İlgili Kategoriler
Marka
Boyut/Ebat
Materyal
Renk
Fiyat
Hacim
Parça Sayısı
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Sepet

" araması için 12559 sonuç listeleniyor

Saklama Kutusu Sepet Hurç

Saklama Kutusu Sepet Hurç ile Yerden Tasarruf Edin

Saklama Kutusu Sepet Hurç ile Yerden Tasarruf Edin

Eşyalarınızı düzenli bir şekilde görmek istiyorsanız ve tertipli olmayı seviyorsanız saklama kutusu, hurç gibi ürünler sizin için ideal bir seçenek olacaktır. Saklama kutusu, sepet ve hurç modelleri eşyaları kendi aralarında kategorize edip parçalara ayırarak düzenli bir şekilde muhafaza edebilmek için vardır. Evinizde ya da ofisinizde, dilediğiniz her yerde kullanabileceğiniz saklama kutuları ve hurçlar dağınıklığı önlemektedir. Hepsi dekoratif ve çok amaçlı tasarlanan saklama kutusu, sepet ve hurçlar birçok modele sahiptir. Saklama kutusu, dolap içlerinde ve raflarda, mutfakta ya da banyoda, aksesuarları muhafaza etmek için gibi birçok farklı amaçlarda kullanılabilmektedir. Saklama kutuları plastik, hasır, kumaş, ahşap gibi farklı materyallerden üretilmiş tasarımlara sahiptir. Eşyalarınızın kaybolmasını, evin dağılmasını, ortalığın kalabalık görünmesini engellemek için saklama kutuları kullanılmaktadır. Renk ve üretildiği materyal açısında oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Bunun yanı sıra birçok farklı model içermektedir. Raflı, çekmeceli, bölmeli birbirinden farklı tasarımlarda saklama kutularına sahip olabilirsiniz. Ev dekorasyonlarının vazgeçilmezi saklama kutuları eşyaları saklamak ve organize ederek muhafaza etmek için oldukça kullanışlı bir seçenek olmaktadır. Plastik saklama kutusu genellikle banyolarda kullanılmaktadır. Plastik materyali kalite olarak sınıflara ayrılmaktadır. Kaliteli bir plastikten yapılmış saklama kutusunu banyonuzda uzun süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dilerseniz çamaşır deterjanı, sabun gibi temizlik ürünlerini dilerseniz diş fırçası, şampuan, duş jeli gibi bakım ürünlerini saklama kutularına koyarak banyonuzu düzenli hale getirebilirsiniz. Bunun yanı sıra banyoda kullanmak için özel su geçirmeyen saklama kutuları bulunmaktadır. Yalnızca banyoda değil ihtiyaç duyduğunuz her yerde kullanabilirsiniz. Gardırobunuzun içinin düzenli olması için saklama kutularını kullanmayı tercih edebilirsiniz. İç çamaşırı, çorap, kravat, eşarp, fular gibi birçok parça içeren kıyafetlerinizi farklı saklama kutuları içine koyarak sınıflandırabilirsiniz. Böylece ulaşması ve bulması da daha kolay hale gelmektedir. Kapaklı saklama kutusu modelleri özellikle evlerde salon, çocuk odası gibi yerlerde tercih edilmektedir. Kutuların sahip olduğu renk, desen ve tasarımlar her dekorasyon ile uyum sağlayabilecek model içermektedir. Salonunuzun toplu gözükmesini ve fazlalık eşyalarını muhafaza etmek için saklama alanı istiyorsanız şık kapaklı saklama kutularından kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra çocuk odasının bir köşesine saklama kutusunu koyarak oyuncak kutusu haline getirebilirsiniz. Böylelikle çocuğunuz oyun oynadıktan sonra tüm oyuncaklarını saklama kutusuna koymayı kendine bir görev edinip odasının dağılmasını önleyebilir.

