Cinsiyet
Renk
Topuk Boyu
Saya Materyali
Topuk Tipi
Fiyat
Astar Materyali
İç Taban Materyali
Desen
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Tanca

" araması için 23 sonuç listeleniyor

Tanca

Ayakkabı Modelleri İle Yaz, Kış Moda

Ayakkabı Modelleri İle Yaz, Kış Moda

Kadınların ve erkeklerin en büyük giyim aksesuarları arasında ilk sırada yer alan ayakkabı ve çanta modellerine göz attığınız zaman oldukça farklı detaylara sahip olan modeller ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu modeller özellikle de giyim tarzına ve insanların zevklerine hitap edebilecek nitelikte detaylara sahiptir. Günlük kombinlerinize veya özel günlerinizde şık olabilmek için ve aynı zamanda kaliteyi sağlayabilmek için tanca markası ile tanışmanız gerekmektedir. Tanca çok eski zamanlardan beri ayakkabı ve çanta üretiminde öncü bir marka olarak karşımıza çıkar. Bu markanın ayakkabıları genellikle de oldukça yüksek bir kaliteye sahip olmaktadır. Bu kalite farkı sayesinde piyasadaki çoğu marka gibi güvenli bir şekilde tercih edilmektedir. Her anlamda ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir şekilde bir ayakkabı ile tanışmak için muhakkak iyi genel bir piyasa araştırması yapabilirsiniz. Hangi ayakkabıyı satın almak istiyorsanız buna yönelik olan ürünlere göz atabilirsiniz. Ayakkabı üretiminde ayakkabılarını oluştururken oldukça temkinli ve özenli bir üretim aşamasından geçirir çünkü kalite markanın en önemli özelliklerindendir. Aynı zamanda çanta üretiminde de oldukça iddialı bir marka olduğu için karşınıza çıkabilecek pek çok ürünü söz konusu olur. Bu ürünlere göz attığınız zaman yine aynı şeyi görebilirsiniz kalite ve konfor. Kalite ve konforu size sunacak olan marka genel anlamda belirli bir tarz çizgisine sahiptir ve bu tarz klasik bir tarzdır. Her anlamda sizin zevk ve ihtiyaçlarınıza karşılık verebilecek nitelikte ki çanta modelleri de söz konusu olabilir. Son zamanlarda üretimi yapılan renkli ve oldukça sıradışı çantalar da satılmaktadır. Özel günlerde ve gündelik hayatın dışında önemli zamanlarda kullanılmak üzere üretilen çantaların ve ayakkabıların da yeri büyüktür. Kış aylarında ve yaz aylarında değişen farklı ayakkabı modelleri ile karşılaşabilirsiniz çünkü kışlık ve yazlık ürünler büyük bir farklılık göstermektedir. Kış aylarında kullanılan ayakkabılar genellikle bot ve bot gibi kalın ve korunaklı yapıya sahip olan ayakkabılardır ancak yaz aylarında ise daha çok ince yapılı ve hava alabilen tipteki ayakkabılardır. Aynı şekilde çanta modellerindeki kumaş farklılıkları da yaz ve kış aylarında bir değişiklik göstermektedir. Yazın kullanılması öngörülen çantalar genellikle de ince deriye ve ince bir kumaşa sahip olan çantalardır. Bu sayede satın alan kullanıcılar ayakkabılarını uzun seneler boyunca kullanabilme imkanına erişmiştirler. Bu imkan sayesinde kaliteli ve oldukça kullanışlı modeller ve ürünler sizleri bekliyor.

