İlgili Kategoriler
Cinsiyet
Çocuk Cinsiyeti
Fiyat
Garanti Süresi
Model
Renk
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

PİLSAN Mama Sandalyesi

" araması için 18 sonuç listeleniyor
PİLSAN Mama Sandalyesi Gri
Kargo Bedava

PİLSANMama Sandalyesi Gri

(66)
Mama Sandalyesi Gri
529,99 TL
Sepete Git

Pilsan Mama Sandalyesi ile Mutlu ve Güvende Bebekler

Ebeveynlerin küçük çocukları için oldukça ihtiyaç duyduğu ürünlerden biri olan mama sandalyesi, kullanışlı yapısıyla beğeni toplar. Özellikle yeni yemek yemeye başlayan çocuklarda bu ürüne fazlasıyla ihtiyaç duyulur. Mama sandalyesinin kaliteli malzemelerle yapılması ve şık tasarıma sahip olması önemli kriterler arasında yer alır. Pilsan mama sandalyesi üretirken kullandığı kaliteli ve sağlıklı malzemeler ile oldukça dikkat çeker. Pilsan’ın kullandığı malzemeler, çocukların sağlığını kötü yönde etkilemez. Sağlıklı ve güvenilir malzemeleriyle tanınan tasarımlar, adından sıkça söz ettirir. Marka, çeşitli yaş gruplarına hitap ederek alanında öncü isimlerden biri olmayı başarır. Çeşitli mama sandalyesi modellerini bünyesinde bulundurduğu için her kesime hitap eder. Bu yönüyle gittikçe büyüyerek yoluna başarılı bir şekilde devam eder. Büyüme çağındaki bebekler için özel olarak üretilen bu ürün, markanın değerleriyle birleşerek ebeveynlerin gözdesi haline gelir. Geniş bir yelpazeye sahip olan Pilsan, her geçen gün daha da uzmanlaşarak güzel işler çıkarır. Mama sandalyesinin üretiminde kullandığı materyaller oldukça dayanıklıdır. Bu sayede hareketli çocuklar dahi bu ürünü rahatlıkla kullanabilir. Kullanım sürecinde maksimum verim alınmasına imkan tanıyan tasarımlar, uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Büyüme çağındaki bebeklerin konforlu bir şekilde yemek yiyebilmesi için özel olarak tasarlanan bu ürünün kullanımı oldukça pratiktir. Fonksiyonel ve ergonomik tasarımları ile dikkatleri üzerine toplayan Pilsan marka mama sandalyeleri, genelde 36 aylığa kadar olan çocukların kullanabileceği şekilde tasarlanır ve üretilir. Maksimum 40 kg’lık taşıma kapasitesi olan bu ürün modelleri, konforlu kullanım imkanı sunar. İçinde bulunan farklı özellikler de hem ebeveynlerin hem de bebeklerin hayatını kolaylaştırır. Pilsan çoğu yönden düşünerek oldukça güzel modeller ortaya çıkarır. Modellerin içinde bulunan biberon koyma yeri, işlerinizi fazlasıyla kolaylaştırır. Konumunu istediğiniz gibi rahat bir biçimde ayarlayabilir ve çocuğunuzun karnını doyurmasına küçük dokunuşlarla yardım edebilirsiniz. İçinde bulunan üç noktalı emniyet kemeri de çocuğunuzun güvenliği için hayati bir önem taşır. Onun güvenliğini sağlamak sizin için önceliklidir. Pilsan’ın modelleri sayesinde bu güvenliği üst düzeyde sağlayabilir ve çocuğunuz ürünün içindeyken gönül rahatlığıyla işlerinizi halledebilirsiniz. Siz de çocuğunuzun güven içinde yemek yemesini isterseniz Pilsan’ın özenle tasarlanan mama sandalyelerini Trendyol üzerinden tercih edebilirsiniz.