Saklama Kutusu Sepet Hurç Özellikleri, Modelleri ve Fiyatları

Saklama Kutusu Sepet Hurç Özellikleri, Modelleri ve Fiyatları

Ev dekorasyonunda eşyaları depolamak ve muhafaza etmek için birçok eşya kullanılmaktadır. Dolapların ve rafların az geldiği zamanlarda organizer olarak da sayılabilen saklama kutusu, sepet ve hurçlar oldukça işe yaramaktadır. Pek çok kişinin tercih ettiği saklama kutusu, sepet ve hurçlar birçok modele ve çeşide sahiptir. Hoş tasarımları ve dekoratif özellikleri ile sepetler birçok evde kullanılmaktadır. Düzenleyici ve toplayıcı sepetler oldukça işlevsel depolama eşyası olmaktadır. Sepetler estetik görünümleri ve işlevsel özellikleri ile kullanan kişiler için çok büyük bir avantaj sağlamaktadır. Sepet genellikle örgü ya da hasır modeller içermektedir. Hasır sepet şık ve nostaljik görünümü ile ev dekorasyonlarına da uyum sağlayan bir parça haline gelmektedir. Saklama alanı açısından da avantaj sağlayan sepetler mutfak, banyo, yatak odası ya da depolama alanı gereken her yerde tercih edilebilmektedir. Farklı model ve çeşitlere sahip olduğu için evinizin mobilyalarına ya da dekorasyonuna uygun sepet modellerinden satın alabilirsiniz. Hasır, bambu, ahşap, tel, örgü, plastik gibi birbirinden farklı materyallerden üretilen sepetler çok amaçlı şekillerde kullanılabilmektedir. Kapıya asabileceğiniz, banyonuzda set olarak kullanabileceğiniz, çiçeklerinizi yerleştirebileceğiniz tekli ya da setler halinde bulunan farklı ebatlara sahip pek çok sepet çeşidi çok amaçlı kullanımları ile sayfamızda yer almaktadır. Kullanan kişiye dekoratif açıdan fikir sunmakta ve depolama alanı konusunda da avantaj sağlamaktadır. Sepet modelleri renk ve materyal açısından geniş bir skalaya sahip olduğu için evinizin her yerinde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca şık ve dekoratif sepet çeşitlerini sevdiklerinize hediye olarak almayı da göz önünde bulundurabilirsiniz. Farklı konseptler ile tasarlanmış pek çok sepet bulunmaktadır. Boyutları oldukça çeşitlilik göstermektedir. Sapı, kapağı ya da kilidi olan sepet çeşitleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra ahşaptan ya da bambudan üretilen sepet çeşitleri evin dekorasyonuna oldukça katkı sağlayan ürünler olmaktadır. Sepetleri yalnızca depolama ürünü olarak değil evinize şıklık katan bir dekorasyon eşyası olarak da düşünerek farklı fikirler ile de kullanabilirsiniz. Üzerinde farklı yazılar, resimler ya da desenler bulunan kendine has özellikleri bulunan özel tasarım sepetler görünümleri ile de dikkat çekmektedir. Dekoratif sepet çeşitleri evde ya da iş yerinde organizer olarak görev almakta ve birçok dağınıklığın önüne geçmektedir. Oldukça işlevsel ve verim sağlayan sepet kullanıldıkları alana şıklık katmaktadır.

