placeholder
"

Philips Buhar Kazanlı Ütü

" araması için 84 sonuç listeleniyor

Philips Buhar Kazanlı Ütü Modelleri ile Kolay Ütüleme

19. yüzyılın sonlarından itibaren günümüze kadar liderliği kaptırmayan Philips, aydınlatma üzerine başladığı üretimlerine kişisel bakım, elektrikli süpürgeler, ses ve görüntü cihazları, küçük mutfak aletlerine kadar oldukça büyük bir ürün yelpazesi ile devam etmektedir. Hayatımızı pratikleştiren birçok elektrikli alette Philips imzası bulunmaktadır. Anlamlı ve çok amaçlı ürünler sunmayı ilke haline getiren marka kurulduğu dönemden beri kendini geliştirmekte ve yenilemektedir. Her evin temel ihtiyacı olan ütü, Philips kalitesi ve güvencesi sayesinde üstün performans özellikleri ile donatılmaktadır. Küçük ev aletlerinin alındıktan itibaren uzun zaman boyunca dayanıklı olması, bozulmaması ve arzu edilen performansı göstermesi istenir. Philips uzun yılların vermiş olduğu güven ve deneyim ile son derece kaliteli ürünlerini kullanıcıları ile buluşturmaktadır. Genellikle elektrikli küçük ev aletleri, çok sık kullanıldıkları için kolay ulaşılabilecek yerde muhafaza edilirler. Herhangi bir sorun yaşandığında yenisini almak yerine tamir ettirmek istenmektedir. Çünkü bu aletler ufak olsalar da biraz maliyetli olabilmektedirler. Ütü icad edilmeden önce insanlar değişik çözümler ile kıyafetlerini düz bir hale getirmek için uğraş vermekteydi. Fakat ütünün icadından sonra enerji ısıya dönüştürülerek çelik bir taban yardımı ile kırışık kıyafetleri düzleştirmek için insanların hayatlarını kolaylaştırmaya başlamıştır. Ütüler her gün kullanım ihtiyacı duyulmasa da kolaylıkla ulaşabileceğimiz alanlara konan, sıklıkla kullanma ihtiyacı duyulan pratik bir elektronik ev aletidir. Kurutma makinesinden çıktığı gibi kıyafetleri bekletmeden ütüleyenlerdenseniz ve kırışıklıklara asla tahammülünüz yoksa ütü evinizin temel bir ihtiyacı demektir. Kimsenin pek de severek yapmadığı ve zor olan ev işlerinden biri de ütüdür. Bu bağlamda kullanımı pratik olan fazla vakit harcamanızı gerektirmeyecek ütüler sizlere büyük ölçüde avantaj sağlamaktadırlar. Çünkü artık herkes için zaman çok değerli hale gelmektedir ve hiç kimsenin çok fazla boş vakti yoktur. Son zamanlardaki teknoloji sayesinde buhar kazanlı ütülerin tasarlanması ütüleme eylemini oldukça konforlu ve pratik bir hale getirerek hem enerji tasarrufu hem de vakitten tasarruf açısından büyük avantaj sağlamaktadır. Markanın son teknoloji ile ürettiği Philips buhar kazanlı ütü mükemmel görünümlü kıyafetlere ve pürüzsüz yüzeyli ev tekstili ürünlerine kavuşmanızı sağlamaktadır. Tek seferlik hamlelerle oldukça verimli bir ütüleme performansı sunan Philips buhar kazanlı ütü aradığınız bütün özellikleri size sağlamaktadır.

