Marka
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Fiyat
Ek Özellik
Materyal
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

She

" araması için 227 sonuç listeleniyor

Sevilen Kaliteli She Seçenekleri Trendyol’da!

İnsan olmanın doğasında farklı olgular yer alır. Bunun yanı sıra yine insanların farklı farklı gereksinimleri de vardır. İnsanlar kendi gereksinimleri doğrultusunda değişik türden objeler bulunur. Güzel ve bakımlı olma hali ise insanların beğenilme isteği ile doğrudan alakalıdır. Yaşanan bu arz talep durumuna bağlı olarak değişik türden kullanılan makyaj malzemeleri vardır. Makyaj malzemeleri bireylerin kusurlarını kapatır ve güzel görülmesine olanak verir. Bu noktada da yerli yabancı birçok marka vardır. 2006 yılından beri yeni ürünler tasarlayan She markası kadınlara hitap eden, yerli bir firmadır. Trendyol’dan She online olarak satın alabilirsiniz. Bu sayede özel makyaj malzemelerine sahip olabilirsiniz.

Beğeni Toplayan She Ürünleri

Beğeni Toplayan She Ürünleri

She ürünleri trendleri takip ederek özel bir hedef kitlesi için özenle üretilir. Marka özgür ruhlu, romantik kendi çizgisinden giden gençlere birbirinden değişik özellikleri olan ürünler sunar. Bunların başında özellikle ambalajıyla dikkat çeken, farklı renkleri olan She deodorant, She roll on çeşitleri gelir. Fresh, farklı çiçek kokularının olduğu uzun süre kalıcı olan kokuları vardır. Yine benzer bir biçimde her kişide farklı bir biçimde yansıması olan çok özel She parfüm kokuları vardır. Marka parfümlerinde kendi imzasını atar. She stick makyaj malzemeleri uzun süreli kullanım ömrü sunar. Pratik tasarımı ile her yaştan bireye hitap eder. Stick tarzında olan kokuları tam anlamı ile çevre dostu olan, etkisi saatlerce süren ürünlerdir. Sadece parfüm ve roll on üretmeyen markanın yine saatlerce kalıcı olan dudak ve göz ürünleri de vardır. Geniş renk skalası ile She ruj, She maskara çeşitleri güzel bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olur. Ürünlere kolay bir şekilde karar vermek için Trendyol’dan She yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Dikkat Çeken She Modelleri

Dikkat Çeken She Modelleri

Her alanda pratiklik sunan ürünleri ile önce çıkan marka makyaj malzemelerinin yanı sıra kıyafetlerde üretir. She giyim ürünleri farklı tasarımları ile dikkat çeker. Firmanın ana çizgisinde olduğu gibi tüm She modelleri renkleri ile tasarımları ile öne çıkar. Gündelik yaşama uygun her yaşta, her ortamda giyilen She elbise, She bluz, She tayt, She büstiyer modelleri aynı zamanda modanın ana çizgilerini de yansıtır. Modern genç tarzı olan değişik üst parçaları bulunur. She ceket, She mont çeşitleri kış aylarına uygun olarak üretilir. Yapımında kaliteli malzemeler kullanılan modeller uzun süreli kullanım ömrüne sahiptir. Markanın modelleri arasında roll on, deodorant, makyaj malzemeleri ve kıyafetler bulunur. Firma tıpkı çantalarında olduğu gibi ayakkabılarında da imzasını atar. Yaz aylarında rahatlığı ve şıklığı ile öne çıkan birçok She sandalet modeli bulunur. Trendyol’da She tavsiyelerini okuyarak ürünler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun She Fiyatları

Her Bütçeye Uygun She Fiyatları

She fiyatları ürünlerin yapımında kullanılan materyallere göre belirlenir. Makyaj malzemelerinde de, giyim parçalarında da kişilerin bütçesini zorlamayan fiyatları vardır. She çanta çeşitlerinde deri, suni deri gibi farklı materyaller kullanılır. She kullananlar genelde fiyatların son derece avantajlı olduğunu ifade eder. Bunların yanı sıra She indirim dönemlerinde çok uygun fiyata satın alınarak kullanılabilir. Geniş ürün skalası ile müşterilerin beğenisini toplar. Bu durum tüm ürünleri için geçerlidir. Belli dönemlerde Trendyol’da She kampanyaları yapılır. Uygun fiyatlar ile makyaj malzemelerini ve giysileri satışa sunar. Bu noktada kampanyaların her zaman için takip edilmesi önemlidir. Kaliteli malzemelerden üretilen ürünlerin tamamı her alanda kullanıma uygundur. Pratik kullanım sunan ambalaj tasarımı ile her yaştan bireye kolaylık sağlar. Trendyol’dan She satın alarak uygun fiyat avantajları ile bu eşsiz makyaj malzemelerine sahip olabilirsiniz.