"

Vücut Peelingi

" araması için 2924 sonuç listeleniyor

Bakım Etkili Vücut Peelingi Trendyol'da!

Kişisel bakımın bir parçası olan vücut peelingleri son dönemlerde sıklıkla tercih edilen bakım ürünleri arasında yer alır. Kadın ve erkek müşterilerin rahatlıkla kullanabileceği bu ürünler dermatolojik testlerden geçirilir. Ölü deriyi soyarak altında bulunan sağlıklı derinin ortaya çıkmasına yardımcı olan bu ürünler, insan sağlığına uygun şekilde üretilir. İçerisinde birçok bitkisel özleri barındırarak daha sağlıklı bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur. Derideki gözenekler zamanla havasız kalmaktan ya da bulunulan ortamların havasından dolayı tıkanabilir. Aynı zamanda dar kıyafetler tercih etmek de zamanla derinin hassaslaşıp döküntü yaşamasına sebep olabilir. Bu gibi durumların üstesinden gelmek yüz ve vücut peelingi ile mümkündür. Peeling ölü deriyi soyarak pul pul döküntünün önüne geçer ve çok kısa sürede daha canlı ve ışıltılı bir ten ortaya çıkarır. Aynı zamanda özellikle vücudun yenilenmesine katkı sağlayarak, daha ışıl ışıl bir görünüm kazandırır. Gözeneklerin içinde biriken kirler ortaya pürüzlü bir görüntü çıkarır. Duşta vücut peelingi ürünleri sayesinde bu kirlerden kurtularak teninizin pürüzlü görünümünü azaltabilirsiniz. Yaz aylarında yaşanan bronzlaşmadan kısa sürede kurtulmak için bu eşsiz ürünlerden yardım alabilirsiniz. Bronzlaşma ve güneş ışınları sebebi ile oluşan lekeler teninizde renk eşitsizliğine de neden olur. Bu durumdan da uyguladığınız peeling sayesinde kurtulabilirsiniz. Düzenli uygulanan peeling işlemi cildinizin eskisinden daha canlı ve kusursuz bir görünüme kavuşmasına katkı sağlar. Bu peelingleri cildinize masaj yaparak uygulamak günün bütün stresini atmanıza ve daha dinç olmanıza yardımcı olur. Pürüzsüz bacak için peeling uygulaması günün yorgunluğunu atabileceğiniz bu bakım ürünlerini hem rahatlamanıza hem de pürüzsüz bir tene kavuşmak açısından yardımcı olur. Zihninizin ve vücudunuzun rahatlaması sonucu güne daha dinç başlayabilir ya da daha rahat bir uyku uyuyabilirsiniz. Vücudunuz için uygun olan ve rahatlama hususunda büyük etkiye sahip peelingler için Trendyol’dan inceleme yaparak kendinize en uygun ürünü gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Cilt Tipine Uygun Üretilen Vücut Peelingi Çeşitleri

