Fiyat
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Schneider

" araması için 7945 sonuç listeleniyor

Schneider

Schneider

Schneider ürettiği ürünlerle, markanın kalitesini yansıtan modeller ve dayanıklı malzemelerden yapılmış ürünlerle uzun süreli kullanım avantajı sunmaktadır. Uzun yıllar boyunca güvenle kullanabileceğiniz ürünleri alabileceğiniz gibi, kullanışlı özellikleri de dikkat çeken özelliklerinden biridir. Schneider priz modelleri, pek çok farklı seçenekle ve kullanım alanına göre değişen modellerle karşımıza çıkmaktadır. Elektrik kaynağından aldıkları enerjiyi güvenli bir şekilde sizlere sunan ve uzun süreli kullanabileceğiniz kaliteli malzemelerden üretilmiş olan bu ürünler, emniyetli bir kullanım olanağı sunmaktadır. Elektrik malzemelerinin, dışarısı ile temas ettiği kısımlarının yalıtkan malzemelerden yapılmış olması, olası kazaları önleme açısından önem teşkil eder. Bu ürünlerde sert plastik kullanılmakta olup, dış yüzeyleri yalıtkandır ve güvenli bir kullanım sunar. Schneider akım korumalı priz modelleri içerisinde tekli ve çoklu priz modelleri mevcuttur. İhtiyacınıza göre seçim yapabileceğiniz bu modeller içerisinde yüksek güvenlik olanağı sunulmaktadır. Bu yüksek koruma değeri sayesinde, elektronik cihazlarınızı şebeke sorunlarından korur ve yıldırım gibi doğa olaylarından, beklenmedik kazalardan üstün özellikleri sayesinde koruyucu bir şekilde işlevini yerine getirir. Bu özellikleri sayesinde, tekli ya da çoklu prizleri güvenle evinizde, işinizde kullanabilirsiniz. Bir elektromanyetik anahtarlama cihazı olan ve alternatif akım ya da doğru akım için kullanılabilecek farklı modelleri olan Schneider kontaktör ürünleri ile elektrik akımını doğru bir şekilde yönetebilir, enerji derecesine göre seçebileceğiniz farklı modellerle, güvenli bir kullanım sağlayabilirsiniz. Genel olarak motoru başlatmak ve durdurmak için kullanılan bu ürünler, bir elektrik devresi ile birlikte çalışan ürünlerdir. Yüksek güç frekansına dayanıklı olmaları gereken ve bu şekilde doğru bir şekilde çalışabilen bu parçalar, markanın bu ürünleri sayesinde güçlü ve güvenli bir kullanım sunmaktadır. Üzerinde açma kapama işlevine sahip bir düğme bulunan ya da kullanım dışındayken kapağı ile kapalı bir şekilde duran, böylelikle dışarıdan gelebilecek etkilere karşı korunan priz çeşitleri, anahtar priz olarak adlandırılmaktadır. Schneider anahtar priz modelleri içerisinde tercih edebileceğin pek çok ürün bulunmaktadır. Evlerde, ofislerde sıkça karşımıza çıkan bu modeller, şarjlı cihazların günlük hayatımızdaki yerinin artmasıyla, açık alanlarda, kafe bahçelerinde ve bunun gibi pek çok yerde de kullanım olanağına kavuşmuştur. Özellikle dış alan kullanımları için güvenlik anlamında önemli olan bu modeller, kapağı kapatılınca ya da çalışması kapalı konuma getirilince, elektrik akımını iletemezler, bu da dilediğiniz anlarda güvenli moda getirmek demek olacaktır.

