Yıldızlı Ürünler
Cinsiyet
Kol Boyu
Kol Tipi
Fiyat
Renk
Materyal
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
"

Strawberry

" araması için 168 sonuç listeleniyor

Strawberry

Strawberry Pijama Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Uzun ve yorucu bir günün ardından evinizde rahatlamanın yeri ayrıdır. Evinizde hissetmek için konforlu kıyafetler tercih edersiniz. Yoğun bir günün ardından evimize geldiğimizde aradığımız keyfi hissetmek isteriz. Gün sonunda dinlenerek ve uyuyarak geçirdiğimiz vakti göz önünde bulundurduğumuzda tercih ettiğimiz pijama, gecelik gibi ev giyim ürünlerinin kalitesi ve kumaşı ile bize sağladığı konfor oldukça önemlidir. Pijama, gecelik gibi ev giyim ürünleri evde konforlu ve rahat hissetmek için önemli olmasının yanı sıra tarzınızı da iyi yansıtıyor olmalıdır. Bunun yanı sıra tercih edeceğiniz pijama, uyku sırasında hareketinizi kısıtlamadan konfor sağlamalıdır. Dış giyimde tercih ettiğiniz kıyafetler kadar evinizin içinde rahatınızı sağlayacak ev giyiminiz de önem taşımaktadır. Günümüzde farklı tasarımlara, kumaş çeşitlerine ve tarzlara sahip birçok modelde gecelik ve pijama bulunmaktadır. Yüksek kaliteye sahip pijama ve iç giyim çeşitleri sunan Strawberry ürün tasarımları da oldukça dikkat çekmektedir. Birbirinden farklı model ve tasarımlara sahip pijamalar ile evde de tarzınızı konuşturabilirsiniz. Pijamalar yazlık ve kışlık olarak ayrılır. Yazın tercih edilen pijamalar ince ve nefes alan kumaşın yanı sıra kısa kol ve paçalara sahiptir. Kış ayları için tasarlanan pijamalar ise sıcak tutacak kalın materyaller kullanılarak üretilmektedir. Birbirinden eğlenceli desen ve baskılara sahip Strawberry pijama modelleri ile ev stilinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Yüksek kalite kumaşlardan üretilen pijamalar her ihtiyacı karşılayacak şekilde tasarlanmaktadır. Markanın gecelik ve pijama modelleri oldukça sevilerek kullanılmaktadır. Kumaşları sağladığı rahatlığın yanı sıra cildinizin hava almasına yardımcı olur. Geniş ürün yelpazesi ile Strawberry her tarza uygun birçok alternatif sunmaktadır. Kullanışlı ve estetik tasarımlara sahip ürünleri ile evde rahatlığın tadını çıkarabilirsiniz. Ürünlerinde yüksek kalite materyal kullanmanın yanı sıra uzun ömürlü olması ile de kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. Marka, mevsimlere göre kumaş ve model tasarımı ile her mevsim size ev giyiminde konfor sunmaktadır. Kaliteli kumaşlar, her tarza uygun çeşitli modelleri, konforlu ve uzun ömürlü kullanım imkânı ile kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilmekte ve önerilmektedir. Evinizde sevdikleriniz ile geçirdiğiniz zamanın daha konforlu ve keyifli geçmesine olanak sağlar. Sunduğu konfor ve rahatlığın yanı sıra çeşitli tasarımları ile size şık bir görüntü de sunarak tarzınızı desteklemektedir. Evinizde hem kendinizle hem sevdiklerinizle geçirdiğiniz zamanlar için rahatınızdan ödün vermeden tarzınızı yansıtabilirsiniz. Her tarza uygun tasarımları ve çok çeşitli ürün seçenekleri arasından sizin tarzınızı en çok yansıtan ürünleri seçebilir, şık bir görüntüye sahip olurken aynı zamanda rahatlığın da keyfini çıkarabilirsiniz.

Konforun Tadını Çıkaracağınız Strawberry Pijama Takımları!

