İlgili Kategoriler
Marka
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Renk
Materyal
Şekil
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Top Model Kalem Kutusu

" araması için 131 sonuç listeleniyor

Top Model Kalem Kutusu Modelleri ile Farkını Koy

Eğitim hayatı boyunca öğrencilerin sıklıkla kullandığı belirli ürünler vardır. Bunlar arasında çanta ve kalemlik ilk sıralarda yer alır. Özellikle okula yeni başlayan çocuklar, rengarenk ve desenli kalemlik çeşitlerine sahip olmak isteyebilir. Trendyol'da çocukların ve gençlerin ilgisini çekebilecek birçok hoş tasarıma sahip kalemlik çeşidi mevcuttur. Top Model Fantasy kalem kutusu ve onlarca farklı desen seçeneğine göz atabilirsiniz. Pembe, mavi, mor, yeşil ve daha pek çok canlı renk tonları arasından çocuğunuzun zevkine uygun alternatif bulabilirsiniz. Ürün boyutu açısından da birçok farklı seçeneğiniz mevcuttur. 3 katlı, iki ve tek bölmeli modeller, her müşteri için uygun alternatif bulmayı kolay hale getirir. Bazı modeller ise size oldukça zengin içerikler sunar. Dolu kalem kutusu olarak geçen bu ürün çeşitleri, farklı boyut ve model seçenekleriyle mevcuttur. Bunların içerisinde kalem, silgi ve açacak gibi temel ihtiyaçlar yer alır. 3 katlı ve içi dolu olan kalem kutusu çeşitleri, uzun bir okul dönemi boyunca çocuğunuzun ihtiyaç duyduğu kalemi içerisinde bulundurur. Bu kadar büyük bir modele gerek olmadığını düşünüyorsanız, küçük ve az kalem içerikli çeşitlere de göz atabilirsiniz. Kız ve erkek çocukların ilgisini çekecek, okula olan isteklerini artıracak ürün çeşitlerine kolaylıkla Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Online alışveriş imkanı ile dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden beğendiğiniz Top Model kalem kutusu çeşitlerini siz de satın alabilirsiniz.

Kalemlik Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kalemlik Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Top Model kalemlik modelleri birçok farklı desen ve boyutu ile her müşteriye uygun seçenekler sunar. Dolayısıyla model seçimi yaparken bazı noktalara dikkat ederek size çok uygun bir model bulabilirsiniz. Büyük kalemlik modelleri oldukça geniş iç hacme sahiptir. Çoğunlukla 3 katlı olan bu modellere oldukça çok sayıda kalem sığdırabilirsiniz. Eğer çocuğunuzun tüm kalemlerini bir arada bulundurabileceği ve kolaylıkla yanında taşıyabileceği bir modele ihtiyacı varsa, XXL kalemlik çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Bu modeller evde kullanım için de oldukça idealdir. Boya kalemlerinin neredeyse tamamını kalemlik içerisinde pratik bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Bu sayede çocuğunuz tüm kalemlerini bir arada tutabilir ve kaybolma gibi durumların da önüne geçebilirsiniz. Çalışma masasının düzenli olmasına da katkıda bulunan bu modeller, her bir kalemin sığabileceği lastikli bölmelere sahiptir. Dolayısıyla kalemler içerisinde sabit bir şekilde kalabilir. Bu modeller iç hacim açısından oldukça avantajlıdır ancak daha küçük ve okula yeni başlayan çocuklarda ürün içerisine çantayı ağırlaştıracak kadar çok kalem ve eşya koymamaya da dikkat etmek faydalı olabilir. Eğer çocuğunuz çok fazla kaleme ihtiyaç duymuyorsa, buna uygun seçenekleri de mevcuttur. Küçük ve standart denebilecek boyutlarda olan bu ürün çeşitleri içerisinde temel eşyalar rahatlıkla sığabilir. Ayrıca çanta içerisinde az yer kaplaması da oldukça avantajlıdır. Dolayısıyla bu modeller küçük çanta kullanan veya okula yeni başlayan çocuklar için oldukça uygundur. Dilerseniz evde ve okulda kullanım için ayrı ürünlerde satın alabilirsiniz. Top Model 3 katlı kalem kutusu modellerini ev için tercih edebilirsiniz. Çocuğunuzun boyama yapmak için kullandığı tüm kalemleri bu model içerisinde muhafaza edebilirsiniz. Bu durum hem siz hem de çocuğunuz için büyük bir kolaylık sağlar. Çocuğunuz aradığı kalemi pratik bir şekilde bulma imkanına sahip olurken siz de daha düzenli bir çalışma masasının keyfini çıkarabilirsiniz. Kalemlik çeşitlerini çocuğunuzun okul çantası ile uyumlu olacak şekilde de seçebilirsiniz. Böylece şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Top Model Kalem Kutusu Fiyatları