Kaliteli Ve Konforlu Seçimleriniz İçin Kemal Tanca Markası

Kaliteli Ve Konforlu Seçimleriniz İçin Kemal Tanca Markası

Kemal tanca markası ürünleri genellikle de herkes tarafından bilinir ki kaliteli ve konforlu aynı anda sunmayı planlayan ve bunun için üretim yapan bir markadır. Ürünlerinde yüksek kaliteyi ve yüksek bir dayanıklılığı görebileceğiniz markanın genel anlamda çizgisi de klasikten yanadır. Ürünlerinde özellikle özenli bir ev kumaşın ve özenli bir Dikişin söz konusu olduğunu belirtmek gerekir. Temel anlamda ürünlerinde farklılıklar gözlemlenebilmektedir. Farklı çantaların üretimi söz konusu olduğu için bazı çanta modelleri de farklı kumaşların kullanılması söz konusu olmaktadır. Özellikle de ayakkabı modellerine göz attığınız zaman son zamanların modasının ve moda çizgisini takip edildiği şekilde üretimler yapılmaktadır. Bu tarz değişiklikler söz konusu olsa bile yine de klasik bir çizgiden eve zarif bir görünümden taviz vermeyen marka müşterileri için özenli bir üretim yapmaktadır. Çanta ve ayakkabı üretiminde ilk sırada yer alan markalardan Kemal tanca ürünleri yüksek kaliteyi ve bu kalitenin yanında uzun süreli bir kullanım konforunu sizlere sunmaktadır. Özellikle kadın ayakkabı modellerine göz attığınız zaman veya erkek ayakkabı modelleri belirgin farklılıklar ilk etapta karşınıza çıkabilir. Bu farklılıklar da renklerde, kumaş dokularında söz konusu olmaktadır. Özellikle tanca erkek ayakkabı modelleri daha klasik bir çizgiye sahiptir. Tanca bot ürünlerinde özellikle iddialı bir marka olduğu için botların dayanıklılığı ve kalitesi ilk etapta karşınıza çıkabilir. Kaliteli ve oldukça dayanıklı kumaşların tercih edildiğini söyleyebiliriz ve aynı zamanda kaliteli bir iskelete sahip olan bot modelleri sizi tüm kış hatta diğer kışlarda oldukça güvende ve konforlu hissettirebilir. Bu sayede hem kış aylarında ayaklarınız ve ayak tabanlarınız rahatsız olmadan oldukça kaliteli ürünler giymiş olursunuz, hem de diğer kışlar da aynı kalite ve aynı konforu sağlayabilecek nitelikte bot ürünleri ile hayatınıza devam etmiş olursunuz. Bu ürünlerin en önemli özelliği hem dayanıklı olmaları, hem de tarz bir çizgiye sahip olmalarıdır. Erkek modellerde bu tarzı daha net bir şekilde görebilirsiniz çünkü daha klasik ve daha oldukça kullanıma elverişli modeller üretilmektedir. Her tarzdan pantolon ve ceket kombinasyonuna uygun bir şekilde üretilen botlar tüm gardırobunuz ile uyum sağlayabilecek niteliktedir.