Cilt Tipine Uygun Üretilen Vücut Peelingi Çeşitleri

Her insanın vücut yapısı farklı olduğu için her cilt yapısına uygun bir bakım ürünü vardır. Kimileri kuru bir tene sahipken kimi müşteriler ise daha karma bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda akne ve batık oluşumuna meyilli cilt tipleri için de belirli bakım ürünleri kullanmak oldukça önemlidir. Bu durumlarda müşterilerin cilt yapılarını iyi bilip ona göre bir seçim yapmaları sağlıkları açısından oldukça önemlidir. Kimyasal içerikli üretilen peelinglerin yanı sıra tamamen doğal özlere sahip peelingler de çeşitler arasında yer alır. Doğal vücut peelingi şeker, yumurta ile beraber bazı meyveler kullanılarak üretilir. Doğal yapıda olmalarından dolayı da sıklıkla tercih edilir. Hazır yapıda olan scrub çeşitlerini istediğiniz gibi haftada iki kez uygulayabilirsiniz. Böylece var olan sorunları en aza indirebilir, düzenli kullanım sonucunda tamamen yok olmasını da sağlayabilirsiniz. Vücut kimyasal scrub çeşitleri ise ölü deriden arınmak, aynı zamanda kusursuz bir görünüme sahip olmak için kullanılan ürünlerdir. Bu işlem sonucunda akne izlerinde, güneş lekelerinde ya da kırışıklıkların giderilmesinde büyük oranda azalmalar gözlemlenir. Aynı zamanda cildin yağ dengesi ile beraber nemini kontrol altına alma konusunda da oldukça başarılı bir işlemdir. Derinin üst tabakası bu işlem sayesinde özenle soyulur ve yeni tabakanın oluşması sağlanır. Genel olarak güzellik merkezlerinde uzman kişiler tarafından uygulanan bir yöntemdir. Bu sayede daha genç, sağlıklı bir görünüme kavuşmanız sağlanır. Bu işlemi yaptırmadan önce cilt tipinizi bilmeniz ve ona göre hareket etmeniz oldukça önemlidir. Açık tenli, hassas yapıda olan müşteriler çok kısa sürede başarılı sonuçlar elde edebilir. Bu uygulama sonrası bir süre güneş ışınlarından ve deriyi tahriş edebilecek faktörlerden uzak durulmalıdır. Bu body scrub genel olarak teni canlandırmak, pürüzsüzleştirmek ve onun parlak görünümünün artırılması için sıklıkla tercih edilen 6-7 seanslık bir uygulamadır. Siz de akne ya da diğer kusurlar için evde rahatlıkla kullanabileceğiniz kimyasal peeling ürünlerini tercih edebilirsiniz. Farklı formda üretilen bu bakım ürünleri, içerisinde tene zarar verebilecek kimyasallar barındırmaz. Kullanımı oldukça basit olduğu için tek başınıza pratik bir şekilde uygulayabilirsiniz. Bu vücut peeling çeşitleri genel olarak yüz için kullanılır. Scrub çeşitlerinin içlerinde bulunan malzemelerin her biri birden çok denetimden geçirildikten sonra üretilir. Piyasada çok çeşitli vücut peelingi satın alınan markalar mevcuttur. Bu markaların body scrub çeşitlerinin bazıları sadece yüze uygulamak için uygunken bazıları ise hem vücut hem de yüz için aynı anda kullanılabilir. Alanında çok başarılı olan bu markaları Trendyol’da aratarak ürün içerik bilgilerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Size uygun olan body scrub fiyat ve çeşitleri arasından bütçenize ve zevkinize uygun olanları tercih edebilirsiniz.

