"

Simple

" araması için 944 sonuç listeleniyor

Simple ile Bakımlı Cilde Kavuşmak Çok Kolay

Yaklaşık 12 saate kadar nemlendirme sağlayan Simple yüz kremi, cildinizin yenilenmesine yardımcı olmak için sabah temizliğinden sonra kullanmak için idealdir. Simple serisindeki her ürün gibi, hassas ciltler için bile uygundur, suni parfüm veya renklendirici içermez. Pro-Vitamin B3, Vitamin E, Gliserin ve Bisabolol içeren özel nemlendirici karışımı, cildin nemli kalmasına ve yenilenmesine yardımcı olur. Cildinizi Simple ferahlatıcı yüz temizleme jeli ile temizledikten sonra Simple nemlendirici kullanabilirsiniz. İster taze bir görünüm tercih edin, ister makyajınız için mükemmel bir temel oluşturmak isteyin, cildinizin en iyi şekilde görünmesine ve hissetmesine yardımcı olmak için idealdir. Yukarı ve dışa doğru hareketlerle yüzünüze ve boynunuza nazikçe uygulayın. Cildiniz mutlu ve sağlıklı göründüğünde, tüm güzellik rutininize güç katabilir! Simple su bazlı nemlendirici potansiyel cilde zarar veren UVA ve UBV ışıkları, mavi ışık ve şehir kirliliği gibi unsurlara karşı korumaya sahiptir.

Simple Ürünleri

Simple Ürünleri

Aydınlatıcı antioksidanlar Vitamin C & E ve organik Zencefil kökü özü ile bu SPF yüz kremi, kesintisiz parlayan bir cilt için gün boyunca nemlendirir. Yeni Protect 'n' Glow Üçlü Koruma Nemlendirici SPF 30, yağlı his bırakmayan kireçsiz, güneş korumalı, doğal olarak parlayan bir cilt sağlamaya yardımcı olur. Ayrıca, hassas ciltler için mutlak bir rüyadır. Ancak cildinize zarar veren tek şey güneş değildir. Günlük kirliliğe ve hatta en sevdiğiniz elektronik cihazlardan gelen mavi ışığa aşırı maruz kalmak, cildinize gizlice saldırarak, donuk görünmesine ve hassas hissetmesine neden olabilir. Protect 'n' Glow Vitamin C kremi cilde zarar veren UVA ve UVB ışınlarına, kirliliğe ve mavi (elektronik) ışığa karşı koruma sağlamaya yardımcı olur. C & E Vitaminleri ve organik Zencefil Kökü ile SPF 30'lu koruma nemlendirici hızlı emilir ve makyajdan önce tek başına veya yağsız bir astar olarak kullanılabilir. Simple nemlendirici krem SPF15 ile her günü harika bir cilt günü haline getirmeye yardımcı olur. Bu günlük cilt bakımı esası, cildinizin nemli kalmasına yardımcı olmak için multivitaminlerin ve cildi seven bileşenlerin mükemmel karışımını içerir. Ayrıca cildinizi UVA ve UVB ışınlarından korumaya yardımcı olmak için SPF15 içerir, bu da onu güneşten korunma rutininize mükemmel bir katkı sağlar. Kesintisiz parlak bir cilt için tüm gün nemlendirirken, hızlı güneş koruma takviyesi için çantanızda saklayın. Tüm Simple ürünleri gibi, suni renk ve parfüm içermez ve cildinizi rahatsız edebilecek sert kimyasallar içermez.

