placeholder
"

Scooter Bot

" araması için 794 sonuç listeleniyor

Scooter Bot

Kaliteli ve Rahat Scooter Bot Modelleri

Scooter, yabancı kökenli bir isim olsa da aslen markanın kurucusu Türk asıllı Fikret Şerafettinoğlu olarak geçer. Şerafettinoğlu tarafından kurulan şirket ilk başlarda Almanya’da faaliyet gösterir. Marka, 1990’lı yılların Almanya’sında bebek ve çocuk ayakkabısı kategorisinde yaptığı tasarımlar ile tanınır. Fikret Şerafettinoğlu, 1993’te tescillenen marka adının Uzak Doğu ülkelerindeki motosiklet çeşitlerinden geldiğini söyler. Çünkü marka daha henüz Türkiye’de satışa çıkmadan çok önce Uzak Doğu ülkelerinin pazarlarında yer alır. Günümüz Türkiye’sinde ise günlük, sportif ve bot tarzı tasarımları bulunan marka %100 Türk malı olarak kabul görür. Özellikle waterproof yani su geçirmez ve nefes aldıran Scooter bot çeşitleri her kesimden pek çok kişi tarafından oldukça beğenilir. Bunların dışında dört mevsim giyilebilen; günlük, outdoor ve spor ürünleri de bulunur. Tasarımından üretimine kadar her şeyin yerli olduğu ürünler yeni sezonun dikkat çeken ve iddialı modelleri arasında yer almayı başarır. Ürünler genel olarak yetişkin ve çocuk kategorisi şeklinde ikiye ayrılır. İki kategorideki modeller de dış görünüşleri ve kaliteleri ile farkını ortaya koyar. Yazlık ve kışlık modellerin hepsi ayak sağlığını ciddi oranda etkiler. Ancak çocukların ayakkabıları yetişkinlerinkine oranla daha büyük önem taşır. Çünkü yetişkin bir bireyin çocukların aksine ayak gelişimini tamamladığı varsayılır. Çocukların ayakları 18-20 yaşına kadar gelişmeye ve büyümeye devam eder. Bu yüzden ebeveynlerin çocukları için doğru ve kaliteli ayakkabıları tercih etmeleri gerekir. Scooter markasına ait çocuk modelleri onların gelişimlerine ve ayak taban yapılarına uygun olarak tasarlanır. Çocukları için en iyisini isteyen anne ve babalar da markanın çocuklar için özel olarak üretilen modellerinden alabilir. Yetişkin kategorisindeki modellerde de aynı kalite ve özenli üretim süreci devam eder. Scooter bot kullananlar genellikle ayakkabıların çok rahat ve yumuşak olmasından memnun olduklarını dile getirir. Kışlık ürün modellerinin yazlık tasarımlara göre ne kadar kaba oldukları düşünülürse ayağı rahatsız edeceğinden veya çok ağır olduklarından endişe edilebilir. Oysaki markanın mevsimlik ve kışlık tüm tasarımlarında ön plana çıkardığı iki şey rahatlık ve yumuşaklık olur. Eğer kullanıcı memnuniyeti yüksek ve rahat bir model denemek isterseniz Trendyol üzerinden tüm ürünlere ulaşarak beğendiğiniz modeli sipariş edebilirsiniz.

