPP PLEIN t shirt modelleri ile yararlı bir alışveriş yaparak kaliteli bir ürünü kolaylıkla elde edebilirsiniz. Markanın sıklıkla tercih edilen olağanüstü tasarımlara sahip tişörtlerini giyerek kendiniz için özgün ve şık bir giyim tarzı yaratabilirsiniz. Kristal taşlar gibi detaylara sahip olan tişört modelleri sayesinde çevrenizde fark yaratabilirsiniz. Markanın tişörtleri XSmall dan 5X Large bedene kadar uzanan geniş bir ölçü tablosuna sahiptir. Bu sayede fiziksel yapı fark etmeden hitap ettiği kullanıcı ağını da genişletir. Markanın tişört modellerini birbiri ile fizik ve zevk farklılığına da sahip olsa geniş bir kullanıcı kitlesinden isteyen herkes Trendyol üzerinden sahip olabilirsiniz.

PHILIPP PLEIN Tasarımları Trendyol’da

PHILIPP PLEIN Tasarımları Trendyol’da

Kullanıcılarının olağan ve olağanüstü her türlü beğenisini, isteğini karşılamayı kendine temel ilke olarak belirleyen Trendyol PHILIPP PLEIN’ın birbirinden şık ve değişik tasarımlara sahip tişörtlerini de bünyesinde barındırır. Çoğunlukla tercih edilen PHILIPP PLEIN tişört kuru kafa simgesi etrafında çeşitli biçimlerle ve renklerle tasarlanan modellerini kampanyalı fiyatlardan satın alabilirsiniz. Bu tür modellerin siyah ve beyaz renkleri mevcuttur. Tişörtlerin üzerindeki baskılar mavi, kırmızı, beyaz gibi renklere sahip olup bazılarında tercihlerinize uygun olarak kristal taş detayları bulunur. Özellikle sportif etkinliklere yönelik olarak kullanılan sade tasarımlara sahip kaliteli pamuktan yapılan ürünlere de erişim mümkündür. Hem erkek hem de kadın kullanıcılar için markanın aslan ve yılan baskılı modellerini de barındıran Trendyol farklı tasarımlara ulaşmayı kolaylaştırır. Trendyol markanın kaliteli ürünlerini indirimli fiyatlarla sizlere sunar. Beğendiğiniz ürünleri favorilerinize eklediğinizde seçtiğiniz model indirime girdiğinde bildirim alırsınız. Bu sayede istediğiniz birkaç modele aynı anda uygun fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. PHLIPP PLEIN tişört fiyatları Trendyol’daki cazip kampanyalarla kullanıcılara sunulur. Dikkat çekici tasarımlara sahip kaliteli PHILIPP PLEIN tişörtleri için Trendyol ideal bir odak noktasıdır. Markanın öne çıkan modellerini Trendyol’da bulabilir, uygun fiyat avantajlarından yararlanarak sahip olabilirsiniz. İndirim kampanyaları sayesinde dolabınızı çeşitlendirerek tarzınızı yansıtabilir, kaliteli bir tişört giymenin keyfini yaşayabilirsiniz. Trendyol yediden yetmişe herkesin zevkine uyan PHILIPP PLEIN tişörtlerine bütçenizi sarsmadan kolaylıkla erişme olanağı yaratır. Marka geniş kullanıcı kitlesinin isteklerini karşılayabilen bir kapasiteye sahiptir. Geniş tişört yelpazesi sayesinde zevkleriniz, istekleriniz, farklılıklarınız sizler için bir engel oluşturmaz; sergilenebilen, beğenilen bir karakter özelliğine dönüşür.