İlgili Kategoriler
Fiyat
Materyal
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Pratik Ev Eşyaları

" araması için 3193 sonuç listeleniyor

Pratik Ev Eşyaları

Pratik Ev Eşyaları

Pratik ev eşyaları hayatın her alanında kolaylık sağlar. Pratik ve kolay kullanılan ürünler az yer kaplamasıyla da tercih edilir. Pratik ev gereçleri oldukça geniş bir yelpazede sıralanır. Bu eşyalar tasarlanırken özellikle var olan sorunları gidermek ya da yapılması zor işleri kolaylaştırmak temel amaçtır. Bu aletleri kullanarak hem zamandan tasarruf edebilir hem de kolay kullanımları sayesinde işinizi pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Bu ürünler işlevlerinin büyüklüğüne karşın maliyet açısından oldukça uygundur. Bütçeniz için oldukça makul fiyatlara sahip olan bu eşyaları satın alarak evinizdeki işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bu pratik eşyalar gerek mutfak için gerekse odaları organize etmek ve daha düzenli hale getirmek için tasarlanır. Eşyaları satın almadan önce kullanım alanını belirleyebilir, uygun çözümler sunan ürünleri satın alabilirsiniz. Trendyol bu kategoride oldukça farklı seçenekte ürünler sunar. Trendyol üzerinden çok farklı markaların seçeneklerine ulaşmanız mümkündür. Ürünler farklı amaçlara hizmet eder. Tasarımlar yapılırken genel olarak farklı mekanlara uyuma dikkat edilir. Bu şekilde farklı ortamlara uyum sağlayan seçenekler müşteriler tarafından tercih edilir. Özellikle küçük ve portatif olmaları sayesinde istenilen her alanda kullanılabilir ve istenilen yere taşınabilir. Farklı markaların pratik ve işlevsel kullanım kolaylığı sunan yüksek performanslı modellerini Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz. Trendyol’dan beğendiğiniz farklı modelleri güvenle seçebilir ve seçtiğiniz ürün için siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Hayat Kolaylaştıran Malzemeler

Pratik ev malzemeleri çeşitliliği, geniş kullanım alanları ve hayatı kolaylaştırmaları sayesinde müşterilere farklı alternatifler oluşturur. Pratik ev eşyaları tasarımları, fonksiyonelliği ve farklı işlevleri açısından müşterilere pek çok farklı avantaj yaratır. Bu alanları ve avantajı belirlemek size bağlıdır. Yaşadığınız sorunlara çözüm sağlayacak ürünler satın alabilirsiniz. Buna ek olarak işlerinizi halletmek için daha işlevsel ve pratik bir ürün arayabilirsiniz. Bir diğer seçenek olarak ise odanızı, eşyalarınızı, dolabınızı daha düzenli tutmak isteyebilirsiniz. Bu konuda da büyük yardımcınız farklı organizerler olur. Pratik kullanışlı ev eşyaları mutfakta da büyük yardımcınız olur. Özellikle yemek yaparken ya da mutfakta farklı işlerinizi hallederken zamandan tasarruf etmek ve işlerinizi hızlıca yapmak isteyebilirsiniz. Örneğin mutfakta sarımsakları küçük küçük doğramak uğraştırıcı ve zahmetli bir iş gibi görünebilir. Bu işi pratik bir şekilde sarımsak ezici kullanarak yapabilirsiniz. Sarımsak ezmek için bu aleti kullandığınızda oldukça pratik bir şekilde bu ürünleri küçük bir hale getirebilir ve lezzetli yemekler yapabilirsiniz. Mutfakta gerekli olan bir diğer araç ise kapaklardır. Silikon kapak kullanarak her türlü saklama kabınızın, tabağınızın ve kasenizin üzerini kapatabilirsiniz. Bu şekilde streç kapak ile ağzını kapattığınız ürünleri uygun saklama koşullarıyla sağlıklı ve taze bir şekilde saklayabilir ve daha sonra tüketebilirsiniz. Mutfakta, yemeklerde sıklıkla kullanılan patateslerin ve soğanların uygun koşullara sahip ortamlarda saklanması gerekir. Bu durumda da soğan patates saklama kabı büyük yardımcınız olur. Trendyol’da farklı boyutlara ve modellere sahip pek çok seçenek bulmanız mümkündür. Evinizde sahip olduğunuz alana bağlı olarak seçimlerinizi yapabilir ve ürünlerinizi bozulmadan koruyabilirsiniz. Kabuklu kuruyemişler arasında kabuğu zor kırılanlardan biri cevizdir. Ceviz kabuğunu kırmak için dakikalar harcayabilir ve kendinizi yorabilirsiniz. Fakat bu şekilde zorlanmanıza gerek yoktur. Trendyol’da bulunan ceviz kırma makinesi sayesinde hiç zorlanmadan saniyeler içinde cevizleri kırmanız mümkündür. İhtiyacınıza uygun olan farklı modelleri Trendyol’dan inceleyebilirsiniz. İstediğiniz an Trendyol üzerinden beğendiğiniz ve size hitap eden ürünleri inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun olan modeli seçerek güvenle temin edebilirsiniz.