Birbirinden Şık Pilsan Mama Sandalyeleri

Birbirinden Şık Pilsan Mama Sandalyeleri

Oldukça şık tasarımlara sahip olan bu ürün, markanın özenli çalışması sayesinde fazlasıyla gelişmiş modellere sahiptir. Şıklığı ile ön plana çıkan bu ihtiyaç ürünü, herkesin gönlünü kazanır. Çocukların sevebileceği tarzlarda tasarlanarak onların yemek yeme işlemini kolaylaştırır. Hem çocuklar mutlu olur hem de ebeveynler rahat bir nefes alır. Şıklığının yanında sağlamlığıyla da bilinen Pilsan marka mama sandalyeleri, her ortama ayak uydurabilir. Küçük alanlara da sığabildiğinden her yerde kullanıma uygundur. Hafif yapısı sayesinde kolayca taşınabilir. Hafif ama dayanıklı malzemelerden üretilerek herkesin beğenisini toplayan bir ürün haline gelir. Dış etkenlerden kolayca zarar görmez ve kullanım süresini oldukça uzatır. Sahip olduğu ayak tabanları sayesinde kaymaz özelliğe sahiptir. Kaygan zeminlerde dahi çocuğunuzu güvenle taşıyarak sizlerin takdirlerini toplar. Çapraz ayak bağlantısı da bu durumlara karşı oldukça faydalı bir önlem olarak görülür. Güvenlik için her şey düşünüldüğünden rahatlıkla tercih edilebilecek bir ürün olarak karşınıza çıkar. Pilsan, kanserojen madde içermeyen maddeler kullandığından sağlığa herhangi bir tehdit de oluşturmaz. Fonksiyonel bir şekilde detayları düşünülerek tasarlanan bu modeller tamamen, ihtiyaca yöneliktir. Alkışları hak eden marka, bu üründe de kendini başarıyla gösterir. Sağlam yapısı ile çocuğunuzun ihtiyacı olduğu sürece aralıksız olarak kullanabileceğiniz bu tasarım, size ekstra masraf çıkmaz. Pratik kullanıma sahip olan modeller, ebeveynler için kusursuz bir tasarıma sahiptir. Pratikliğinin yanı sıra estetik tasarımlarıyla da beğeni toplar. Çocukların hoşuna giden renkler tercih edilerek ilgi çekici halde tasarlanır. Ürünün köşeleri oval şekildedir. Bu sayede çarpma, sürtme gibi durumlarda temas eden kişinin zarar görme ihtimali düşük olur. Bu özelliği ile gerek çocuklar gerekse ebeveynler için daha güvenli bir deneyim sunar. Ürün renklendirilmesinde kullanılan boyalar çocukların dikkatini çekecek yumuşak tonlardadır. Bu sayede çocuğunuzun sandalyeye oturması ve orada yemek yemesi kolaylaşır. Boyalar yüksek teknolojilerle üretilen ve kolayca çıkmayan cinstendir. Bu özelliğiyle uzun süre boyunca deforme olmadan ilk günkü parlaklığını korur. Boyalar aşınma yapmayacağı için daha güvenli kullanım olanağı sunar. Pilsan güvencesiyle sunulan bu ürün, sağlığa zarar vermez. Pilsan pratik mama sandalyesi özenle yapılan tasarımı ile oldukça rahattır. Konforlu bir yapısı bulunan sandalye, çocuğunuzun yemek yerken aldığı zevki 2 katına çıkarır. Farklı tasarımsal fikirlerin birleştirilerek sunulduğu bu ürün, gayet şık ve işlevsel olur. Dayanıklı ve özel üretim malzemeler kullanılarak imal edilmesi sebebiyle insan sağlığını tehdit edici herhangi bir yönü bulunmaz.