Schneider Kalemleri

Schneider kalem modelleri içerisinde her ihtiyaca yönelik ürünler bulmanız mümkündür. İsterseniz ofiste kullanabileceğiniz şık ürünler, dilerseniz resim yapmak, yazı yazmak için kullanabileceğiniz kullanışlı ve günlük kalemler, markanın kalitesi ile birlikte sizlerle buluşuyor. Kaliteli ürünleri ile dikkat çeken marka, uzun süre yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz pek çok modelini, yapımında kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde, uzun süre kullanma avantajı sağlıyor. Schneider fosforlu kalem modelleri ile de dikkat çeken ürünler tasarlamakta. Geniş renk seçenekleri ile birlikte, işaretleme, yazma gibi işlemleri yapabileceğiniz bu canlı renklere sahip ürünler, kâğıt üzerinde kolayca akıp gidiyor ve kâğıda zarar vermeden işlevini yerine getiriyor. Pembe, kırmızı, mavi, turuncu, yeşil, sarı gibi renkleri ve bunların en güzel tonlarını bulabileceğiniz ürünlerle hayatınıza renk katıyor. Yanınızda her daim taşıyabileceğiniz, şık görüntüsü ve en güzel renk seçenekleri ile edinebileceğiniz Schneider imza kalemi seveceğiniz ürünlerden biri olacaktır. Mavi ve siyah mürekkep çeşitleri ile birlikte, dış yüzeyinde farklı tasarımlara sahip modellerinden zevkinize uygun olanı seçebileceğiniz özgür bir seçim imkânınız var. Schneider tükenmez kalem modelleri içerisinde klasik renkleri bulabileceğiniz şık modellerin yanı sıra pastel renklere sahip özgün tasarımları da görebilirsiniz. Uç kalınlığına göre değişen farklı ürünlerden, ihtiyacınıza uygun olan pek çok seçeneği bulmak mümkün. Bu şık ve kaliteli ürünlerden ister cebinizde, çantanızda bulundurmak için, isterseniz de evinizde ya da ofisinizde bulundurmak ve kullanmak için farklı renklerinden alabilirsiniz. Schneider dolma kalem çeşitleri ile de göz dolduran ürünler üretmekte ve sunmakta. Farklı uç seçenekleri ile birlikte istediğiniz rengi bulabileceğiniz bu ürünler, sağlamlığı sayesinde dayanıklı bir kullanım imkânı vermektedir. Schneider uçlu kalem ürünleri ile yazı yazabilir ya da çizim için uygun olan uç seçenekleri ve modelleriyle çizim gerçekleştirebilirsiniz. 0.5 ve 0.7 gibi çok kullanılan uç seçeneklerini kullanabileceğiniz ürünlerin dışında, çizim için özel olarak üretilen ürünlerden, sizin için uygun olan modellere sahip olabilirsiniz. Kalemlerindeki renk seçenekleriyle öne çıkan ve bu renklerin standart renkler dışında, farklı ve pastel tonlarını da bulabileceğiniz modellerini sunan Schneider pilot kalem ürünleri ile de göze hoş gelen tasarımlara imza atmaktadır. Kolay bir şekilde yazı yazabileceğiniz ve sayfa üzerinde akıp giden özellikleriyle rahat bir kullanım sunan bu ürünlerin istediğiniz renklerini kolaylıkla bulabilirsiniz.