Farklı Bitki Özlerine Sahip Vücut Peeling Çeşitleri

Farklı Bitki Özlerine Sahip Vücut Peeling Çeşitleri

Peelingler, üretim aşamasında birden çok işlemden geçirilen, sağlıklı bakım ürünleridir. Bazıları sade olarak üretilirken bazıları birçok meyve ya da bitki özü ile üretilir. İçinde bulunan vitaminler insan vücudunun daha canlı, parlak yapılı olmasına katkı sağlar. Kullanımı oldukça basit olduğu için evde, seyahatlerde kullanılabilir. Krem veya maske özelliğinde olanların dışında bakım yağı formunda üretilen çeşitleri de mevcuttur. Her mevsim rahatça kullanabilir ve teninizin daha sağlıklı görünmesine yardımcı olabilirsiniz. Formülünde olan özellikler gözeneklerin içerisinde bulunan kir ve yağların çok kısa sürede giderilmesine ve daha temiz bir görüntü oluşmasına katkı sağlar. Tempolu geçen bir günün ardından cildinizi bu ürünler ile arındırarak vücut bakımınızı yapabilirsiniz. Farklı çeşitlerin arasında bulunan hassas ciltler için, kuru ciltler için vücut peelingi bütün hava şartlarının hepsinde vücudunuzun çatlamasına ve gözeneklerin tıkanmasına engel olur. Tendeki ölü derilerin atılmasını sağlarken, aynı zamanda yüz bölgesinde kullanım sonrasında da siyah nokta sorununun azalmasına katkı sağlar. Peelinglerin farklı meyveler ile üretilmesi kusursuz görünüm oluştururken aynı zamanda sahip olduğu aromatik kokuları ile birçok müşterinin tercih sebepleri haline gelir. Kayısı, çilek, frambuaz gibi taze meyve kokuları vardır. Vücut peeling ürünleri, içerisinde kahve aromalı olan çeşidi sıklıkla tercih edilir. Derinin sıkılaşmasına yardımcı olarak batık ve selülit görünümünü azaltır. Siz de cildinizin parlak ve kusursuz görünüme sahip olması için bu bakım malzemelerinden yardım alabilirsiniz. Faydası saymakla bitmeyen bu ürünleri kolayca vücudunuza uygulayabilirsiniz. Parmak uçlarınızla aldığınız ürünü vücudunuzun kullanmak istediğiniz bölgelerine uygulayabilir, daha sonra su ile durulayarak temizleyebilirsiniz. Vücutta hoş bir koku bıraktığı için gün boyu taze ve canlı kalmanıza yardımcı olur. Özünde bulunan nemlendirici etkisi sayesinde cildiniz kurumaz. Tuz ile vücut peelingi faydaları saymakla bitmediği gibi, birçok müşterinin sağlıklı ve dinç bir vücuda kavuşmasını sağlayan bakım ürünleridir. Tanecikli yapısı, cildinize zarar vermeden, gözeneklerin derinlemesine temzilenmesine katkı sağlar. Siz de dilerseniz Trendyol’dan ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. Faydalarına göz atarak hoşunuza giden aromaları tercih edebilirsiniz.

Işıltılı Bir Cilt İçin Vücut Peelingleri

Işıltılı Bir Cilt İçin Vücut Peelingleri

Vücut arındırıcı ürünler son yıllarda eskiye nazaran daha çok tercih edilir. Her marka kendine özgü formülleri ile birbirinden kaliteli ve sağlıklı bakım ürünler üretir. Peelingler, sadece cildi tazelemek için değil aynı zamanda batık oluşumunu engelleme hususunda da büyük oranda etkilidir. Çeşitlerin içinde yer alan batıklar için vücut peelingi ağda ve epilatör kullanımı sonrası bacaklarda oluşan batık ve yumru kıl görünümünü gidermeye yarayan en etkili üründür. Bu sayede cildiniz ölü derilerden sıyrılır ve daha pürüzsüz görüntü elde etmiş olursunuz. Özellikle bacaklar, elbise ve etek giyildiğinde ilk dikkat çeken bölgedir. Bacaklarınızı saklamadan istediğiniz kıyafeti giyebilmek için, batık görünümüne arındırıcı ürünler kullanarak veda edebilirsiniz. Ancak cildinizi tahriş etmeden ovalama işlemi yapmanız tavsiye edilir. Aynı zamanda bu işlemden sonra vücut peeling kremi kullanarak kıl köklerinin yumuşamasını sağlayabilirsiniz. Bu yöntem batık oluşmasını uzun vadede engeller. Seçenekler arasında birçok farklı özellikte arındırıcı ürünler mevcuttur. İçlerinden vücut yapınıza uygun olanı tercih ederek kusursuz ve ipek gibi bir tene sahip olabilirsiniz. İster sabah akşam uygulama yapabilir, isterseniz duş alıp derinizi rahatlattıktan sonra da kullanabilirsiniz. Sağlığın en önemli adımlarından biri de kişisel bakımı düzenli yapmaktır. Yıllar geçtikçe cilt yüzeyinde oluşan ölü deriler ciltte yıpranmaya sebep olabilir. Bu nedenle teni arındırmak için birtakım bakım malzemelerinden yardım alabilirsiniz. Cilt yapınıza uygun olan arındırıcı ürünler derinizin daha sağlıklı ve ışıl ışıl görünmesine yardımcı olur. Kendinizi daha dinç hissetmek ve yumuşak tene sahip olmak için çeşitli özelliği bulunan bakım malzemeleri arasından seçim yapabilirsiniz. Dilerseniz herhangi bir seçimde bulunmadan önce vücut peelingi kullananların yorumlarından yardım alabilirsiniz.