Oluşabilecek potansiyel kazalar için çeşitli çözümler üretilerek bu sandalyeye uygulanır. Bu sayede müşterinin daha güvenli bir kullanım deneyimi yaşaması sağlanır. Siz de birbirinden şık Pilsan mama sandalyesi modellerine Trendyol aracılığıyla kolayca ulaşabilir, beğendiğiniz seçeneği gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Markanın tasarımları gerek çocuklar gerekse ebeveynler için oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir. Yemek yeme işini kolaylaştırması ve daha pratik hale getirmesi bakımından büyük önem taşır. Son yıllarda bu tür ürünlerin kullanımı artarak yaygınlaşır. Bu tasarımlar sayesinde çocuklara daha kolay ve pratik şekilde yemek yedirilebilir. Bunun yanı sıra güvenli olmaları bakımından da son zamanlarda ebeveynlerin alışveriş listelerinin başında yer alır. Pilsan ürettiği eşsiz tasarımlarla müşterilerden tam not alır. Gerek kullanılan malzemenin kalitesi gerekse tasarımının işlevselliği bakımından müşterilerin sıklıkla tercihi ettiği ürünler arasındadır. Pilsan Elegance mama sandalyesi işlevsel özellikleri ile ön plana çıkar. 6-35 ay arası çocukların kullanımı için uygundur. Bu sayede uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanım imkanı sunarak sizi ekstra mali giderden kurtarır. 15 kilograma kadar ağırlığı rahatlıkla taşıyabilir. Böylece çocuğunuzu güvenle bu sandalyeye oturtabilirsiniz. Yaklaşık olarak 3.5 kilogram ağırlığa sahip olan ürünü taşımak da oldukça kolaydır. Taşınma esnasında sizi zorlayacak bir ağırlığa sahip değildir. Ön kısmında bulunan mama tepsisi çıkarılabilir özelliğe sahiptir. Bu da ürünü ergonomik hale getirir. Bu özellik sayesinde mama tepsisini rahatlıkla kullanabilir ve temizleyebilirsiniz. Tepsi üzerinde yer alan biberon koyma bölmesi, beraberinde çok büyük avantajlar getirir. Bu bölme sayesinde herhangi bir hareket sırasında oluşabilecek biberon düşmesi ve mama dökülmesi engellenir. Buna bağlı olarak gelişebilecek kirlilik ve dağınıklık engellenir. Güvenlik bakımından oldukça gelişmiş ve işlevsel özelliklere sahip olan ürün, ebeveynlerin içini rahatlatır. Oturma alanında bulunan 3 noktalı emniyet kemeri, çocuğunuzun oturduğu yerden düşmesini ya da oradan inmesini engeller. Böylece istenmeyen durumların önüne geçilir. Özel olarak tasarlanan kilit sistemi ile tepsi yerinden kolayca çıkmaz. Yemeğin dökülmesi, fiziksel hasarın oluşması ya da etrafın kirlenmesi gibi durumların büyük oranda önüne geçilir. Demir ayak boruları ürünün sağlam ve güvenli durmasını sağlar. Dayanıklı yapısı sayesinde kırılma yamulma gibi potansiyel kazaların önüne geçilir. Siz de birbirinden işlevsel ve dayanıklı tasarımlara Trendyol güvencesiyle hızlıca ulaşabilir, sizin için ideal olan ürünü saniyeler içerisinde satın alabilirsiniz.

Çok Çeşitli Renkleriyle Öne Çıkan Seçenekler

Çok Çeşitli Renkleriyle Öne Çıkan Seçenekler

Mama sandalyeleri gerek renkleriyle gerekse işlevleriyle müşterilerden tam not alır. Özenle yapılan tasarımları farklı şekilde renklendirilerek piyasaya sunulur. Bu renk çeşitliliği sayesinde çocuklarınızın sevdiği renklerde tasarımlara ulaşmanız kolaylaşır. Görünüm ve dekoratif özellikler bakımından ideal renklere sahip olan tasarımlar, büyük ilgi görür. Bu nedenle Pilsan ürettiği tasarımlarda her zaman gelişmiş özelliklere ve ilgi çekici renklere yer verir. Piyasaya farklı renklerde şık görünümlü ürünler çıkarır. Pilsan mama sandalyesi beyaz, pembe renkleriyle tüm dikkatleri üzerine toplar. Açık renkli olması nedeniyle her şeyle uyumlu olan beyaz renk, ebeveynlerin ve çocukların memnuniyetini kazanır. Beyazın saf yapısı sayesinde kirlenen noktalar kolayca tespit edilerek temizlenebilir. Bu sayede çocuğunuz için oluşabilecek potansiyel riskler bertaraf edilir. Beyazın her renkle uyumlu olması nedeniyle bu renkteki tasarımlar, dekorasyon konseptinize kusursuz bir şekilde ayak uydurur. İç açıcı rengi ile bulunduğu yere ferah bir hava katar. Renginin saflığı çocuklarınızın oldukça hoşuna gider. Pilsan markasının beyaz renkli tasarımlarını tercih ederek yemek yemenin şık ve kusursuz halini deneyimleyebilirsiniz. Pilsan tasarımları pembe rengiyle ise çocukların gönlünü fetheder İç açıcı tonu sayesinde çocukların dikkatini üzerine toplar. Rengi ve tasarımı ile mutfağınıza çok yakışır. Uzun seneler boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünün boyası, kısa süre içerisinde deforme olmaz. Sağlığa zararı bulunmayan dayanıklı ve kaliteli maddelerden üretilir. Açık tonu sayesinde lekeleri ve kirli yerleri kolayca tespit ederek potansiyel tehlikeleri ortadan kaldırabilirsiniz. Rengin şık tonu, dekoratif bir öge olarak karşınıza çıkar. Dilediğiniz zaman birbirinden hoş renklere sahip Pilsan markasının tasarımlarına Trendyol’un gelişmiş filtreleme özelliği ile kolayca ulaşabilir, beğendiğiniz ürünlerin siparişini anında verebilirsiniz.