Hem Şık Hem İşlevsel Saklama Kutusu Sepet Hurç

Hem Şık Hem İşlevsel Saklama Kutusu Sepet Hurç

Ev dekorasyon ürünleri arasında depolama ve saklama alanı olarak kullanılan birçok ürün bulunmaktadır. Kullanan kişilere fazlaca depolama alanı açan saklama kutusu, sepet ve hurçlar evlerin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Hepsinin birbirinden farklı işlevsel özellikleri bulunmaktadır. Hurç senelerdir evlerde ve çeyizlerde yer alan ve sıklıkla tercih edilen saklama eşyası olmaktadır. Hurç ebat ve model olarak değişiklik göstermektedir. Sandığın ya da bazanın altına koymak için kullanılan hurçlar ve dolabın içinde ya da raflarda kullanılan hurçlar birbirinden farklı olmaktadır. Kıyafet ya da tekstil ürünlerini saklamak için vakumlu ve vakumsuz hurçlar tercih edebilirsiniz. Hurçlar nevresim takımı, yorgan gibi tekstil ürünlerinin de içine sığabileceği büyük ve geniş modellere de sahiptir. Bazanın altında muhafaza ederken eşyalarınıza zarar gelmesini istemiyorsanız önce hurçların içine koyabilirsiniz. Hurçlar kıyafet ve tekstil ürünlerinin hava alabileceği ve zarar görmeyeceği şekillerde tasarlanmaktadır. Kıyafetlerinizi yazlık kışlık gibi mevsimsel dönemlere ayıracağınız zaman ortaya birçok kıyafet yığını ortaya çıkmaktadır. Bu kıyafetlerinizi mevsimlik olarak ayırdıktan sonra hurçlara yerleştirebilirsiniz. Böylelikle uzun zaman süre sonra bulması ve yerleştirmesi de daha kolay olacaktır. Vakumlu hurç özellikle evinizde çok fazla alanınız yoksa hemen tercih edip sonrasında memnuniyet ile kullanacağınız bir üründür. Vakumlu olması sayesinde eşyalarını hurca doldurduktan sonra hurcun içindeki tüm hava boşluğu alınmaktadır. Böylelikle fazla yer kaplamayan her yere sığabilen bir eşya hurcu haline gelmektedir. Evinizdeki dolaplar depolama alanı olarak yetersiz gelmeye başladığında hurç kullanarak kendinize yeni depolama alanı yaratabilirsiniz. Hurçlar yalnızca baza altına değil çekyat, dolap, sandık gibi farklı yerlere de konulabilmektedir. Evinizde rahat bir nefes almanızı sağlayacak ve dağınıklığı önleyecek olan hurçlar birçok renk ve model seçeneğine sahiptir. Böylelikle ev dekorasyonuna ya da kendi zevkinize uygun hurç modellerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Pembe, yeşil, kırmızı, siyah, beyaz, gri gibi birçok farklı renk içerirken aynı zamanda desenli modelleri de yer almaktadır. Bunun yanı sıra ebat olarak da küçük, orta, büyük boyutlarda her ihtiyaca yönelik hurç çeşitleri bulunmaktadır. Hurç modelleri ve çeşitleri sayfamızda yer almaktadır. Vakumlu ya da vakumsuz olarak tercih edebileceğiniz hurç modelleri evinizde dağınıklık oluşmasını engellemekte ve büyük bir depolama alanı sunmaktadır. İşlevsel özellikleri ile kullanan kişilerin uzun yıllar kullanmaktan vazgeçmek istemeyeceği bir ürün haline gelmektedir.