Ayakkabı Ve Çantaları İle Güne En Güzel Kombin İle Uyanın

Ayakkabı Ve Çantaları İle Güne En Güzel Kombin İle Uyanın

Kış aylarında ve yaz aylarında tercih edebileceğiniz oldukça farklı modelde botlar ve çantalar üretiminde bulunan tanca markası genel anlamda müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına yönelik bir üretim yapmaktadır. Bu üretimi yaptığı sırada muhakkak ki kalite ve konforu aynı anda sunmayı hedeflemektedir. Ürünlerine göz attığınız zaman belirli bir standardın üzerinde ve kaliteyi içerisinde barındıracak nitelikte olan ürünler söz konusudur. Bu ürünlerin yapılış aşaması ve sizlere sunulmuş aşaması ise çok özenli bir süreçtir. Raflara ve satışa sunulan ürünlerin üretilmesi ve gözden geçirilmesi işlemi çok uzun sürmektedir. Ürünler satın alma zamanınıza dek düzenli aralıklarla kontrol edilir ve herhangi bir şekilde kaliteden ödün vermeyecek nitelikteki ürünler satışa sunulur. Dolayısıyla, bir bot tercihinde veya bir çanta tercihinde bulunduğunuz zaman muhakkak ki bunların ciddi bir üretim aşamasından geçtiğini bilmemiz gerekmektedir. Bu sebeple kadın ve erkek ürünleri fark etmeksizin, üretilen ürünler genel anlamda hem dayanıklıdır, hem de kaliteye önem verilerek üretilmişlerdir. Özellikle de kadın giyim ürünlerine göz attığınız zaman botların, sandaletlerin, çantaların üretim aşamasında bir çok tasarımcı bir arada çalışmaktadır. Bu tasarımların size ulaşması ve sizin bunları beğenmeniz çok önemlidir. Tanca terlik bile ürettiği için terliklerin dayanıklı ve konforlu olmasına, aynı zamanda istek ve ihtiyaçları karşılamasına önem verilmektedir. Yaz aylarında kullanışlı bir şekilde ayakkabı giyinebilmek bazen söz konusu olmaz çünkü terlikler artık o kadar konforlu ve rahat bir ayakkabı çeşidi olarak karşımıza çıkar ki terlik giymek isteriz. Dolayısıyla kadınlar terliklere ve oldukça şık terliklere yaz aylarında hayatlarında yer vermektedir. Tanca yazlık ayakkabı üretiminde bulunurken özellikle bu gruba giren terlik ve sandaletlere ayrıca önem vermektedir. Tanca sandalet modellerini göz attığınız zaman görebileceğiniz çok farklı ürünler söz konusu olmaktadır. Terlik tarzında, sandalet ürünler de söz konusu olmaktadır çünkü bu ürünler daha çok ayağı açık bırakan ve bacakları, işlemeleri, boncuk tarzında aksesuarları içerisinde barındıran ürünlerdir. Bu ürünler hem çok şık, hem de oldukça zarif bir görüntüyü ayaklarınızda sağlayabilir. Kadınlar genel anlamda bu tarz ürünlere yazları da çok önem vermektedir çünkü hem sade giyinmeyi tercih eden, hem de oldukça sıcak aylarda ferahlamak isteyen kadınlar ayaklarında ayakkabı tercih etmezler.

Ayakkabı Modelleri İle Hayatınıza Renk ve Hareketlilik Katın

Ayakkabı Modelleri İle Hayatınıza Renk ve Hareketlilik Katın

Her anlamda istek ve ihtiyaçlarınıza karşılık verebilecek nitelikte ayakkabı ve çanta modelleri tanca markasına ait ürünler de söz konusudur. İstediğiniz ve dilediğiniz tarzda ayakkabı modellerinden oluşacak şekilde çok farklı modeller ile karşılaşabilirsiniz. Günlük yaşamda da kullanılabilecek ayakkabılar ile özel günlerde ve özel haftalarda kullanabileceğiniz ayakkabılar ve çantalar değişkenlik gösterebilmektedir. Dolayısıyla istediğiniz tarza yakın olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Dolayısıyla, istediğiniz tarza yakın olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Bu tarz ürünleri gardırobunuza ilave ederek oldukça farklı seçimler yapabilirsiniz. Gündelik hayatınızda kullanabileceğiniz ayakkabı modelleri ve çanta modelleri ile değişkenlik gösterebilecek olan özel günlerde giyineceğiniz modeller bir arada üretilmektedir. Aynı zamanda tanca Stiletto modeldeki ayakkabılar üretici için bu ürünler, hem gündelik yaşama ait olan ürünlerdir hem de özel günlere ait olan ürünlerdir. Ancak bu ürünleri tercih etmek ve nerede kullanacağını belirlemek kişisel bir şeydir. Yani aslında bu modeldeki ayakkabıyı isteyen kişi, iş yaşantısında gündelik bir şekilde de kullanabilir veya özel günlerde de kullanabilir. Bu tarz ayakkabıların böyle bir özelliği ve niteliği vardır ki aynı şey tanca süet bot ürünlerinde de geçerlidir. Dışarıda gündelik yaşantıda da kullanılan bu ürünler aynı zamanda oldukça şık ve zarif bir tasarıma sahip oldukları zaman özel günlerde de tanca kadın bot kullanılabilir. Oldukça şık ve zarif bir görüntüyü ayaklarınızda yaratabilmek için bu tarz modellere yönelebilirsiniz. Kibar, ince ve zarif bir topuk olduğunu söylemek gerekmektedir çünkü bu topuk bazen yürüyüşü ciddi ölçüde engelleyebilir. Ancak belirtmekte yarar var ki tasarım yapan firmalar başlıca topuk detayına önem vermektedirler ve insanların sağlıklı ve konforlu bir şekilde ayakkabı içerisinde topuk ile beraber yürüyebilmelerini düşünmektedirler. Dolayısıyla, sizler böyle bir ürün satın aldığınız zaman, Stiletto içerisinde ayağınızı rahat edeceğini düşünebilirsiniz. Aynı zamanda topuklu modellere göz attığınız zaman tanca çizme modellerinde de topuk detaylarının çok ön plana çıktığını görebilirsiniz çünkü hem boyu uzun göstermek amaçlı olarak, hem de oldukça uyumlu bir görüntü yaratmak için topuk detayları çok önemlidir. Bu tanca topuklu ayakkabı detayları sayesinde insanlar her ne kadar uzun bir boy görüntüsü yaratsa da topukların rahatsızlık vermesi söz konusu olabilmektedir. Bu topuk görüntüsü Sayesinde hem istediğiniz boy ölçüsüne yaklaşmış olursunuz, hem de kombinleriniz, kıyafetleriniz üzerinizde daha iyi bir şekilde taşınmış olur.