Mama sandalyelerinin tasarımı büyük önem taşır. Dayanıklı ve sağlam materyallerden üretilmesinin yanı sıra, tasarımsal olarak güvenlik tedbirlerinin alınması gerekir. Pilsan ürettiği tüm mama sandalyelerinde bu nitelikleri karşılar. Özel olarak tasarlanıp dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilen sandalyeler, müşterilerin güvenliğini büyük oranda sağlar. Modele göre gelişen oturma alanında 3 ya da 5 noktalı emniyet kemeri yer alır. Bu kemer, çocuğunuzun sandalyeden düşmesini engeller. Bu sayede düşmeye ya da kaçmaya bağlı olarak gelişebilecek potansiyel risklerin önüne geçilmiş olur. Ayaklarında kullanılan demir borular hafif ve dayanıklı yapıdadır. Bu özelliği ile yamulma ya da kırılma gibi durumların önüne geçilir. Hafif olması sebebiyle taşınması kolaydır. Ayakların kaymasını engelleyen tıpalar ile daha güvenli bir oturma imkanı sunar. Tekerlekli versiyonlarda yer alan ve kaymayı engelleyen ön stoperler ile rahat ve güvenli kullanım sağlar. Böylece herhangi bir desteğe gerek kalmaksızın çocuğunuzu sandalyede gönül rahatlığıyla oturtabilirsiniz. Yüksek taşıma kapasitesi bulunan ürün, çocuğunuzu ve üzerinize koyacağınız yemek gereçlerini rahatlıkla taşır. Üretiminde kullanılan ham maddeler çocuğunuzun sağlığına zarar vermez. Kaliteli ve güvenilir ham maddelerden üretilerek beğeninize sunulur. Pilsan mama sandalyesi yorumlarında sıklıkla dayanıklılığından ve güvenliğinden bahsedilir. Müşteriler sunduğu güvenlik önlemleri sebebiyle bu ürünlere tam not verir. Özenle yapılan tasarımına ek olarak dayanıklı ve sağlıklı maddelerden üretilen bu ürünler, sizi ve sevdiklerinizi düşünür. Daha güvenli bir kullanım deneyimi için bu mama sandalyelerini tercih edebilirsiniz. Aklınız geride kalmadan bu ürünleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Siz de birbirinden dayanıklı ve güvenli Pilsan marka mama sandalyelerini Trendyol’un gelişmiş özellikleri kullanarak bulabilir, ihtiyacınız olan ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Pilsan Mama Sandalyesi Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Pilsan Mama Sandalyesi Fiyatları

