placeholder
"

Trixie

" araması için 3532 sonuç listeleniyor
Trixie Kedi Maltı 100gr.
KARGO BEDAVA
TrixieKedi Maltı 100gr.
(390)
Kedi Maltı 100gr.
136,33 TL
Sepete Git
Trixie Kedi Çimi, 100 gr
HIZLI TESLİMAT
TrixieKedi Çimi, 100 gr
(576)
Kedi Çimi, 100 gr
61,70 TL
Sepete Git
Trixie Kedi Şampuanı 250ml
KARGO BEDAVA
TrixieKedi Şampuanı 250ml
(54)
Kedi Şampuanı 250ml
75,31 TL
Sepete Git

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Trixie Sevimli Dostlarınızı İçin Sizlerle

Bu marka altında sunulan ürünler hayvanlar için tasarlanmıştır. Evcil hayvanlara hitap eden bu markada geniş bir ürün yelpazesi sizleri karşılayabilir. Ürünler farklı ihtiyaçlara yönelik olarak tasarlanmaktadır. Bu ürünler içerisinde yer alan tasarımlar farklılık göstermektedir. Hayvanların bakımı için ihtiyaç duyabileceğiniz veya size yardımcı olabilecek çeşitli ekipmanlar ve gıdalar satışa sunulmaktadır. Ürünleri incelediğinizde zengin çeşitlilik, değişken fiyatlar ile birlikte farklılık gösteren modeller bulabilirsiniz. Evcil hayvanlar için tasarlanmış olan ürünler farklılık gösterebilmektedir. Kediler için üretilen kedi maltı ürünleri çeşitli farklılıklarla birlikte satılmaktadır. Bunlar fiyat, renk, boyut gibi detaylar olabilmektedir. Ev içerisinde baktığınız köpekleriniz için gıda, bakım ve oyuncak gibi ürünlere ulaşabilmeniz mümkündür. Trixie köpek ürünleri de ihtiyaca yönelik olarak yerini almaktadır. Müşteriler için önem arz eden belli başlı ürünler yine kendisine yer bulabilmektedir. Kedi maltı müşteriler tarafından çeşitli nedenlere bağlı olarak sıklıkla tercih edilen ürünler arasındadır. Ürünler bu denli çeşitli ve ulaşılması kolay olduğunda alışveriş yapmak çok daha kolay hale gelebiliyor. Sizler de ihtiyaçlarınız kapsamında bu markanın ürünlerinden alışveriş yaparken ev içerisinde baktığınız hayvanlarınız için hemen her konuda yardımcı olabilecek ürünler bulabilmeniz mümkündür.

Trixie Kedi Tuvaleti Ürünleri

Trixie Kedi Tuvaleti Ürünleri

Fiyat skalası ürüne, modele ve fiyata göre değişkenlik gösterebildiği gibi zaman içerisinde de farklılık gösterebilir. Hayvanlarınız için gıdanın yanı sıra çeşitli aletlere de ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu bağlamda ihtiyacınıza yönelik ürünler bulmanız mümkün olabilir. Trixie tasma modelleri birden fazla çeşit olacak şekilde müşterilere sunulmaktadır. Kararınızı verdiğiniz zaman dilediğiniz gibi siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza yönelik oluşturduğunuz siparişler kapsamında fazlaca ürün sunuluyor olması sizlere yardımcı olabilir. Kediniz veya köpeğiniz için bazı tuvalet ekipmanları siz müşterilere sunulmaktadır. Trixie kedi ürünleri kapsamında onlarca ürün çeşidi mevcuttur. Bu ürünler içerisinde sizler kendi hayvanınız için olan ürünü çok kolay bir şekilde seçebilirsiniz. Basit şekilde tercih yapmanıza olanak tanıması ürün seçimlerini daha doğru yapmanızı sağlayabilir. Evcil hayvanlarınızın ihtiyacı olabilecek hemen her ürün kendine yer bulmaktadır. Diş bakım setleri, gezdirme arabaları, taşıma sepetleri gibi ürünler müşteriler için konumlandırılmıştır. Hayvanlarınıza tuvalet eğitimi verebilmeniz için çeşitli ekipmanlar burada yerini alıyor. Bunlardan başlıca ön plana çıkmakta olan kapalı tuvalet ürünü yer almaktadır. Bu ürün sayesinde evcil hayvanınıza tuvaleti için bir alan ayırabilmektesiniz. Tırnak makası sayesinde hayvanlarınızın tırnaklarını gerektiği ölçüde kesebilir ve bazı eşya gruplarına zarar vermesinin önüne geçebilirsiniz. Trixie malt ürünleri kediler için farklı aromalarda sunulmaktadır. Kediniz için uygun olan aromayı dilediğiniz gibi seçebilirsiniz. Malt ürünleri prebiyotik ve peynir olarak birbirinden ayrışabildiği gibi gramaj farklarıyla da ayrılmaktadır. Düşük ve yüksek gramajlı ürünleri inceleyebilir ve bu bağlamda tercih yapabilirsiniz. Örgü ipten tasarlanan bazı oyuncaklar kedi ve köpeklere özgü olarak üretilmektedir. Bu nedenle tercihlerinizi yaparken hayvanlarınız için uygun olduğundan emin olabilirsiniz. Örgü ipler genelde kedilere hitap etmektedir. Köpekler için ise daha çok lateks toplar tercih edilmektedir. Ürünlerin belirli standartlara uygun olarak üretilmesi nedeniyle tercih yaparken çok daha rahat olabilirsiniz. Mama kapları farklı malzemeler ve farklı renk çeşitleri ile müşterilerle buluşmaktadır. Mama kaplarında üretim materyalleri paslanmaz çelik ve seramik olarak ön planda olmaktadır. Her iki materyalde hayvanların kullanımına uygun olacak şekilde tasarlanmış ve onları rahatsız etmeyecek malzemeler kullanılmıştır. Bu özelliğiyle ürünler daha fazla ön plana çıkmakta ve tercih sırasında ilk başlara gelebilmektedir.

