placeholder
"

Rosece

" araması için 81 sonuç listeleniyor
Rosece Mineral Güneş Kremi
KARGO BEDAVA
RoseceMineral Güneş Kremi
(10)
285 TL
Sepete Git
Rosece Renkli Güneş Kremi 30 Spf
KARGO BEDAVA
RoseceRenkli Güneş Kremi 30 Spf
310 TL
Sepete Git

Rosece Bakım Yağları ile Kendini İyi Hisset

Üretmiş olduğu ürünlerin hepsinde tamamen doğal içerikli ürünlerin kullanılması ve son derece temiz ve sağlıklı bir cilt sunması bakımından Rosece markası Türkiye’nin en doğal ürünlerini sizlerle bir araya getirmektedir. Bu markanın kurulmasından son derece önemli bir hikâye bulunmaktadır. Daha önce dermatoloji yöneticiliği yapmış olan Nurgül Dirlik, alerji problemi yaşayan kızının daha temiz ve doğal içeriğe sahip ürünler bulmak açısından fazlası ile zorlanmasıyla tıbbi bitkilerden elde etmiş olduğu formüller ile son derece sağlıklı cilt ürünlerini hazırlamıştır. İlk olarak kızının kullanmış olduğu bu ürünler zaman geçtikçe daha fazla ilgi görmeye başlamış ve daha sağlıklı içerikler kullanmak isteyen kişilerin ilgi odağı haline gelmiştir. Kişilerin gönül rahatlığı ile kullanabileceği Rosece ürünleri doğal içeriği ile fazlası ile beğenilmektedir. 2015 senesinde ortaya çıkan marka, gün geçtikçe daha da büyümeye başlamıştır. Cilt bakım ürünlerinin içerisinde yer alan kimyasallar nedeni ile ciltleriniz fazlası ile kimyasal maruz kalmaktadır. Bu ürün içerikleri cildinizin doğal yapısını bozmaktadır. Ancak Rosece ürünleri, doğal içeriklerden meydana gelmesi bakımından doğaya karşı da son derece duyarlıdır. Her cilt tipine uyum sağlayacak doğal ürünleri bulunduran marka aynı zamanda saç bakım ürünleri ile de sizlerin beğenisini kazanıyor. Üretilen ürünlerin hayvanlar üzerinde denenmemesi de markanın sahip olduğu duyarlılığı ve bilinci göstermektedir. Mükemmel bir cilde ve saçlara sahip olabilmek için ilk olarak temelin de iyi olması gerekmektedir. Bu temeli tek bir ürün ile yaratabilmek için Rosece markasının doğal içerikli ürünleri sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Markanın sizlere sunmuş olduğu ürünleri kullanmanın sonucunda sağlıklı ve parlak bir cilt ve saç güzelliğine kavuşabilmeniz mümkündür. Bugün Türkiye’nin dört bir yanından farklı cilt tipine sahip insanlar Rosece markasının sunmuş olduğu ürünlere güvenmeyi tercih etmektedir. Sağlıklı ve kusursuz bir görünüme sahip cilt ve saç için onlara ihtiyacı olan doğal vitaminleri ve mineralleri vermek gerekmektedir. Daha sağlıklı bir saça ve cilde sahip olmak için cildin ve saçın ihtiyacına, yapısına uygun olan Rosece ürünlerini tercih edebilirsiniz. Markanın üretmiş olduğu ürünler hem kokusu ile hem de yapısı ile kullanıcılarının beğenisini kazanmayı başarıyor. Ayrıca farklı cilt tiplerinin ihtiyacına uygun olan mineral ve vitaminler ile de kendi cildinize uygun olan ürünü bulmakta zorlanmanıza gerek kalmıyor.