Kaliteli ve Rahat Scooter Bot Modelleri

Scooter bot nerede satılır diye merak edenler Trendyol ürün sayfalarını inceleyebilir. Sayfa üzerinde farklı satıcılar tarafından satışı yapılan ürünler arasından orijinal tasarımlar bulabilirsiniz. Trendyol’da kadın, erkek veya genç, yetişkin fark etmeksizin yüzlerce model yer alır. Scooter erkek bot modelleri su geçirmez özelliğinin yanı sıra farklı tasarımları ile her alanda kullanılabilir. Günlük modellerde daha çok yarım ve bağcıklı tarzlar ön plana çıkar. Bunlar kot veya kalın kumaş pantolonlarla güzel bir görüntü oluşturur. Biraz daha sportif giyinmeyi sevenler bu yarım modelleri tercih eder. Klasik giyim tarzına sahip olan kişiler üretiminde hakiki deriye yer verilen çeşitlere bakabilir. Deri modeller genellikle bilek üstünde biter. Hakiki derinin yumuşaklığı ile birleşen modeller çok daha fazla rahat olur. Ayağı saran ama sanki yokmuş gibi hissedilen bir ayakkabı istiyorsanız bu modelleri denemeniz gerekir. Bunların dışında Scooter deri bot çeşitlerinden bir diğeri nubuklar olur. Nubuk deriler yeşil, bordo, pembe gibi farklı renklerde üretilebilir. Kadınlar için tasarlanan çeşitleri, topuklu ve topuksuz olarak ikiye ayrılır. İki kategorideki ürünler de su geçirmezlik esasına göre üretilir. Scooter topuklu bot modellerinde 10 cm gibi yüksek topuklar görülmez. Topuk ölçüsü kısalarda 1-4 cm arasında ortalarda ise 5-9 cm arasında değişir. Ayrıca kısa topuklar sadece kadın ürünlerinde değil erkek tasarımlarında da görülebilir. Orta topuklularda bilek üstü ve altı modellere yer verilir. Bileği saran yukarıya çıkan deriler dar paça pantolonlarla güzel bir görüntü oluşturur. Scooter kadın bot çeşitleri arasında yer alan bilek altı olanlar eteklerle, elbiselerle veya pantolonlarla çok rahat bir şekilde kombinlenebilir. Çocuk modellerinde ise yetişkinlere göre daha renkli ve desenli tasarımlar kullanıldığı görülür. Çocuk zevkine hitap eden tasarımlar aynı zamanda kaliteli oluşuyla anne ve babaların da onayını alır. Özellikle kamuflaj desenli renkli modeller çocuklar tarafından oldukça beğenilir. Bağcık konusunda zorluk çeken küçükler için de bantlı modeller yer alır. Bir, iki veya üç bandın kullanıldığı çeşitler, cırt cırtlı yapısı sayesinde kolayca açılıp kapatılabilir. Bu yüzden çocuklar tarafından hızlıca giyilip çıkarılabilir. Bunların haricinde pek çok bağcıklı model de bulunur. Böylelikle ebeveynler çocukları için uygun olan tercihi yapabilir. Üstün performans kalitesine göre çok uygun fiyatlara satılan bu ürünler, tüm kış boyunca ayağınızın rahat etmesini sağlar. Üstelik bu markanın ayakkabılarını tek sefer değil; gelecek kış aylarında da giymeye devam edebilirsiniz. Trendyol'da Scooter su geçirmez bot modellerinin her cinsiyete ve yaşa uygun olacak tüm renklerine, numaralarına yer verilir. Hem kendinizin hem de sevdiklerinizin ihtiyacı olan modelleri uygun fiyata sipariş edebilirsiniz.

Scooter Bot Özellikleri Nelerdir?

Scooter Bot Özellikleri Nelerdir?