Ayakkabı Ve Çanta Kullanıcı Yorumları

Ayakkabı Ve Çanta Kullanıcı Yorumları

Genellikle tanca markasına ait olan ürünleri kullanan kullanıcılar hem kaliteli, hem de oldukça dayanıklı ayakkabı modelleri tercih etmektedirler. Yine ayakkabı modelleri gibi çanta modellerinde de bu fonksiyonel özelliklere önem vermektedirler. Tanca çanta modellerine baktığınız zaman farklılıklar ve değişiklikler gözlemleyebilirsiniz. Bu farklılıklar sizin daha farklı tarzdan ve modelden ayakkabı modelleri ile kombin yapmanıza vesile olabilir. Ayrıca belirtmekte yarar var ki takım halinde satılan çanta ve ayakkabı modelleri de söz konusudur. Bu modelleri de tercih ederken oldukça özgür ve rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz çünkü detaylara ve farklı özelliklere sahip olan çantalar ve ayakkabılar bir araya getirildiğinde oldukça uyumlu bir görüntü yaratmaktadırlar. Özellikle bu modeldeki ürünleri tercih ettiğiniz zaman günlük yaşantıda kombin yapmanız ve kıyafetleriniz ile bunları bir araya getirmeniz çok daha kolay olmaktadır. İstediğiniz kadar kombin yapabileceğiniz ve bir araya getirebileceğiniz ürünleri tercih ettiğinizde sağlıklı ve oldukça şık bir görüntü yaratabilirsiniz. Tercih edilen ayakkabı ve çanta modelleri arasından size uygun olduğunu düşündüğünüz modeldeki ayakkabı ve çantaları bir araya getirerek kombin yapabilirsiniz. Ayakkabı ve çanta sektörü her kadının en çok önem verdiği ve değer verdiği sektörden olarak ilk etapta karşımıza çıkabilir çünkü giyinmesi ve tercih edilmesi en zevkli olan aksesuarlardan ilk başta gelir. Kadınlar gardıroplarında gündelik yaşantılarında farklı ayakkabı ve çantaları kullanmayı ve bir arada tercih etmeyi sevmektedirler. Dolayısıyla onlara aksesuar olarak ayakkabı ve çanta hediye alınması çok isabetli olabilir. Belirtmekte yarar var ki çanta modelleri özellikle de büyük bir değişkenlik gösterebilmektedir. Değişen moda ve değişen koşullar söz konusu olduğunda farklı tarzda ve farklı zevkten insanlar için üretim de yapılmaktadır. Mesela tanca omuz çantası modellerinde son zamanlarda değişen bir tarz ve çizgiyi yakalamış olabilirsiniz. Bu tarz ürünler ve bu tarz bir tercihler, insanların kişisel tercihleri olduğu için tasarım yapan markalar her zevkten insana hitap edebilmektedir. Aynı zamanda belirtmekte yarar var ki farklı modelleri tercih etmek son zamanlarda oldukça ilgi çekici bir görüntü yaratmaktadır. Farklı modeller ve farklı zevklerden insanların tercih edebileceği tasarım çantalar da üretilmektedir. Dolayısıyla piyasayı takip ederek sizler de istediğiniz çantaya ve ayakkabıya ulaşabilirsiniz.

