placeholder
"

Polly Pocket

" araması için 837 sonuç listeleniyor
Polly Pocket Mini Polly Pocket Bebek
Polly PocketMini Polly Pocket Bebek
(216)
Mini Polly Pocket Bebek
35 TL
Sepete Git

Polly Pocket

Polly Pocket

1980'li yıllarda İngiltere'de kurulan ve kısa sürede dünyanın en popüler oyuncak üreticileri arasına adını yazdıran Polly Pocket, birbirinden seçkin tasarımlarıyla çocukların büyük beğenisini kazanıyor. Tekli oyuncakları ve zengin setleriyle çocuklara son derece keyifli oyunlar oynayabilme imkânı sunan başarılı marka, ürünlerinin zengin çeşitleri sayesinde her yaşa ve her tarza hitap ediyor. Hem kız hem de erkek çocuklar tarafından tercih edilen Polly Pocket oyuncakları, çok sayıdaki aksesuarla birlikte satılmaları sayesinde çocukların kardeşleriyle ve arkadaşlarıyla birlikte oyun oynayabilmesini ve sosyal ilişkilerini geliştirmesini de kolaylaştırıyor. Tasarımlarında herhangi bir zararlı madde içermeyen Polly Pocket oyun seti çeşitleri, bu sayede çocuğunuzun sağlığını da koruyor ve uzun süreli oyunlarda dahi alerjik reaksiyon benzeri problemlerin oluşmasını önlüyor. Markanın cep boyundaki modelleri, ideal boyutları ile öne çıkıyor. Çocuk çantalarına kolaylıkla sığabilen Polly Pocket mini oyuncaklar, bu sayede çocuğunuzun oyun keyfini dilediği her yere rahatça taşıyabilmesini kolaylaştırıyor. Büyük boyutlu oyuncaklardan hoşlanan çocuklar için de birbirinden başarılı tasarımlara imza atan başarılı marka, tematik oyun seti çeşitleriyle de çocuğunuzun hayal gücünü genişletiyor. Dayanıklı yapılarıyla da öne çıkan sevilen marka, tasarımlarının darbelere, düşmelere ve sıvı temasına yüksek direnç göstermesi ile beğeni kazanıyor. Son derece uzun kullanım ömrüne sahip olan oyuncak çeşitleri, bu sayede bütçe dostu nitelik sergileyerek anne ve babalardan da övgü topluyor.

Polly Pocket Modelleri ve Özellikleri

Polly Pocket modelleri, isimlerini Polly isimli ikonik oyuncak karakterinin cep boyundaki ölçülerinden ve farklı konseptlerdeki tasarımlarından alıyor. Polly'nin farklı maceralarının işlendiği Polly Pocket setleri, renkli tasarımları ve sevimli görünümleri sayesinde çocuğunuzun ruh sağlığına katkıda bulunuyor. Çocuğunuzun neşeli, mutlu ve ılımlı bir psikolojiye sahip olmasına yardımcı olan oyuncak türleri, zengin içerikleri ile de öne çıkıyor. Çocuklara günlük yaşam hakkında pek çok detayı rahatlıkla öğretebilmenize yardımcı olan ürünler, aynı zamanda çocuğunuzun zekasını ve el vücut koordinasyonunu geliştiriyor. Sevilen oyuncak serisinin zengin aksesuar çeşitleri de çocuklardan yoğun ilgi görüyor. Polly Pocket mini çanta, limonata tezgahı gibi aksesuar türleri, gerçekçi görünümleri ve çizgi filmleri andıran renkli dokuları sayesinde çocukların beğenisini kazanıyor ve oyun oynama isteğini artırıyor. Sevilen markanın oyun setlerinde Polly karakterinin yakın arkadaşlarının figürleri de yer alıyor. Polly Pocket ve arkadaşları, ikonik ve detaylı tasarımları sayesinde çocuğunuza gerçek karakterlerle oyun oynama hissi veriyor ve böylece oyunların daha etkili ve akılda kalıcı olmasına yardımcı oluyor. Farklı etkinlik setleri sayesinde çocuğunuza gerçek hayatla ilgili çok sayıda bilgiyi kolayca verebilmenizi sağlayan oyuncak çeşitleri, bu sayede çocuğunuzu eğitim yaşamına hazırlama sürecinizi de kolaylaştırıyor. Polly Pocket spor seti, Polly Pocket kamp, park, çanta seti gibi seçenekler, çocukların yaşama dair kavramları eğlence içinde öğrenmesini sağlıyor ve önemli konuların akılda kalma oranını artırıyor. Pedagoglar tarafından da önerilen ve okul öncesi eğitimi alanındaki profesyoneller tarafından da tercih edilen Polly Pocket bebek setleri, çocuğuna kusursuz bir oyun ortamı hazırlamak isteyen aileler için ideal seçenekler olarak öne çıkıyor.