Kolay Kullanımlı Philips Buhar Kazanlı Ütü

Kolay Kullanımlı Philips Buhar Kazanlı Ütü

Dış görünüşüne oldukça fazla önem verenler, haftanın sadece bir günü evinin işini yapabilenler ve bütün çamaşırları tek seferde ütülemek zorunda kalanlar, geniş aile içerisinde işlerini asla tamamlayamayanlar için Philips buhar kazanlı ütü aranılan tüm özelliklere sahiptir. Çok kısa sürede fazla çamaşır ütülemek tercihiniz ise Philips buhar kazanlı ütü sayesinde kolayca halledebilirsiniz. Siz de Philips buhar kazanlı ütü modelleri incelemesi yaparak kendinize en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Kıyafetlerin son derece düzgün görünmesini hedefleyen dünyanın en iyi ve kaliteli ütü markası olan Philips son teknolojideki tasarımları ile kadınların dikkatini her zaman çekmektedir. Geniş su haznelerine sahip ütüler birikmiş ütü zahmetini kolaylaştırarak sizi büyük bir yorgunluktan kurtarmaktadır. Basınçlı bir şekilde buhar uygulaması ile inatçı kırışıklıkları bile anında pürüzsüzleştirme etkisi sunmaktadır. Philips buhar kazanlı ütüler farklı taban alternatiflerine sahip olmaktadırlar. Tabanda yer alan gözenekler buharın çok rahat bir şekilde yüzeye kavuşmasını sağlar. Klasik ütü modellerine nazaran buharı yayma konusunda çok daha yeteneklidir. Philips perfectcare compact buhar kazanlı ütü ise otomatik kapanma özelliği sayesine ütünün başından aniden ayrılmanız gerektiğinde çalışmaya devam etmez, fişi çıkarmanıza gerek yoktur. Böylece evde çocuk var ise güvence altına alınmış olmaktadır. Ütü işlerini bitirdikten sonra fişi çekip çekmemenin yarattığı endişe bu özellik sayesinde tamamen ortadan kalkmış olur. Philips buhar kazanlı ütü en sert kumaştan en narin ve hassas kumaşa kadar pürüzsüzlük sağlamaktadır. Üstün kalitede bir buhar teknolojisine sahip olmaktadır. Tüm giysileriniz hatta perdelerinizi asılı halde iken bile sorunsuzca çok rahat bir şekilde ütüleyebilirsiniz. Philips buhar kazanlı ütü, modelleri ile size sınırsız seçenekler sunmaktadır. Son teknoloji sayesinde geliştirilmiş buhar kazanlı ütüler her kumaş türünü ütüleme olanağı sağlamaktadır. Hiçbir zaman kalitesinden ve güvencesinden ödün vermeyen marka, dünya çapında üne kavuşmuş değerli bir markadır. Diğer normal ütülere kıyasla ağır bir görünüm oluştursa da aslında oldukça hafif olmaktadır. Ütüleme aşamasında sürekli olarak aynı kol ile kıyafetlerinizi ütüleyeceğiniz için kolunuzun çok fazla yorulmaması bu açıdan önem oluşturur. Philips buhar kazanlı ütü iki farklı ağırlıktan oluşmaktadır. Çünkü suyun koyulduğu hazne diğer normal ütülerden farklı olarak ütünün içinde değil ayrı bir yerdedir. Bu nedenle ütü oldukça hafif olmaktadır ve ütüleme işlemi çok rahat ve pratik bir şekilde gerçekleşir.

