placeholder
"

V Yaka Bluz

" araması için 21052 sonuç listeleniyor

V Yaka Bluz Modelleri ile Kombinlerinizi Tamamlayın

Klasik giyim tarzı ya da spor giyim tarzından hoşlananlar genç yaşlı her kadının rahatlıkla kullandığı parça v yaka bluz tercihidir. Boynu zayıf ve zarif göstermesi de bir tercih sebebi olmaktadır.

Tarzınıza Uygun V Yaka Bluz

Tarzınıza Uygun V Yaka Bluz

Derin v yaka bluz boyun kısmını naif gösterirken aynı zamanda olduğundan uzun gösterir. Bu tarz bir parça siyah rengin gizemi ile birleştiğinde hoş bir görünüm oluşturmaktadır. Siyah v yaka bluz bedeni de ayrıca zayıf gösterecek ve üst bedendeki kusurları da kapatacaktır. Tam zıt rengi olan beyaz v yaka bluz ise yakasının açıklığı sayesinde daha bir ferah görüntü kazandırabilir. V yaka bluz modelleri kıyafetin tamamlanma şekline göre farklılıklar göstermektedir. Örneğin oluşturulabilecek giyim tarzı spor ise önden açık bir v yakalı bluz tercih edilirken, seçilecek model ve tarza göre de farklılık gösterebilmektedir. Farklı bir tarz olarak ön arka v yaka bluz ya da sırtı v yaka bluz çeşitleri de bulunmaktadır. Kolsuz v yaka bluz modelleri oldukça fazla çeşitliliğe sahiptir. Yaz günlerinin ve gecelerinin de favori giysileri arasındadır.

V Yaka Bluz Kombinleri

V Yaka Bluz Kombinleri

V yakayı sadece düz bir model olarak sınırlandırmamak gerekir. Çeşitli şekillerde oluşturulan kombinler ile farlı tarzlar yakalanabilen v yaka bluzlar, tercih edilen modele göre spor ya da klasik olabilir. Örneğin v yaka penye bluz ile ya da v yaka yazlık bluz ile yaz aylarında şık kombinler yapılabilir. Günlük hayatta çoğunlukla genç kadınların tercihi olarak kot pantolon üzerine kırmızı v yaka bluz veya mavi v yaka bluz ile spor bir tarz yakalanabilir. Aynı spor tarzı askılı v yaka bluz ile de oluşturmak mümkündür. Havanın serin olduğu günlerde v yaka triko bluz ile iş hayatında resmi bir tarz oluşturulabilir. Üzerine giyilecek kısa boy bir ceket veya hırka ile aynı kombin v yaka askılı bluz ile de yapılabilir. Bu gibi kombinlerde dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Öncelikle renk ve kumaş dokusunun uyumuna dikkat edilmelidir. Diğer önemli nokta ise, bluzun dışına giyilecek ürünün yaka yapısı olmalıdır. V yaka üzerine yine bir v yaka ürün giyilmemelidir. Mümkün olduğunca hırka ise yuvarlak yaka tercih edilmeli, ceket ise düğmeleri açık kullanılmalıdır. Yakaya takılacak uygun renkli fular veya çeşitli takılarla kombin zenginleştirilebilir.

V Yaka Bluz Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

V Yaka Bluz Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Gece dışarıda yapılacak aktiviteler veya şık davetler için ip askılı v yaka bluz bir etek veya pantolon ile kombinlenebilir. Sırtı açık v yaka tarzındaki bluzlarda arkaya doğru sarkıtılan kolye de dikkat çekici bir kombin oluşturur. Serin gün ve gecelerde üzerine alınacak şal veya etol ile tamamen abiye bir tarz oluşturmak mümkündür. Abiye bir tarz ve kombin için dantelli v yaka bluz modelleri ya da daha da abiye bir görünüm için kadife v yaka bluz uygun bir seçim olacaktır. Sıfır yaka, kayık yaka ya da spor yaka bluzlara göre daha kullanışlı olan v yaka bluzların kullanım alanı daha çoktur. Hareket kısıtlaması yaşattığı düşünülse de vücuda uygun model alındığı takdirde rahat kullanım sağlar. Her tür kıyafet ile uyumlu özelliği sayesinde v yaka bluzları tek bir ürün ile birçok kombin yapılabilir. Bu sayede her ortamda dikkat çekici ve şık olmak kolaylaşır. Dört mevsim rahatlıkla kullanılabilecek bu tarz v yaka bluzlara Trendyol aracılığıyla yüzlerce çeşit arasından kolayca ulaşabilirsiniz.