Evimizde geçirdiğimiz vaktin bir kısmını dinlenerek ya da uyuyarak geçiririz. Bu nedenle bu zaman zarfında tercih edeceğiniz kıyafetlerin rahat, konforlu ve hareket kabiliyetinizi kısıtlamayacak şekilde tasarlanmış olması çok önemlidir. Bu konuda öne çıkan tasarımlara sahip olan Strawberry, evde ve uyku sırasında giyilebilen pijama ve gecelik gibi ev giyim ürünlerini rahatlık, konfor ve hareket kabiliyeti sunacak şekilde tasarlamaktadır. Pijamalar yaz ve kış aylarında kullanılmak üzere farklı kumaş ve materyallerden üretilmektedir. Yaza uygun seçenekler genelde ince kumaşlar kullanılan kısa kollu veya şortlu takım şeklindedir. Kış aylarına uygun uzun kol ve paçalara pijamalar ise polar gibi kalın materyallerden üretilerek sıcak tutması sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra kışlık pijamaların soğuğu engellemesi amacıyla paçalarında lastik bulunabilir. Strawberry ürünlerinde kaliteli materyaller kullanarak, kullanıcılara yaz ve kış aylarına uyum sağlayacak pijamalar sunmaktadır. Pijama, gecelik gibi ev giyim ürünlerinin ev içerisinde ve uykuda konfor sunmalarının yanı sıra ev stilinizi iyi bir şekilde yansıtması da fazlasıyla önem arz eder. Bu nedenle ev giyim ürünlerinin tasarımları da büyük önem taşımaktadır. Birbirinden eğlenceli tasarımlara sahip pijamalar ile ev stilinize renkli bir dokunuş yapabilirsiniz. Strawberry pijama takımı modelleri, rahat ve konfor sunarak evde geçirdiğiniz zamanın tadını çıkarmanızı sağlar. Özgün ve eğlenceli tasarımları yanı sıra rahat kesimleri ile evde konfor sağlar. Birbiriyle uyumlu iki parça olmak üzere alt ve üstten oluşan pijama takımları sıkça tercih edilmektedir. Yaza uygun takımlar kısa kollu, şortlu veya bermuda parçalardan oluşurken, kış aylarına uygun tasarlanan takımlarda uzun kollu ve paçalı parçalar bulunmaktadır. Kumaş kalitesi ve rahat kesimleri ile Strawberry pijama kullananlar tarafından tam not almaktadır. Düz renklerin yanı sıra baskılı ve yazılı modelleri ile geniş bir ürün skalası bulunmaktadır. Yaz ve kış mevsimleri için ayrı tasarımlara sahip olması ile kullanıcılara konfor ve rahatlığı her mevsim sunabilmektedir. Strawberry pijama takımları zevke, kullanım şekline ve kumaş tercihine göre değişkenlik gösterebilir. Muhteşem tasarımları ve dayanıklı kumaşları ile uzun süreli konfor ve rahatlık sunar. Bu sayede evinizde dinlenmek için geçirdiğiniz süre içerisinde konforun tadını çıkarabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi arasından size en uygun modelleri seçerek hem şık görünebilir hem de rahat ve konforlu hissedebilirsiniz.

