"

Soles

" araması için 205 sonuç listeleniyor

Soles Medikal Ürün Çeşitleri Sizleri Bekliyor

Birçok farklı ayak sorunlarına yardımcı Soles ürünleri uzun vadede size konfor sağlar. Sıkışan veya dar ayağa sahipseniz veya nasır, siğil, tırnak sorunları yaşıyorsanız Soles bileklik ve diğer ürünleri acıyı hafifletmek için size yardımcı olur. Kolay ve rahat kullanıma sahiptir. Sadece ayak üzerinde kayma yaşıyorsanız Soles silikon tabanlık, ayakkabı içinde tüm gün giymek için yeterince rahattır. Ergonomik yapısı sayesinde, ürün omurganın basıncını ve ağırlığını önemli ölçüde azaltır. Ayrıca bağları ve menteşeleri korur. Cilt üzerinde hiçbir etkisi olmayan ve zararlı maddeler içermeyen bir deriden yapılmıştır. Alttaki yapışkan kısım kayganlığı önler ve bütün bedenleri üretilir; 36-46 bedenlerine uyabilir. Anında etki sağlar. Lüks rahat jel tasarımı ile bunyon eklemindeki sürtünmeyi, tahrişi ve basıncı azaltarak bunyon ağrısını hafifletmeye yardımcı olur.

Soles Ürünleri Çeşitleri

Soles Ürünleri Çeşitleri

Hem sol hem de sağ ayak için uygundur. Soles medikal ürünler kaliteli malzemelerden üretilen, olağanüstü hizmet, deneyim ve bilgi birikimi ile müşterilere hizmet verir. Yüzlerce farklı ürünle müşterilerine hizmet veren Soles ürünleri modelleri, silikon tabanlarıyla medikal sektörüne girişinden bu yana yenilikçi ürünler geliştirmeye devam ediyor. Markanın taban ürünleri tercih edilen ürünlerden biridir. Geleneksel yastıklar boyun ve baş bölgesine yeterli destek veremez. Ancak Soles ortopedik yastık boyun ve baş için eşit destek sağlar ve uyku sırasında omurganın doğal eğriliğini ve boynun sağlığını teşvik eder. Ortopedik yastık uyku pozisyonunu destekler, rahat konumlandırma sağlamaya yardımcı olur ve boyun ve sırt ağrıları ve ağrılarının önlenmesine ve bakımına yardımcı olur. Optimum konumlandırma, ergonomik destek sunar. Hipoalerjenik ve hijyeniktir bu yüzden güvenle kullanabilirsiniz. İnsan sağlığı için tehlikeli CFC içermez. Hassas kesim poliüretan köpük yastık şeklini uzun süre korur. Bu özelliği ile baş ve boyun şeklini alarak destek sağlar. Soles ortopedik yastık horlamayı durdurmaya yardımcı olur. Soles boyunluk boyundaki ağrıyı gidermeye yardımcı olur. Soles dizlik diz altına yerleştirilerek konfor sağlar. %100 pamuklu örtü ile vücutta oluşabilecek terlemeyi önler. Bu ürün fermuarlı elastik yıkanabilir kumaşa sahiptir, %100 silikon üstün konfor sunar. Hipoalerjenik ve ortopediktir. Aynı zamanda maksimum elastiklik sağlar. Soles silikon tabanlık yürüme veya ayakta durma nedeniyle tekrarlanan baskı altında düzleşmez ve çok uzun bir süre kullanım sağlar. Plantar fasit ve topuk dikeni iyileşmesi için idealdir. Ayakta durmanın neden olduğu sırt, bacak ve ayak ağrılarını ve varikozu önler. Bu tabanlık, iş, spor veya eğlence etkinlikleri sırasında günlük kullanım için uygundur. Ayakta çalışan ve yürüyen herkese önerilir.

