Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Sterimar

" araması için 116 sonuç listeleniyor

Sterimar Burun Spreyi Çeşitleri Sizleri Bekliyor

Tamamen deniz suyundan elde edilen Sterimar burun spreyi, saf içeriğiyle burun kanallarındaki tıkanıkların açılmasına yardımcı olmaktadır. Fazla mukoza üretimi ve burun kanallarındaki dolma hissinin giderilmesi için kullanılan Sterimar burun fısfısı, saf deniz suyunun etkisiyle kanalları temizlemektedir. Bebekler, çocuklar ve yetişkinler için ayrı ayrı içeriklerle hazırlanan Sterimar burun temizleyici sprey, deniz suyundaki faydalı mineraller ve saf tuzun verdiği etkiyle kanallardaki mikrop ve bakterileri temizlemektedir. Sterimar yetişkin ve bebekler için hazırlanan çeşitli seçenekler, burun kanallarının yapısına göre farklılık göstermektedir. Yetişkinler için hazırlanan Sterimar burun açıcı spreyler, burundaki mukoza üretimini normal seviyeye döndürmekte ve burun üst yolundaki tıkanıklıkların açılmasına yardımcı olmaktadır. Burun kanallarında görülen iltihaplanma ya da mukoza üretiminden kaynaklanan tıkanma sorunları, günlük yaşamdaki aktivitelerin engellenmesine yol açmaktadır. Yemek yerken, su içerken, nefes alırken ve konuşurken zorluk yaşanmasına sebep olan burun tıkanıklıkları, yeni doğanlar, çocuklar ve yetişkinler için ayrı ayrı hazırlanan Sterimar burun spreyiyle giderilmektedir.

Burun Tıkanıklığını Gideren Sterimar Burun Spreyi

Burun Tıkanıklığını Gideren Sterimar Burun Spreyi

Sterimar okyanus suyu içeriğiyle, okyanus suyundaki faydalı bakteri ve mineraller aktif olarak kullanılmakta ve burun tıkanıklıkları kontrol altına alınmaktadır. Bebeklerinizin sadece burundan nefes alması, burun tıkanıklığının tüm yaşam fonksiyonlarını etkilemesi anlamına gelmektedir. Burun tıkanıklığının bebeklerin yemek yemesi, nefes alması ve uyuması gibi süreçleri kalitesiz hale getirmesi sebebiyle, burunlarının düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir. Bebeklerin burun kanallarında ve genzinde oluşan mukoza tıkanıklıklarını açmak için kullanılacak en ideal madde, tuzlu okyanus sularıdır. Okyanus suyunun içindeki doğal tuz parçacıkları, burun kanallarında oluşan mikrop ve iltihaplanmaların giderilmesini sağlarken, katılaşmış mukozanın yumuşamasına ve dışarı atılmasına yardımcı olmaktadır. Sterimar sprey kullanımının bebek ve yetişkinler için değişiklik göstermesi sebebiyle, kullanım aşamasındaki sprey basınç değeri özel olarak ayarlanmıştır. Basınç değerinin ayarlanmasında kullanılan miktar, bebeklerin ve yetişkinlerin hassas burun kanallarının tahriş olmasını engellemektedir. Hassas burun kanallarında sorunsuz şekilde kullanılan ve herhangi bir tahriş oluşumuna yol açmayan Sterimar nasal sprey, günlük kullanım için idealdir. Günlük olarak kullanılabilen ve okyanus suyu haricinde hiçbir bileşen içermeyen, doğal içerikli Sterimar alerji burun spreyi, bebek ve yetişkinlerde günlük olarak güvenle kullanılabilir. Burun ve geniz kanallarındaki tüm tıkanıklık ve mukoza birikimi, Sterimar burun spreyiyle kontrol altına alınarak günlük hayatta daha kolay nefes almanız ve uyumanız sağlanmaktadır.