En Avantajlı Kampanyalarla Strawberry Erkek Pijama Takımı Modelleri

Ev giyim ürünleri arasında yer alan gecelik ve pijama modelleri rahat bir uyku çekmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmaktadır. Çeşitli tasarımları ile pijamalar, evde sağladığı rahatlığın yanı sıra tarzınızı yansıtmanıza da yardımcı olur. Pijamalarda kullanılan materyaller mevsimlere göre değişiklik göstermektedir. Yaz aylarında terlemeyi önleyen ince kumaşlar kullanılırken kış aylarında ise soğuktan korunmanızı sağlayacak kalın kumaşlar tercih edilmektedir. Strawberry pijama modelleri yüksek kalite kumaşların yanı sıra rahat kesimleri ile konfor sunar. Kadın ve erkek pijama kategorisinde renk, model ve kesim açısından farklı birçok model bulunmaktadır. Strawberry erkek pijama takımı modelleri birbirinden tarz, son trendlere uygun tasarımlara sahiptir. Baskılı ve yazılı modellerin yanı sıra sadelikten yana olanlar için düz renk seçenekler de bulunmaktadır. Birbirini tamamlayan, alt ve üst olmak üzere iki parçadan oluşan pijama takımları uyku sırasında konfor sunmak üzere tasarlanmıştır. Farklı renk ve modellere sahip pijama takımları arasından ihtiyacınıza ve zevkinize en uygun ürünü tercih edebilirsiniz. Uyku esnasında giydiğiniz kıyafetler uyku kalitenizi de etkileyeceğinden pijama seçimi oldukça önemlidir. Kullanılan kumaş ve materyallerin yanı sıra kesimleri ile konfor sunmaktadır. Sağlam dikişleri sayesinde uzun ömürlü kullanım imkânı sunar. Sıcak havalar için kısa kollu, soğuk havalar için uzun kollu pijama takımları tercih edilebilir. Cildin nefes almasını sağlayan kumaşı sayesinde terleme gibi durumları en aza indirir. Yazın terlemeyi önleyecek ince ve hafif, kışın ise sıcak tutacak kalın kumaşlardan üretilen pijamalar giyilebilir. Geniş ürün yelpazesi ile dilediğiniz renkte ve modelde ürünü tercih edebilirsiniz. Pamuklu kumaşlar terlemeyi en aza indirmenin yanı sıra uzun süreli kullanım olanağı da sunar. Kaliteli materyali sayesinde üründe esneme ve deforme yaşanmaz bu sayede uzun süreler kullanım imkânı sunar. Strawberry pijama erkek kategorisinde yer alan ürünler kesim ve kumaş bakımından oldukça rahattır. Kaliteli bir uyku için oldukça önemli olan pijamalar kullanıcıya konfor sağlayacak şekilde üretilmektedir. Markanın ürün yelpazesinde yer alan pijamalar oldukça rahat, modern ve kullanışlıdır.

Strawberry Kadın Pijama Modelleri ile Hem Rahat Hem Şık

Pijamalar evde konfor ve rahat bir uykunun yanı sıra şıklık da sunmaktadır. Birbirinden farklı renk, model ve tasarıma sahip pijamaların ürün seçenekleri oldukça geniştir. Strawberry pijama modelleri ile rahatınızdan ödün vermeden ev şıklığınızı koruyabilirsiniz. Uyku sırasında giyilen kıyafetlerin rahat ve sağlıklı olması uyku kalitesi açısından büyük önem taşımaktadır. Strawberry pijamalar sağladığı konforun yanı sıra pamuklu kumaştan üretilerek cildinizin nefes almasına imkân verir. Bunun yanı sıra vücut ısınızın dengede tutulmasına yardımcı olur. Pijamalar, birçok farklı materyal ve kumaş kullanılarak üretilir. Yazlık ve kışlık pijamaların materyalleri de mevsime uygun şekilde belirlenmektedir. Yaz aylarında daha hafif ve ince kumaşlar tercih edilirken kış aylarında sıcak tutacak kalın kumaşlardan üretilen pijamalar kullanılır. Kısa ve uzun kol seçenekleri ile her mevsim kullanıma uygundur. Farklı renk, desen ve modellere sahip pijama modelleri her tarza uyum sağlamaktadır. Rahatlığı kadar modern ve şık tasarımları ile de dikkat çeken Strawberry pijamalar geniş ürün yelpazesine sahiptir. Bu sayede her tarza ve zevke göre ürün bulmak mümkündür. Strawberry kadın pijama seçenekleri model ve renk bakımından değişiklik göstermektedir. Gün içinde ev kıyafeti olarak da kullanımı mümkün olan pijamaların düğmeli modelleri de bulunmaktadır. Kısa ve uzun kollu klasik modellerin yanı sıra askılı ve şortlu takımlar da bulunmaktadır. Uykunuzu rahatça almanıza katkıda bulunan pijamalar gün içinde de konfor sunar. Baskılı, desenli, tek renk olmak üzere birçok farklı pijama modeli bulunmaktadır. Rahat bir uyku için ortam kadar uyurken giyilen kıyafetler de büyük önem taşımaktadır. Eğlenceli ve renkli bir tarzı benimseyenler için oldukça fazla seçenek bulunmaktadır. Hayvan figürü baskılı, yazılı ve çizgili gibi birçok alternatif tasarıma sahiptir. Tercih edeceğiniz pijama mevsime göre uygun kumaş ve materyal çeşidinden üretilmiş olmalıdır. Bunun yanı sıra rahat bir kesime sahip olması da önemlidir. Strawberry pijama modelleri her mevsime uygun seçenekleri ve modern tasarımları ile tüm beklentileri karşılamaktadır.