Işıl Işıl Bir Cilt için Rosece

Işıl Işıl Bir Cilt için Rosece

Rosece markası üretmiş olduğu saç ve cilt ürünleri ile kişilerin kendini daha iyi hissetmesine olanak sağlıyor. Her insan kendini iyi hissetmek için her gün bazı rutinleri gerçekleştirir. Bu rutinlerden bir tanesi de kendine bakmaktır. Daha iyi bir görünüme kavuşmak ya da daha iyi hissetmek için yapılan bu rutinler kişilerin sahip olduğu güzelliğe güzellik katmaktadır. Bu rutinlerden ilki cilt bakımıdır. Bu bakım sırasında kişiler ciltlerinin daha sağlıklı ve temiz olması için bazı ürünler kullanmaktadır. Cilt ve saç bakımının yanı sıra kişilerin kişisel bakımlarını sağlayabilmesi açısından da ürünler bulunmaktadır. Bunlar da deodorant ve roll on ürünleridir. Her ürününden olduğu gibi bu ürün çeşitlerinde de tamamen doğal içerikler yer alıyor. Marka sunmuş olduğu ürünler ile cildinizin ihtiyaç duyduğu bakımı gerçekleştirirken aynı zamanda cildi besler, korur ve temizler. Bu ürün çeşitleri cildin daha ışıltılı ve pürüzsüz olmasına yardımcı olmaktadır. Sizler de Rosece ürünleri arasından kendinizi daha iyi hissettirecek ürünü seçerek kendinize bir iyilik yapabilirsiniz. Çünkü herkes kendinizi iyi hissettiren ve iyi gelen ürünler ister. Sizleri iyi hissettirecek Rosece ürünlerinden bir tanesi Rosece yüz yıkama jeli olacaktır. Marka farklı cilt yapılarına uygun yüz yıkama jeli çeşitleri üretmektedir. Kuru ciltli olan kişiler için üretilen Rosece yük yıkama jeli, tamamen bitkisel ürünlerden oluşmaktadır. Ayrıca saf olan uçucu yağların da bulunması ile cildinizi hiçbir şekilde kurutmadan temizler. Sahip olduğu 5,5 PH otalaması ile diğer markaların ürünlerine göre hiçbir şekilde cildinizde kuruluğa ya da gerginliğe neden olmaz. İçerisinde büyük ölçüde yeşil çay, at kestanesi ve aloe vera suyunun bulunması ile cildinizi yumuşatmaktadır. Ayrıca ürün cildinizin yenilenmesine de yardımcı olmaktadır. Bu sayede cildiniz tamamen arındırılarak sağlıklı bir görüntüye kavuşmuş olur. Eğer gözenekli ve yağlı bir cilt yapısına sahipseniz yine sizler için özel olarak üretilen yüz yıkama jeli bulunmaktadır. Yağlı, karma ve sivilceli bir cilde sahip olan kişilerin cildini kurumadan dengeleyen bu ürün çeşidi, doğal salisilik gözeneklere nüfuz ederek son derece etkili bir temizlik sağlar. Ayrıca içeriğinde yer alan Bergamot, çay ağacı ve palmarosa gibi yağlar sayesinde sivilce oluşumunun da önüne geçer. Rosece yüz temizleme jeli sayesinde hem cildinizi mükemmel şekilde temizleyecek ve yenileyeceksiniz hem de kendinizi iyi hissedebileceksiniz.

