İlgili Kategoriler
Marka
Cinsiyet
Fiyat
Ek Özellik
Form
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Slazenger Deodorant ve Roll On

" araması için 126 sonuç listeleniyor

Mis Gibi Kokularıyla Slazenger Deodorantlar Trendyol’da!

Slazerger markası kurulduğu günden beri müşterilerinin zevk ve ihtiyaçlarına yönelik seçenekler geliştirir ve üretir. Marka, çeşitli sporlara yönelik ürettiği eşyalarla tanınır. Ancak günlük kullanıma uygun modelleriyle de dikkat çeker. Günlük olarak kullanılanlar arasında parfüm ve deodorant başta gelir. Gün içindeki aktiviteler nedeniyle terlediğiniz için vücudunuzda saklamak istediğiniz kokular oluşur. Saklamak istenilen herhangi bir kötü durum olmasa dahi beğendiğiniz bir esansı vücudunuzda taşımak için deodorant ya da parfüm kullanmayı tercih edebilirsiniz. Slazenger deodorant ve parfümle beğendiğiniz aromaları üstünüzde taşır ve çevrenize yayarsınız. Birbirinden farklı ve egzotik notalı karışımlar, değişik renk ve tasarımlardaki şişelerde sizlere sunulur. İnsanlar spor gibi fiziksel aktiviteler sonucu terler. Ter kokusu, her zaman insanların rahatsız olduğu bir durumdur. Müşteriler deodorantları genel olarak ter kokusu gibi saklamak istedikleri bir durum olduğu zamanlar kullanır. Oysa Slazenger marka deodorantlar kötü kokuların baştan oluşmalarını engellemek için de kullanılır. Fiziksel aktivite öncesi terlemenin yoğun olarak yaşandığı koltuk altı gibi vücut bölümlerine bir miktar deodorant sıkılarak bu durumların önüne kolaylıkla geçilebilir. Slazenger erkek deodorantları günlük olarak da kullanılabilir. Günlük kıyafetin üzerine az miktarda deodorant sıkılarak hoşa giden farklı aromalar kıyafetlerinizle birlikte bütün gün size eşlik eder. Birbirinden hoş ve kalıcı esanslar gün boyu siz nereye giderseniz sizinle gelir ve çevrenize hoş aromalar yaymanıza yardımcı olur. Trendyol üzerinden tüm seçenekleri inceleyip, beğendiklerinizi hızlıca ve kolayca satın alabilirsiniz..

Birbirinden Farklı Aromalarıyla Slazenger Deodorantları

Birbirinden Farklı Aromalarıyla Slazenger Deodorantları

Müşteriler tarafından, çeşitli çiçek, baharat ya da deniz ferahlığını yansıtan aromalar sık sık tercih edilir. Slazenger deodorant yeşil modeli tek bir şişe içerisinde üç farklı aroma barındırır. Şişenin üst notalarında limon ve ananas yer alır. Limon ve ananas ilk kullanımla birlikte hem ferah, hem de enerjik bir hava yaratır. Deodorant, limonun serinletici etkisi sayesinde daimi bir tazelik barındırır. Ananas aroması ise yumuşak tonlar ve tazelik hissini üst düzeyde yaşatır. Limonla ananas birlikte samimi bir bütünlük oluşturur. Bu iki meyve rayihası deodoranta ve müşterilere çekici bir tazelik katacak üst notalar olarak değerlendirilir. Orta notalar ise ilk temastan sonra lavanta dinginliği yaratır. Bu lavanta dinginliği üst notaların kattığı enerjik havaya bir şıklık ve sakinlik kazandırır. Sinir sistemleri üzerinde sakinleştirici yönde etkileri olduğu söylenen lavanta çiçeği, özellikle günün ilerleyen saatlerinde artan şehir stresinin etkilerini azaltmaya yardımcı olur. Alt nota için tercih edilen tonka fasulyesi ve vanilya, benzersiz birleşimiyle unutulmayacak bir son etki oluşturur. Vanilya ve tonka fasulyesi birleşiminden oluşan bu son notalar uzun süren bir kalıcılığa sahiptir. Üst notalarda limon ve ananasla başlayan bu enerjik havaya lavanta, vanilya ve tonka fasulyeleri eşsiz bir uyum sağlar. Bu dinamik profile sahip olarak kendi tarzınızı günlük hayatınıza kolaylıkla yansıtabilirsiniz. Slazenger mavi parfüm de üç notalı bileşik bir profile sahiptir. Bu parfüm hem tazeliğini, hem de enerjisini üst notalarda kullanılan limon, bergamot, portakal mandalina ve yeşil limondan alır. Üst notalarda narenciye esanslarının kullanılması enerjik bir hava katar. Orta notalarda ise baharat, yosun, yasemin çiçeği ve müge çiçeği yer alır. Bu orta notalarla parfüme kışkırtıcı bir özellik katılmış olur. Dip notalarda ise amber, misk, paçuli ve sedir ağacı parfüme erkeksi bir yapı katılmış olur. Bu parfüm size yeşilin sakinliğini ve dinginliğini, okyanusun rahatlatıcı etkisini ve narenciyenin tazeliğini ve enerjisini bir arada sunar. Siz de bu eşsiz esanslara Trendyol üzerinden rahatça ulaşıp, beğendiğiniz seçeneği hemen satın alabilirsiniz.