Strawberry Gecelik Modelleri ile Konfor ve Şıklık Bir Arada

Dış giyimde tercih edilen ürünlerin kalitesi kadar ev giyim de aynı şekilde büyük önem taşımaktadır. Günün yorgunluğunu atmak için eve geldiğinizde rahat kıyafetlerinizi giyerek konforun tadını çıkarabilirsiniz. Strawberry markası kaliteli ürün yelpazesi ve şık tasarımları ile öne çıkmaktadır. Ürünleri arasından her zevke ve beğeniye göre model bulmak mümkündür. Strawberry pijama iç giyim kategorisinde yer alan gecelikleri de oldukça şık tasarımlara sahiptir. Kadınlar tarafından oldukça fazla tercih edilen gecelik modelleri farklı tasarımlarda sunulmaktadır. Rahatlık ve zarafeti bir arada sunan Strawberry gecelik modelleri kadınlar tarafından beğenilerek kullanılmaktadır. Markanın ürün koleksiyonunda en sevilen kategorilerden biri olan gecelikler birbirinden farklı renk, model ve şık tasarımları ile dikkat çekmektedir. Şık, konforlu, rahat pijama ve gecelik gibi ev giyim ürünleri ile evinizde tarzınızı yansıtırken rahatınızdan ödün vermenize gerek kalmıyor. Kumaş ve dikiş kalitesi ile deforme gibi problemleri ortadan kaldırıyor. Gecelik modelleri tek renk olabileceği gibi farklı desen ve tasarımlara sahip olabilir. Fırfır, dantel gibi ufak detayları sayesinde klas bir görüntü sunmaktadır. Renkli, şık ve zarif modelleri ile beklentileri karşılamaktadır. Farklı kumaşlardan üretilen gecelikleri mevsime uygun olacak şekilde tercih edebilirsiniz. Şifon veya dantel karışımlı kumaşlardan üretilen modeller de bulunmaktadır. Birbirinden şık ve modern tasarımlar arasından tercih edeceğiniz gecelik modeli ile konforlu bir uykunun yanında ev tarzınızı da en iyi şekilde yansıtmış olursunuz. Estetik tasarımları ve konforun yanı sıra cildinizin nefes almasına izin verir. Strawberry gecelik modelleri arasında tarzınıza son derece rahat kesime sahip, tarzınıza uyum sağlayacak birçok model bulmak mümkündür. Şıklık ve konforu bir araya getiren Strawberry, geniş ürün yelpazesi ile kullanıcılara her tarza ve zevke uygun birçok alternatif model sunmaktadır. Yüksek kaliteye sahip kumaş ve materyallerden üretilen gecelikler uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunmaktadır. Markanın ürün yelpazesinde bulunan bir başka seçenek ise hamilelere özel pijama takımlarıdır. Hamilelik sürecinde tercih edilen pijamalar tüm kıyafetler gibi büyük önem taşımaktadır. Kullanılan kumaş ve kesim annenin rahatını büyük ölçüde etkileyeceği için önemli bir kriterdir. Strawberry markasına ait hamilelere özel üretilen pijama takımları hareket kabiliyetini kısıtlamayarak konfor sunmaktadır.