Trendyol’un favori ürünlerinden olan ayakkabılar, marka tarafından pek çok farklı özellikle donatılır. Bütün ayakkabıların yapım aşamasında dayanıklı ve sağlam malzemelere yer verilir. Bu yüzden Scooter kışlık bot çeşitlerinin her biri yıllarca kullanılabilir. Bir kere aldığınız ürünü, birkaç kış boyunca giyebilirsiniz. Dayanıklı ve uzun ömürlü malzemelerden elde edilen modeller kolay kolay eskimez. Tüm bir kış kullandıktan sonra bile herhangi bir hasarı, yırtığı oluşmaz. Bir dahaki işe tıpkı yeni almış gibi kullanabilirsiniz. Ürün tarzı ve dış yüzeyinde kullanılan malzeme değişiklik gösterebilir. Ancak bütün tasarımlarda ayağın nefes almasını sağlayacak gözenekli yapılara yer verilir. Bu gözenekler havasızlığa bağlı olarak oluşan ayak kokusu, mantar ve benzeri rahatsızlıkların önüne geçer. Nem ve bakteri oluşumunu engeller. Topuk kısmında kullanılan ekstra dayanıklı süngerler ayağın yere daha sağlam basmasını sağlar. Ayrıca topuk ağrılarının oluşumu engellenmiş olur. Bütün Scooter outdoor bot çeşitlerinden su geçirmez astar yüzey kullanılır. Bu yüzey yağmur ve kar sularına karşı tam koruma sağlar. Ayakkabıların iç kısmında dayanıklı ve esnek enjeksiyon tabanlık bulunur. Antibakteriyel özelliğe sahip iç tabanlık ayakkabının içerisinden çıkarılıp tekrar yerine takılabilir. Bu yerin daha altında ise ayağın anatomik yapısını korumaya yardımcı olan mostra tabanlık ile iç astar ve poliüretan taban bulunur. Bu sistemlerin hepsi ayak sağlığını koruyabilmek ve iskelet sistemine destek olabilmek için özel olarak seçilerek yerleştirilir. Hakiki deri veya Scooter nubuk bot çeşitleri fark etmeksizin her ayakkabıda aynı taban sisteminden yararlanılır. Ürünlerin özelliklerine dış tasarım açısından bakıldığında oldukça şık oldukları görülür. Kadın ve erkekler için ayrı olarak tasarlanan modeller haricinde unisex olanlar da bulunur. Scooter unisex bot çeşitleri her zevke hitap eder. Marka, bağcıklı ürünlerin dışında fermuarlı ve cırt cırtlı tasarımlar üzerinde de çalışır. Üç değişik modelde kullanıcılarına farklı kolaylıklar sağlar. Bu kolaylıklardan yararlanmak için kalitesi ile güvenilir olan ve tasarımı ile dikkat çeken ayakkabılardan birini seçebilirsiniz.

Farklı Dış Tasarımlara Sahip Ürün Çeşitleri

Farklı Dış Tasarımlara Sahip Ürün Çeşitleri

Ayakkabılar su geçirmezlik, hava alma, anatomik yapıya uygunluk ve poliüretan taban gibi konularda benzer özelliklere sahip olsa da dış tasarımların birbirinden farklı olduğu görülür. Scooter askeri bot modelleri unisex ayakkabılar içerisinde yer alır. Kadın ve erkek kullanıcılar tarafından tercih edilebilir. Bu ürün, dış görünüş bakımından diğer ayakkabılara nazaran daha büyük durabilir. Yapımında su geçirmez süet deri ve bağcıklar kullanılır. Scooter Vogel bot olarak da adlandırılan ayakkabıların bej ve siyah olmak üzere iki renk alternatifi bulunur. Askeri ayakkabılar kalın ve yüksek tabandan oluşur. Ayak bileğinden 4-5 cm yukarıda biter. Bu ayakkabılar kışın büyük çoğunluğunun kar yağışları ile geçtiği yerler için güzel bir seçim olur. Scooter trekking bot çeşitleri uzun doğa yürüyüşlerinden hoşlanan kişiler için tasarlanır. Bu ayakkabılar taşlarla, çalılarla kaplı yorucu doğa yollarında yere sağlam adımlarla basmanızı sağlar. Sağlam dış yüzeyi ve tabanı sayesinde kesici nesnelere karşı ayağınızı korur. Siyah ve koyu kahve gibi renkleri bulunur. Ayak bileğinin hemen üstünde biter ve bileği sıkıca kavrar. Scooter Crazy bot tıpkı trekking gibi outdoor kategorisine ait başka bir ayakkabı modeli olarak geçer. Yapımında nubuk ve deri olarak farklı malzemelerden yararlanılır. Kaydırmaz tabanı ve su geçirmezlik özelliği sayesinde hemen hemen her ortamda rahat etmenizi sağlar. Crazy ayakkabıların iki farklı çeşidi bulunur. Bunlardan biri daha çok günlük spor ayakkabıya, diğeri ise doğa yürüyüşü ayakkabılarına benzer. Günlük model ayak bileğinin hizasında biter. Diğer Crazy modeli ise bileği geçer. Scooter yarım bot ayakkabılardan hoşlananlar bu modeli beğenebilir. Markanın ürün çeşidi bunlarla sınırlı değildir. Daha pek çok modeli Trendyol sayfasında yer alır. Buradan Scooter adıyla yapacağınız aramalarda tüm modellere ulaşabilirsiniz.

