"

Philips Beyaz Eşya Yedek Parça

" araması için 183 sonuç listeleniyor

Philips Beyaz Eşya Yedek Parça Çeşitleri ile Hızlı Değişim

Philips yedek parçalar çok yönlü özelliklere sahiptir. Genellikle kullanılan ürünlerin işlevleri evdeki mutfak veya banyoya göre farklılık gösterir. Buzdolapları yiyecekleri saklamak için kullanılırken, çamaşır makineleri daha çok kıyafetleri temizlemek için kullanılır. Philips beyaz eşya yedek parça çeşitleri amaçlarına göre farklı özelliklere sahiptir. Mutfakta gıdaların uzun süreli saklanması için kullanılan buzdolabı ve derin dondurucu gibi ürünler, yiyecekleri oda sıcaklığının altındaki sıcaklıklarda saklar. Bu iki öğenin farklı kullanım özelliklerine sahip olduğu bilinmektedir. Buzdolapları yiyecekleri haftalık veya günlük kısa sürelerle saklarken, dondurucular yiyecekleri farklı mevsimlerde taze tutarak saklar. Buzdolapları her gün kullanılmakta ve ilgi görmektedir. Buzdolabının dondurucu ve dolap alanları, yiyecekleri hem günlük hem de yıllık kullanım için ayrı ayrı saklamanıza olanak tanır. Yiyecekleri bu ürünlerin dondurucusunda dondurabilir veya bir kalıp buz kalıbında yapabilirsiniz. Dondurucular, rengini ve aromasını korumak için yiyecekleri mevsimsel olarak değil, hemen dondurarak saklar. Buzdolabı, A ++ kullanım derecesinde olağanüstü modellerden biri olarak bilinir. Bu ürünü kullanırken enerji tasarrufu yaparak daha düşük maliyetle yiyecek tasarrufu yapabilirsiniz. Philips beyaz eşya yedek parça modelleri ve aksesuarlarını kullanmanın faydaları arasında temizlik ve gıda sağlığı, tazelik ve güvenlik gibi birçok fayda bulunmaktadır. Mutfak ve modern hayatın vazgeçilmez ev eşyalarından biri olan buzdolapları, günlük hayatta pek çok faydayı beraberinde getirir. Peynir, sosis ve yağ gibi şarküteri ürünlerinin güvenli bir şekilde saklanması için bölmede yiyecekler taze ve yemeye hazırdır.

İhtiyaçlarınızı Karşılayan Philips Beyaz Eşya Yedek Parça

İhtiyaçlarınızı Karşılayan Philips Beyaz Eşya Yedek Parça

Philips beyaz eşya yedek parça özellikleri ile kullanıcısının hayatını kolaylaştırır. Bulaşık makinesi elde yıkamaya göre yaklaşık 10 kat daha fazla su tasarrufu sağlar. Bu yönleriyle bulaşık makinesi ekonomik bir alternatif sunarak, su ücretlerinde tasarruf sağlayarak belirli bir süre sonra kendi kendinize ödeme yapmanızı sağlar. Bulaşık makinesi, mutfakta geçirdiğiniz zamanı daha da keyifli hale getirir ve elde yıkamanın zahmetine ve zahmetine kıyasla size çok zaman kazandırır. Yenilikçi teknoloji ile enerji sınıfı A +++ seviyesine ulaşan bulaşık makinesini kullanarak çok düşük güç tüketimi ile ürün elde edebilirsiniz. Bulaşıkların ne kadar kirli olduğuna bağlı olarak çeşitli programları kullanarak istediğiniz gibi temizleyebilirsiniz. Mutfaktaki en önemli cihazlardan biri olan bulaşık makinesinde, 12 farklı programlama fonksiyonuna kadar çeşitli temizleme fonksiyonlarına sahip yüzlerce ürün bulunmaktadır. Kapasite olarak 12 kişilik bulaşık yıkayabilen bulaşık makinesinden kapasitesi ne olursa olsun ihtiyacınıza uygun ürüne karar verebilirsiniz. Hem tam donanımlı mutfaklara hem de bağımsız bulaşık makinelerine uygun ürünler bulabilirsiniz. Bu ürünlerin herhangi birinde sorun çıkması durumunda ise Philips beyaz eşya yedek parça seçimi yapabilirsiniz. Yiyecekleriniz için en fazla korunan alan buzdolabı tarafından sağlanır. Birçok beyaz eşyanın aksine 24 saat buzdolapları son derece ekonomik ve son teknoloji ürünlerdir. A+++ enerji sınıfına kadar çeşitli performans özelliklerine sahip buzdolaplarından mutfağınız için en uygun ürünü bulabilirsiniz. Farklı kapasitelerdeki yüzlerce üründen, ortalama satın alma fiyatı ihtiyacınızı karşılayan bir buzdolabı oluşturabilirsiniz. 800-850 litrelik geniş kapasite seçeneği ile tüm mutfaklara uygun buzdolabı bulunmaktadır. Dondurucudaki donma sorununu ortadan kaldırmak için günümüz teknolojisini kullanan No Frost özelliği birçok buzdolabında da mevcuttur. Ayrıca bu ürünler arasında kapı sayısı açısından çeşitli ürünler kullanılmaktadır. 1 kapılı buzdolabından veya 2 kapılı buzdolabından mutfak dekorasyonunuza uygun ürünü seçebilirsiniz. Büyük kapasiteli buzdolapları, kullanım kolaylığı açısından genellikle iki kapılı olarak tasarlanmaktadır. Aynı zamanda buzdolabında oluşan koku problemlerini önlemek ve meyve ve sebzelerin tazeliğini uzun süre muhafaza etmek için tasarlanmış özellikler ile daha korunaklı kullanımın keyfini çıkarabilirsiniz. Eğer buzdolabınızda bir parça bozulursa bunun için Philips beyaz eşya yedek parça kullanımı ve seçimi yapabilirsiniz.

