Marka
Avantajlı Ürünler
Renk
Cinsiyet
Fiyat
Materyal
Topuk Tipi
Bağlama Şekli
Ortam
Desen
Fiyat Geçmişi
Topuk Boyu
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Reebok Ayakkabı

" araması için 2047 sonuç listeleniyor

Reebok Ayakkabı Modelleri Trendyol'da!

Reebok Ayakkabı Bakımları

Reebok Ayakkabı Bakımları

Günlük hayatın koşuşturmacası içerisinde bütün yükü taşıyan ayaklarda gün sonunda ağrılara neden olmaktadır. İş yaşamında veya sürekli ayakta kalanlar için bu durum devamlı yaşanmaktadır. Ayak sağlığının tüm bedeni etkilediği herkes tarafından bilinen bir konu olmaktadır. Kullanılan klasik deri ayakkabılar ile gün içerisinde rahat hareket edilse bile bir zaman sonra rahatsızlık verebilmektedir. Kişiler genellikle bu tarz durumlarda yanlarına yedek ayakkabı alarak durumu kurtarmaya çalışmaktadır. Normal şartlarda sadece spor yaparken kullanılan ayakkabılar değişen moda sektörü ile günlük hayatta sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır. Reebok ayakkabı modelleri ile her durumda ve her kıyafete uyum sağlayacak modeller bulmak mevcut hale gelmiştir. Erkekler tarafından sıklıkla kullanılan özellikle Reebok erkek ayakkabı iş toplantıları veya özel davetlerde giyilebilecek modelleri ile üretilmektedir. Günlük olarak da kullanılan Reebok kadın ayakkabı iş yaşamında spor şık görünmek isteyen kişilerin tercihi olmaya devam etmektedir. Birçok renk seçeneği ve farklı modelleri ile tüm kıyafetlerin altında uyum içinde kullanabilmektedir. Genellikle yazın açık renklerde tercih edilen Reebok spor ayakkabılar farklı renkleri ile sonbahar ve kış aylarında da sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle Reebok çocuk ayakkabı seçimi ayak sağlığına ve çocuklarının rahat hareket edebilmesini düşünen ebeveynler tarafından tercih edilmektedir. Seçimi çocuklar tarafından yapılan Reebok pembe ayakkabı ve Reebok lila ayakkabı özellikle kız çocuklarının en çok kullandıkları renklerden oluşmaktadır. Çoğunlukla tercih edilen Reebok mavi ayakkabı renk bakımından erkek çocukları tarafından talep edilmektedir. Zamanla değişen ayakkabı moda sektörü ile bu durum kızların mavi erkeklerinde pembe tonlarında ayakkabı giymesiyle son bulmuştur. Çıkan birçok renkli ayakkabı modelleri ile kız ve erkekler arasındaki renk algısı ortadan kalkmıştır. Koşup oynarken aynı zamanda konforlu ve ortopedik içeriği ile hareket kabiliyeti kısıtlanmayan çocuklar zamanın nasıl geçtiğini fark etmezler. Gelişmeye devam eden çocuklar için seçilen ayakkabının önemi oldukça fazladır. Özellikle ayak şekline göre seçilmesi gereken ayakkabının esnek tabanlı ve yaşına uygun olarak seçilmesi gerekmektedir. Genellikle ayağa tam oturan ayakkabıların zamanla esneyeceği söylense bile bu durum çocukların ayak sağlığı için tehlike oluşturabilmektedir. Büyüme evresi devam eden çocukların belli yaş aralıklarında ayakları kısa bir sürede gelişme göstermektedir. Bu nedenle çocuklara ayakkabı seçiminde bulunan ebeveynler tarafından ayakkabı seçimi doğru yapılmalıdır. Ayak terlemesinin önüne geçilmesi için Reebook fileli ayakkabı ile ayakların hava alması sağlanmaktadır.