Top Model Kalem Kutusu Fiyatları

Top Model XXL kalem kutusu modelleri oldukça çeşitlidir. Her zevke hitap eden ürün modelleri, farklı özellik ve boyutlara sahip olduğu için fiyat aralıkları da değişiklik gösterebilir. Örneğin Top Model dolu kalem kutusu, hem kalem hem de kalemlik sahibi olmanızı sağlar. Dolayısıyla kalem ve kalemlik ihtiyacı aynı set içerisinde kolaylıkla giderilebilir. Bu modellerde ürün içeriği farklı olduğu için fiyat aralıkları da nispeten farklıdır. İçerik açısından oldukça avantajlı olan bu çeşitleri dilerseniz siz de tercih edebilirsiniz. Top Model kalem kutusu fiyatları genel olarak bütçe dostudur. Çocuğunuz kaliteli ve kullanışlı yapısı ile dikkat çeken çeşitlerini uzun yıllar kullanabilir. Ürün çeşitleri arasında her bütçeye hitap eden birçok model bulunur. İhtiyacınıza ve zevkinize uygun birçok ürünü dilediğiniz gibi inceleyebilirsiniz. Küçüklerin çalışma masasında düzenli ve pratik bir çalışma alanı sağladığı gibi çantada da rahatlıkla taşınabilir. Bu durumda dilerseniz okul ve resim çalışmaları için ayrı ürünler de tercih edebilirsiniz. Bu sayede kalemlerin birbirine karışma ihtimalinin de önüne geçebilirsiniz. Okul için küçük veya orta boy, resim kalemleri için geniş ve büyük ürünlere göz gezdirebilirsiniz. 3 katlı kalem kutuları, geniş iç yapıları nedeniyle yetişkinlerin de ilgisini çekebilir. Aynı şekilde resimle ilgilenen yetişkinler bu modelleri ekipmanlarını kolaylıkla taşımak için tercih edebilir. Top Model kalem kutusu ışıklı ve çocuklara uygun çeşitleri dışında yetişkinler için alternatifler sunar. Trendyol'da uzun vadeli kullanım ömrü olan, kalite farkını hissedebileceğiniz, birbirinden canlı ve eğlenceli tasarıma sahip kalem kutusu çeşitlerine cazip fiyat avantajlarıyla sahip olabilirsiniz.

Trendyol'da Top Model Kalemlik Çeşitleri

Trendyol'da Top Model Kalemlik Çeşitleri

Kalem kutusu Top Model tasarımları çoğunlukla çocukların ve gençlerin ilgisi çeker. Hem sade hem de gösterişli birçok desen ve model seçeneği sunan ürünler marka yelpazesinde bulunur. Çocukların severek izlediği birçok çizgi dizi veya animasyon film figürlerine ait desenleri de görmek mümkündür. Barbie bebek, araba, dinazor, balık, çiçek gibi çok sevimli desenler arasından çocuğunuz için sürpriz bir model seçebilir veya kararı ona bırakabilirsiniz. Bu desenler göze çarpan renkli ürün arayışında olanlar için çok idealdir. Sade ve az desenli bir model arayışında olanlar için de çok hoş alternatifler mevcuttur. Bu ürünler de küçüklerin çok seveceği tasarımlara sahiptir. Kalem kutularının iç tasarımları, amatör veya profesyonel olarak resimle ilgilenenler için de idealdir. Kalemler kullanım alanlarına göre sınıflandırılıp lastikli kısımlara yerleştirilebilir. Kalemliklerin çeşitli özellikleri ve kullanım önerileri ile ilgili önerilere Trendyol’daki açıklama kısmından göz gezdirerek bilgi edinebilirsiniz. Filtreleme fonksiyonu ile özellik, renk, fiyat gibi unsurları seçerek size uygun olan çeşitleri listeleyebilirsiniz. Bu sayede hızlı ve kolay bir şekilde ilginizi çekebilecek modelleri bulabilirsiniz. Size özel gerçekleşen kampanyalardan anında haberdar olmak için, sevdiğiniz ürünleri favorilerinize kaydedebilirsiniz. Ayrıca bu alana kaydettiğiniz ürünleri, tekrar incelemek istediğinizde de çok kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Alışveriş sırasında size yardımcı olabilecek bir başka kısım da müşteri yorumlarıdır. Sizden önce benzer ürünleri satın almış kişilerin deneyimlerinden bu sayede haberdar olabilirsiniz. Kaliteli okul ekipmanlarına cebinize dost fiyat seçenekleri ile sahip olmak için dilediğiniz zaman Trendyol'u ziyaret edebilirsiniz. Keyifli ve pratik bir alışveriş için size sunulan özelliklerden faydalanabilirsiniz. Seçeceğiniz modeller ile hem çocuğunuzu mutlu edebilir hem de kendi cebinizi güldürebilirsiniz.