En Uygun Fiyatlarla Strawberry Pijama ve Gecelik Modelleri

Tüm günün yorgunluğunu atmak için gün sonunda eve geldiğinizde giyeceğiniz kıyafetler rahat hissettiriyor olmalıdır. Aynı şekilde rahat bir uyku çekmek için de uyku sırasında tercih edilen kıyafetler oldukça önemlidir. Ev giyim ve pijama seçerken konfor sunuyor olmasına dikkat edilmelidir. Kaliteli bir uyku yaşam kalitemiz, fiziksel ve zihinsel sağlığımız, sosyal yaşamımız, iş yaşamımız gibi birçok konu üzerinde oldukça etkilidir. Tüm bu sebeplerden dolayı kaliteli bir uyku için pijama tercihi büyük önem arz etmektedir. Hareket kabiliyetinizi kısıtlamayacak esneklikte ve rahatlıkta olmaları, aynı zamanda rahat hissetmeniz için bulunduğunuz mevsime uygun kumaş ve tasarımlar ile üretilmeleri gerekmektedir. Bunun yanı sıra zaman zaman evinizde pijama ile vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Tüm bu sebeplerden dolayı Strawberry, pijama, gecelik gibi ev giyim ürünlerinin tasarımı size rahatlık, konfor ve şıklık sunacak şekilde, ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize karşılık verecek şekilde tasarlanmıştır. Birbirinden renkli ve çeşitli tasarımları, yumuşak, kaliteli ve cildiniz için güvenli kumaşları ve rahat kesimleri ile rahat bir uyku çekmenize ya da evinizde konforlu bir şekilde vakit geçirmenize olanak sağlar. Tüm bu özellikleri ile rahatlık, sağlık ve kaliteyi uygun fiyat seçenekleri ile kullanıcılara sunmaktadır. Baskılı, yazılı, düz renk ve düğmeli gibi farklı tarzlara uygun tasarımlarda ürün seçeneği bulunmaktadır. Strawberry kadın desenli düğmeli pijama takım modern tasarımı, rahat kumaşı ve kesimi ile kullanıcılarını beğenisini kazanmaktadır. Düğmeli oluşu giyinirken büyük kolaylık sağlaması yanı sıra oldukça tarz bir görünüm sağlar. Strawberry kadın ekru 5'li sabahlık pijama takım tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürünlere sahiptir. Takım içerisinde bulunan alt ve üst pijama, gecelik ve sabahlık ile ev giyiminde ihtiyaç duyacağınız birçok ürünü tek bir set içerisinde sunulmaktadır. Uyku sonrası güne başlarken kullanılabilen sabahlık modelleri modern tasarımları ile kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. Pijamaların en önemli özelliklerinden biri de pamuktan üretilmiş olması ve mevsimlere uygun olarak kumaş ve tasarım seçimi yapılmasıdır. Bu sayede vücut ısınızı gece boyunca dengede tutarak uyku veriminizi arttırır. Strawberry pijamalar kumaş ve materyal seçimleri ile kalitesini ortaya koymaktadır. Markanın sahip olduğu modellerde yaka kısmı da birçok farklı seçeneğe sahiptir. Dökümlü, bisiklet ve v yaka gibi birçok seçenek arasından en rahat hissedeceğiniz modeli seçebilirsiniz. Kadın ve erkek pijama takımı modelleri özellikle rahat kesimi ile dikkat çekmektedir. Baskılı, desenli, düz renk olmak üzere tüm Strawberry pijama takımları ve gecelik modellerine Trendyol’dan ulaşabilir, en avantajlı fiyatlarla tarzınıza uygun dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.