Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Fiyat
Kol Boyu
Renk
Paça Tipi
Kol Tipi
Materyal
Desen
Yaş
Koleksiyon
Yaka Tipi
Kumaş Tipi
Ortam
Fiyat Geçmişi
Kap
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Sürdürülebilirlik Detayı
Ürün Puanı
"

Remsa Mayo

" araması için 1138 sonuç listeleniyor

Remsa Mayo Modelleri ile Plaj Modasına Yön Verin

Plaj giyiminin en sevilen parçaları arasında yer alan mayo, günümüzde rahatlığı ve şıklığı ile dikkat çekiyor. Farklı kesimlerde, desen ve renklerde olan mayolar, deniz ve havuz kenarında kullanılabiliyor. Yüzerken ve güneşlenirken konfor sağlayan mayolar, özel kumaşlardan tasarlanıyor. Bir ya da iki parçadan oluşan bu yüzme giysileri, farklı formlarda tüketiciye sunuluyor. Mayo ve mayokiniler özel bir teknoloji ile üretiliyor. Hızlı kuruyan kumaş ve elastikiyet vadeden rahatlık ile konforlu bir yüzme sağlayan mayolar, amatör ve profesyonel yüzücüler tarafından tercih ediliyor. Remsa mayo yüzmenin haricinde sörf gibi su sporlarında da kullanılabiliyor. Yüzlerce farklı tasarım ile tüketiciye sunulan mayolar, farklı renk ve desenleri ile dikkat çekiyor. Remsa mayo yeşil yapraklar içeren modeli ile cıvıl cıvıl bir görüntü sağlıyor.

Remsa Mayo Modelleri

Remsa Mayo Modelleri

Alt tayt, üst tunik, üst iç bikini ve boneden oluşan ürünün su itici özelliği bulunuyor. Hızlı kuruyan kumaşı ile rahatsızlık hissini ortadan kaldıran mayo, tesettürlü kadınların ilk tercihi arasında yerini alıyor. Mayoların farklı zevk, beden ölçüsü ve ihtiyaçlara hitap eden opsiyonları ürün yelpazesini genişletmektedir. Mayolara, fırfır, boncuk gibi süsler eklenerek farklı kesimlerle şık olması sağlanıyor. Uzun ömürlü olması için kaliteli kumaşlar kullanılan mayolar bu özelliği ile kullanıcılarını memnun ediyor. Remsa mayo yorumlar incelemesi yapıldığında özellikle likralı kumaşı ve büyük beden ürünleri ile birçok kullanıcıya hitap ettiği görülüyor. Marka, püsküllü ve tek kollu tasarımlara yer verirken, özel olarak yüzücü mayoları tasarlıyor. Birçok kıyafette yer alan püskül detayı, mayolarda yer alarak etnik bir görünüm sağlıyor. Aynı zamanda fazla kiloların görünmemesini sağlayan püskül detayı, mayoların göğüs bölgesinde, yakasında, etek kısmında bulunabiliyor. Tek kol mayolar ise abiye ya da bir bluz görünümünde olduğu için şık bir görüntü yakalıyor. Bir omzu açık olan modeller genellikle fırfır ile işleniyor. Plajda iddialı görünmek isteyen kadınların tercih ettiği tek kol mayo, genellikle kalın askı kullanılarak üretiliyor. Böylece mayoların sağlam olması sağlanırken denizden çıkarken açılarak göğüs bölgesini göstermesi engelleniyor. Remsa mayo modelleri arasında en konforlu ürünlerden birisi olan yüzücü mayoları profesyoneller için tasarlanıyor. Ancak profesyoneller haricinde amatör yüzücüler tarafından da tercih edilen yüzücü mayosu, rahat kulaç atılabilmesi için özel sırt tasarımı barındırıyor. Bu mayoların sırt kısmında askılar birleşir ve kürek kemikleri açıkta kalır. Yüzücülere hız kazandırmak için tasarlanan bu model, havuz için ideal mayolar arasında yer alır. Remsa mayo kullananlar rahat, şık ve farklı tasarımları ile memnun olduklarını dile getiriyor.