Schneider Sigorta Ürünleri

Elektrik sigortaları, akım devrelerinde kullanılan cihazları aşırı akıma maruz kalmadan çalıştırmaya yarayan ve bu sayede elektronik cihazların hasar almamasını sağlayarak, güvenli bir şekilde elektrik enerjisini kullanmasına yarayan açma kapama cihazlarıdır. Schneider sigorta ürünleri alternatif ve doğru akımları düzgün bir şekilde yönlendirebilen bu cihazları ile güvenli bir kullanım imkânı sunmakla beraber, uzun ömürlü bu ürünlerle kaliteli bir kullanım sunmaktadır. Ev ve iş yerleri için kullanımı uygun olan bu ürünleri alarak hem kendi güvenliğinizi, hem de elektronik cihazlarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz. 30 mA değerin üstündeki elektrik enerjisi canlılara zarar verme ve geri dönülemez etkiler bırakma ihtimali olan değerlerdir. Bunların yaşanmaması ve önlem açısından kullanabilecek Schneider kaçak akım rölesi ürünü bulunmaktadır. Kaçak akım rölesi kullanılmadığı takdirde bir toprak kaçağı oluştuğu zaman ve bununla bir insan teması gerçekleştiğinde, tüm kaçak insana yüklenir. Bu çok tehlikeli durumlara yol açmakla beraber, önlemini almak kolaydır ve bu ürünleri kullanarak, olası bu tehlikelerin önüne geçilebilir. Kesintisiz güç kaynağı olarak da bilinen Schneider UPS ürünleri, ani enerji değişikliklerinin yaşanmasını ve bu gibi durumlarda elektronik cihazlarınızın zarar görmesine yol açacak durumlardan hasarsız bir şekilde çıkmasını sağlıyor. Özellikle belli bir enerjide çalışması gereken hassas elektronik cihazlar, ani güç değişimlerinde zarar görebilmektedirler. Bu hasarların önüne geçebilmek için kullanabileceğiniz bu ürünler, enerjiyi sabit bir dengede tutarak, bu ani değişimlere karşı sizi ve cihazlarınızı koruyarak çalışıyor. Bu ürünleri kullanarak elektronik cihazlara temiz, güvenli ve kesintisiz enerji kullanımı sağlayacaksınız. Schneider sigorta kutusu ürünleri, markanın üretmiş olduğu bir başka elektrik güvenliğini ve kontrolünü sağlayan ürün modelleridir. Binalarda kullanılan elektriği dağıtan ve güvenli bir şekilde kullanımını sağlayan bu ürünler, bina içerisinde ana dağıtım mekanizması olarak görev yapmaktadır. 2 çeşide ayrılan bu cihazlar, sıva altı ve sıva üstü sigorta kutuları olarak bulunmaktadır. Genel olarak sanayi ve endüstri alanlarında kullanılan ve cihazları aşırı yük durumlarına karşın korumaya yönelik çalışan Schneider motor koruma şalteri, manuel olarak açma kapama işlemlerini yapan üç kutuplu koruma elemanı olarak kullanılmaktadır. Kullanacağınız bütün bu sigorta ekipmanları, cihazlarınızı, sizi ve bina güvenliğini sağlamaya yönelik ve kullanılması önemli olan aletlerdir.

Schneider Kabloları

Elektrik ve elektrik kullanımı uzun yıllardır hayatımızın bir parçası ve bütün ihtiyaçlarımızı karşılayan elektronik aletlerin çalışmasını sağlayan önemli bir enerjidir. Bu sebeple bütün binalarda ve kullanım alanlarında elektrik kablolarını görmemiz mümkündür. Ancak çok sık kullanılan bu enerjinin dağıtımında kullanılan kabloların bina içlerinde yarattığı görüntü hoş olmayabilir. Toplu ve düzenli bir şekilde bu kabloları Schneider kablo kanalı ürünleriyle saklamak mümkün. Duvara, tavana ya da yerlere koyabileceğimiz bu ürünler, içerisinden kabloları geçirerek, dışarıya çirkin bir görüntü oluşmasını engeller. Ayrıca şık bir şekilde bu işlemi yapan bu ekipmanlar, hoş bir görüntü yaratmasının yanı sıra derli toplu bir görüntü sağlar. İçerisinden geçecek kablo miktarı ya da kalınlığına göre farklı ürün modelleri bulmanız mümkündür. Elektrik devrelerinde aşırı akım ya da kısa devre durumunda elektronik aletleri kullanmak amacıyla Schneider şalter kullanılabilecek kaliteli bir üründür. Bu ürünler, elektrik akımını istediğiniz zaman toplu bir şekilde açmak veya kapatmak için kullanılabilir olması ile olası kazaların önüne geçmekte ve çeşitli durumlara göre anahtarlama yapmaktadır. Akım ve güç kullanımına göre, farklı enerji durumları göz önünde bulundurularak, üretilmiş pek çok farklı şalter tipi bulunmaktadır. Bunlar çalışma ortamı ya da akım büyüklükleri gibi durumlara göre değişebilmektedir. Dijital ve analog olarak iki grubu ayrılan ve istenilen süre aralıklarını girerek, bu aralıklarda elektrik çıkışı sağlayabileceğiniz Schneider zaman saati programlanabilir olma özelliği ile özellikle iş yerleri için büyük önem taşıyan bir cihazdır. Farklı güç seçenekleri ve çalışma şekillerine göre değişen ürünleri ile birlikte tercih edebileceğiniz bu ürünleri, markanın kalite güvencesi altında güvenle kullanabilirsiniz. USB ile şarj edilen ve çalışan ürünler, günlük hayatımızda çok fazla yer edinmektedir. Bunu da düşünerek ürünlerini geliştiren ve Schneider USB priz gibi modelleri müşterileri ile buluşturan marka, bir şarj adaptörünüz olmasa dahi, USB ile elektrik enerjisine ulaşmanızı sağlayarak hayatınızı kolaylaştıran bir ürün modeli sunmaktadır. Çoklu priz seçenekleri içerisinde bulabileceğiniz ve 3’lü prizden başlayarak 8’li prize kadar olan seçenekler içerisinde USB girişlerini kullanabileceğiniz tasarımlar bulunmaktadır. Bu sayede, cihazlarınızı şarj etmek istediğinizde, adaptörünüz olmasa dahi direkt olarak USB prizlerine takabilir ve bu şekilde enerjiyi cihazlarınıza aktarabilirsiniz. Tamamen güvenli modeller üreten ve kaliteli malzemeleri sayesinde uzun ömürlü kullanımlar sunan marka, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayan modellerle hayatınızı kolaylaştırıyor.