İhtiyacınıza ve Cilt Tipinize Göre Vücut Peelingi Seçimi

İhtiyacınıza ve Cilt Tipinize Göre Vücut Peelingi Seçimi

Herhangi bir ürün seçiminde bulunmadan önce bazı detaylara dikkat etmek gerekir. Özellikle insan sağlığını yakından ilgilendiren bakım ürünlerinde bu detayın daha çok önem kazanır. Müşteriler seçim yapmadan önce ilk olarak cilt tiplerini doğru bilmelidir. Bu sayede cildi tahriş edebilecek bakım malzemelerinden kaçınmak gerekir. Bazı ürünler sade yapıya sahipken bazılarının formülü farklı malzemelerinin birleşiminden elde edilir. Deniz tuzlu, kayısılı, şekerli, meyveli, kahveli vücut peelingi haftada en az bir kez kullanıldığında bile gözeneklerin büyük oranda açılmasına yardımcı olur. Yeni cilt hücrelerinin oluşumunu sağlar ve cildinizde kalan proteini parçalayarak doğal bir arınma yöntemi sunar. Bu işlemden sonra uyguladığınız bölgeleriniz eskisinden daha bebeksi ve pürüzsüz görüntü kazanmaya başlar. Şekerli arındırıcı ürünlerin formülünde yer alan antioksidan yapı, aynı zamanda gençleşme hususunda da oldukça etkilidir. Bu ürünü uygulamak için kese ya da uygun fırçalardan yardım alabilirsiniz. Dilerseniz de homojen bir yayma işlemi için parmaklarınızı da kullanabilirsiniz. Eğer cildiniz kuru bir yapıya sahipse kuru ciltler için vücut peelingi tercih edebilirsiniz. İçeriğinde yer alan nemlendirici bileşenler cildiniz için ekstra tazelik sağlar. Nemlendirici özelliği ile de dış etkenlere karşı korunma avantajı sunar. Peeling çeşidi olan scrub pH dengesini geri kazandırmaya yardımcı olurken esnek ve tazelenmiş bir cilt sunar. İçlerinde bulunan meyve özleri, kollajen üretimini destekleyerek sıkılaştırır ve derinin daha sağlıklı olmasına yardımcı olur. Aynı zamanda formülünde bulunan meyve özünün yapısına göre elajik asit üretimi de cildin nemini stabil tutarak kızarıklık ya da tahriş olma durumlarına karşı sizi korur. Kuru ciltler hassas yapıya sahip olduğu için uygun ürün seçimi oldukça önemlidir. Siz de teninizin durumunu göz önünde bulundurarak tercih yapabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Vücut Peelingi Fiyatları