Şık ve Rahat Remsa Mayo Modelleri

Şık ve Rahat Remsa Mayo Modelleri

Mayolarda genellikle likralı kumaşlar kullanılmaktadır. Nem transferi ve hava alması açısından avantajlı olan likralı mayolar, vücuda kolayca uyum sağlamaktadır. Kullanıcıların rahat hareket etmesini sağlayan mayo, deniz keyfi sırasında rahatsızlık vermez. Mayo üretilirken faydalanılan kumaşlardan birisi de polyesterdir. Polyester kumaş içeren mayolar, nemi emmez ve ağırlık hissi oluşturmaz. Polyemid ve elastan karışımı kumaşlarda yüzde yüz su itme özelliği bulunur. Süprem isimli ince kumaşlar ise ekonomik ve kullanışlı oluyor. Remsa mayo çeşitleri kullanım alanına göre farklılık göstermektedir. Havuz ve deniz için farklı mayo tasarımları mevcuttur. Havuz mayolarında öncelikli olan konfor, deniz mayolarında ise estetik olabilir. Mayo tercihi yaparken hızlı kuruyan kumaşlar tercih edilmelidir. Mayoların iç astar materyali dikkat unsurlarından birisi olmalı, doğal kumaşlar tercih edilmelidir. Kullanıcı, fit görünmek istiyorsa toparlayıcı mayolar satın almalıdır. Remsa mayo özellikleri kullanım amacına göre farklılık gösterir. Göğüslerin dik görünmesi için balenli mayolar, dolgun görünmesi için push up etkili destekli mayolar bulunur. Ek dolgu cepleri sayesinde göğüsler dolgun görünür. Mayo kumaşı deniz tuzuna ve havuzun klorlu yapısına uygun olmalıdır. Güneşin soldurma etkisine karşı dayanıklılık göstermelidir. Mayoların bakım ve temizlik yönergeleri dikkatle incelenip, talimata uygun bakım yapılmalıdır. Aksi takdirde mayolar yıpranır ve kullanım ömrü kısalır. Remsa mayo önerileri deniz ve havuz mayosu için farklıdır. Havuz için genellikle sportif modeller önerilirken, deniz için şık modeller tavsiye edilir. Sportif mayolar, spor amaçlı üretildiği için yüksek performans için daha uygundur. Antrenmanlarda sıkça kullanılan mayolar, yüzme hızına destek verir. Havuz mayolarında genellikle yüzücü sırtı adı verilen tasarımlar yer alır. Havuz mayolarında farklı kumaş tercih edilir. Havuz suyunda klor ve kimyasal yer aldığı için sıradan mayolar kolayca zarar görür. Havuza özel tasarlanan mayolar, klorlu suya karşı dayanıklıdır. Bu mayolarda elastan fiber bileşenler kullanılır. Profesyonel yüzücüler ve her gün mayo kullananlar ise yüzde yüz polyester kumaşı tercih etmelidir. Remsa şortlu mayo hızlı kuruma ve su itici özelliğe sahiptir. Esnek kumaş sayesinde yüzme kolaylığı sağlayan mayo, likralı üst parça ve likralı şort olarak iki parçadan oluşur. Şortlu mayo, bikini ya da mayo giymek istemeyen kadınlar tarafından tercih edilebilir. Havuz ve deniz için uygundur. Deniz mayolarının sadece suya değil rüzgâr ve güneşe de dayanıklı olması gerekir. Deniz tuzuna ve dalgalara karşı dayanıklı olan konforlu mayolar, güneşlenirken de avantaj sağlar.

Tesettür Remsa Mayo Modelleri

Tesettür Remsa Mayo Modelleri

Remsa mayo modelleri tesettürlü ve tesettürsüz tüm kadınlara hitap etmektedir. Tesettür giyim için özel mayolar üreten marka, kadınların deniz ve havuz kenarında rahat etmesini sağlar. Haşema olarak da adlandırılan tesettür mayolar, tam ve yarım kapalı formlarda olabilir. Suda rahat hareket edilmesini sağlayan ürünler, alt ve üst şeklinde iki parçadan meydana geliyor. Farklı zevklere hitap eden modeller, dar, normal ve geniş kesimlerde olabiliyor. Düz, desenli, çiçekli ve yelekli modelleri seçmek tesettürlü kadınların zevkine bırakılıyor. Genellikle su tutmayan kumaşlardan üretilen ürünler, hassas ciltli bireylerin güneşten korunmasını da sağlıyor. Remsa mayo tavus kuşu tasarımı ile dikkat çekiyor. Mavi ve lacivert renklerin ağır bastığı mayo, likralı kumaştan üretiliyor. Tüy desenleri ile doğal bir görünüm sunan bu tasarım, tesettürlü kadınlar tarafından sık tercih edilen ürünler arasında geliyor. Remsa mayo kullananlar haşema çeşitleri ve beden çeşitliliğinden oldukça memnun. Remsa mayo büyük beden kadınları da unutmayarak geniş beden skalasında ürünler üretmektedir. 44 ve 46 bedene kadar uyan mayolar arasında 50 beden olan kadınlar için de mayo bulunur. Yelekli haşema modellerinde giyilip çıkarılabilen yelekler sayesinde alışılmışın dışında bir görüntü elde ediliyor. Plaj şıklığının yanında havuz keyfi yapmak için gerekli çoğu malzemeyi üreten marka, şık bone tasarımları ile dikkat çekiyor. Remsa mayo bone geniş iç hacmi sayesinde saçları bastırmadan örter. Ürün, enseden bağlanarak kullanılır. Likralı ve polyester kumaştan üretilen boneler, deniz ve havuz keyfi sırasında tesettürlü kadınlara büyük avantaj sağlar. Rahat, esnek ve kaliteli kumaşları sayesinde terleme ve kayma yapmayan boneler, konforlu bir kullanım sağlar. Soft ve canlı renklerde olan boneleri mayonuza göre tercih edebilirsiniz. Remsa mayo, özel tasarımları ile Trendyol’da her bütçeye uygun seçenekleri ile yer almaktadır.