Marka
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Tenda

" araması için 11010 sonuç listeleniyor

Tenda Ürün Çeşitleri Trendyol’da!

Keşfedildiği günden beri günlük hayatın vazgeçilmezlerinden biri olan internet, bazı zamanlar bağlantı sorunlarıyla, bazı zamanlarda ise hız problemleriyle hayatın akışını yakalamanıza engel olabilir. Güçlü bir internet için kullandığınız modemin kaliteli ve sağlam olması önemlidir. Bir marka olarak Tenda; ürünlerinde kullandığı gelişmiş kablosuz performansı, geniş Wi-Fi kapsama alanı, yüksek hızlı bant genişliği ve sağlam dış malzemesi ile müşterilerine kaliteli bir internet deneyimi sunmaya çalışır Ayrıca modem çeşitlerinin yanında ev ve iş ağları, enerji hatları, internet güçlendiriciler ve IP kameralar olmak üzere geçmişten günümüze birçok ürünü de bünyesinde bulundurur. Gelişmiş sinyal dağıtımı, uzun kullanım ömrü, kolay kullanım ve kurulum için markanın ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Dayanıklı ve Güvenilir Tenda Ürün Modelleri

Dayanıklı ve Güvenilir Tenda Ürün Modelleri

Dayanıklı bir modeminiz olmadığında internet bağlantınızda sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu sorunları engellemek için Tenda modemi tercih edebilirsiniz. Güçlü sinyal kapasitesi ve geniş bant aralığı ile bu ürün yüksek hızlı bir internet kalitesi sağlar. Fakat ofis veya spor salonları gibi geniş bir alanda internet kullanımı sunmanız gerekiyorsa Tenda menzil genişleticileri kullanmanız önerilir. Bunlardan ilki Tenda Access Point modelidir. Bu ürün 3000M kablosuz hızı, 160 MHz kanal bant genişliği ve yeni nesil Wi-Fi 6 teknolojisi ile tüm alanda kesintisiz ve güçlü bir internet kalitesi yaşatır. Tenda Extender ise 5 GHz bant genişliği ve Wi-Fi 6 teknolojisi ile geniş evler için tasarlanır. Başka bir güçlendirici ürün ise Tenda Nova’dır. Bu ürün, internetinizin 500m2’lik bir alanda kusursuz bir şekilde çalışmasını sağlar. Markanın dikkat çeken bir diğer ürünü ise Tenda Router’dır. 6 GHz bant genişliği, 320 MHz hız kapasitesi ve yeni geliştirilen Wi-Fi 7 teknolojisi ile müşterilerine kusursuz bir internet akışı sunar. Evinizin her noktasında 4K video deneyimi için bu modelleri tercih edebilirsiniz.

Dikkat Çeken Tenda Ürünleri

Dikkat Çeken Tenda Ürünleri

Marka ürün çeşitliliği ile bilinir. Bunlardan biri olan ve çok çeşitli ortamlarda kurumsal düzeyde kullanılabilen Tenda Switch, güçlü bir işleme kapasitesine ve eksiksiz koruma mekanizmasına sahiptir. Yüksek kapasiteli kullanıcı erişimi ile kampüs ve şirket gibi yoğun bölgelerde kullanılabilir. Dışarı çıktığınızda internet bağlantısına ihtiyaç duyuyorsanız Tenda USB Wifiler ile her noktada kablosuz internete erişebilirsiniz. USB biçiminde olan bu ürün sizinle birlikte her yere kolaylıkla gelebilir. Bir diğer ürün ise Tenda kameradır. Keskin gece görüşü, insan hareketlerine duyarlılığı ve su geçirmezliği sayesinde her koşulda evinizin, bahçenizin veya iş yerinizin güvenliğini gece gündüz sağlayabilirsiniz. Tenda adaptör; Wi-Fi hızınızın artmasını, bluetooth bağlantınızın güçlenmesini ve sinyal kapasitesinin güçlenmesini sağlar. Son olarak Tenda prizler akıllı kontrol, aşırı gerilim koruması ve uzaktan kontrolü ile kullanıcılarına son teknoloji bir deneyim sunar. Tüm bu ürün modellerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Uygun Fiyat Seçenekleri ile Tenda Kullananlar

Uygun Fiyat Seçenekleri ile Tenda Kullananlar

Kesintisiz bir bağlantı için dayanıklı internet aygıtlarına sahip olmak gerekir. Marka, bu alanda başarılı bir hizmet verir. Alanında başarılı olan marka sadece modem üretmez. Müşterilerine konforlu bir teknoloji deneyimi yaşatmak için birçok çeşit ürün seçeneği bulunur. Müşterilerine bu hizmeti sağlayabilmek için ürünlerin modeline, yapısına, kullanılan teknolojik özelliklerine ve birçok faktöre göre Tenda fiyatı belirlenir. Tenda ürünleri uygun fiyat aralıkları ile müşterilerine sunulur. Tenda online olarak da müşterilerine hizmet verir. Uygun ve güvenilir alışverişin adresi Trendyol’dan aradığınız modellere ulaşabilirsiniz. Trendyol’da müşterilere özel kampanyaları takip ederek Tenda indirim dönemlerini yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda Tenda kampanya fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Hızlı ve güçlü bir internet için Tenda kullananların yorumlarına bakabilirsiniz. Bu sayede üründen memnun kalanların değerlendirmelerini görebilir ve Tenda tavsiyeler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.