Marka
Fiyat
HDMI
Renk
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Ugreen

" araması için 659 sonuç listeleniyor

Yüksek Verimlilik Sağlayan Ugreen Modelleri Trendyol’da!

Ugreen, elektronik aksesuar tasarımı yapan bir markadır. Telefon, tablet, bilgisayar gibi elektronik cihazlar için şarj kabloları, adaptörler, dönüştürücü tasarımı yapar. Bu tarz aksesuarlar müşterilere kullanım açısından kolaylık yaşatır. Markanın ürünleri yüksek kalitesiyle dikkat çeker. Kaliteli materyal uzun ömürlü kullanımı beraberinde getirir. Müşteriler, bu durumdan memnun kalır ve cihazları için Ugreen satın alırlar. Markanın ürünleri sayesinde birçok iş hızlı ve verimli şekilde halledebilir. Bu sebeple Ugreen Türkiye çapında çok sayıda müşteriden olumlu dönüşler alır. Markanın geniş ürün yelpazesi istenilen ürüne rahatlıkla bulma konusunda kolaylık yaşatır. Konfor ve verimliliği aynı anda sağlayan kaliteli markanın ürünlerini Trendyol’dan bulabilirsiniz.

Kolay Kullanım İmkanına Sahip Ugreen Çeşitleri

Kolay Kullanım İmkanına Sahip Ugreen Çeşitleri

Ugreen modelleri elektronik cihazlarda kullanım açısından kolaylık yaşatır. Ugreen Type C ve USB kablo, ultra hızda veri aktarımı ve şarj edebilme imkanı tanır. Kablo ile uyumlu bütün cihazlar kaliteli şekilde şarj edilebilir. Ugreen dönüştürücü adaptörler de yeni nesil telefonların micro USB kablo yardımıyla şarj edilmesini sağlar. Küçük ve kompakt tasarım, müşteriler tarafından oldukça beğenilir ve sıklıkla tercih edilir. Ugreen USB çoklayıcı, ses kartı, tablet ve bilgisayar gibi cihazlardan ses çıkışı alabilir ve aynı zamanda mikrofon girişi sayesinde de kayıtlar yapılabilir. Ugreen mouse, klavye, kulaklık seti ise bilgisayar aygıtlarına nano USB alıcı sayesinde kolay şekilde bağlanabilir. Kablosuz teknoloji 10 metreye kadar gecikmesiz ve hızlı bağlantı kurma imkanı sunar. Yüksek teknolojilerle tasarlanan klavyeler sessiz ve rahat kullanımıyla dikkat çeker. Özel olarak tasarlanan tuş takımı müşterilerin hoşuna gider. Bağlantı kurma özelliği bulunmayan cihazlara Ugreen Bluetooth yardımıyla bu özellik kazandırılabilir. Böylelikle kesintisiz ve yüksek kalitede ses çıkışı yapılabilir. Ugreen kablo, priz ve dönüştürücü gibi birçok modele Trendyol’dan ulaşabilir, ürün detaylarını buradan inceleyebilirsiniz.

Tavsiye Edilen Ugreen Ürünleri

Tavsiye Edilen Ugreen Ürünleri

Ugreen SSD kutusu taşınabilir veri depolama aracıdır. Sağlam alüminyum gövde uzun yıllar kullanıma elveriş gösterebilir. Dijital veri depolama sayesinde değerli anılarınıza sahip çıkabilir, istenilen zamanda hızlı şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ugreen Aux kulaklık uzatma kablosudur. Elektronik cihazların birbiriyle bağlantı kurulması için kullanılan bir kablo çeşididir. Marka geniş ürün yelpazesine sahiptir. Şarj cihazı bilgisayar aksesuarlarının yanı sıra ev ve otomobillerde kullanım açısında kolaylık yaşatan ürün tasarımları da mevcuttur. Ugreen telefon tutucu müşterilerin beğendiği ve sıklıkla tercih ettiği bir üründür. Tutucu sayesinde telefon sabit durur ve sesli arama görüşmeleri pratik şekilde yapılabilir. Ugreen çakmaklık Type-C ve USB girişinden oluşan bir sokettir. Bu ürün sayesinde araç içi çakmaklık meşgul edilmeden telefonlar hızlı şekilde şarj edilebilir. Bu özellik araç sürücüleri tarafından oldukça beğenilir. Kullanım açısından pratiklik yaşatan Ugreen organizer ürünlerini Trendyol’dan temin edebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Ugreen Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Ugreen Fiyatları

Ugreen HDMI, USB, Ethernet gibi birçok kablo türü üretimi yapar. Ürünlerine çeşitli özellikler ekleyerek müşterilerin beğenisini almayı hedefler. Müşteriler, kaliteli malzeme tercihi, kullanım açısından sağladığı kolaylıkları göz önüne alarak markanın ürünlerine karşı memnuniyetlerini dile getirirler. Ugreen fiyat olarak da farklı alternatiflere sahiptir. Her bütçeye uyum sağlayan ürünleri sayesinde ulaşılabilirlik konusunda da elverişlidir. Özellik ve tasarımlar ile farklılık kazanana Ugreen Powerbank ürünleri farklı fiyatlarla satışa sunulur. Müşteriler ihtiyacına ve bütçesine uygun olan ürünü rahatlıkla bulabilir, satın alabilirler. Ugreen şarj aleti tasarımları da her türlü cihaz için ayrı özelliklerde üretilir. Ugreen 25W, 45W, 100W USB şarj cihazı çeşidine sahiptir. 100W olarak tasarlanan modeller yüksek verimlilik ve hızlı dolum özelliğiyle ön plana çıkar. Farklı priz türleri ve voltajlar için özel olarak üretilen Ugreen adaptör ve kablo alışverişlerinizi Trendyol’dan gerçekleştirebilirsiniz.