Rosece ile Cilt Bakımı

Rosece ile Cilt Bakımı

Geçmişten günümüze kadar cilt bakımı son derece önem verilen ve bakımına dikkat edilen bir durumdur. Herkes cildinin daha parlak, sağlıklı ve bakımlı bir görüntüye sahip olmasını istemektedir. Bu nedenle de günlük olarak birtakım cilt rutinleri gerçekleştirir. Kişisel bakımına ve görünümüne önem veren kişiler için cildin sağlıklı ve temiz olması oldukça önemlidir. Bu durum için de gerekli olan pek çok cilt bakım ürünü bulunmaktadır. Cildin sahip olduğu doğal yapısını bozmadan onu korumak son derece önemlidir. Bunun için de cildin yapısına bozmayacak ürünler kullanmak gerekmektedir. Her insan farklı cilt yapısına sahip olduğu için karşı karşıya geldiği cilt sorunları da farklı olabilmektedir. Bu gibi cilt sorunlarını çözüme kavuşturmak için de cilde zarar vermeyecek içeriklerden oluşan ürünleri tercih etmek gerekiyor. Rosece markasının sunmuş olduğu doğal formüller ile oluşturulan yağlar, kişilerin cildini temizlerken aynı zamanda ihtiyacı olan minerali ona verecektir. Bu sayede yumuşak, pürüzsüz ve sağlıklı bir cilde sahip olabileceksiniz. Markanın sunmuş olduğu yağlardan ilki Rosece kuşburnu çekirdeği yağı ürünüdür. Bu ürün, kuşburnu çekirdeklerinin soğuk sıkımı ile elde ediliyor. İçeriğinde yalnızca kuşburnu çekirdeği bulunmaktadır. Cildin yaşlanmasına karşı bir etki gösterirken aynı zamanda rüzgâr ve güneş gibi hava şartlarının ciltte meydana getireceği etkilere karşı koruma gösterir. Rosece kuşburnu çekirdeği yağı kullananlar tarafından çokça önerilen bu ürün ile sizler de cildinizi koruyabilir ve destekleyebilirsiniz. Bir başka yağ ürünü de Rosece tamanu yağı çeşididir. Tamanu yağı da aynı şekilde Tamanu bitkisinin soğuk sıkımından elde edilmektedir. Hem vücutta hem de ciltte nemlendirici bir özelliğe sahip olan bu ürünü yeterli miktarda kullanmanız gerekmektedir. Cildi sakinleştiren bir özelliğe sahip olan bu yağ aynı zamanda selülit, cilt lekesi ve ayak bakımı için de kullanılmaktadır. Hızlı bir şekilde emilmesi bakımından da sizleri zamanınızdan alıkoymaz. Bir başka yağ ürünü de Rosece shea butter ürün çeşididir. Bu ürün içerisinde yalnızca shea yağı bulunmaktadır. İster gece isterseniz de gündüz olmak üzere vücudunuza ya da yüzünüze uygulayabilirsiniz. Nemlendirme özelliği fazla olan bu ürün, Afrika’da geleneksel olarak kullanılan bir üründür. Cildi beslemesi ve yumuşatması ile her cilt tipine uygun bir üründür. Özellikle cildi tahriş olan ya da kuru olan kişilerin cildini yenilemekte son derece iyi bir ürün çeşididir.