Portatif ve Ergonomik Saklama Kutusu Sepet Hurç Çeşitleri

Portatif ve Ergonomik Saklama Kutusu Sepet Hurç Çeşitleri

Evinizde çok fazla eşya varsa ve bunları düzenli bir şekilde saklamak istiyorsanız çeşitli saklama kutusu, sepet ya da hurç modellerinden tercih edebilirsiniz. Hepsinin ortak özelliği kullanan kişilere geniş ve rahat bir saklama alanı yaratmaktır. Bunu en şık ve rahat şekilde yapmak için farklı modeller bulunmaktadır. Büyük saklama kutusu modellerinden tercih ederek birçok eşyanızı bir yerde toplayabilirsiniz. Büyük olan saklama kutularında çocuklarınızın oyuncaklarını, temizlik malzemelerinizi, mutfakta yer alan paketli ürünlerinizi muhafaza edebilirsiniz. Bunun yanı sıra kıyafetlerinizi yaz ve kış aylarına göre ayırıyorsanız ve bir yere kaldırmak için depolama alanına ihtiyacınız varsa saklama kutularından yararlanabilirsiniz. Bu sayede kullanmadığınız kıyafet ve diğer eşyalarınız dolapta fazlalık yaratmamakta ve düzenli bir görüntü oluşmaktadır. Küçük eve sahip olanların kurtarıcısı olan saklama kutusu, sepet ve hurçlar yerden tasarruf edilmesini sağlamaktadır. Dilediğiniz depolama eşyasını raflarda, dolaplarda, baza altında ve istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Dağınık olduğunu düşündüğünüz ve düzenleyeceğiniz her alanı saklama kutusu, sepet ve hurçlar ile donatabilirsiniz. Sahip oldukları şık tasarımlar ile evinizin her köşesinde güzel duracaktır. Hoş bir görüntü oluşturan organizer çeşitlerinden biri olan sepetler kaliteli ve şık tasarımlara sahiptir. Dilerseniz aksesuar dilerseniz organizer olarak kullanabileceğiniz sepetler evinizi düzenli hale getirmenize yardım etmektedir. Büyük, küçük her çeşit boyuta sahip olan sepet modelleri farklı materyallerden üretilmektedir. Örgü, hasır, tel, plastik, metal, bambu sepet çeşitlerinden tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra sepetler çeşitli renk ve desenler içermektedir. Banyonuzda, mutfağınızda, salonunuzda ya da ofisinizde bir köşeye dekoratif bir eşya olarak koyabilir ve içini depolama alanı haline getirebilirsiniz. Dağınıklığı önleyen ve aynı zamanda şık bir dekor eşyası olabilen sepetler güzel bir hediye seçeneği olarak da değerlendirilebilir. Senelerdir kullanılmakta olan bir diğer depolama eşyası ise hurçlardır. Hurçlar kıyafet ve tekstil ürünlerini depolamak için dolap ve çekmecelerin yanında başka bir alternatif olarak bulunmaktadır. Geniş hacimlere sahip hurçlar evde fazlalık olarak gördüğünüz ya da uzun süre kullanmayacağınız eşyalarınızı muhafaza etmenizi sağlamaktadır. Çeyiz hazırlanırken hurç seti modelleri sıklıkla kullanılmaktadır. Farklı boyutlarda hurçları içinde barındıran setler çeşitli eşya ve ürünleri koyabilmek için ideal bir seçenek olmaktadır. Saklama kutusu, sepet ve hurç modelleri, evinizi daha düzenli hale getirmenize yardım ederken evinizin şıklığını da koruyan depolama ürünleri olmaktadır.