Scooter ile Tarzınızı Konuşturma Fırsatı

Scooter ile Tarzınızı Konuşturma Fırsatı

Scooter bot yeni sezon ürünleri ile adından sıkça söz ettirir. Marka tarafından her yıl yenilenen kış kreasyonu kalitesini korumaya devam eder. Renkler ve desenler sezonun moda anlayışına göre değişiklik gösterebilir. Genel olarak Scooter siyah bot çeşitlerinin hepsi çok rahat bir şekilde her kıyafetle kullanılabilir. Bir çok kişi siyah rengi modası asla geçmediği için tercih eder. Ancak farklılardan hoşlananlar veya modayı takip etmek isteyenler için de başka renk seçenekleri bulunur. Örneğin Scooter yeşil bot tasarımlardan biriyle yağmurlu sonbahar günlerinde trençkotla beraber mükemmel bir uyum yakalayabilirsiniz. Kışın açık tonlarda ayakkabı giymeyi sevenler sarı renk çeşitlerine de bakabilir. Markanın klasik görünüme sahip nubuk ayakkabıları arasında Scooter sarı bot tonları oldukça dikkat çeker. Ayrıca bu ayakkabılar kışlık paltolar bakımından kahvenin açık ve koyu olmak üzere tüm tonlarıyla güzel durur. Çocuk modellerine bakıldığında ise daha renkli tasarımlar görülür. Örneğin Scooter pembe bot çeşitleri kız çocukları için ideal bir seçim olabilir. Bu markanın ürünleri ile her yaş grubu kendi tarzını yansıtabilir. Pek çok insan rahatlığın yanı sıra satın aldığı ürünün kendi stiline, beklentilerine uymasını bekler. Siz de yenilenen tasarımlar arasında kendi tarzına uyum sağlayan ürünü bulabilirsiniz. Scooter fermuarlı bot modelleri sürekli bağcıkları çözüp bağlamak isteyen kişiler için kolaylık sağlar. Ayakkabılarda bağcık görüntüsünden hoşlanıyor olabilirsiniz ancak bu tarz modellerin kullanımda bazı zorluklar yaşanabilir. Bağcıkları her seferinde aynı ve birbirine benzer şekilde bağlamak el becerisi, zaman ister. Ancak aynı zamanda fermuarı bulunan ayakkabılarda bağcıkları bozmaya hiç gerek kalmaz. Ürünün yan tarafına konan fermuar sayesinde ayakkabıyı rahatlıkla giyip çıkarabilirsiniz. Farklı kombinlerle kullanabileceğiniz Scooter bot renkleri ve çeşitlerini Trendyol’da çok uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Scooter Botların Temizliği ve Bakımı Nasıl Yapılır?

Scooter Botların Temizliği ve Bakımı Nasıl Yapılır?