Philips Buhar Kazanlı Ütü Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Philips Buhar Kazanlı Ütü Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Philips buhar kazanlı ütü kullanımı esnasında dikkat etmeniz gereken en önemli nokta kireç oluşmamasını sağlamaktır. Kireç genellikle hasarların en önemli nedenlerinden biridir. Bu sebeple ütüleme işlemi biter bitmez su tankından suyu boşaltmanız gerekmektedir. Bu sayede bir sonraki kullanım için performans değişmeyecektir. Daha sonra dikkat etmeniz gereken durum ise ütünün kullanılmadığı zamanlarda dik bir şekilde yerleştirilmesidir. Ütü esnasında mola verdiğiniz vakitlerde yine ütüyü dik olara bulundurmanız gerekmektedir. Bu pozisyon ütünün kireçlenmesini önlemenizi sağlayacaktır. Ütü ile işleminiz bittikten sonra kireç tankını temizlemeniz ütünüzün sağlıklı bir şekilde çalışmaya devam etmesini sağlamanız demektir. Kendi yöntemlerinizle kireç temizleme formüllerini de ara ara kullanarak kireçlenmeyi önleyebilirsiniz. Ütü tabanları kıyafetlere birebir temas ettiği için hasar görmemesi gereken önemli parçalar olmaktadır. Bu sebeple asla sert bir malzemeyle tabanları temizleye kalkışmamalısınız. Normal ütüler için geçerli olan kıyafetlerin nemli iken ütülenmesi tamamen kuruduğunda kırışıklıkların çok zor açılabilmesindendir. Philips buhar kazanlı ütü özellikleri arasında böyle bir durum söz konusu değildir. Çünkü buhar kazanlı ütüler kumaşa temas ettiği her anda tabanından buharı püskürterek giysinin nem almasını sağlar, daha sonra yüzeyden gelen hava ile kumaş kurur ve yoğun bir performans sayesinde yüksek ısıya ulaşır böylece buruşukluklar anında açılmış olur. Buhar kazanlı ütülerin bir diğer özelliği de kazanlarıyla ilgilidir. Normal ütülerde içerisinde bulunan su haznesini azaldıkça doldurmak gerekmektedir. Fakat Philips buhar kazanlı ütü modellerinde su kazanları tek seferde doldurulur, bunun sebebi kazanın oldukça geniş bir hacme sahip olmasıdır. Bu özellikten dolayı sürekli olarak buhar vermekten çekinmemelisiniz ve sık sık tankına su doldurmak zorunda kalmazsınız. Hem zamandan hem de sudan tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Çünkü buhar kazanlı ütü çalıştığı süreçte yüksek ısıyla birlikte suyu buhara dönüştürebilmektedir ve ütüyü çalışır vaziyette bıraktığınız zaman da bu işlemi sürdürmeye devam edecektir. Philips buhar kazanlı ütüler çok çabuk ısınmaktadır. Ütüyü fişe takar takmaz saniyeler içerisinde neredeyse hiç beklemeden giysilerinizi zaman harcamadan pratik bir şekilde ütülemeye başlarsınız. Uzun süren iş gününde dümdüz giysilerle tertemiz bir görüntü yaratmak ofisteki herkesin dikkatini çeker. Ofis yaşantısında birçok kişi böyle bir izlenim yaratmayı tercih etmektedir. İş yaşamınızda bu tarz bir zorunluluğunuz olmasa da kılık ve kıyafete özen göstermek her zaman oldukça önemli bir ayrıntıdır. Monoton hayattan arta kalan kısacık vakitlerde birçok işin yapılması gerekiyor olabilir. Philips buhar kazanlı ütü tavsiye arasında yoğun zamanlarda oldukça rahat bir şekilde ve çok kısa bir vakitte ütü sorununun ortadan kaldırılması dile getirilmektedir. Az vakitte oldukça fazla kıyafet ütüleyerek normal ütüye göre kıyafetlere çok daha düzgün ve pürüzsüz bir görünüm sağlamaktadır. Bu ütü modelleri oldukça fonksiyonel özellikleri nedeniyle geniş ailelerin ve oldukça sık ütüleme işlemi yapılan alanların popüler bir ürünü olmayı başarmıştır. Tek seferde ve çok kısa bir sürede dağ gibi birikmiş giysileri tek hamlede pürüzsüzleştirmek Philips buhar kazanlı ütü sayesinde oldukça basitleşmektedir. Ütü tabanını yüzey üzerinde bastırmadan sadece ufak bir hamle ile giysinizin dümdüz olabileceğini gözlemleyebilirsiniz. Basınç için ayarlama yaptığınız takdirde kumaşın türüne göre ayarıyla oynayabilirsiniz. Bu model ütülerin taban bölümleri de farklılık göstermektedir. Taban özelliği oldukça önem taşımaktadır, çünkü buharın çıkış gücünün en çok etkilendiği kısımdır taban. Yapışmaz taban, alüminyum taban, seramik ve paslanmaz taban gibi türler farklı ihtiyaçlara göre hizmet vermektedir. Birçok kadın için zorlayıcı olabilen ütü işlemi Philips buhar kazanlı ütü yorumları yapan kadınlara göre oldukça keyifli bir hal almıştır. Zaman içerisinde ütülerin içinde kireç tortuları birikebilir. Bu kullandığınız suyun sertliği ile alakalıdır. Eğer ütü kazanına sert bir su koyuyorsanız kireçlenmesi çok hızlı bir şekilde gerçekleşecektir. Şayet kireç temizliğini düzenli olarak yaparsanız her buhar çıkışlarında kıyafetlerinizde koyu lekeler ile karşı karşıya kalmazsınız. Düzenli vakitlerde ütü temizliğini gerçekleştirdiğiniz zaman ütünüzü uzun yıllar boyunca kullanma lüksüne sahip olursunuz. Bu model buhar kazanlı ütüler diğer standart ütüler gibi sadece yatay bir şekilde masada ütülenmekle kalmaz aynı zamanda dikey olarak da ütü işlemini gerçekleştirme özelliğine sahip olmaktadırlar. Bu avantajı sağlayan ekstra buhar verme teknolojisi ile fişe takılı halde iken dikey bir konumda giysiye ya da perdelerinize yaklaştırarak düzleştirmeniz oldukça kolay olmaktadır. Böylelikle daha önce ütülenmiş fakat dolapta az da olsa kırışıklık içeren kıyafetinizi hemen giyip çıkmanız gereken durumlarda düzleştirmek oldukça işe yaramaktadır.