Simple Ürünleri Özellikleri

Simple Ürünleri Özellikleri

Simple serisindeki ürünler, cilt bakımına uygun olup parfüm renklendirici ve ciltler için her türlü sert kimyasallar içermez. Simple makyaj temizleme suyu yüzünüzdeki kirleri ve makyajı nazikçe ama etkili bir şekilde temizler. Aynı zamanda kuru ve hassas cildi yatıştırır ve anında yeniden nemlendirir. Cilt tahriş olmadan tazelenmiş, esnek ve anında nemlenmiş hisseder. Üçlü saf su, bitki kaynaklı Pentavitin ve bitki bazlı prebiyotik içeren Simple makyaj temizleme suyu cilt üzerinde kayan, cildi kuru veya gergin hissetmeden makyajı ve kiri çeken misel temizleme baloncukları içerir. Renk veya parfüm içermez, cildinizi rahatsız edebilecek sert kimyasallar içermez, alkol ve mineral yağlar içermez, bu da onu kuru ve hassas ciltler için mükemmel kılar. Pro-Vitamin B3, E Vitamini, Gliserin ve Bisabolol içeren özel basit özelliği, cilt tipine ve yenilenmesine yardımcı olur. Hassas ciltleri mükemmel hale getiren ürünler yapay parfüm veya sert kimyasallar içermez. Simple nemlendirici yüz temizleme jelini kullanmadan önce yüzü ılık suyla ıslatın, belirli bir miktarı elinize sıkın ve köpürtün ardından ıslak cilde dairesel hareketlerle nazikçe masaj yapın ve ılık suyla durulayın ve kurulayın. Göze temastan kaçının. Gözünüze kaçarsa, suyla iyice yıkayın. Yağlı ciltler için özel olarak tasarlanmış Simple peeling, Daily Skin Detox Clear Pore Scrub ile cildinizi tazeleyin ve yenileyin. Kekik, çinko ve cadı fındığı ile harmanlanmış bu yüz peelingi, gözenekleri tıkayan kir, yağ ve makyajı yok etmeye yardımcı olmak için derinlemesine temizler ve cildi arındırır. Bambu eksfoliyatörleri eklenirken gözenekleri ve pürüzlü yamaları nazikçe arındırarak cildi temiz ve pürüzsüz bırakır. Simple Refreshing Facial Wash, makyajı, kiri ve diğer kirleri etkili bir şekilde yıkayarak cildinizin temiz, taze ve canlanmış hissetmesini sağlar. Cildi seven bileşenlerle yapılmış, cildinizi tahriş etmeden yenilemeye ve beslemeye yardımcı olmak için üçlü arıtılmış su ve vitaminler içerir. Hassas ciltler için bile mükemmeldir. Hiçbir renk veya parfüm, sabun ve cildinizi rahatsız edebilecek sert kimyasallar içermez. Simple yüz yıkama jeli komedojenik değildir; hassas ciltleri bile temizlemek için mükemmeldir. Dermatolojik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır. Oftalmolojik olarak test edilmiştir. Simple yüz temizleme yağı, makyajı çıkarmanın ve cildi tahriş etmeden derinlemesine temizlemenin nazik, yatıştırıcı ve etkili bir yoludur.

Simple Yüz Temizleme Jeli Yorumları

Simple Yüz Temizleme Jeli Yorumları

Simple ,gezegene karşı daha nazik olmak için sürekli çalışmaya inanır. Simple yüz temizleme jeli vegandır ve ürünler PETA onaylıdır. Dünyanın hiçbir yerinde hayvanlar üzerinde test yapmayan Simple, aynı zamanda tüketim sonrası geri dönüştürülmüş plastik şişelerden (PCR) ürünler üretiyor. Dermatolojik ve oftalmolojik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır. Simple yağ bazlı temizleyici kuru ciltler için en iyi seçeneklerden biridir, ciltte yağlı yüzey bırakmaz içeriği ile cildi tamamen uzun süre boyunca besler ve nemlendirir. %100 doğal üzüm çekirdeği yağı ile yapılan bu temizleme yağı, hafif dokulu ve durulanması kolay, cildi temiz, nemli ve yumuşak bırakmak için cildi seven vitaminlerle zenginleştirilmiştir. Ürünü kuru ellere 2-3 damla uygulayın. Gözler ve dudaklar dahil yüzünüze nazikçe masaj yapın. Yağı süt gibi pürüzsüz bir dokuya dönüştürmek için cildinize biraz su ekleyin, masaj yapın ve durulayın. Kullanmadan önce şişeyi çalkalayın. Simple yüz temizleme yağı makyajı çıkarmanın ve cildi tahriş etmeden derinlemesine temizlemenin nazik, yatıştırıcı ve etkili bir yoludur. Kuru ciltler için en iyi temizleme yağları, yağlı bir yüzey bırakmadan derinlemesine nemlendirir. Hafif dokulu ve durulanması kolay, cildi temizleyen, nemlendiren ve yumuşak bırakan cildi seven vitaminlerle zenginleştirilmiştir. Markanın felsefesi nezaket, ürünlerin uygulanışından içeriğine kadar ürünlerin merkezinde yer alır. En başından beri, Simple felsefesi her zaman cilde karşı nazik olmak olmuştur, hatta en hassas olanlar bile, çünkü tüm cilt tipleri zaman zaman hassas olabilir. Simple krem ve Simple leke kremi cildinize zarar vermez yumuşak dokusuyla her cilt tipine uygundur. Simple'da herkes cildi tahriş eden maddelere hayır der ve ürün içerikleri buna göre belirlenir. Ürünlerden hangi kimyasalları çıkardığı kadar, ne eklendiği de önemlidir. Aslında, yalnızca cilde zarar vermeyen ve doğal dengesine saygı duyan bileşenler dahil edilmektedir. Çünkü tüm ciltler zaman zaman hassas olabilir; kirlilik, stres, tahriş edici maddeler, değişen hava koşulları, uykusuzluk ve şehir yaşamı gibi, cildinizin biraz hassas hissetmesinin ve ekstra bakım ve nezakete ihtiyaç duymasının milyonlarca nedeni var. Simple ürünlerini dilediğiniz gibi inceleyebilirsiniz. Cildinize ve cilt problemlerinize uygun ürünleri hemen Trendyol’dan sipariş verebilirsiniz.