Bütün ayakkabılar rengi, modeli veya malzemesi ne olursa olsun farklı yöntemlerle temizlenebilir. Nubuklar, süetler ve deriler temizlenmedikleri sürece eski gibi görünür. Özellikle kışın ağır hava şartları ayakkabıları yıpratabilir. Bu önlemenin yolları hem düzenli bakım yapmaktan hem de özenli kullanımdan geçer. Scooter postal bot çeşitleri her mevsime karşı dayanıklı olacak şekilde tasarlanır. Bu ayakkabılar asker, komando, polis, jandarma gibi kişiler tarafından da kullanılabilir. Hakiki deri malzemeden üretilen postallar tüm hava koşullarına karşı dayanıklı olur. Bunlar deri oldukları için belirli aralıklarla cilalamak gerekir. Cila bakımı aksatıldığı takdirde deri üzerinde yıpranmalar görülebilir. Scooter 4 mevsim bot olarak geçen bu ayakkabılar sivil kişiler tarafından da günlük hayatta kullanılabilir. Deri ürünler kirlendiğinde ıslak bir bez yardımıyla kolayca temizlenebilir. Scooter Gore Tex bot gibi yapımında nubuk kullanılan ayakkabıların temizliği ve bakımı hakiki derilerden daha farklı olur. Bu ayakkabılar kirlendiğinde ise özel nubuk fırçaları ile temizlenmesi gerekir. Katılaşmış çamur haricindeki kirler için de yumuşak bir sünger hafif ıslatılarak kullanılabilir. Ayrıca nubukların uzun süreler yeni gibi kullanılmasını sağlayan spreyler de bulunur. Genel olarak modellerin rengine göre de bakımı değişebilir. Örneğin siyah ve tarçın renkli ayakkabıların bakımı biri açık biri koyu tonlarda oldukları için birbirlerinden farklı olur. Scooter tarçın bot siyaha göre kiri, lekeyi çok daha çabuk gösterir. Bu yüzden dikkatli ve özenli kullanılması gerekir. Ayrıca iki renk için de kendine özel üretilen boyalar ve cilalar bulunur. Trendyol’da Scooter ürünlerinin haricinde ayakkabı temizliği ve bakımı için gerekli olan tüm araç ve gereçlere yer verilir. Böylece indirimli fiyatlar üzerinden yapacağınız ayakkabı alışverişlerinde ihtiyacınız olan temizlik ürünlerini de satın alabilirsiniz.

Trendyol Avantajlarıyla Scooter Bot Fiyatları

Trendyol Avantajlarıyla Scooter Bot Fiyatları

Scooter uzun bot modellerinden fermuarlı olanlara kadar pek çok çeşit Trendyol’da uygun fiyatlara yer alır. Sayfamız aracılığıyla yapacağınız alışverişlerde yetişkin ve çocuk reyonundaki ayakkabılarının tüm bedenlerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Markanın kadın tasarımlarda kullandığı ayak numaraları 36 ila 40 arasında değişir. Bu numaraların erkek tasarımları 40 ila 45 arasındadır. Scooter taktik bot gibi unisex olan modeller ise hem kadınların hem de erkeklerin kullanıma uygun olacak şekilde tasarlandıkları için numaralar 38’den 45’e kadar üretilir. Eğer İnternet üzerinden yapacağınız ayakkabı alışverişlerinde ayak numaranız hakkında kararsız kalırsanız Scooter bot yorum kısmındaki kullanıcı görüşlerinden fikir alabilirsiniz. Bu kısımda daha önce alışveriş yapan kişilerin deneyimlerini okuyabilirsiniz. Ayakkabının kalitesinden, bedeninden teslim sürecine kadar her şey yorumlar bölümünde paylaşılabilir. Bu da Trendyol’dan alışveriş yapmanın faydaları arasında yer alır. Trendyol’un bir başka avantajı ise büyük kampanya günlerinde yapılan indirimlerdir. Özellikle kampanya zamanlarını takip ederek beğendiğiniz ürüne avantajlı fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Ayakkabı kategorisinde yer alan Scooter ürünlerinin fiyatları genellikle modeline ve malzemesine göre değişebilir. Trendyol’da yapılan Scooter bot indirim günlerinde ürünlere özel farklı oranlar uygulanabilir. Bu özel günlerde alışveriş yapan kişiler Scooter ayakkabılarını normal fiyatlarından çok daha uyguna satın alabilir. Scooter haki bot, klasik renk sevenlerin tercihlerinden biri olsa da farklılık arayanlar da haki ile birlikte diğer renklere yönelebilir. Beğendiğiniz renk ve modeldeki ürünleri dilerseniz favoriye ekleyebilir, indirim geldiğinde anında haberdar olabilirsiniz. Birbirinden farklı renk ve çeşitte üretilen botlara Trendyol ile kolayca sahip olabilir, güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.