Philips Buhar Kazanlı Ütü Özellikleri

Philips Buhar Kazanlı Ütü Özellikleri

İnsanların hayatlarında ütü önemli bir önemli bir yer kaplamaktadır. Çünkü insanlar için karşısındaki kişilerin ilk izlenimleri çok önemli olmaktadır ve kötü bir algı yaratmak hiç kimse istemez. Bu bağlamda giysileriniz ister eski olsun ister yeni, temiz ve üzerinizdeki pürüzsüz görünümü değerlidir. Bu sizin diğer insanlara karşı daha bakımlı ve zarif bir görünüm yaratmanıza katkı sağlamaktadır. Bu sebeple kaliteli bir buhar kazanlı ütü sizi bu konfora ulaştıracaktır. Philips buhar kazanlı ütü 5 bar hafif tasarımı ile ütünüz kireçlendiği anda ışık ve ses ile sizi bilgilendiren seramik tabana sahip oldukça hızlı ısınma süresi ile 5 bar buhar püskürtme gücüne sahip son teknolojide bir ütü olmaktadır. Ayrıca çeşitler arasında Philips buhar kazanlı ütü 6 bar aynı özelliklere sahip olması dışında buhar püskürtme gücü 5 bara göre 1 bar daha fazladır. Ütülenmesi gereken perde ve kıyafetlerinizi ve her tür kumaşı oldukça konforlu bir şekilde çok kısa sürede bu son teknoloji buhar kazanlı ütü ile çok çabuk bir şekilde ütüleme işlemlerinizi gerçekleştirerek vakit tasarrufu sağlamış olacaksınız. Gerek 5 bar olsun gerekse 6 bar buhar püskürtme gücü ile inatçı kırışıklıkları dahi tek hamlede kolayca düzeltebilmektedir. 1,5 ve 2 litreden oluşan su tankı ile su doldurmak amacı ile git gel yapmak zorunda kalmazsınız. Kireç oluşumunu engelleyen fonksiyonları sayesinde çok uzun zaman boyunca problemsiz bir performans imkânı sağlamaktadır. Seramik tabanlı olmasından dolayı kumaş yüzeyinde yağ gibi kayar ve kumaşınız kesinlikle yıpranma ile karşı karşıya kalmaz. Bu ürüne sahip olduktan sonra oldukça profesyonel sonuçlar elde edeceğinizi aklınızdan çıkarmamalısınız. Oldukça hafif olmasından dolayı ergonomik bir şekilde ele oturur ve oldukça kolay bir ütüleme gerçekleştirirsiniz. Philips buhar kazanlı ütüyü kullanırken dinamik seçeneğini tercih ettiğiniz takdirde kazanı su ile doldurma sıklığınız azalır.