Evinizin Her Köşesinde Bulunabilen Saklama Kutusu Sepet ve Hurç Modelleri

Evinizin Her Köşesinde Bulunabilen Saklama Kutusu Sepet ve Hurç Modelleri

Şık, kaliteli ve bir o kadar da ergonomik olan organizerler birçok kişinin evde yaşam alanını düzenli hale getirmesine yardımcı olmaktadır. Organizerler birçok farklı modele sahiptir. Böylelikle zevkinize ve ihtiyacınıza uygun bir modelini kolaylıkla bulabilirsiniz. Yalnızca evde değil ofis ya da iş yerlerinde de kullanılabilen organizer çeşitleri düzenli ve temiz bir alan yaratmaktadır. Etrafta kalabalık yapan, ortalıkta durmasını istemediğiniz her şeyi saklama kutusu, sepet ya da hurç gibi organizerler içinde muhafaza edebilirsiniz. Ayrıca hoş tasarımlara sahip olan modelleri evinizin her köşesinde bulundurabilirsiniz. Evinizin dekorasyonunu bozmayacaktır ve uyum sağlayacaktır. Dekoratif saklama kutusu çeşitleri renk ve desen farklılıklarına sahiptir. Mutfakta ve banyoda su geçirmez saklama kutusu çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Su geçirmedikleri için temizlik ürünleri, cilt bakım ürünleri ya da paketli gıdalar, kavanozlar gibi ürünleri rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz. Mutfakta saklama kutusu kullanımı oldukça yaygındır. Baharatlarını koyabileceğiniz saklama kutularını mutfak tezgâhının bir köşesine yerleştirerek düzenli bir görüntü oluşturabilirsiniz. Ayrıca kullanmanız gerektiğinde de kolayca ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra mutfak dolapları, çekmece ya da raflar için saklama kutuları oldukça düzen sağlamaktadır. Kısıtlı alanınız varsa bu şekilde saklama kutuları ile daha çok eşya ve ürün barındırabilirsiniz. Depoladığınız ürün ya da eşyaların aynı zamanda göz önünde olmasını ve bulmak için daha az uğraşmak istiyorsanız şeffaf saklama kutusu tercih edebilirsiniz. Banyoda pek çok alanda saklama kutuları kullanılabilmektedir. Şampuan, duş jeli, saç kremleri gibi ürünler duşun içinde bulunmaktadır. Kapaklı ya da kapaksız saklama kutularının duvara sabitlenebilen ya da asılabilen modelleri de yer almaktadır. Bu modellerden tercih ederek ortaya çıkan dağınıklığı önleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra temizlik ürünlerinizi bir arada bulundurabileceğiniz saklama kutusu modelleri dilediğiniz genişlik ve büyüklüğe sahiptir. Büyük hacimli saklama kutularını kirli çamaşırları koyabileceğiniz kirli sepeti olarak kullanmayı da tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte takılarınızı, ilaçlarınızı ya da kırtasiye malzemelerinizi bir araya getirerek muhafaza edebileceğiniz daha küçük ya da orta boyutlara sahip saklama kutuları da yer almaktadır. Evin her köşesinde kullanabileceğiniz dayanıklı ve pratik saklama kutuları ergonomik ve dekorasyona uyum sağlayan organizer çeşitlerinden biri olmaktadır. Kısıtlı alana sahip olan kişilerin her boyutta, renkte ve desende bulabileceği saklama kutuları kaliteli yapıları sayesinde maksimum verimlilik sağlayabilirsiniz.

Dekoratif Saklama Kutusu Sepet Hurç Çeşitleri

Dekoratif Saklama Kutusu Sepet Hurç Çeşitleri

Eşyalarınızı bir arada tutmanıza yardımcı olan ve düzenli bir görüntü oluşturmanızı sağlayan saklama kutusu, sepet ve hurçlar birçok farklı modele ve çeşide sahiptir. Dilerseniz evde dilerseniz iş yerinde kullanabileceğiniz organizerler konulduğu her alanın düzenini sağlayacak ve şık bir görüntü oluşturacaktır. Eşya saklama kutusu çeşitleri evinizdeki kısıtlı bir alanı bile rahatlıkla düzenlemenize yardımcı olan organizer çeşididir. Çeşitli raf, bölme, çekmecelere sahip olan saklama kutuları kullanacağınız alana göre tercih yapmanızı sağlamaktadır. Bununla birlikte plastik, kumaş, ahşap gibi farklı materyallerden üretildiği için dilediğiniz her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. İsterseniz evinizin salonunda dekorasyona uyumlu bir model tercih edebilirsiniz ya da mutfak ve banyo gibi alanlarda su geçirmeyen, dayanıklı yapıda saklama kutuları kullanabilirsiniz. Saklama kutularının yanı sıra sepetler de sıklıkla tercih edilen ürünlerden biridir. Sepetler hasır, bambu, tel gibi farklı materyaller çeşidinden de üretildiği için şıklı sağlayan dekoratif ürünler haline gelmektedir. İçine çeşitli yapay çiçek gibi çeşitli süs ve aksesuarlar yerleştirerek dilerseniz yalnızca bir süs eşyası gibi de kullanabilir ya da onu sevdiğiniz birine hediye edebilirsiniz. Katlanır, kapaklı sepet gibi farklı modeller sayesinde birçok seçeneğe sahip olabilirsiniz. Sepetleri dilerseniz banyonuzda dilerseniz çalışma odanızda depolama alanı olarak tercih edebilirsiniz. İçine takılarınızı, makyaj malzemelerini, cilt bakım ürünlerinizi koyabileceğiniz sepetler odanızın dekorasyonuna da uyum sağlamaktadır. İhtiyacınıza göre bir ya da birden fazla sepeti evinizin her köşesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sepet çeşitleri setler halinde de satılmaktadır. Aynı ebatlara sahip bir sepet seti ya da farklı ebatlarda bulunan 3’lü bir sepet seti modelini tercih edebilirsiniz. Bu organizerlerin yanı sıra hurç modelleri de sıklıkla kullanılmaktadır. Sandık tipi hurç modelleri genellikle eşya ve kıyafetlerin depolanıp baza gibi büyük yerlerde uzun süre saklanabileceği alanlarda tercih edilmektedir. Senelerdir sandık tipi hurç modelleri neredeyse her evde farklı model ve çeşitler ile yer almaktadır. Depolama alanı olarak oldukça büyük bir alan sağlayan sandık tipi hurçlar farklı renk ve desen seçeneklerinin yanı sıra farklı boyut seçeneklerine de sahiptir. Fermuarlı olan hurçlar açıp kaparken de kolaylık sağlayan çeşitlerdendir. Siz de ihtiyacınızı karşılayan ve zevkinize uyum sağlayan saklama kutusu, sepet ya da hurç modellerinden dilediğiniz herhangi bir çeşidini Trendyol’dan hemen sipariş edebilirsiniz.