Cilt bakımı sırasında kullanılan ürünler de kişilerin kendi tercihine göre değişir. Ancak bazı cilt bakım ve saç bakım ürünleri vardır ki bu ürünler bakım rutininin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Dünyanın ve teknolojinin gelişip yenilenmesi ile birlikte birbirinden farklı pek çok çeşitte bakım ürünü bulunmaktadır. Ancak Rosece natural, doğal ürünler sunması bakımından daha çok ilgi odağı olmaktadır. Kişilerin cildi, gün içerisinde pek çok faktörden dolayı pek çok şeye maruz kalabiliyor. Dışarıda geçirilen zaman sonrasında toz, kir ve daha pek çok faktör, farkında olmadan cilde nüfuz edebiliyor. Bu bakımdan günlük olarak cilt bakımının yapılması gerekmektedir. Rosece markasının cilt için üretmiş olduğu yağlar da cildin sağlığı ve bakımı için son derece önemlidir. Bu yağlardan bir tanesi de Rosece üzüm çekirdeği yağı ürünüdür. Bu ürün de diğer yağ ürünlerinde olduğu gibi üzüm çekirdeğinin soğuk sıkımı ile üretilmektedir. Oldukça iyi bir antioksidandır. Linoleik asit açısından son derece zengin olan bu yağ, cildin korunmasında yardımcıdır. Ayrıca içerisinde yer alan E vitamini ile de cilde gerekli olan bakımı yapabilmektedir. Bir başka yağ ürünü ise son zamanlarda oldukça popüler olan Rosece çay ağacı yağı ürünüdür. Bu ürün Çay Ağacı denilen bitkilerinin yapraklarından elde edilmektedir. Çok geçmiş zamanlardan alternatif tıp alanında pek çok tedavide ve kozmetik alanında kullanılan bu ürün günümüzde de kullanılmaktadır. Son derece etkili bir ürün olan bu yağ, cildin yanı sıra pek çok açıdan fayda sağlamaktadır. Siyah noktaları azaltması ve gözenekleri sıkılaştırmasının yanında ayak kokusu ve ayak sağlığı gibi durumlarda da kullanılmaktadır. Saçlarda da son derece etkili olan ürün döküntülü olan saç derilerine yardımcı oluyor. Ayrıca ev temizliğinde de suya damlatacağınız birkaç damla ile eşyaları temizleyebilirsiniz. Her açıdan etkili olan bu ürün sahip olduğu eşsiz etki ile doğal olarak sizlere sunuluyor. Bir diğer yağ ürünü ise Rosece jojoba yağı ürünüdür. Bu ürün de Jojoba bitkisinin soğuk sıkımından elde edilmiştir. Hem vücutta hem de yüzde nemlendirici bir etkisi olan ürün her cilt tipine uygun bir üründür. Saç ürünlerinde de yer alması bakımından bu yağ, sizleri daha canlı ve sağlıklı bir cilde ve saça kavuşturuyor.

Rosece Fiyatları

Rosece Fiyatları

Daha canlı, parlak ve hacimli bir saça herkes sahip olmak ister. Düzenli olarak gerçekleştireceğiniz saç bakımı ile böyle bir saça sahip olabilmeniz mümkündür. Ancak saç bakımından kullanacağınız ürünlerin doğal ve zengin içeriklere sahip olması saçlarınızın sahip olduğu doğal yapıyı koruyarak bu isteğinizi gerçekleştirir. Rosece markasının sunmuş olduğu saç ürünleri, cilt ürünlerinde olduğu gibi tamamen doğal içeriklerden oluşmaktadır. Saç bakımını en iyi şekilde yapmak istiyorsanız ilk olarak saçınızın temiz olması gerekmektedir. Bunu da Rosece şampuan ürünleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Rosece şampuan ürünleri içerisindeki doğal içerikleri ile saçlarınızı en dibine kadar beslemektedir. Yüksek koruyucu özelliğe sahip olan keratin ile de saçlarınızın sağlığına destek olur. Sert bir saç derisine sahip olan kişilerin saç derisini daha yumuşak bir hale getiren ürün, saçınıza nem terapisi de uygular. Rosece saç ürün çeşitleri her yaştan kesime hitap etmektedir. Bu saç bakımı sırasında kullanılan ürünler aynı zamanda saç sağlığınız açısından da büyük derecede önemlidir. Herhangi bir problem yaşamak istemeyen kişiler için doğru ürün çeşitlerinin tercih edilmesi gerekmektedir. Bakımlı ve sağlıklı bir saça sahip olmak isteyen kişilerin tercih ettiği Rosece şampuan ürünleri, her saç tipine uygun olacak şekilde ürün çeşitlerine sahiptir. Kurulmuş olduğu tarihten itibaren erkek ya da kadın hiç fark etmeden tüm saç tipine uygun olan ürün çeşitlerini kişilerin kendini daha iyi hissetmesi için üretmektedir. Saçları kökünden ucuna kadar onaran ürün çeşitleri aynı zamanda saçlarının sağlıklı bir şekilde uzamasını isteyen kişilere de yardımcı olmaktadır. Sülfat içermeyen Rosece şampuan ürünleri içerisinde Aloe Vera, Yeşil Çay, Lavanta, Bitkisel Keratin gibi pek çok bitkisel içeriğe sahiptir. Rosece şampuan kullananlar tarafından önerilen bu ürün çeşitleri saçlarına önem veren kişilerin bir numaralı tercihi olacaktır. Rosece göz kremi ürünü ise göz çevresinin ihtiyacı olan nemi ve yağı sağlamaktadır. Zaman geçtikçe göz çevresinde kırışıklıklar ve birtakım sorunlar meydana gelmektedir. Rosece göz kremi ürünü göz çevrenizin canlılığını kazanmasını sağlarken ayrıca yaşa bağlı olarak gerçekleşen kırışıklıklara karşı da savaşır. Hibiskus bitkisinin geliştirilmiş olan formu ile bu kırışıklık görüntüsü azalmaktadır. Ayrıca göz çevresinde meydana gelen koyu halkaların yok olmasına da destek olmaktadır. Rosece göz kremi kullananlar, ürünün sağladığı etkiden son derece memnun olduğunu belirtmekle birlikte bu ürünü kişilere önermektedir.