Reebok Ayakkabı Çeşitlerinden Tasarım ve Konfor

Reebok Ayakkabı Çeşitlerinden Tasarım ve Konfor

Herkesin farklı alanlarda kullandığı birçok ayakkabı çeşidi mutlaka bulunmaktadır. Kadınlar tarafından şık bir topuklu ayakkabı özel bir davet veya akşam yemeği için kullanılabilmektedir. Günlük olarak, spor esnasında ya da yürüyüş yaparken farklı tarzda ayakkabılar seçilmektedir. Reebok ayakkabı çeşitleri bu konuda kendi bünyesinde birçok farklı tasarım ve konforlu ürünler geliştirmektedir. Çoğunlukla yürümekten hoşlananlar veya bu durumu spor haline getirenler bulunmaktadır. Rutin olarak işe yürüyerek gidenler tarafından da kullanımı sağlanmaktadır. Ayak sağlığı bakımından yürüyüş ayakkabılarının diğer spor ayakkabılara göre farklılıkları bulunmaktadır. Vücut tarafından bütün ağırlığın yüklenildiği ayaklar yürüyüş ayakkabısı seçiminde büyük önem taşımaktadır. Reebok yürüyüş ayakkabısı yumuşak topuk yapısı ve esneme özelliği ile oldukça tercih edilen bir ürün olmaktadır. Fileli yapısıyla ayakların terlemesini önlerken aynı zamanda 4 mevsim giyilebilen su geçirmez modelleri de bulunmaktadır. Hem konforlu hem de kötü hava koşullarında ıslanmayan ayaklar ile rahatça yürüyüşler yapılabilmektedir. Özellikle koşu yaparken giyilen ayakkabının kişinin koşu stiline göre seçmesi gerekmektedir. Açık alan veya kapalı alanlara göre değişen ayakkabı kalıpları seçenekler arasında bulunmaktadır. Reebok koşu ayakkabısı tam da koşu yapmayı sevenler tarafından kullanıma uygun yüksek taban ve ayağı kavrayan iç yapısıyla üretilmektedir. Doğru koşu ayakkabısının seçimi ile iyi bir antrenman haricinde ayak ve bilek sağlığına da olumlu etkisi desteklenmektedir. Günlük olarak kullanılacak koşu ayakkabıları hafif olarak seçilirken, profesyonel bir sporcu tarafından seçilen spor ayakkabısı ise değişkenlik göstermektedir. Reebok crossfit ayakkabı ile antrenman sırasında rahat kullanımı ile ayaklara yeterli desteği sağlamaktadır. Farklı topuk yapısı ile crossfit esnasında kullanılan ağırlıkları denge sorunu yaşamadan kolaylıkla kullanılmasını sağlamaktadır. Mevsime ve kullanılan ortama göre değişen Reebok outdoor ayakkabı ile doğa ortamında yapılan aktiviteler keyifli bir hal almaktadır. Farklı yapısı sayesinde tırmanışların ve kötü hava koşullarının etkilenmediği ayakkabılar kişiler tarafından rahatlıkla kullanılmaktadır. Genel olarak doğa sporlarında Reebok yeşil ayakkabı veya Reebok haki ayakkabı renk tonları tercih edilmektedir. Kapalı spor salonlarında yapılan spor aktiviteleri Reebok training ayakkabı ile kişinin zeminde kolay hareket etmesini sağlamaktadır. Yapılan egzersizler sırasında kişinin fazla hareket etmesinden dolayı sıkı zemin tutuşu ile performans açısından olumlu etkilemektedir. Training ayakkabının esnek yapısı sayesinde kişi tarafından konforlu bir antrenman yapılmasına olanak sağlamaktadır. Özellikle kişinin ayak yapısına uygun seçeceği bir training ayakkabısı ile uzun yıllar kullanım sağlanabilmektedir.