Eğitici Oyuncak Seti Çeşitleri

Sevilen marka tarafından tasarlanan oyuncak setleri arasında eğitici özelliği bulunan ürünler dikkat çekiyor. Çocuklara farklı kavramlar hakkında temel bilgiler kazandırabilmenize olanak tanıyan eğitici oyuncaklar, detaylı görünümleri sayesinde her yaştaki çocuk tarafından rahatlıkla kullanılabiliyor. En çok tercih edilen eğitici seçenekler arasında ise Polly Pocket Hayvan Dostu ve Polly Pocket Banyo Eğlencesi gibi alternatifler öne çıkıyor. Hayvan Dostu seti, zengin içeriği sayesinde çocuğunuzun farklı hayvan türlerini bir arada görebilmesine ve doğanın çeşitliliği hakkında etkileyici bilgiler öğrenebilmesine yardımcı oluyor. Çocuklara doğa ve hayvan sevgisi de kazandıran set, yarının sevgi dolu ve bilinçli bireylerini bugünden yetiştirebilmenize olanak tanıyor. Banyo Eğlencesi seti ise küçük yaştaki çocuklarda karşılaşılabilen banyo fobisinin aşılması konusunda ailelerin en etkili yardımcıları arasında bulunuyor. Banyo yapmanın eğlenceli yönlerini ön plana çıkaran ve çocuklara sevdikleri idol karakterlerin banyoda ne kadar mutlu olduğunu deneyimleterek anlatan set çeşitleri, bu sayede çocukların banyo sevgisi kazanmasına katkı sağlıyor. Banyo setleri, aynı zamanda çocuklara hijyen ve kişisel bakım kavramlarını öğretmek için de ideal oyuncaklar olarak dikkat çekiyor. Çocuğunuza sağlığını koruma bilinci kazandırma amacıyla faydalanabileceğiniz banyo setlerinde küvet, sabun, sünger, fırça gibi gerçek yaşamda kolayca karşılık bulan aksesuar seçenekleri de yer alıyor. Bu sayede çocuğunuzun banyo yapmayı detaylı bir şekilde öğrenmesini sağlayan ürünler, su geçirmez yapıları ile de öne çıkıyor. Oyun esnasında gerçek su kullanabilmenize olanak tanıyan setler, bu sayede su korkusu yaşayan çocukların bu problemi rahatça aşabilmesini de mümkün hâle getiriyor.

Doğa Temalı Setlerin Avantajları

Dünyanın en ünlü ve en ikonik oyuncak karakterleri arasında ilk sıralarda yer alan Polly, birbirinden eğlenceli doğa temalı setleriyle de çocuklarınızın kişisel gelişimine katkıda bulunuyor. Çocuklara mevsimleri, doğa koşullarını ve farklı doğal ortamları rahatça öğretebilmenize yardımcı olan ürünler arasında Polly Pocket Yağmur Eğlencesi, Kar Macerası, Survivor gibi alternatifler yer alıyor. Yağmur Eğlencesi ve Kar Macerası setleri, çocuğunuza yağmur ve kar gibi doğa olaylarını deneyim aracılığıyla öğretebilmenizi sağlıyor ve çocuğunuza farklı doğa koşullarında nasıl davranması gerektiğini rahatlıkla aktarabilmenizi sağlıyor. Yağmurda ve karda giyilmesi gereken kıyafetlerin ve kullanılması gereken aksesuarların detaylı bir şekilde tanıtılabilmesine olanak tanıyan setler, aynı zamanda Polly Pocket kaydırak ve kızak gibi detaylara da yer veriyor. Polly Pocket Survivor setleri ise sevilen oyuncak karakterlerini dünyanın en popüler televizyon şovları arasında yer alan Survivor'ın bilindik ortamına sokuyor ve böylece çocuğunuza benzersiz bir oyun deneyimi sunuyor. Çocuğunuzun televizyonda gördüğü ödül oyunlarını oyuncak karakterlerle canlandırabilmesini sağlayan oyun seti, zorlu doğa koşullarını canlandırması ve çocuğunuza eğitici bilgiler kazandırması sayesinde unutulmaz oyuncaklar arasında yer alıyor. Doğa setlerinde yer alan Polly Pocket eşyaları da kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Soğuk günlerde sıkı giyinme ve koruyucu aksesuar kullanma konularında muhalefet eden çocukların bu konudaki direncini rahatlıkla aşabilmenize olanak tanıyan ürünler, eğlenceli ve renkli görünümleri sayesinde çocuğunuzun kış kıyafetlerini sevmesini sağlıyor. Bu sayede çocuğunuzu soğuktan ve zorlu mevsim koşullarından korumanız kolaylaşıyor.