Mama sandalyeleri barındırdıkları özelliklere göre farklı fiyatlara sahip olabilir. Sandalyeyi satan firmanın fiyat politikası ücreti üzerinde etkilere sahiptir. Gelişmiş özelliklere sahip olan ve dayanıklı malzemelerden üretilen Pilsan mama sandalyesi modelleri ise uygun ve ayrıcalıklı fiyatlarıyla ön plana çıkar. Gösterdiği performansa göre oldukça uygun fiyatlı olan sandalyelere her kesimden müşteri yoğun ilgi gösterir. Farklı modelleri bulunan bu ürünün çeşitli fiyat aralıklarındaki modellerini Trendyol sayesinde keşfedebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı ve önceliklerinizi göz önünde bulundurarak araştırma yapmanız gerekir. Bunları yaptığınız takdirde uygun fiyata ayrıcalıklı Pilsan mama sandalyelerine sahip olabilirsiniz. Sağlığa zararı bulunmayan maddeleri içeren bu tasarımlar, uygun fiyatları ile müşterilerin takdirini toplar. Fiyat performans bakımdan ideal ürünler arasında yer alan bu sandalyeler, uzun süreli kullanım imkanı sunar. Dayanıklı malzemeleri kolayca deforme olmaz. Özenle yapılan tasarım ve üretim süreci sayesinde uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanılır. Farklı modelleri ile ihtiyacınıza doğrudan yanıt verir. Bu sayede her kesimden insana ulaşarak onların sorunlarına çözüm olur. Geniş fiyat aralığı ile herkes rahatlıkla satın alabilir. Kaliteyi uygun fiyata müşterilerin hizmetine sunan marka, uzun yıllar kullanıma uygun olan bu tasarımları ile adından sıkça söz ettirir. Bu tasarımları tercih ederek paradan ve zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Pilsan mama sandalyesi kullananlar bu ürünlerden övgüyle bahseder. Uygun fiyatlarının yanı sıra malzeme kaliteleri ve işlevsel tasarımları dikkat çeker. Bu ürünler sayesinde çocuklarınızla keyifli anlar geçirebilir, zor olan yemek yeme sürecini oldukça kolay hale getirebilirsiniz.

İstediğiniz zaman birbirinden şık ve işlevsel özelliklere sahip modellere Trendyol’un filtreleme sisteminden yararlanarak ulaşabilir, ihtiyaçlarınıza uygun seçeneğin siparişini oluşturabilirsiniz. Mama sandalyeleri hem tasarımları hem de işlevleriyle büyük ilgi görür. Çocukların beslenmesi konusunda ebeveynlerin en büyük yardımcısı olan mama sandalyeleri, işlevsel özellikleriyle işleri oldukça kolaylaştırır. Pilsan’ın ürettiği sandalyeler, tasarım ve işlev bakımından ön plana çıkar. Sandalyenin üzerinde yer alan işlevsel özellikler yemek sırasında ebeveynin yükünü hafifletirken süreci daha eğlenceli ve kolay hale getirir. Bu ürünler arasında özellikle Pilsan Niloya mama sandalyesi çok sevilir. Pembe renkli ve çizgi film karakteri baskılı bu ürün, oldukça ilgi çekicidir. Bunun yanı sıra koltuğunda bulunan 3 noktalı emniyet kemeri güvenliği üst düzeye çıkarır. Çocukların sağlığına zararlı kanserojen maddeler kullanılmadan üretilir. Sağlıklı materyallerden üretilen bu ürünü gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Dayanıklı yapıdaki materyali sayesinde kolayca kırılmaz ya da yamulmaz. Uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Dayanıklı olmasının yanı sıra oldukça hafif olan sandalyeyi hiç zorluk çekmeden dilediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Dilerseniz evinizin içinde kullanabilir dilerseniz de demonte halde farklı mekanlara rahatlıkla götürebilirsiniz. Mükemmel tasarımı sayesinde kolayca monte ya da demonte edilebilir. Bu süreç içerisinde herhangi bir deforme gerçekleşmez. Çıkarılabilen ergonomik mama tepsisi ile işinizi oldukça kolaylaştırır. Tepsinin temizlenmesi ve takılıp çıkarılması oldukça pratiktir. Oturma yeri çocuğunuzun rahat edebileceği şekilde tasarlanır. 40 kilograma kadar ağırlığı rahatlıkla taşır. Bu sayede çocuğunuzu güvenle oturtmanıza olanak tanır. Bu sandalyeyi satın alarak daha eğlenceli ve keyifli yemek zamanları geçirebilir, çocuğunuzu ve kendinizi mutlu edebilirsiniz. Siz de birbirinden güzel ve ilgi çekici Pilsan marka mama sandalyelerine Trendyol’un gelişmiş özelliklerini kullanarak ulaşabilir, hızlıca satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.