Schneider Kontaktörleri

Uzaktan kumanda edilebilir olması özelliği ile elektrik devrelerini açık ya da kapalı konuma getirmeye ve bu şekilde elektrik akımını iletmeye yarayan kontaktörler, pek çok farklı çeşitte bulunmaktadır. Kullanım alanlarına göre değişmekle birlikte son teknoloji ürünleri ile güvenliği sıkı bir şekilde sağlayan bu ürünler, markanın kalitesi ile üretilmiş farklı modelleri sunmaktadır. Schneider mini kontaktör ürünleri kompakt tasarımları ve işlevsel oluşları sayesinde pek çok alanda kullanılabilir ve elektrik devrelerini güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlayabilirler. Elektrik panolarında az yer kaplayan bu ürünler, düşük enerji tüketimi sağlamanıza yararlar ve bu şekilde enerji tasarrufu konusunda size yardımcı olurlar. Yürüyen merdivenler, garaj kapı kontrolleri, asansörler, otomatlar, klima gibi pek çok alanda kullanım için uygun olan bu ürünler enerji tüketimini minimum seviyeye indirmektedirler. Schneider uzatma kablosu ürünlerini kullanarak ev ya da ofis içerisindeki prizlerden enerji dağıtımını güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Çoklu priz kullanım olanağına sahip olan bu uzatma kablolarının bazı modellerinde, USB girişi de bulabileceğiniz gibi elektronik aletlerinizin şarj işlemlerini kolaylıkla ve güvenle yapabilirsiniz. Uzunluk seçenekleri değişen ve kullanım alanına ya da ihtiyacınıza göre seçebileceğiniz bu modeller, dayanıklı ve uzun süreli kullanımlar için yardımcınız olacak özellikte üretilmişlerdir. Enerji tüketimini kontrollü ve elektronik cihazlarınızın sabit derecede, yüksek ya da alçak akımlara maruz kalmadan kullanmanızı sağlayacak Schneider güç kaynağı modellerini kullanarak hem enerji tasarrufu yapabilir, hem de cihazlarınızı güvenli bir şekilde kullanarak, farklı değerlerde enerjiye maruz kalarak hasara sebebiyet vermesine engel olabilirsiniz. Enerji dağıtımı esnasında meydana gelebilecek olan kaçaklardan korunmak, sağlığınızı ve elektronik aletlerinizi bu gibi durumlardan oluşacak olan olası kazalar sebebiyle zarar görmemesini sağlamak için geliştirilmiş olan Schneider gerilim koruma rölesi kullanabileceğiniz bir diğer üründür. Otomatik sigortaya benzeyen dış görünüşe sahip olan bu ürünler, kullanıldığı takdirde sigortada meydana gelebilecek olan kaçak akımları canlıların teması esnasında korumaya yönelik olarak geliştirilmiş bir cihazdır. 30 mA üzerindeki akımlar, insan sağlığına ve elektronik aletlere ciddi zararlara yol açabilir. Bu ürünler sayesinde bu gibi olası tehlikelerin önüne geçebilecek ve güvenli bir şekilde elektrik kullanımı gerçekleştirebileceksiniz. Bina güvenliği, can güvenliği ve elektronik aletlerinizin güvenliği için kullanabileceğiniz bu aletleri markanın güvencesi ile uzun süreler boyunca kullanabilirsiniz.