Bütçenize Uygun Vücut Peelingi Fiyatları

Seçilen bir ürünün özelliği dışında aynı zamanda fiyatı da önemlidir. Müşteriler fiyat performans açısından birbirine uyumlu olan ürünleri tercih etmelidir. Fiyatların değişkenliğini birçok faktör ön planda yer alır. Bunlardan biri de içeriğinde kullanılan özlerin farklı yapılarda olmasıdır. Aynı şekilde paket ölçüleri de fiyat değişiminde etkilidir. Seçim yapmadan önce ilk olarak detaylı bir araştırma yaparak özellik ve fiyat arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Çeşitli markaların bünyelerinde farklı etkilere yarayan birden çok ürün vardır. Ürün kullanımını kolaylaştırmak için üretilen yardımcı aletler de, bakım ürünleri kategorisi içerisinde yer alır. Vücut peeling süngeri, fırçası, kesesi bu yardımcı aparatlar arasında yer alır. Farklı özelliklerde ve yapılarda üretilir. İçlerinde pil ile çalışanlar dışında şarjlı çalışan cihazlar da vardır. Suya dayanıklı yapıları müşteriler için ekstra bir avantaj sağlar. Üstün teknoloji ile üretilen bu cihazlar, birçok müşteri tarafından sıklıkla tercih edilir. Aynı zamanda kullanımı da kolaydır. Silikon yapılı otomatik çalışan cihazların yanı sıra fırçalı ve yine kolay çalıştırılabilen cihazlar da dikkat çeker. Cihazı kullandıktan sonra kurulayıp kaldırabilir, daha sonrasında belirli aralıklarda istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bu cihazların titreşim dalgaları kuvvetlidir ve kaliteli yapıdadır. Fırça şeklinde olan cihazların yedek fırça başlıkları mevcuttur. Bu aletler sayesinde cildinize masaj yaprak tazelik ve canlılık kazandırabilirsiniz. Otomatik çalışan cihazlar dışında manuel olarak kullanılabilen aletlerde sıklıkla tercih edilir. Fırça kılları cilde zarar vermez ve yumuşak yapıdadır. Aynı zamanda bazılarının arka kısmında tırtıklı silikon alan da mevcuttur. Bu özellik ise siyah noktaların giderilmesine yardımcı olur. Siz de Trendyol’dan vücut peelingi fiyat listelerine bakabilir bütçenize uygun olan bir ürünü güvenle tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde yardımcı aletlerin fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Sağlıklı Bir Cilt İçin Vücut Peelingi Çeşitleri

Sağlıklı Bir Cilt İçin Vücut Peelingi Çeşitleri

Doğru ürün seçiminde diğer müşterilerin yorum ya da tavsiyeleri size yardımcı olur. İyi bir alışveriş deneyimi kazanmak için Trendyol’un müşteri yorum kısmından faydalanarak daha uygun seçimler yapabilirsiniz. Peeling vücut aleti çeşitlerinden herhangi birini tercih ederek daha kısa sürede istediğiniz görünüme sahip olabilirsiniz. Kategoriler arasında elektrikle çalışan aletler dışında farklı özellikte tasarlanan aletler de yer alır. Özellikle son dönemlerde, at kılından üretilen fırçalar revaçta olan ürünlerdendir. Bu ürünler, her gün cildinizi canlandırma ve rahatlatma konusunda size yardımcı olur. Uyguladığınız ürünü, cildinize daha kolay bir şekilde yedirerek ovalama işlemi sonucunda, pırıl pırıl bir vücuda sahip olmanıza katkı sağlar. Cilt bakımı için üretilen malzemeler, titiz bir şekilde üretilir. Evde vücut beyazlatıcı peelingi yapma hususunda size yardımcı olan bu ürünler profesyonel şekilde tasarlanır. Bu sayede gönül rahatlığı ile ekstra bir yardım almadan, vücut bakımınızı dilediğiniz gibi yapabilirsiniz. Diğer müşterilerin vücut peelingi önerileri size tercih esnasında kolaylık sağlar. Böylece seçeceğiniz peelingin özelliklerine de ulaşabilir, ona göre değerlendirme yapabilirsiniz. Sadece bacaklar için değil, kollar için de peeling uygulaması yapabilirsiniz. Kollarınızda oluşan ölü deriler, anında yok olarak yerine daha canlı bir deri çıkar. Bu da cildinizi kusursuzlaştırarak ipeksi yapıya sahip olmasını sağlar. Gün boyu tazeliğin tadını çıkararak kendinizi daha özgüvenli hissedebilirsiniz. İster tekli isterseniz set olarak üretilen sırt, koltuk altı, kalça için peeling setlerinden herhangi birini seçerek, kendinizi şımartabilirsiniz. Selülit görünümü varsa, tanecikli olan peeling çeşitleri ile düzenli bir şekilde üst bacağınıza uygulama yapabilirsiniz. Bu sayede selülit sorununa kısa sürede çare bulabilirsiniz. Derinizin altında bulunan kılcal damarların aktif hale gelmesine yardımcı olan bu eşsiz ürünler, cildinize kusursuz görünüm kazandırır. Trendyol bünyesinde bulunan uygun fiyatlı vücut peeling markaları arasından dilediğinizi seçip kullanabilirsiniz.