Reebok Kullanım Alanları ve Renk Seçenekleri

Reebok Kullanım Alanları ve Renk Seçenekleri

Birçok kişi tarafından günlük olarak kullanılan ayakkabılar ayak sağlığı açısından önem taşımaktadır. Her kişinin ayak şekli kendine özel olduğundan kullanacağı ayakkabı seçimi de bu yönde belirlenmelidir. Beğenilen herhangi bir modeli ayağa uymadığı halde kullanmak önemli bozukluklara yol açabilmektedir. Genel olarak sokak stilini yansıtan tarza sahip Reebok günlük ayakkabı modelleri ile hem sportif hem de şık görünmek isteyenler tarafından tercih edilmektedir. Birçok farklı renk ve günlük ayakkabı tasarımları ile kişiler tarzlarına uygun stillerde modellere sahip olabilmektedir. Genel olarak yaz mevsiminde açık renklerde ayakkabı seçimi yapılırken, kendi stillerini yansıtmak isteyenler tarafından Reebok bej ayakkabı hemen hemen her kıyafet ile uyumu sayesinde sıkça kullanılmaktadır. Dinamik bir bedene sahip olmak için yapılan spor aktiviteleri ile kişiler ruhsal anlamda olumlu olarak etkilenmektedir. Reebok spor ayakkabı çeşitleri ile her alanda yapılacak aktivitelere özel ürünler bulunmaktadır. Günlük kullanım haricinde farklı spor dalları ile ilgilenenlere yönelik birbirinden farklı tasarımlar ve renkler ile kişilerin ilgisini çekmektedir. Yazları özellikle rahat kıyafetler ile kombinlenen Reebok renkli ayakkabı modelleri cıvıl cıvıl renkleri ve göz alıcı tonları ile herkes tarafından tercih edilmektedir. Sade bir elbise ya da şort altına giyildiğinde şık bir görüntü sergilerken aynı zamanda konforlu oluşuyla kişilerin ilgisini çekmektedir. Özellikle kadınlar tarafından seçilen Reebok mor spor ayakkabı farklı görünmek ve tarz sahibi olmak isteyenlerin önceliği haline gelen renkler arasında bulunmaktadır. Canlı ve renkli kişilikleri kıyafet ve ayakkabılarına yansıyan kişiler tarafından özellikle tercih edilmektedir. Spor tutkunları tarafından daha rahat ve kolay hareket edebilme kapasitesine ulaşmak için tercih edilen ayakkabı modelleri kullanım alanlarına göre değişiklik göstermektedir. Açık veya kapalı alanlarda yapılan tenis sporu için özellikle seçilen ayakkabılar kişinin rahat hareket edebilmesi için önemlidir. Kişilerin ayak yapısı ve basış şekli farklı olduğundan doğru ayakkabı seçimi yapıldığından emin olunmalıdır, aksi takdirde olası sakatlanmalar kötü sonuçlara sebebiyet verebilmektedir. Genel olarak yaz aylarında oynanan tenis sporu özellikle beyaz kıyafetler giyilmesi ile bilinmektedir. Yaz aylarında herkes tarafından sıklıkla kullanılan Reebok beyaz ayakkabı modeli neredeyse tüm kıyafetler ile uyum sağlamaktadır. Yaz mevsiminin gelmesiyle başlayan beyaz ayakkabı tutkusu herkesin muhakkak dolabında olmazsa olmazı haline gelmektedir. Özellikle sokak modasını takip edenler ve salaş giyinmeyi sevenler tarafından beyaz ayakkabı kumaş ya da kot pantolonlar ile rahatlıkla kombinlenebilmektedir.

Reebok Ayakkabı’dan Geniş Model ve Kullanım Alanı

Reebok Ayakkabı’dan Geniş Model ve Kullanım Alanı

Mevsimlerin geçişleri sonucu hava durumuna göre giyilen kıyafetler ve ayakkabılarda farklılık göstermektedir. Özellikle soğuk ve yağışlı havaların gelmesiyle yazlık ayakkabılar rafa kalkmaktadır. Yerini ise herkes tarafından kullanılan Reebok kışlık ayakkabı modellerine bırakmaktadır. Kalın tabanlı olarak üretilen kışlık ayakkabılar özellikle ayakların üşümesine engel olmak için tasarlanmıştır. Şık bir kot pantolon ve salaş bir kazak eşliğinde kışlık modellere özel üretilmiş yüksek boğazlı ayakkabılar ile kış tarzına uygun stiller yaratılabilmektedir. Kadınlar tarafından tercih edilen Reebok kışlık ayakkabı modelleri ile elbise kombinleri de rahatlıkla yapılabilmektedir. Ebeveynleri tarafından yapılan alışverişlerde seçilen cırt cırt bantlı sayesinde çocuklar ayakkabılarını kolay giyip çıkarabilmelerini sağlamaktadır. Özellikle kauçuk taban seçimiyle çocuklar özgürce hareket edebilmektedir. Yazın kullanılan Reebok ayakkabı rahatlığını arayanlar için üretilen Reebok deri ayakkabı su geçirmez özelliği ile tasarlanmaktadır. Kışlık kombinlerin spor ve şıklık görüntüsü Reebok deri ayakkabılar ile sağlanabilmektedir. Reebok su geçirmez ayakkabı modeli ise tercihen yağmurlu havalarda erkek ve kadınlara özel farklı model seçenekleri ile tüketiciye sunulmaktadır. Genellikle hava koşullarına göre kişiler tarafından koyu renklere hâkim modeller kullanılmaktadır. Sezon sonu Reebok ayakkabı kampanya ile kişiler indirimli ürünlere kolaylıkla sahip olabilmektedir. Genellikle sezon sonu olan bu indirimler farklı kampanyalar ile de gündeme gelmektedir. Birçok özel günde farklı kampanyaların uygulandığı bilinmektedir. Her bütçeye uygun kampanya fırsatları ile kişiler Reebok ayakkabı kampanyasından faydalanabilmektedir. Birbirinden farklı ve değişik renklerde tasarlanan bazı ayakkabı modelleri Reebok unisex ayakkabı olarak satışa sunulmaktadır. Özel tasarım olarak üretilen bu ürünler erkekler ve kadınlar tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir. Her sene değişen moda sektörü ile ayakkabı trendleri de değişebilmektedir. Genel anlamda bazı ürünler standart olarak üretilse bile hemen hemen her sene farklı modeller tüketiciyle buluşmaktadır. Eski sezon Reebok outlet ayakkabı ürünleri daha uygun fiyatlı olarak satılmaktadır. Outlet ayakkabı ürünleri yeni sezon ürünlerine göre daha uygun fiyatlara sahip oluşu ile kişiler tarafından sıklıkla tercih edilebilmektedir. Reebok indirimli ayakkabı seçenekleri yıl sonu veya yeni sezon modelleri ile belli zamanlarda uygulanmaktadır. Genel olarak özel günlerde indirim yapılsa bile özellikle mevsim geçişleri sırasında da farklı indirim kategorileri ile de kişilere seçenekler sunulmaktadır. Ebeveynleri tarafından yapılan alışverişlerde çocuklar için cırt cırt bantlı ayakkabı seçimleri ile çocukların kolayca uyum sağlamasına yardımcı olmaktadır.