Çeşitli Kullanım Alanlarıyla Pratik Ev Eşyaları

Çeşitli Kullanım Alanlarıyla Pratik Ev Eşyaları

Düzenin sağlanması ve var olan eşyaların düzgün bir şekilde durması için gerekli olan bazı aparatlar vardır. Bu aparatları satın alarak düzeni sağlayabilirsiniz. Örneğin makyaj organizeri sayesinde karışık duran makyaj masanızı ya da çekmecenizi daha düzgün bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Buna ek olarak giysiler için bazen dolapların yetmediği durumlar olabilir. Bu gibi durumlarda çekmeceler kullanılır. Çekmeceler daha dar ve küçük alanlar olduğu için düzenli durması için uğraşmanız gerekebilir. Aksi halde hem hoş olmayan bir görünüm ortaya çıkabilir hem de aradığınızı bulmanız zorlaşır. Satın alacağınız çekmece düzenleyici sayesinde karışık ve dağınık olan görünümü ortadan kaldırabilirsiniz. Bu ürünlerin kullanımı sayesinde sahip olduğunuz tüm eşyalar estetik bir şekilde görünür. Aynı zamanda giysilere de kolay ulaşabilirsiniz. Şık ve işlevsel çekmece ya da dolap düzeni için iyi tasarlanan alanlar gerekir. Portmanto kullanımı pek çok evde yaygındır. Kullanılan portmantoların düzeni de önemli bir konudur. Farklı boyutlara sahip olan spor ayakkabılar, topuklu ayakkabılar, sandaletler, terlikler, botlar ve çizmeler tam anlamıyla düzenli durmayabilir. Böyle durumlarda ayakkabı saklama kutusu kullanabilirsiniz. Bu sayede farklı boyutlara sahip olan ayakkabılarınızı çeşitli alternatiflere sahip olan kutularda saklayabilirsiniz. Bu kutuları kullanarak hem düzeni sağlayabilir hem de ayakkabılarınızı saklayabilirsiniz. Her evde sık sık kullanılan havluların sağlam bir askıya asılması gerekir. Havlu askısı kategorisinde pek çok farklı seçeneğe ulaşabilirsiniz. Yine banyoda kullanabileceğiniz lavabo tıkacı sayesinde de pratik bir temizlik sağlayabilirsiniz. Pratik ev temizlik aletleri de oldukça tercih edilen eşyalar arasındadır. Her evde kullanılan temizlik kova seti kategorisinde ise pek çok farklı alternatif sunulur. Bu araçları kullanarak zamandan tasarruf ederek temizliğinizi yapabilirsiniz. Farklı pek çok ürüne Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Pratik Ev Aletleri Uygun Fiyatlarla Trendyol’da