Vücut Peelingi Nasıl Kullanılır?

Ölü hücrelerin ciltten arınmasını sağlayan ve cildi yenileyen özelliği ile tercih edilen vücut peelingi; duştan önce ya da sonra kullanılır. Kullanmadan önce vücudunuzun cilt tipine ve şikayetlerinize göre uygun olan ürünü tercih etmelisiniz. Seçtiğiniz ürünü; cilt kuruluğu, siyah nokta ya da batık sorunu yaşadığınız bölgelerinizde kullanabilirsiniz. Kullanırken ilk olarak peelingi elinizle ya da bir spatula yardımıyla almalısınız. Sonrasında istediğiniz bölgeye nazikçe sürebilirsiniz. Ardından dairesel hareketler ile bölgeye peelingi uygulayabilirsiniz. Kullanacağınız alan geniş ise vücudunuzda uygulama sırasını ayak ve bacaklardan başlayarak yukarısı olacak şekilde belirleyebilirsiniz. Durulama sırasında ise ılık su tercih etmek önemlidir.

Vücut Peelingi Ne İşe Yarar?

Vücut peelingi, vücudun bazı alanlarında kirden ve tozdan kapanan gözeneklerin temizlenmesini sağlayabilir. Batık oluşumlarının önüne geçmeyi hedefleyen ve mikro tanecikli yapısı sayesinde cildi arındıran bir temizleme ürünüdür. Günlük şekilde vücut için kullanıma uygun olan vücut peelingi, cildi temizlemesinin yanı sıra aynı zamanda da yeniler. Cilt gözenekleri, doğru ürün sayesinde etkin bir şekilde arındırılır. Bu sayede cilde parlaklık ve canlılık da kazandırılır. Cilt üzerinde oluşan ya da oluşması mümkün olan siyah noktaların dahi önüne geçilmesini sağlayabilir.

Vücut Peelingi Çeşitleri Nelerdir?

Cildin nefes almasını sağlayan ve tıkanmış gözeneklerin nazikçe açılmasını destekleyen vücut peelingi çeşitleri; doğru ciltte uygulandığında doğru sonuç verir. Hassas ciltler için uygun olan peeling çeşidi; tanecikleri küçük, rahatlatıcı ve yatıştırıcı meyve özleri içeren ürünlerdir. Bu peeling içerisinde doğal özler bulunur. Böylece ciltte tahriş oluşumunun önüne geçilmesi sağlanır. Kuru ciltler için olan vücut peelingi, dökülen ve daima kuru haldeki tenler için özel geliştirilir. Cilde bir yandan nem takviyesi sunar. Diğer taraftan da kremsi dokusu ile yumuşak bir dokunuş hissi verir. Yağlı ciltler için tasarlanan vücut peelingi ise fazla yağ üretiminden tıkanan gözenekleri açmaya yarar. İçerisindeki özler sayesinde siyah nokta oluşumunu engeller. Cildi kurutmayan ve nem dengesini sağlayarak temizleyen ürünler tercih edilebilir. Islak ya da kuru kullanım özellikleri ile farklı çeşitlerde tasarlanan vücut peelingi çeşitlerini deneyebilirsiniz.