Herkesin Tarzına Uygun Reebok Ayakkabı Modelleri

Herkesin Tarzına Uygun Reebok Ayakkabı Modelleri

Spor denince akla gelen ilk sporlardan biri günlük olarak hemen hemen herkes tarafından kolaylıkla yapılan yürüyüş olarak bilinmektedir. Rutin olarak yapılan günlük yürüyüşlerin kolesterole, iştahın kontrol edilmesine, metabolizma hızını arttırması gibi sağlık açısından birçok olumlu yönde etkisi bulunmaktadır. Zamanla kişiler ufak koşular yardımıyla tempolarını değiştirmeleri sonucu yürüyüşten alınan etkinin daha fazlasına koşu ile sahip olabilmektedir. Koşunun bedenle birlikte ruhsal olarak da iyi geldiği çoğu kişi tarafından bilinen bir durum olmaktadır. Yapılan koşunun vücuda iyi yönde etki etmesi için ayakkabı seçiminin de doğru yapılması gerekmektedir. Reebok lite ayakkabı özellikle günlük koşu yapanlara özel taban ve iç yapısı ile kişilere kaliteli bir yürüyüş sunmaktadır. Hafif ve file yapısı ile yürüyüş esnasında ayağın terlemesini önleyerek kişinin verimli zaman geçirmesini sağlamaktadır. Günlük olarak kişiler tarafından tercih edilen ayakkabı çeşitleri arasında Reebok lifestyle ayakkabı modelleri gibi Reebok royal glide lifestyle ayakkabı farklı tarz ve renk seçeneği barındırmaktadır. Kişilerin giyim tarzına uygun farklı modeller içermektedir. İster düz renk ya da kendine has çizgileri ile Reebok royal tech que lifestyle ayakkabı farklı birçok seçeneği ve yüksek tabanlı modelleri ile özellikle gençler arasında sıklıkla tercih edilmektedir. Spor ayakkabı çeşitlerinin fazla olması kişiler açısından seçim olanağını da genişletmektedir. Farklı taban yapısı çeşitleri ile günlük olarak kullanılmaktadır. Minimalist görünümüyle ve sade yapısıyla tasarlanan Reebok royal complate clean 2.0 ayakkabı sadelikten yana olanların seçtikleri bir ürün olmaktadır. Farklı tarz modellerin bir arada bulunduğu tasarımların kişiye özel seçildiği birçok ayakkabı stili bulunmaktadır. İlginç tasarımlara sahip Reebok classic leather rc 1.0 erkek spor ayakkabı ister sade renkler ya da birden fazla renkleri barındıran modelleri ile tarz sahibi erkekler tarafından tercih edilmektedir. Koşu antrenmanları için Reebok runner 4.0 ayakkabı kullanımı özel iç yapısı ya da Reebok tenis ayakkabı taban şekli ve dış yapısı ile ayakların terlemesini engelleyerek rahat hava akışı sağlamaktadır. Ayak ve sonrasında iskelet sağlığı için seçilecek ayakkabının öncelikle taban uyumu önem taşımaktadır. Kişinin daha verimli koşu yapabilmesi için bu gibi durumlara dikkat edilmesi gerekmektedir. Yanlış seçilen ve ayak yapısına uymayan bir ayakkabı ile yapılacak koşu eziyete dönüşmesinden çok vereceği sağlık sorunları ile gündeme gelmektedir. Kişilerin sahip olduğu tabanlar arasında düz taban, normal taban ve çukur taban olarak değişmektedir. Kişi tarafından satın alınacak koşu ayakkabısının bu durum göz önünde bulundurularak seçilmesi gerekmektedir.