Tanca Modelleri, Özellikleri Ve Fiyatları

Tanca Modelleri, Özellikleri Ve Fiyatları

Kadınların en sık kullanmayı tercih ettiği aksesuarların ilk başında gelen ayakkabı ve çanta modelleri çok fazla bir çeşitlilik içermektedir. Dolayısıyla, kadınların en çok önem verdiği aksesuarların başında gelen ayakkabı ve çanta modelleri için üretilen oldukça fazla sayıda ürün bulunmaktadır. Kemal tanca markası ise diğer markalara nazaran daha kaliteli ve daha yüksek dayanıklılık içerecek şekilde ürünler üretmektedir. Bu ürünlerin üretim aşamasında oldukça yoğun bir faaliyet süreci söz konusudur. Aynı zamanda belirtmekte yarar var ki çoğu markaya nazaran Kemal tanca markasının ürünleri uzun seneler kullanışlı bir şekilde kullanma imkanına erişebileceğiniz ürünlerdir. Her anlamda ilginizi çekebilecek olan bu tarz ürünlerin istek ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek düzeyde olmasına dikkat ediniz. Söz konusu ürünlerden sizin tarzınıza ait olanını ve sizin istek ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek olanlarını seçebilirsiniz. Modellere göz attığınız zaman özellikle modellerin oldukça değişik tarzlara sahip insanlara da yönelik olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Ayrıca tanca markasına ait olan ürünlere göz attığınız zaman sadece çanta ve ayakkabılara rastlayamazsınız aynı zamanda deri içerikli kemer, cüzdan ve deri ceket modellere de rastlayabilirsiniz. Belirtmekte yarar var ki tanca ürünlerinin fiyatları diğer markalara nazaran sizin bütçenize uygun düşecek nitelikte olabilir. Aynı zamanda bütçenizden farklı bir nitelikte de olabilir çünkü tanca üretim yaparken kaliteye çok önem verdiği için kullandığı kumaş ve kullandığı deri tarzındaki ürünler çok yüksek içerikli ürünler olmaktadır. Ayakkabı ve çanta üretirken yüksek kaliteye önem veren bir marka olduğu için de fiyatlandırması diğer markalara göre değişkenlik gösterebilir. Ancak belirtmekte yarar var ki tanca indirim zamanlarında bütçe dostu bir nitelik kazanabilir ve müşterileri memnun kalabilir. Sizler de indirim zamanlarını takip ederek oldukça uygun bir alışveriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda tanca outlet ürünlerinin de bütçe dostu bir nitelikte olduğunu belirtmekte yarar var. Çünkü bu ürünlerde kullanıcıları memnun kılabilecek nitelikte bir kaliteye sahip olup, uygun fiyatlı olarak değerlendirilirler. Sizler de kendi istek ve ihtiyaçlarınıza yönelik olacak şekilde çok fazla ürün ile karşılaşabilirsiniz ve bu ürünlerden size ait olduğunu düşündüğünüz ve sizin tarzınıza en yakın olacağını düşündüğünüz farklı modellerle karşılaşabilirsiniz. Daha fazla Kemal tanca ürünleri için ayakkabı ve çanta modelleri için trendyol.com adresine göz atabilirsiniz.