Form
Fiyat
Renk
Boy
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Revolution

" araması için 2393 sonuç listeleniyor

Etkileyici Ürünleriyle Revolution Trendyol’da!

Makyaj, bakımlı ve güzel görünmenin sırlarından biridir. Güzel görünmenin yanında; cildinizde bulunan leke, sivilce ve kusurları kamufle edebilmesi yönünden de oldukça önemlidir. Bu noktada Revolution, Türkiye kozmetik seçenekleri arasında ihtiyacınız olan tüm makyaj malzemelerine erişebildiğiniz ürün çeşitliliğine sahiptir. Kişiliğinizi ve ruhunuzu yansıttığınız makyajlarınızda gerek renk seçenekleriyle gerekse kaliteli malzemeleriyle Revolution ürünleri sayesinde güzelliğinizi kalıcı bir hale getirebilirsiniz. Bulunduğunuz her ortamda göz alıcı görünmenizde önemli bir rol oynar. Yalnızca makyaj malzemeleri değil, kullandığınız birçok kişisel bakım ürününü sizlere sunan Revolution Beauty, içeriklerindeki maddelerle birlikte hijyen ve sağlığınız açısından özenle hazırlanır. İstek ve ihtiyacınıza göre tüm Revolution modellerine, Trendyol’dan ulaşabilir; tarzınızı yansıtan modelleri kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Göz Alıcı Revolution Ürün Seçenekleri

Göz Alıcı Revolution Ürün Seçenekleri

Kişisel bakımınızda önemli bir yeri olan makyaj malzemelerini özenle seçersiniz. Yüz ve göz için kullanılan malzemeler de hassasiyetle seçilen ürünlerdir. Bu noktada Revolution far paleti, Revolution kapatıcı, Revolution pudra, Revolution allık ürünlerinden tercih ederek sizin için hassasiyetle hazırlanan bu malzemeleri güvenle kullanabilirsiniz. Bununla birlikte cildinize pürüzsüz ve parlak bir görünüm veren Revolution highlighter, Revolution concealer kullanarak yumuşak ve canlı bir ten görünümü sağlayabilirsiniz. Bu seçenekler, yüksek kapatıcılık özelliğine sahip oldukları için cilt bozukluklarını gizleme konusunda kolaylık sağlar. Göz ve cilt bakımınız açısından önemli bir yerde olan Revolution aydınlatıcı, Revolution kaş sabunu, Revolution rimel de yüzünüzü parlatırken kaş ve kirpik bakımına yardımcı malzemelerle göz alıcı görünmenize katkı sağlar. Güzel bakışlarınıza katkısı bakımından Revolution palet, Revolution eyeliner, Revolution maskara gibi makyaj malzemeleri de sevilen ürün çeşitliliğiyle sizin için özenle hazırlanır. Bütünleyici bir görünüm için farklı bakım malzemelerini içeren Revolution set seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Makyajınızı şekillendirdiğiniz tüm Revolution ürünlerine Trendyol’dan erişerek sizler için sunulan fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Kişisel Bakımınız için Revolution Ürün Çeşitliliği

Kişisel Bakımınız için Revolution Ürün Çeşitliliği

Vücudun ihtiyacı olan hijyen ve bakımı sağlarken kullandığınız malzemeler, kişisel sağlığınız için önemli bir noktadadır. Revolution göz serumu, Revolution C vitamini, Revolution tonik, Revolution parfüm hem sağlıklı bir cilt ve yüz hatlarına sahip olmanıza yardımcı olur hem de teninize uyumlu koku seçenekleri sunar. Bunların yanında dikkat çekmek ve enerjinizi yansıtmak için Revolution şampuan tercih ederek saçlarınızın köklerini güçlendirebilirsiniz. Kişisel bakımınıza her bölge için ayrı özen gösterdiğiniz noktada, dudaklarınız için de Revolution Gloss, Revolution Forever Flawless, Revolution Advent Calendar ürünlerinden seçerek yumuşak ve dolgun bir görünüme sahip olabilirsiniz. Bu sayede etkileyici bir parlaklık da sağlayabilirsiniz. Makyajınızın tamamlayıcısı malzemelerden biri olan Revolution Pro ile geniş renk yelpazesinden faydalanarak çekici bir görünüme sahip olabilirsiniz. Trendyol üzerinden ürün çeşitlerine ve özelliklerine bakabilir, Revolution satın alarak kişisel bakım ihtiyaçlarınızı tamamlayabilirsiniz.

Uygun Fiyat Avantajlarıyla Revolution Ürünleri

Uygun Fiyat Avantajlarıyla Revolution Ürünleri

Günlük hayatta yaptığınız plan veya rutinlerinize göre hazırlanırken kendinizi iyi hissettiren ürünler tercih ederek bakımlı ve ışıl ışıl görünebilirsiniz. Bu noktada Revolution Glow, gerçek anlamda cildinizin parlamasını ve makyajınızın kusursuz görünmesini sağlayan malzemelerden biridir. Cilt parlaklığının yanında sağlığınızı da düşünen Revolution Arbutin ile de nemli bir cilde sahip olabilirsiniz. Ayrıca cildinizi arındıran içeriğiyle eşit bir renk tonuna da kavuşabilirsiniz. Revolution kullananlar tarafından yapılan yorumlara bakarak bu cilt dostu ürünlerden tercih edebilir, kişisel bakım için kendinize hak ettiğiniz değeri gösterebilirsiniz. Bütçenizi zorlamayan Revolution fiyat aralıkları sayesinde kolayca seçim yapabilir, kendiniz ve çevreniz için rahatlıkla bu kaliteli ürünlerden satın alabilirsiniz. Aynı zamanda Revolution indirimlerini takip ederek oldukça Revolution fiyat avantajlarını değerlendirebilir, Revolution kampanyalarıyla birçok ürünü deneme fırsatı bulabilirsiniz. Trendyol’dan Revolution yorumlarına ve bakım malzemelerinin tümüne ulaşabilirsiniz.