Soles Ürünleri ve Modelleri

Soles Ürünleri ve Modelleri

Soles ürünleri ergonomik olarak tasarlanmış ve patentli özel kumaş kullanılarak benzersiz bir şekilde üretilmiştir. Göğüs ve açık kalp ameliyatlarından sonra uygun omuz ve gövde hizalaması için omuzları geri çeker. Kırık sternum için stabilizasyon sağlar ve karın bölgesine yüksek derecede sıkıştırma sağlayan tam elastik malzemeden yapılmıştır. Soles bileklik, nefes alabilen pamuklu kumaştan üretilmiştir; bu sayede hastalara maksimum konfor sağlar. Ayrıca anatomik alüminyum destek ve elastik bilek bandajı sayesinde stabilizasyon sağlar. Tüm yaralanmalar için ideal bilek istirahati gerektirir. Burkulmalar ve suşlar, romatizma ve travmatik artrit, karpal tünel sendromu, aseptik nekroz, kırık kemiklerle ilişkili ağrılarda kullanılır. Sıkıştırma ve destek sağlar. 3mm polietilen eusing vakum yöntemi ile yapılmıştır. İç yüzey 3 mm plastozot ile kaplanmıştır. Giymek ve çıkarmak kolaydır. Uzun süreli tedavilerde kullanılabilir. Bu ürün ayağınıza mükemmel uyum sağlar. Soles silikon tabanlık üst üste binen, çarpık ayak parmaklarını hafifletir ve yeniden hizalar. Soles ayak bilekliği sürtünme ve rahatsızlığı hızlı bir şekilde ortadan kaldırmak için birinci ve ikinci ayak parmaklarını birbirinden ayırır. Spatisitte, kırık sonrası koruma için, felçli hastalar için, romatoid artritin önlenmesinde kullanılır. Bu ürün nefes alabilen terlemeyen neoprenden yapılmıştır; bu sayede hastalara maksimum konfor sağlar. Ayrıca anatomik alüminyum destek ve elastik bilek bandajı sayesinde stabilizasyon sağlar. Tüm yaralanmalar için ideal bilek istirahati gerektirir. Klavikula ve duruş desteği, kötü duruş ve osteoporozun düzeltilmesine yardımcı olur. Velcro kayışları, destek ve basınç miktarını artırmak ve azaltmak için kolayca ayarlanır. Vücudunuzun şekline uyum sağlar ve mükemmel bir yardımcı olarak hizmet eder. Bu ürün ergonomik tasarımlı ve patentli özel kumaş kullanılarak benzersiz bir şekilde üretilmiştir; lumbago, omurga deformasyonu, vertebra ve bağ problemleri, şiddetli osteoporotik omurga, kronik bel ağrıları için kullanılır. Bu ürün, ergonomik tasarımlı ve patentli özel kumaş kullanılarak benzersiz bir şekilde üretilmiştir; lumbago, omurga deformasyonu, vertebra ve bağ problemleri, şiddetli osteoporotik omurga, kronik bel ağrıları için kullanılır. Soles korse ergonomik tasarıma sahiptir ve patentli özel kumaş kullanılarak benzersiz bir şekilde üretilmiştir. Göğüs ve açık kalp ameliyatlarından sonra uygun omuz ve gövde hizalaması için omuzları geri çeker. Kırık sternum için stabilizasyon sağlar. Diz ligamentlerinde kayma gerilmesini önlemeye yardımcı olur.

Soles Ürünleri Özellikleri

Soles Ürünleri Özellikleri

Soles korse karın kaslarının sarkmasını kontrol etmenin yanı sıra, kesilmiş bir bel çizgisinin korunmasına da yardımcı olur. Abdominal korse, zayıflamış karın duvarlarını güçlendirmek için doğum sonrası ve ameliyat sonrası yardımcı olarak da kullanılabilir. Ameliyat sonrası karın kaslarına destek ve kompresyon sağlar. Ayrıca gülme veya öksürme sırasında cerrahi bölgedeki ağrıyı azaltır. Bu özelliklerinin yanı sıra cerrahi bölgenin şişmesinin azalmasını sağlar. Açı ayarlı eklemler sayesinde, iç ve dış bağ yırtıklarının neden olduğu diz üzerindeki yükü azaltır. İstenilen fleksiyon ve ekstantion derecesini sağlar. Kolleteral ligament yaralanmalarında, artritte, total implant cerrahisinde kullanılır. Tek beden herkese uyar. Bu neopren ürünü, 4 spiral sayesinde, dizin lateral ve medial tendonlarını destekler ve aynı zamanda patellar destek sağlar. Artrit, bursit, eklem içi sıvının artması, diz kapağının neden olduğu ağrı, menisküs problemleri, büküm ve bağ instabilitesi, ameliyat sonrası veya travmada koruma ve rehabilitasyon amacıyla kullanılır. Ürün ergonomik tasarımlı ve patentli özel kumaş kullanılarak benzersiz bir şekilde üretilmiştir; lumbago, omurga deformasyonu, vertebra problemleri ve kronik bel ağrıları için kullanılır. Bu 26 cm korse çelik ve plastik şerit malzeme ile desteklenmiştir. Soles tabanı jel topuk ayak azaltır. Kuru cilt nemli sert maddelerden korumak gerekir. Topuk koruyucusu kuru veya çatlamış topuklar için idealdir. Nemlendirici uygulandıktan sonra giyildiğinde çatlamış topukların iyileşmesini sağlar. Bu ürün, ayak bileğinin arkasına zarar veren kapalı ayakkabılar için idealdir. Yumuşak yastık, ayak kabarcıklarını önlemeye yarar. Bu ürün yıkamada yapışkan özelliklerini kaybetmez. Bu ürün ayak parmağı bölgesindeki stresi azaltır ve ayak parmaklarını kabarma, sürtünme, tahriş ve ayak tırnağı kaybından korur. Ayak parmaklarının ayakkabının iç kısmıyla doğrudan temas etmesini önleyen bir yastık görevi görür. Ergonomik yapısı sayesinde kolayca şekil almasını sağlar kolayca yıkanabilir. Soles oturma simidi tam ve rahat bir oturuş sağlar, fermuarlıdır. İç ve dış uçlarında eğim verilir. Soles ürünleri kullananlar olumlu geri dönüşleri ile memnuniyetini dile getiriyor. Soles korse fiyatları ve diğer Soles ürünleri fiyatları değişiklik göstermektedir. Soles ürünleri hakkında detaylı bilgi almak ve ürün yelpazesini görmek isterseniz Trendyol’u inceleyebilirsiniz. Ürünler hakkında yazılan yorumları okuyup yapılan değerlendirmelere göz atabilirsiniz. Dilerseniz sonrasında ihtiyacınıza uygun olan Soles ürünlerini Trendyol’dan hemen sipariş verebilirsiniz.