Eğlence Temalı Setler ve Kullanım Alanları

Neşeli tasarımları ve göz kamaştıran detaylarıyla tüm çocuklarda büyük bir heyecan oluşturan Polly Pocket cep oyun seti çeşitleri, eğlence temalı alternatifleriyle de ön plana çıkıyor. Çocuğunuzun sosyal becerilerini ve insan ilişkilerini geliştirmesine yardımcı olan eğlence içerikli setler, aynı zamanda hayal gücünü genişleten detaylarıyla da övgü topluyor. En çok tercih edilen eğlence temalı modeller arasında ise Polly Pocket Havuz Partisi, Polly Pocket Sürpriz Dolu Evi ve Polly Pocket Doğum Günü Partisi Seti seçenekleri öne çıkıyor. Polly Pocket Türkiye tarafından kullanıcıların beğenisine sunulan Polly Pocket havuz seti çeşitleri, her yaşta çocuğun büyük beğenisini kazanırken çocukları arkadaşlarıyla iyi geçinmeye ve yüzmeye yönlendirmeleri sebebiyle aileler tarafından da beğeniliyor. Polly Pocket Havuz Partisi çeşitleri fiyatı ise son derece ideal bulunuyor. Sürpriz Dolu Ev setleri, çocuklara oyun içinde oyun hissiyatı yaşatıyor ve Polly Pocket evi içindeki birbirinden eğlenceli sürpriz oyuncaklar sayesinde çocuğunuzun oyun oynama heyecanını artırıyor. Ev içinde yer alan Polly Pocket elbiseleri ve Polly Pocket aksesuarları, çocuğunuza çok sayıda oyuncak sahibi olma hissiyatı verdiği için oyunlardan aldıkları keyfi de artırıyor. Doğum günü partisi temalı seçenekler ise çocuklara gerçek yaşamda karşılaştıkları durumları oyun evreninde canlandırabilme fırsatı sunuyor ve bu sayede çocuğunuzun öğrendiklerini pekiştirmesine ve zihinsel yapısını geliştirmesine yardımcı oluyor. Detaylı bir doğum günü partisinin canlandırıldığı setlerde birbirinden renkli Polly Pocket kıyafetleri, hediye paketleri ve pasta çeşitleri de yer alıyor. Doğum günü temalı setler, çok sayıda çocuğun aynı anda oyun oynayabilmesine imkân tanımaları sayesinde okul öncesi eğitim kurumlarında da sıklıkla tercih ediliyor.