Schneider Ürün Fiyatları

Yenilikçi ve güvenliğinizi düşünen ürünler üreten markanın farklı fiyatlandırma seçenekleri mevcuttur. Tercih edeceğiniz modeller arasında da pek çok farklı çeşidi bulunan ve bunları ihtiyacınıza göre seçebileceğiniz ürünler, pek çok bütçeye hitap edebilecek şekilde sunulmaktadır. Yenilikçi tasarımlarından biri olan USB prize sahip uzatma kablolarını evde, ofiste ya da restoranlarda kullanabilir, günlük hayatınızı kolaylaştıran bu çözümleriyle güvenli kullanımlar gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle endüstriyel kullanım için enerji verimliliğini sağlayan ve tasarruf yapabilmenize olanak tanıyan zaman saatleri, önemli ekipmanlardandır. Schneider zaman saati nasıl ayarlanır? Sorusu oldukça merak edilir. Modelleri arasında küçük farklılıklar gösterse de temel çalışma prensipleri aynıdır. Zamanlamayı yapacağınız cihaz üzerinde bulunan dijital ekran ve tuşları ile zaman ve saati seçerek ayarlama yapabilir, böylelikle hangi aralıklarda çalışması gerektiği komutunu cihaza kolaylıkla verebilirsiniz. İstediğiniz aralıklarda çalışacak olması, enerji tasarrufu konusunda size yardımcı olmasını sağlayacaktır. Schneider priz nasıl takılır? sorusu da en çok merak edilen sorulardan biridir. Ancak bu işi profesyonel olarak yapmıyorsanız, bir profesyonelden yardım istemeniz daha sağlıklı olacaktır. Bu işlemleri kendiniz yapmak istiyorsanız, bina ya da daire içerisinde elektrik olmamasına dikkat etmenizde fayda var. Birinci güvenlik önlemi olarak şalteri indirebilir ve bu şekilde işlem yapabilirsiniz. Bu işlemleri yaptıktan sonra, ürünlerinde kullanılan kaliteli malzemelerin, kullanımınıza uzun süre boyunca olumlu etki edeceğini göreceğiniz ürünler, kalite testlerinden başarıyla geçmiş ve güvenirliliği kanıtlanmış ürünlerdir. Schneider ürünleri dayanıklı mıdır? sorusunun cevabı da bu özellikleri düşünüldüğünde oldukça dayanıklıdır. Prizlerinde kullandığı kaliteli plastikler, elektrik akımından etkilenmemenizi sağlamakla birlikte, güvenli bir şekilde tasarlanan kabloları dışarıdan gelebilecek darbelere karşı dayanıklı olacak şekilde üretilmektedir. Elektrik, hayatımızı kolaylaştıran bir enerji kaynağı ve bu kaynağı günlük hayatımızda her yerde kullanmaktayız. Bu enerji bizi koruduğu ya da işlerimizi kolaylaştırdığı kadar, dikkat edilmediği ve ihmal edildiği takdirde ciddi sonuçlara yol açacak kazalara sebebiyet verebilir. Bu sebeple elektrikle ilgili kullanım gerçekleştirdiğimiz ürünlerin seçimini yaparken iyi bir ürün olup olmadığı konusunda dikkat etmemiz, herkesin güvenliği açısından önemli bir etkendir. Markanın ürettiği ürünler, tüm testlerden başarıyla geçmiş ve işlerinizi kolaylaştıran bu ürünler, sağlam ve dayanıklı malzemelerden üretilmesi sayesinde, güvenliğinizi de sağlayacak şekilde geliştirilmiştir. Pek çok model ve farklı çeşitlerini bulabileceğiniz ürünleri, Trendyol sayfasından inceleyebilir, kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.