Pratik Ev Aletleri Uygun Fiyatlarla Trendyol’da

Pratik ev aletleri fiyatları geniş bir aralıkta sıralanır. Her müşteri kendi bütçesine uygun fiyat aralığında ürünler bulabilir. Örneğin çeşitli şekillere sahip kurabiyeler yapmak isteyebilirsiniz. Kurabiye kalıbı kullanarak net ve keskin şekiller ortaya çıkarabilirsiniz. Bazı günler pancake yapmak isteyebilirsiniz. Bu durumda da hamur dağıtıcı kullanarak eşit büyüklükte pancakeler yaratabilirsiniz. Hamur açarak mantı yapmak isteyebilirsiniz. Pratik mantı kalıbı sayesinde dakikalar içinde içini doldurduğunuz mantılarınızı pişirmeye hazır hale getirebilirsiniz. Bu hamurları açarken kullanacağınız unun elekten geçmesi gerekir. Pratik un eleği sayesinde hamurlarınız daha çok kabarır ve topaklanmaz. Özellikle patates kızartmalarında şekilli kesilmiş patatesler göze daha çok hitap eder. Dilimleme aparatı sayesinde hızla şekilli patates dilimleri elde edebilirsiniz. Eşsiz bir lezzet olan közlenmiş biber ve patlıcan gibi yiyecekler hazırlamak için de közleme tavası satın alabilirsiniz. Tane tane pişirilmiş pilav elde etmek için pilav demleme örtüsü kullanmak da oldukça önemlidir. Yine pratik eşyalardan biri olan süzgeç alternatiflerine de Trendyol’dan ulaşmanız mümkündür. Süt pişirme esnasında süt taşırmaz da kullanabilirsiniz. Mutfaklarda var olan damacanalar için genellikle altlık kullanılır. Damacana altlığı sayesinde damacana kaymadan sabit durur. Beyaz eşyalarınızı daha rahat hareket ettirmek amacıyla ise beyaz eşya altlığı kullanmanız tavsiye edilir. Mutfakta tava koruyucu keçe kullanarak üst üste koyduğunuz tavaların çizilmesini engelleyebilirsiniz. Evde kullanılacak diğer pratik gereçlerden olan kapı stoperi sayesinde kapınızın duvara ya da başka bir eşyaya çarpmasını önleyebilirsiniz. Buna ek olarak kapı altı rüzgar önleyici kullanarak dışarıdan gelen soğuğu da kesebilirsiniz. Kış aylarında petek kullanıldığı zaman ortamın nemsiz kalması sebebiyle kalorifer petek suluğu kullanabilir, ortamdaki nemi dengeleyebilirsiniz. Evde zorlu işlerden biri olan perde asmak için kornişmatik kullanabilir, işinizi pratik şekilde yapabilirsiniz. Farklı kategorilerde pratik eşyaları Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Pratik Ev Eşyaları Nelerdir?

Pratik ev eşyaları arasında mutfak banyo temizlik malzemeleri, ilk sıralarda yer alır. İlgili tasarımlar, söz konusu alanların daha derli toplu görünmesine imkan sunar. Hem düzenleyici hem de işlevsel olan pratik eşyalar, son derece estetik tasarımları ile dikkat çeker. Pratik mutfak gereçleri arasında yemek hazırlama ve servis malzemeleri de kendine yer bulur. Farklı malzemeler kullanılarak dizayn edilen pek çok ürün çeşidi vardır. Pratik temizlik gereçleri ise hem etkin hem de kolay temizlik yapılmasını sağlayan malzemelerden meydana gelir.

Pratik Ev Eşyaları Nerede Satılır?

Yaşam alanlarında işleri kolaylaştıran pratik ev eşyaları arasında pek çok seçenek mevcuttur. Pratik kullanıma sahip mutfak, banyo ve temizlik gereçlerini Trendyol’da bulabilirsiniz. Yüksek kalitesiyle ön plana çıkan bu ürünler, değişik alanlarda kullanıma uygundur. Farklı boyutlara sahip olan bu gereçler, çeşitli fonksiyonel özellikler sunar. Kullanım alışkanlıklarına göre uygun olan modeller seçilebilir. Çok fonksiyonlu olan eşyalar sayesinde istenen işler kısa sürede tamamlanır. Özellikle temizlik yaparken ihtiyaç duyulan pek çok pratik temizlik eşyası vardır. Ayrıca ergonomik tasarıma sahip olan pratik ev eşyalarını da Trendyol’dan inceleyebilirsiniz. Mutfak ve banyo alanlarında düzenleyici eşyalar kullanılır. Ev içerisinde düzen oluşturulmasına katkı sağlayan bu eşyaları güvenle tercih edebilirsiniz.

Pratik Ev Eşyaları Çeşitleri Nelerdir?

Pratik ev eşyaları arasında düzenleyici özellik sunan ürünler dikkat çeker. Bunlar lavabo organizatörü, makyaj malzemesi organizatörü, çamaşır sepeti, hurç ve saklama kabı çeşitleri olarak karşınıza çıkar. Bununla beraber silikon kapak, teflon ütü tabanı, şişe ağızlığı ve çarşaf sabitleyici düğme gibi eşyalar vardır. Raflı servis arabası, kavanoz ile şişe açacağı, su sızdırmaz kenar bant çeşitleri de kullanışlı tasarımları sayesinde sıklıkla tercih edilir. Diğer pratik ev eşyaları arasında takı düzenleyici, soyacak, çamaşır makinesi örtüsü, tiftik ile tüy temizleme aparatı, askılık çeşitleri sayılabilir. Hijyenik klozet açma aparatı, çorap ile sütyen yıkama filesi ve katlanabilir badya seti banyoda kullanılan pratik eşyalardır. Krema sıkma torbası, bıçak bileyici aparat, huni seti, kestane bıçağı gibi eşyalar ise mutfaklarda sıklıkla kullanılır.