Polly Pocket Aksesuarları ve Yararları

Sevilen oyun karakterinin çocuklar tarafından gerçekçi bulunmasını isteyen başarılı marka, ana karakteri için tasarladığı çok sayıda eşya ve aksesuar seçeneğine de imza atıyor. Bu sayede çocuğunuzun düş dünyasını zenginleştiren ve oyunlardan daha fazla keyif almasını sağlayan marka, aksesuar çeşitliliği ile çocuğunuzun farklı kavramları öğrenmesini de kolaylaştırıyor. Polly Pocket oyun setleri için üretilen eşya ve aksesuar türleri arasında ise arabalar, karavanlar ve kıyafet çeşitleri ön plana çıkıyor. Polly Pocket araba modelleri, renkli yapıları ve animasyon filmlerini aratmayan tasarım detayları sayesinde her yaşta çocuğun beğenisini kazanıyor. Dilenirse Polly oyuncaklarıyla birlikte, dilenirse de tek başlarına oynanabilen araba modelleri, hem erkek hem de kız çocukları tarafından tercih ediliyor. Sevilen karakter için tasarlanan karavan çeşitleri ise geniş kapsamlı oyunlar için ideal oyuncak türleri arasında bulunuyor. Polly Pocket karavanı modelleri, eğlenceli yapılarıyla çok sayıda farklı oyun oynanabilmesine imkân tanıyor ve çocukların seyahat, tatil, dünyayı keşfetme gibi kavramlarla erken yaşta tanışmasına yardımcı oluyor. Sırlı minibüs ismiyle de bilinen karavan setinde Polly karakterine en az kendisi kadar sevimli olan arkadaşları da eşlik ediyor. Zengin içerikleriyle öne çıkan karavan setlerinde çocukları sürpriz detaylar da bekliyor. En çok tercih edilen ürünler arasında yer alan Polly Pocket kıyafetleri ise çocuğunuzun sahip olduğu farklı Polly oyuncaklarını dilediği gibi giydirebilmesine olanak tanıyor. Bu sayede çocuğunuzun yaratıcılığını ve el becerilerini geliştiren Polly Pocket kıyafet seti seçenekleri, çocuğunuzun moda ve tasarım kavramlarıyla erken yaşta tanışmasına da yardımcı oluyor. Kıyafet tasarımlarını seven çocuklar için Polly Pocket Moda Seti ve Polly Pocket Büyük Moda Seti gibi alternatifler de üretiliyor. Zengin içerikleriyle ön plana çıkan moda setleri, çocukların hangi mevsimde hangi kıyafetin giyilebileceği, hangi elbisenin neyle tamamlanabileceği gibi konuları öğrenmesine olanak tanıyor.

Çanta Seçenekleri ve Faydaları

Başarılı oyuncak üreticisinin çocuklar için tasarladığı seçenekler arasında içinden sürpriz oyuncaklar çıkan çanta türleri de bulunuyor. Polly Pocket çanta seçenekleri, küçük boyutları sayesinde her yaşta çocuk tarafından rahatlıkla taşınabilirken renkli ve canlı tasarımlarıyla da çocuklardan yoğun ilgi görüyor. İç kısımlarında yer alan çok sayıda Polly oyuncağı ve aksesuar seçeneğiyle çocuğunuza benzersiz bir oyun deneyimi sunan çanta çeşitleri, dayanıklı kasaları sayesinde oyuncakların güvenli bir şekilde muhafaza edilebilmesine de imkân tanıyor. Polly Pocket Gökkuşağı Çanta seçeneği, dış cephesinde son derece renkli bir bulut tasarımına ve bulutun içinden geçen bir gökkuşağına yer veriyor ve böylece kapalı hâldeyken dahi birbirinden keyifli oyunlarda kullanılabiliyor. Gökkuşağı görünümlü çanta setinin iç yüzünde ise Polly ve arkadaşlarının rahatlıkla oynayabileceği sevimli bir oyun parkı yer alıyor. Kaydırak, dönence, salıncak gibi oyun aletlerinin bulunduğu parkta ayrıca sevimli hayvanlar da dikkat çekiyor. Ananas temalı ürünler de en sevilen Polly Pocket micro oyun setleri arasında yer alıyor. Polly Pocket Ananas Çanta çeşitlerinin dış cephesi, sarı renkte sevimli bir ananas görünümü sergiliyor. Ananas temalı oyun çantalarının iç kısmında ise çocukları renkli bir doğa manzarası karşılıyor. Doğa manzarası içinde bir adet Polly oyuncağı ve çok sayıda hayvan figürü bulunuyor. Zürafa, maymun, fok balığı gibi hayvanları tasvir eden sevimli figürler, çocukların farklı hayvanları ve doğa sevgisini kolayca öğrenebilmesine imkân tanıyor. Polly Pocket yeni seri çanta türleri, küçük ölçüleri ve hafif tasarımları sayesinde her türlü çantaya ve valize rahatlıkla sığabiliyor. Bu sayede gezintiye giderken ya da tatile çıkarken beraberinizde rahatça götürebileceğiniz ürünler, çocuğunuzun kesintisiz bir oyun deneyimi yaşayabilmesini kolaylaştırıyor.