Saklama Kutusu Ne İşe Yarar?

Saklama kutusu evde ya da ofiste kullanılan bir depolama aracıdır. Küçük eşyaları düzenli bir şekilde saklamak için kullanılabilir. Ayrıca belgeler, oyuncaklar, kıyafetler, takılar ve daha pek çok eşya için ideal bir çözümdür. Saklama kutuları genellikle plastik, ahşap ya da metal malzemeden yapılır. Ürünler; farklı boyutlarda ve renklerde bulunabilir. Bazı kutular kilitli kapakları ve çekmeceleri ile güvenli bir şekilde saklama yapmanıza yardımcı olur. Saklama kutularının bir diğer avantajı ise eşyalarınızı toz, nem ya da diğer zararlı unsurlardan koruyarak uzun süreli saklama yapabilmenizi sağlamasıdır.

Saklama Sepeti Nereden Alınır?

Ev dekorasyonunda son derece popüler hale gelen saklama sepetlerini Trendyol üzerindeki pek çok farklı markadan satın alabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun pek çok boyut ve modelde saklama sepetleri bulabilirsiniz. Bu sepetler ahşap, hasır, metal ya da plastik malzemeden üretilir. Renk, boyut ve tasarım açısından da çeşitlilik gösterir. Trendyol’da kapsamlı biçimde inceleme yaparak sepetlerin hem kalitesi hem de kullanım kolaylığı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu sayede aradığınız ürünü son derece kısa süre içinde ve kolay biçimde bulabilirsiniz. Buradan dilediğiniz modeli cazip koşullar kapsamında satın alabilirsiniz.

Saklama Sepeti Modelleri Nelerdir?

Saklama sepetleri ev dekorasyonunda kullanılmak üzere pek çok farklı modelde bulunabilir. Hasır sepetler, doğal bir görünüm sağlar. Bu modeller, çoğunlukla el yapımıdır. Ahşap sepet modelleri, rustik bir görünüm sunar. Aynı zamanda son derece dayanıklıdır. Plastik sepetler, daha uygun fiyatlıdır. Bununla beraber kolay temizlenebilir. Ayrıca suya dayanıklı olması sayesinde uzun süre kullanım avantajı bulunur. Metal sepetler ise endüstriyel bir görünüm sağlar. Ofislerde ve işletmelerde rahatlıkla tercih edilebilir. Bunların haricinde sepetlerin boyutları ve şekilleri de çeşitlilik gösterir. Bazıları çekmeceli veya kapaklıdır. Bazıları duvara asılabilir veya dolaba yerleştirilebilir. Saklama sepetlerinin çeşitliliği her zevke ve ihtiyaca uygun sepetler bulabilmenizi sağlar. Bu modeller ile hem eşyalarınızı düzenli tutabilir hem de ev dekorasyonuna yeni bir renk katabilirsiniz.