Trixie Kedi Tasması Trendyol Bünyesinde

Trixie Kedi Tasması Trendyol Bünyesinde

Burada sunulmakta olan ürünler yoğun olarak kediler ve köpekler için tasarlanmıştır. Yavru köpekler, yavru kediler veya yetişkin olanlar için ürün bulabilmeniz mümkündür. Yavru hayvanlar için tasarlanmış olan diş kaşıyıcı ürünleri çeşitli renkler ve ölçüler ile sunulmaktadır. Trixie otomatik mama kabı ürünü bütçe dostu fiyatlar ile yerini almaktadır. Evcil hayvanlarınız için oyuncak, eğitim kokuları, şampuanlar, temizlik ürünleri gibi farkı gruplar bulabilmeniz mümkündür. Sizler ihtiyacınız olan ürünü bulduktan sonra sipariş vermeniz yeterli olmaktadır. Kedi tasmaları boyutları ve tasarımları itibariyle birbirinden ayrılmaktadır. Bütçe dostu fiyatlar sunuluyor olması tercihlerin yoğunlaşmasında önemli bir etken olmaktadır. Malt ürünleri kediler için oldukça fazla tercih edilmektedir. Gramaj ve aroma farkları olduğundan bahsedilmiştir. Bu kapsamda Trixie kedi maltı 240gr olarak sunulabilirken daha az gramajlar ile de kendine yer bulabilmesi mümkün olmaktadır. Malt ürünlerini tercih ederken ürün isminde ürünle alakalı temel bilgileri anlayabilmeniz mümkündür. Çeşitli oyuncaklar ve mama kaplarının yanı sıra kapalı tuvaletler de satışa sunulmaktadır. Kapalı tuvaletler kapsamında Trixie elekli kapalı kedi tuvaleti ön plana çıkan ürünler arasında yer almaktadır. Bahsedilen ürünün farklı boyutları mevcuttur. Kediniz için en uygun olan boyutu seçmeniz daha doğru karar vermenize olanak sağlayacaktır. Bunun yanı sıra kediler için kedi faresi eğitim kokusu ve tuvalet paspası gibi ürünler bulunmaktadır. Eğer tercih listenizde bunlardan birisi var ise bulmanız oldukça kolay olabilir. Ürünlerin neredeyse tamamında standartlara uygun malzemeler kullanılıyor olması evcil hayvanlarınızı güvende tutmanızı ve onlar için iyi şeyler tercih etmenizi sağlayabilir. Trixie mama kabı hem çelik hem de seramik olarak iki farklı şekilde yer almaktadır. Seramik kendi içerisinde farklı model ve tasarımlar ile satılmaktadır. Aynı şekilde çelikten tasarlanmış olan kaplar da kendi içerisinde çeşitli farklar ile birbirinden ayrılmaktadır. Kedileriniz için çeşitli diş ürünleri mevcuttur. Trixie kedi diş bakım seti birçok anlamda ihtiyacınızı karşılayabilir. Genel kapsamda ürünlerin tamamı hayvanlarınız için tasarlanmış olup onların ihtiyaçlarına ve yararlarına yönelik olarak satışa sunulmuştur. Tercihleriniz sonrası sipariş oluşturabilirsiniz. İhtiyacınızla doğru orantılı olan ürünleri bütçenize dost olarak buradan satın alabilmeniz mümkündür. Hayvanlarınız için sunulan bu ürünlerde birden fazla çeşit sunulmaktadır. Bakımını yaptığınız hayvanınıza yönelik olarak tercih edeceğiniz bu ürünler gerekli standartlar çerçevesinde sunulmaktadır.

Trixie ile Bakım Zamanı!

Trixie ile Bakım Zamanı!

Trixie köpek şampuanı ile köpeğinizi dilediğiniz zaman temizleyebilirsiniz. Tırnak bakımı, mama kabı ve diş bakımıyla ilgili olan ürünler müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Evcil hayvanlar için satılan ürünler onların ihtiyacına yönelik olarak tasarlanmıştır. İncelenen ürünlerin tamamı gerekli standartlarda üretilmiş olmakla birlikte temel amacının dışına çıkmayarak kolay bir kullanım imkanı da sunmaktadır. Kedi taşıma çantası fazlasıyla ihtiyaç duyulan bir ürün olarak karşınıza gelebilmektedir. Burada yer alan Trixie kedi taşıma çantası sizlere yardımcı olabilir. Ürünlerin basit olarak detaylarını ve kullanım alanlarını özetleyen bir isme sahip olduklarını görebilirsiniz. Ev içerisinde, işyerinde veya bahçenizde baktığınız evcil hayvanlarınız için çeşitli mamalar yer almaktadır. Mamalar dışında diş macunu ve pamuk ipten örme diş ipi gibi ürünler görüntüleyebilirsiniz. Haricen köpek diş fırçası, kedi seramik mama ve su kabı, kedi kumu küreği, kedi kumu kötü koku önleyici, köpek için plastik ağızlık yavru köpek için yalama tabağı, lateks top, kedi ve köpek arabası, köpek diş temizleme mendili, kedi için örgü top, gözyaşı lekesi temizleyici gibi ürünler bulmanız mümkündür. Trixie markasına ait farklı ürün çeşitlerinin tümünü Trendyol’da bulabilirsiniz.