Reebok Ayakkabı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Reebok Ayakkabı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Orjinal ayakkabı seçimi insan sağlığı açısından önem teşkil etmektedir. Kişilerin alırken dikkat etmesi gereken hususlardan biri aradaki fiyat farklılıklarıdır. Ürünün kendine ait logosu, iç ve dış kaplamasının kalitesi ile orijinal olup olmadığı anlaşılmaktadır. Reebok ayakkabı orijinal ürünleri alırken dikkat edilmesi gerekmektedir. Satın alan kişiler tarafından Reebok ayakkabı yorum diğer alıcılar için fayda sağlamaktadır. Aynı zamanda ürün orijinalliğinindi anlaşılabileceği kullanıcı yorumları tavsiye niteliği taşıdığı için kişilerin güven içinde alışveriş yapmasına yapmalarına yardımcı olmaktadır. Yorumlar vasıtasıyla kişiler kendi ayak numarasına uygun modelleri satın alarak hata yapabilmektedir. Kişilerin ayak yapısı kendisine has olduğundan seçim yapmadan önce Reebok ayakkabı ölçüleri bulunduğu tablo üzerinden kendilerine uygun olanı seçmeleri daha sağlıklı olmaktadır. Ev içerisinde bir mezura yardımı ile ayak topuğundan en uzun parmağın taban yoluyla seçilmesi ayak ölçüsünü doğru verebilmesinde yardımcı olacaktır. Diğer bir önemli nokta ise ayak tabanının genişliği olmaktadır. Bu yolla birlikte ayakkabı seçiminde sıkıntılar yaşanmamaktadır. Her bireyin kendi ayak ölçüsü olduğu gibi farklı taban ve parmak yapılarına sahip kişiler bulunmaktadır. Böylelikle Reebok ayakkabı kalıpları sayesinde kişiler kendi ayak yapılarına uyan ürünleri kullanabilmektedir. Ayakkabı satın alımında yardımcı ölçülere sahip Reebok ayakkabı beden tablosu ile doğru seçimler yapmak mümkün olmaktadır. Özellikle erkek, kadın ve çocuk ayakkabı numaralarının birbirinden farklı olması bu beden tablosu yardımı ile sağlanabilmektedir. Bu durumda sadece ayak uzunluğu değil aynı zamanda taban genişliğinin de ayakkabının kalıbıyla uyumlu olması gerekmektedir. Çünkü ayakkabının kalıbı ile modeli arasında farklılıklar olabilmektedir. Genellikle uzun süreli kullanımdan dolayı ayakkabıların bir süre sonra temizlenmesi gerekmektedir. Fakat bu temizlik aşaması ayakkabının dış yapısı ile farklı teknikler yoluyla yapılabilmektedir. Eğer bez Reebook ayakkabı kullanılıyor ise temiz bir fırça yardımı ile sabun kullanılarak fazla bastırmadan temizleme yapılması mümkün olmaktadır. Genel olarak özellikle bez ayakkabıların makinada yıkanması maalesef kullanım süresini azaltmaktadır. Özellikle kişi deri bir ayakkabıya sahip ise Reebok ayakkabı temizliği talimatına uygun temizlenmeli ve gerekli bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bu durum ayakkabının kullanım süresini uzatırken ilk günkü gibi kalmasında yardımcı olacaktır. Ayakkabı temizliği için özel üretilen bazı ürünler bulunmaktadır. Bu ürünler ayakkabıların dış yüzeyine özel olarak üretilmektedir. Bunun haricinde bir temizlik uygulaması yapmak veya yanlış bir kullanım sonucu ayakkabının zarar görmesine neden olmaktadır.