Ev Seçeneklerinin Özellikleri

Dünyanın en popüler oyuncak serileri arasında yer alan sevilen karakter, birbirinden renkli oyuncak evleriyle de çocukların beğenisini kazanıyor. Polly ve arkadaşlarının rahatlıkla sığabildiği oyuncak ev seçeneklerinde son derece sevimli eşyalar ve oda tasarımları yer alıyor. Bu sayede çocuğunuzun hayallerini süsleyen oyun arkadaşını dilediği gibi canlandırabilmesine olanak tanıyan oyun evleri, küçük boyutları ve hafif tasarımları sayesinde her yaşta çocuk tarafından güvenle kullanılabiliyor. Sevilen oyuncak modeli için tasarlanan oyun evleri, farklı konseptleriyle de ön plana çıkıyor. Polly Pocket tekli evleri, yalnızca ev ve odalarından oluşurken tematik ev alternatifleri ise kullanıcılara Polly Pocket Spor Yapıyor oyun setleri çeşitleri ve Polly Pocket ve yeni maceraları oyun seti gibi seçenekler sunuyor. Spor içerikli ev setleri, çocukları farklı fiziksel aktivitelere yönlendiriyor ve çocuğunuzun spor yapmanın önemini erken yaşlardan itibaren kavrayabilmesine yardımcı oluyor. Polly karakterinin yeni maceralarını anlatan ev seçenekleri ise çocuğunuza birbirinden renkli oyun senaryoları sunması sayesinde eğlencenin dozunu artırıyor. Çocuklar tarafından en çok tercih edilen oyuncak türleri arasında yer alan oyun evi modelleri, dayanıklı yapılarıyla da ön plana çıkıyor. Hafif ve orta şiddetli fiziksel darbelere karşı büyük direnç gösteren oyuncak seçenekleri, bu sayede çocuğunuz tarafından kullanılırken herhangi bir deformasyonla karşılaşmıyor ve ilk günkü formunu uzun süre boyunca muhafaza edebiliyor. Polly Pocket evi fiyatı ise son derece ideal olması sayesinde ailelerin beğenisini kazanıyor. Bütçe dostu nitelik sergileyen oyuncak evi seçenekleri, bu yönleriyle çocuklarınıza dilediğiniz zaman yeni oyun deneyimleri sunabilmenizi ve çocuğunuza özel günlerde son derece etkileyici sürprizler yapabilmenizi mümkün kılıyor.

Polly Pocket Kampanya Ürünleri Trendyol'da!

Dünyanın en sevilen oyuncak türleri arasında yer alan Polly alternatifleri, en yeni ve en cazip seçenekleriyle dünyaca ünlü markaların buluşma adresi Trendyol'da bir araya geliyor. Polly Pocket boyama, Polly Pocket okulda gibi alternatif ürünler de Trendyol'da kullanıcıları bekliyor. Polly Pocket bebekleri ve fiyatları satın almak isteyenler için son derece ideal seçenekler sunmalarıyla da beğeni topluyor. Eğer siz de çocuğunuza hem çok eğlenceli hem de eğitici oyuncak seçenekleri satın almak istiyorsanız, birbirinden seçkin Polly modellerine hemen göz atabilirsiniz. Son derece ideal olan Polly Pocket fiyatları sayesinde dilerseniz aynı anda farklı setler satın alabilir ve çocuğunuzu mutlu edebilirsiniz. Polly Pocket indirim avantajları sayesinde tüm çocuklarınız için ayrı oyuncak seçenekleri de tercih edebilirsiniz. En cazip Polly Pocket oyuncakları fiyatları ile hemen tanışmak ve Trendyol'un size özel fırsat ve kampanyalarından yararlanmak için dilediğiniz ürünü sepetinize hemen ekleyin, eşsiz bir online alışveriş deneyimi yaşama fırsatını yakalayın!