Turbo buhar püskürtme özelliği sayesinde hazneden ütüye %50 oranında buhar ulaşmaktadır. Philips buhar kazanlı ütü ürünleri her modelde sizleri büyüleyecek farklı özelliklere sahip olmaktadır. Sorunsuzca bir ütüleme gerçekleştirmek için compact modeli ile kumaş ayarı yapmanıza gerek kalmadan tüm çamaşırlarınızı ve kıyafetlerinizi zahmetsizce ütülemenizi sağlamaktadır. Philips buhar kazanlı ütünün bir başka modeli olan GC9630 akıllı teknoloji denilen özelliği sayesinde sert kumaştan hassas kumaşa ayırt etmeden ve herhangi bir ayar yapmaya gerek kalmadan mükemmel bir şekilde ütülemenizi sağlamaktadır. Bir buhar kazanlı ütü almadan önce araştırma yapmanız gerekmektedir. Özellikle dikkat etmeniz gereken hususlar istenilen buhar gücünü vererek kırışıklıkları basit bir şekilde pürüzsüzleştirmesi ve enerji tüketimini azaltmasıdır. Geri kalan önemli detay ise ütü yüzeyinin hangi malzemeden üretildiği olmalıdır. Teflon taban özelliği bulunan ütüler kumaş üzerinde çok rahat bir şekilde kayma özelliğine sahiptirler. Alüminyum tabanlı ütüler ise kullanım süresi ile alakalı kırışıklığa ve yapışmaya meydan verebilmektedirler. Paslanmaz çelik yüzeye sahip olan ütüler ısıyı eşit miktarda dağıtırlar ve çok kısa bir süre içerisinde ütüleme işlemini gerçekleştirerek elektrikten ve vakitten tasarruf sağlarlar. Seramik tabanlı ütü de tıpkı diğer tabanlarda olduğu gibi giysilerin üzerinde kayma özelliği ile aynı zamanda herhangi bir yapışma olmadan ütü işlemini gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Philips buhar kazanlı ütü kullanıcı yorumları arasındaki en önemli yorum su damlama sorunu olmamasıdır. Bu özellik herkes için kolaylık sağlayan bir özelliktir. Çünkü ütüden damlayan su kıyafetlerde oldukça kötü bir iz bırakır ve bu çok rahatsız edici bir durumdur. Su damlamasını önleme özelliği sayesinde ütü işlemi esnasında ütüden kıyafetlere herhangi bir su damlama durumu yaşanmaz. Philips buhar kazanlı ütünün kadınlar arasındaki yorumlarından bir diğeri ise kumaş cinsine göre ısı ayarına gerek duyulmamasıdır. Bu ürün sayesinde kesinlikle korkmanıza gerek yok, giysileriniz asla yanmaz. Örneğin hassas bir kumaş ütülerken hassas kumaş ayarına ya da yünlü bir kıyafet ütülerken yünlü ayarına getirmenize hiç gerek olmaz. İşte bu buhar kazanlı ütüler sayesinde kumaşın türüne göre buhar ayarını ütü kendisi otomatik olarak gerçekleştirmektedir. Tüm bu mükemmel özellikleri sayesinde kadınlar arasında uzun zamandır oldukça popüler hale gelmiştir. Modeller arasındaki farkları karşılaştırarak sizin bütçenize hangi ütü modeli uygunsa seçebilirsiniz. Philips buhar kazanlı ütü fiyatları arasında tercih yapmakta zorlanıyorsanız ürünler hakkında yapılan kullanıcı yorumlarına göz atarak sizin için hangisinin doğru olduğuna daha net bir şekilde karar verebilirsiniz. Ütü işi gibi zahmetli bir işi size basit bir şekilde yapma imkânı sağlayan Philips buhar kazanlı ütü sayesinde hem kendinize hem de sevdiklerinize daha geniş zaman ayırma fırsatı bulmuş olacaksınız.