İlgili Kategoriler
Ebatlar
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Renk
Ürün Puanı
"

Sarı Led Işık

" araması için 6662 sonuç listeleniyor

Sarı Led Işık Çeşitleri ile Mekanlara Renk Katın

Sarı led ışık son yıllarda teknolojinin gelişmesiyle daha çok kullanılmaya başlayan bir ışık seçeneği olarak karşımıza çıkar. Işık seçimi yapılırken gözü yormayacak ve konsantre olmayı kolaylaştıracak renk seçimi önemlidir. Çalışma odasında, salonda, mutfakta, yatak odasında, banyoda kullanılan ışık farklı renkte seçilebilir. Mutfak veya çalışma odası gibi daha güçlü ışık kaynağına ihtiyaç duyulan yerlerde yaptığınız işi net görebilmeniz gerekir. Yatak odasında uykuya geçişi kolaylaştıracak ışık olarak sarı led lamba tercih edilebilir. Salonda ise soft bir aydınlatma ihtiyacı oluşur. Dinlenmenizi sağlayacak ve televizyon izlerken gözlerinizi yormayacak sarı led aydınlatma seçenekleri salonda kullanılması tercih edilen ürünlerdir.

Sarı Led Işık Kullanım Alanları

Sarı Led Işık Kullanım Alanları

Yatak odalarında uykuya geçişi hızlandırmak için sarı ışık kullanımı önerilir. Özellikle bebek ve çocuk odalarında uyku öncesi hazırlık aşamasında bebek ve çocukların daha rahat uyutulabilmesi için pilli sarı led ışık kullanılabilir. Gece lambası olarak kullanılan ışıklar sayesinde kısa bir hikaye sonrası çocuğunuzun mışıl mışıl uyuduğunu görebilirsiniz. Çalışma alanlarında farklı bir etki yaratmak için isterseniz masa lambanızı daha soğuk bir ışık tonuyla kullanabilirsiniz. Sarı led ışık ortamı daha sıcak ve hoş bir görüntüye kavuşturur. Bu sebepten oturma odalarında rahatlatıcı özelliği ile tercih edilir. Misafirlerinizle sohbet ederken veya film izlerken sizi yormayan etkisiyle kendinizi daha rahatlamış hissedersiniz. Sarı led ışık spot olarak da odalarınızda yer alabilir. Spot lambalar gereksinim duyulduğunda açılabilen ortamın havasını değiştiren hoş aydınlatma çeşitleridir.

Sarı Led Işık Özellikleri

Sarı Led Işık Özellikleri

Sarı led ışık gözler açısından en faydalı görünümü veren aydınlatma seçeneğidir. Günümüzde ekran kullanımının artması sebebiyle görme problemleri artmış durumdadır. Işık kullanımı ile gün boyu yorulan gözlerinizi akşam saatlerinde dinlendirmeniz mümkün olur. Oturma alanlarının farklı ve hoş bir havaya kavuşması için farklı alternatiflerde üretilen sarı led ışık şerit modelleri ile odanızı veya balkonunuzu hoş bir havaya sokabilirsiniz. Sarı led ışık 5 metre,10 metre sarı led ışık alternatifleri ile balkonunuzda dinlenmek için ideal alanı ve ışığı oluşturmuş olursunuz. Ayrıca teraslar için de güzel bir aydınlatma seçeneği olarak bu tip ışıklar kullanılır. Küçük dokunuşlar sayesinde ortamınızı değiştirmek ve içeceğinizle keyifli zaman geçirmeniz mümkün olur.

Sarı Led Işık Fiyatları

Sarı Led Işık Fiyatları

Sarı led ışık fiyatları ışığın yapısına ve özelliklerine göre değişir. Ampul, ışık seli, şerit, pilli, fişli, masa lambası, spot, sarı ışık led projektör gibi farklı yapıdaki ürünlerin fiyatları da bu özelliklerine göre değişir. Bu sayede size uyan ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir ürüne sahip olabilirsiniz. Ayrıca sarı led ışık fiyatları farklı metre uzunluklarında satılan ürünlere göre de değişmektedir. Almak istediğiniz ürüne karar verdiğinizde net bir rakam elde etmeniz mümkün olur. Evinizde veya dış mekanlarınızda birkaç küçük değişiklikle kendinize özel alanlar oluşturabilirsiniz. Son yıllarda artan ürün çeşitliliğiyle herkese hitap edebilen ışık alternatifleri üretilmektedir. Birbirinden farklı çeşitte sıralanan ürün yelpazesiyle salon, çalışma odası veya çocuk odasında kullanılabilecek farklı tasarımların hepsine tek bir adresten ulaşmanız mümkün olur. Çocuklarınızın çalışma bölümünde kullanabileceği sarı ışık led masa lambası alternatifleri farklı renk, model ve görselde sizlerin beğenisine sunulur. Osram led sarı ışık banyonuzda kullanıldığında duşun rahatlatıcı etkisiyle birleşerek kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlar. Salonda kullanabileceğiniz sarı led ışık fişli olması sayesinde istediğiniz zaman ek aydınlatma olarak kullanmanıza destek olur. Trendyol’da sıralanan sarı led ışık ve alternatiflerini tercihlerinize göre filtreleyerek almak istediğiniz ürünü kısa sürede bulabilirsiniz.