Philips Beyaz Eşya Yedek Parça ile Ürününüz Yeni Gibi Olsun!

Philips Beyaz Eşya Yedek Parça ile Ürününüz Yeni Gibi Olsun!

Ev aletleri arasında çamaşır makineleri vazgeçilmez ev aletleridir. Çamaşır makinesi yıkamayı kolaylaştırır. Geliştirilmekte olan farklı program ve teknolojileri bir araya getiren çamaşır makinesi ile her türlü kumaşa sahip çamaşırları rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Ayarlanabilir bir programa ek olarak su sıcaklığı, sıkma derecesi, ön yıkama, ek durulama gibi birçok özelliğe sahip bir çamaşır makinesinde elde yıkamaya kıyasla önemli ölçüde başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir. Çamaşır makinesinin önemli bir noktası olan 'ün yıkama kapasitesi, evde yaşayan kişi sayısına göre belirlenir. 2 kg kapasiteli çok küçük bir çamaşır makinesinin yanı sıra 17 kg kapasiteli çamaşırları yıkayabilen çeşitli ürünler bulunmaktadır. İhtiyacınız olan yıkama kapasitesini belirlemenin yanı sıra yaptığınız yıkama türüne göre kırışık azaltma, temizleme veya buharlı yıkama gibi özelliklere sahip bir çamaşır makinesini de değerlendirebilirsiniz. Çamaşır makinelerinde ortaya çıkan sorunlar ise Philips beyaz eşya yedek parça avantajları ile ortadan kaldırılabilir. Yemek pişirmek için ihtiyaç duyulan en temel ev eşyası ocaktır. Tencere ve tavaların vazgeçilmez bir parçasıdır. Ev tipi tencerelere entegre edilmiş uyumlu ürünlerle modern tasarımlı mutfağınıza ince bir dokunuş katabilirsiniz. İstenirse klasik mutfak için üretilen ocak fırın üzerinde tezgah üstü olarak da kullanılabilir. Ocakların çeşidine gelince, genel olarak gaz ve elektrik seçeneklerinin yer aldığı pilav pişirici çeşitlerinden en sevdiğiniz ürünü seçebilirsiniz. Ocağın yüzeyi için kullanılan malzemelere gelince, cam, emaye, metal ve paslanmaz çelik çeşitleri arasından mutfak tasarımınıza uygun bir ocak bulabilirsiniz. Klasik modeller genellikle 4 göze sahiptir, ancak 1'den 5'e kadar farklı göz sayılarına sahip çeşitli ürünler içerir. İki gözlü bir ocak ile tezgah alanından tasarruf edebilirsiniz. Bu, küçük mutfaklı ofisler, çalışma alanları veya evler için uygundur. Priz olan her yerde, ihtiyacınız olan enerjiyi elektrikten sağlayan tek alevli ocakta yemek pişirebilirsiniz. Küçük boyutu nedeniyle tek gözlü soba her ortamda kullanımı kolaydır. Ocaklarınızda ortaya çıkan bir sorun olduğu zaman ise Philips ev aletleri yedek parça modellerinden birini satın alabilirsiniz.

Philips Beyaz Eşya Yedek Parça Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Philips Beyaz Eşya Yedek Parça Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Hayatın önemli bir parçası olan ev aletlerinin uzun ömürlü olmasını herkes ister. Yanlış kullanım ve yanlış Philips küçük ev aletleri yedek parça ve aksesuar seçimi, bir ürünün ömrünü önemli ölçüde kısaltabilir. Ana ürünleri beyaz eşya ve orijinal yedek parça olan Philips, geniş ürün yelpazesi sayesinde kullanıcıların çeşitli ihtiyaç ve beklentilerine cevap verebilmektedir. Bu nedenle yedek parça çeşitliliği çok önemlidir. Philips beyaz eşya yedek parça fiyatları birbirinden oldukça farklıdır. Fiyatlar, malzeme, tasarım, fonksiyonel özellikler ve kullanıcı ihtiyaçları göz önünde bulundurularak çeşitli detaylar belirlenirken dikkate alınır. Ürününüzden en iyi şekilde yararlanmak için bazı aksesuarların düzenli olarak değiştirilmesi gerekir. Bu sefer de kullandığınız aletin türüne ve ne sıklıkta kullandığınıza bağlıdır. Philips’in beyaz ürünlerinin yedek parçaları birden fazla modele uyacak şekilde tasarlanmıştır. Philips’te bulunan beyaz eşya yedek parça ve aksesuarları çok çeşitli özelliklere sahip olup bütçenize en uygun ürünü seçmenize imkan tanır. Üstelik Philips beyaz eşya yedek parça kullananlar tarafından da beğenilmektedir. Philips fc 8475 yedek parça ve diğer ürünlere ulaşmak için ise Trendyol.com adresini ziyaret edebilirsiniz.