Dikkat Çeken Slazenger Marka Erkeksi Kokular

Dikkat Çeken Slazenger Marka Erkeksi Kokular

Markanın bu farklı dokunuşlara ve notalara sahip koku birleşimlerini Slazenger gold deodorantta da görmek mümkündür. Maskülen yapısıyla ortaya çıkar ve motto olarak “sınır tanımayan Slazenger erkeğinin aynası” ve “çok atak, çok kararlı, çok cesur” cümleleri kullanılır. Deodorantta üst nota olarak bergamot ve greyfurt yer alır. Narenciye kokularının üst notalarda yer alması ilk temasta narenciyenin ferahlık ve temizlik gibi etkilerini hissetmenize neden olur. İkinci notalarında Hindistan’a özgü ylang ylang bitkisi, yasemin çiçeği ve gül ağacı tercih edilir. Hindistan’a özgü bir bitkiyle yasemin çiçeğinin ve gül ağacının birlikte kullanılması, Hindistan’a ait erkeksi bir doku verir. Gül ağacı ise bu erkeksi doku içerisinde biraz da olsa feminen tarafı çağrıştırır. Dip notalarında ise sedir ağacı, kehribar ve misk kullanılır. Dip notaların baharat ağırlıklı olması her notada baharat esintilerinin hissedilmesine yol açar. Baharat kokuları oldukça yoğun ve baskındır. Slazenger deodorant kullananlar yaptıkları yorumlarda deodorantlarda çok baskın olmasa da mutlak bir baharat kokusunun net bir şekilde hissedildiğini belirtir. Bir diğer seçenek ise Slazenger deodorant mordur. Hem fresh, hem de çiçeksi bir aromaya sahip bu alternatif özellikle kalıcılığı ve keskinliğiyle beğeni kazanır. Slazenger action deodorant serisine ait olan bu deodorant, keskinliği sayesinde az miktarda sıkılsa bile çok fazla koku yayar. Bu özelliğinden dolayı uzun kullanım ömrüne sahiptir. Müşterilerinin sevdiği profillere göre Slazenger marka deodorant seçenekleri geniş bir çeşitlilik sunar. Bu deodorantlar Trendyol’da çeşitli sayılarda bir araya getirilerek ekonomik paketler oluşturulur. Böylece siz de eşsiz Slazenger marka deodorant modellerine ve kalitesine ekonomik fiyatlarla Trendyol rahatlığında ulaşmış olursunuz. Seçeneklerin tümüne Trendyol üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz..

Avantajlı Fiyatlarıyla Slazenger Deodorantlar

Avantajlı Fiyatlarıyla Slazenger Deodorantlar

Markaya ait olan deodorant modelleri erkek müşterilerin kullanımlarına özel olarak üretilir. O yüzden hepsinde erkeksi bir dokuya rastlanır. Kişisel kullanım amacıyla kullanılabileceği gibi hediye olarak da tercih edilebilir. Hediye olanağına özel olarak, kendilerine özgü kutularla satılan versiyonları da bulunur. Şişeleri su mataralarına benzer şekilde tasarlanır. Bu da sportif amaçlı kullanılabileceğine atıfta bulunan bir tasarımdır. Slazenger deodorant fiyatları müşteriler tarafından fiyat ve performans ürünü olarak değerlendirilir. Slazenger marka deodorant ve parfüm modellerinin hepsi antialerjik özelliklere sahiptir. Deodorantın ya da parfümün doğrudan tene uygulanması halinde bile herhangi bir alerjik durumla karşılaşılmaz. Çok farklı koku profillerine sahip olması da müşterilerine aradıkları seçenekleri bulma olanağı tanır. Hepsinde üç farklı notanın bulunması ise tüm esansların her kullanımda hissedilmesini sağlar. Ayrıca özel tasarımlı ve başlıklı sprey şişeleriyle esans tanecikleri geniş bir alana yayılır. Bu sayede koku taneciklerinin temas alanı arttırılır. Bu nedenle de kalıcılık süresi uzatılmış olur. Bu sprey şişe tasarımı müşterilere de kullanım kolaylığı sağlar. Pek çok müşteri yorumunda bu sprey şişe tasarımının ne kadar kullanışlı ve pratik olduğu belirtilir. Aynı zamanda farklı renk seçeneklerine sahip şişeler, konuldukları yüzeyde dekoratif birer obje olarak da görülür. Slazenger deodorant nerede satılır sorusunun cevabı Trendyol’dur. Üstelik markaya ait tüm alternatifleri tek bir mecra üzerinden bulma şansınız olur. Siz de Trendyol üzerinden Slazenger marka kalitesine ait olan deodorantlara avantajlı fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz ve kullanmak istediğiniz seçenekleri sipariş vererek kısa süre içerisinde güvenle sahip olabilirsiniz.