Bebeklerde Güvenli Burun Temizliği için Sterimar Okyanus Suyu

Bebeklerde Güvenli Burun Temizliği için Sterimar Okyanus Suyu

Bebeklerin yeni doğan döneminden itibaren sıkça karşılaştığı burun tıkanıklığı problemi, doğal okyanus suyundan elde edilen Sterimar alerji burun spreyi kullanımıyla kontrol altına alınabilir. Özellikle yeni doğan döneminin ardından ilk 6 ay sıkça tekrar eden burun tıkanıklıkları, bebeklerde nefes tıkanıklığı ve ani ölümlere yol açmaktadır. Sterimar yenidoğan burun bakım spreyi içerisinde, saf okyanus suyu ve doğal deniz tuzunun yanında, çeşitli mineraller yer almaktadır. Burun tıkanıklığına yol açan iç kanalları yumuşatarak mukusların gevşemesini ve burundan atılmasını sağlayan Sterimar burun kanallarındaki tahrişlerin de azalmasına yardımcı olmaktadır. Yeni doğan döneminden başlayarak bebeklerinize günlük olarak burun temizliği ve bakımı yapmanız gerekmektedir. Farklı içerikli burun spreylerini kullandığınız zaman, burun kanallarında tahrişe sebep olabilirsiniz. Burun içerisindeki mukus yapısını ve dengesini bozmayan doğal okyanus suyu içerikli Sterimar, bebeklerin solunum yollarındaki tahrişi engellemektedir. Özel basınç değeriyle ayarlanan Sterimar tıkalı burun spreyi, solunum yolu enfeksiyonu ve hasarı gibi riskleri minimuma indirerek bebeklerinizin sağlığını korumaktadır. Bebeklerin burun deliklerine uygun genişlikte hazırlanan sprey bölümü, kullanım anında hafif basınçla spreyi solunum yoluna göndermektedir. Çok şiddetli sprey gücünün bulunmaması, nazal kemikte ve solunum kanallarında tahriş oluşumunu engelleyerek bebeklerinizin daha sağlıklı şekilde nefes almasını sağlamaktadır. Yeni doğan döneminden itibaren, ilk 3 yaşa kadar güvenle kullanılabilen Sterimar 100 ml burun spreyi, isteğe göre daha minik ya da daha büyük ambalajlar halinde tercih edilebilir. Bebeğinizi kucakta tutarken dahi rahatlıkla uygulayabileceğiniz Sterimar burun spreyi, uygulama sonrasında burnu aspire etme zorunluluğunu ortadan kaldırmaktadır. Tek sıkışta burun içerisinde girip diğer delikten fazla miktarını çıkaran özel basınç spreyi, burun içerisinde fazladan sprey kalmasına ve mikrop üretmesine engel olmaktadır. 100 ml boyutundaki burun spreyini taşımakta zorlanıyor ya da belli bir süre içerisinde bitiremiyorsanız, bebek çantalarında rahatlıkla taşıyacağınız, Sterimar deniz suyu burun spreyi 50 ml seçeneğini tercih edebilir ve yerden tasarruf sağlayabilirsiniz. Bebeklerinizin emzirme öncesi ya da yemek öncesinde burun kanallarının temiz olması, daha kaliteli şekilde beslenmesini sağlayacaktır. Her beslenme ve emzirme öncesinde kullanabilmeniz adına, Sterimar burun spreyi tek elle kullanılabilir şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Bebeklerinizin daha kaliteli beslenme ve uyku düzeni edinmesi için kullanacağınız Sterimar tıkalı burun spreyi ürünlerini, kolaylıkla sepetinize ekleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Nefes Almayı Kolaylaştıran Sterimar Alerji Spreyleri

Nefes Almayı Kolaylaştıran Sterimar Alerji Spreyleri

Yetişkinlerde, çocuklarda ve bebeklerde görülen akut ya da kronik burun tıkanıklığını gidermek için orijinal okyanus suyundan üretilen Sterimar burun spreyleri kullanılmalıdır. Büyük ve küçükler için özel sprey aparatıyla hazırlanan okyanus suyu burun spreyi, burun kanallarından girerek solunum yollarında görülen tıkanıklıkları açmaya yardımcı olmaktadır. Burun tıkanıklıklarını anında açmak için hazırlanan Sterimar kullanımı bakımından da ergonomik ve konforlu olarak değerlendirilmektedir. Tek sıkışta gerekli miktarı burundan içeri gönderen Sterimar, tek elle kullanıma uygun şekilde tasarlanmıştır. Uygun fiyat seçenekleriyle, Sterimar kullananlar tarafından olumlu dönüşler almıştır. Sterimar burun spreyleri yetişkinler ve bebekler için özel boyutlarda tasarlanarak, burun deliklerine tam uyum sağlamaktadır. Tek seferde 2 kere sıkılması, burun kanallarının açılması için yeterli olacak ve nefes tıkanıklığı giderilecektir. Günde ortalama 5-6 defa kullanmaya uygun olan içeriği, okyanus suyunun burun ve nefes kanallarında oluşturduğu fazla mukozayı kontrol alacaktır. Sterimar sprey fiyat aralığını belirlemek için filtre ve seçenekler bölümünde yer alan fiyat sıralamasını özelliğini kullanabilirsiniz. Filtre seçeneğini kullanarak bebekler ve yetişkinler için ayrı ayrı üretilen ürünleri kolaylıkla belirleyebilir ve aradığınız ürünlere rahatça erişim sağlayabilirsiniz. Sterimar nazal spreylerin içeriği ve son kullanma tarihi gibi bilgiler, ürün açıklamasında tüm detaylarıyla ele alınmıştır. Ürün açıklamasında belirtilen detayları yeterli bulmamanız durumunda, satıcıya doğrudan soru sorabilir ve aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Satıcı tarafından verilen güncel cevapların haricinde, daha önceden sorulan soruları da inceleyebilir ve ürün hakkındaki bilgilerinizi artırabilirsiniz. Sterimar alerji sprey kullananlar tarafından yapılan yorumları okuyarak da daha fazla bilgiye erişebilirsiniz. Sterimar burun spreyi fiyat aralığı için ise genel bir arama yaparak bütçeye en fazla uyum sağlayan sprey seçeneklerini tek bir ekranda sıralamanız mümkündür. Sterimar fiyat performans değerlendirmesi ve ürünlerin genel kullanım bilgileri hakkında merak ettikleriniz, ürün yorum ve değerlendirme bölümünde detaylı şekilde ele alınmıştır. Ürünleri kullanan kişilerin yapmış olduğu değerlendirme ve puanlamalar, yorumlar kısmında açıkça ele alınmaktadır. Kullanıcılar tarafından verilen yıldız puanları, ürün listesinde en favori ürünleri belirlemenize ve en fazla olumlu dönüş alan ürünleri tercih etmenize yardımcı olacaktır. Aradığınız Sterimar burun spreyi ürünlerinin tüm çeşitlerini Trendyol’da bulabilir, satın almaya karar verdiğiniz ürünleri anında sepetinize ekleyebilir ve siparişinizi güvenli şekilde oluşturabilirsiniz.