Yaz kış kullanılsa da özellikle yaz aylarının gelmesi ve güneşin etkilerinin daha da hissedilmesi ile birlikte güneş kremi kullanımı daha da önemli bir hale gelmiştir. Güneşin daha da etkin bir şekilde hissedildiği bu zamanlarda herkes tarafından güneş kremi kullanılmalıdır. Güneşin yaymış olduğu zararlı ışınlarından korunmak ve ileride neden olabileceği sağlık sorunlarından korunmak ve cildin daha erken yaşlanmasını önlemek için en önemli cilt koruyucu olan güneş kremi en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Güneşin direkt olarak etki yapmış olduğu yüzde düzenli bir şekilde güneş kremi kullanımı olmalıdır. Rosece güneş kremi ürünleri, cildin üzerinde UVB ve UVA ışınlarına karşı üstün bir koruma gerçekleştirir. Markanın sunmuş olduğu bu güneş kremi ürünü diğer ürünlerinde olduğu gibi doğal içeriklerden oluşmaktadır. Güneş ışınlarının neden olduğu leke, yanık gibi sorunlara karşı cildi son derece etkili bir şekilde koruyan Rosece güneş kremi ürünleri, içeriğinde yer alan vitaminler ve yağlar ile cildin korunmasını ve büyük oranda nemlenmesini sağlar. Hem yüzde hem de vücutta rahat bir şekilde kullanılabilen ürün, her cilt tipine uygundur. Suya dayanıklı olması ile de kullanıcılarının dikkatini çekmektedir. Hiçbir şekilde ciltte beyazlık bırakmaz. Markanın kullanıcıların için sunmuş olduğu bu bakım ürünlerinin yanı sıra kişisel bakımı sağlayacak olan ürün çeşitleri de yer almaktadır. Bunlardan bir tanesi Rosece deodorant ürünleridir. Vücudun sıcaklığı arttığı zaman meydana gelen terleme sonucunda birtakım kötü kokular oluşabilmektedir. Bu kötü koku son derece rahatsız vericidir. Bu rahatsızlığı yaşamamak için de bazı ürünler üretilmektedir. Bunlardan birisi de deodoranttır. Rosece deodorant içerisinde yer alan uçucu yağlar ile ter kokusunun önlenmesine yardımcıdır. Sentetik bir kokuya sahip olmamasının yanında Çay Ağacı, Nane, Vanilya gibi kokular ile sizleri gün boyunca ferah bir şekilde tutar. Bir diğer kişisel bakım ürünü ise Rosece roll on ürünleridir. Bu ürün çeşitleri de deodorant ürünleri gibi terlemeyi önlemeye yardımcıdır. Rosece roll on ürünleri her ürününde olduğu gibi son derece doğal ve zengin içeriklere sahiptir. Bu bakımdan da kullanıcılarına eşsiz bir etki sunuyor. Rosece ürünleri kullananlar, markanın doğal bitkilerden ve içeriklerden meydana gelmesi bakımından son derece memnundur. Rosece markasının doğal içerikli seçeneklerine ulaşmak için sayfamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz.