Walkie

Walkie

Walkie, her sezon yenilenen ürün koleksiyonu ile evde, plajda ve havuzda konforlu olmanızı sağlıyor. Aile boyu ürünleri arasında terlikten plaj patiklerine, panduflardan sandaletlere kadar birçok seçenek bulunuyor. Ailenin her bir bireyi için rahat ve konforlu bir alternatif bulabileceğiniz koleksiyon, renk ve modeller açısından oldukça keyifli seçimler yapmanızı mümkün kılıyor. Markanın kadın, erkek ve çocuklar için özenle tasarladığı modellerini hemen incelemeye başlayabilir, yaz kış keyifle giyeceğiniz ürünlere Trendyol avantaj ve fırsatları sayesinde uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Kadınlar için Konforlu ve Rahat Walkie Ev Terlikleri

Markanın kadın ev terlikleri serisi, konforlu ve rahat bir gün için tüm şartları sağlıyor. Cross, Love, Bond ve Safari serisi başta olmak üzere onlarca farklı seçenek sunuyor. Pamuklu, yünlü ve keçe kumaştan imal edilen terliklerin iç dolgusu için yumuşak sünger kullanılıyor. Renkler ve desenler konusunda oldukça serbest hareket eden Walkie terlik koleksiyonu, yazlık ve kışlık tercihler için ayrı seçenekler sunuyor. Yaz aylarında giymek için tercih edebileceğiniz terlikler, arkası ve burun kısmı açık üretiliyor. Kış ayları için üretilen terliklerin ise burun kısmı kapalı, topuk kısmı ise bazı modellerde açık bazılarında ise kapalı tasarlanıyor. Ayaklarınızın terlemesini önlemek için nefes alan kumaşlar tercih eden Walkie terlik modelleri, konforlu taban desteklerine sahip.

Halı, taş ya da parke olması fark etmeksizin tüm zemin tipleri üzerinde kaymadan rahatça yürümenizi sağlayan modelleri ister çorap ile isterseniz yalın ayak giyebilirsiniz. Terlemeyi önlediği için ayak kokusu yapmayan terlikleri temizlemek de bir o kadar kolay. Elde veya çamaşır makinesinde yıkanabilen modeller, suya oldukça dayanıklı üretiliyor. Soğuk su ile yıkandığı takdirde çekmeyen, tüylenme yapmayan ve renkleri parlaklığını koruyan ev terlikleri sağlam ve dayanıklı olmaları nedeni ile tercih ediliyor. 35 numaradan 41 numaraya kadar çıkan beden seçenekleri ve beyazdan turkuaza kadar 13 farklı renk alternatifi sunan modelleri satın almak için hemen incelemeye başlayabilir, alışverişinizi Trendyol avantajları ile tamamlayabilirsiniz.

Erkeklere Özel Karizmatik Ev Terlikleri

Evde konforun tanımını yeni baştan tasarlayan marka, erkekler için özel terlik koleksiyonları hazırlıyor. Wallace, Daddy, Plain ve Billy serileri ile evde geçirdiğiniz her anın keyfine varmanızı sağlayan marka, dayanıklı ve kaliteli terlik seçenekleri sunuyor. Pamuklu, yünlü ve keçe kumaşlardan üretilen Walkie ev terliği çeşitleri, renk ve desen konusunda olağan erkek seçimlerini göz ardı etmiyor. İç dolguları, ayaklarınızı rahat ettirecek şekilde yumuşak süngerler tercih edilerek dikiliyor. Evin her yerinde, tüm zemin tiplerinde kaymadan yürümeniz için tasarlanan modeller, özel taban desteklerine sahip. Ayakların terlemesini önlemek için hava alışverişini kesmeyen kumaşlar kullanılan terlikler, yaz ve kış ayları için farklı seçenekler sunuyor.

Kış ayları için daha kalın kumaşların tercih edildiği modeller, yaz ayları için daha hafif, pamuklu kumaşlardan üretiliyor. 6 farklı renk seçeneği sunan terlik çeşitleri arasında; lacivert, siyah, gri, kahverengi ve nefti yeşil tonlarındaki renk ve desen tercihleri öne çıkıyor. Erkekler için 40 numaradan başlayan Walki ev terliği bedenleri 45 numaraya kadar devam ediyor. Hafif ve esnek yapıya sahip modeller, deforme olmadan zamanla ayağınızın şeklini alarak daha rahat ve konforlu hale geliyor. Elde veya çamaşır makinesinde yıkanabilen terlikleri temizlemek ise tek başına yaşayanlar için bile oldukça kolay. Sevdikleriniz ve kendinizi şımartmak için satın alabileceğiniz ev terliklerine Trendyol fırsatları ile sahip olmak için alışverişe hemen başlayabilirsiniz.

Plajda, Havuzda ve Sokakta Rahat Ettiren Seçimler

Markanın Natura serisi terlik modelleri kadın ve erkekler için konforlu tercihler sunuyor. Yaz aylarında plaj, havuz ve sokakta giymek için oldukça ideal olan modeller, kış aylarında evler başta olmak üzere sauna ve kapalı havuz gibi mekanlarda kullanım imkanı sunuyor. Parmak arası tasarımı, geniş mantar tabanı ile tamamlanan terlikler ergonomik yapıları ile dikkat çekiyor. Suya ve neme karşı oldukça dayanıklı olan modeller, plaj ve havuzlarda rahat etmenizi sağlıyor. Islak zeminde kaymadan yürümek için tasarlanan terlikleri, yolculuklarınız esnasında da giyebilirsiniz. Geniş kalıba sahip modeller, en hareketsiz geçen günlerinizde, ayaklarınız şiştiğinde bile rahat etmenizi sağlıyor.

Kadınlar için 35 ile 41 numara arasında üretim yapan marka, erkek modellerinde 40'dan 45'e kadar beden seçenekleri sunuyor. Renkler konusunda diğer terlik modellerine göre daha tutucu davranan marka, erkekler için koyu ve mat renkleri tercih ederken, kadın modellerinde koyuların yanı sıra açık ve mat renkleri kullanıyor. Seçenekler arasında; vizon, siyah, nefti yeşil, kahverengi, beyaz ve kırmızının tonları öne çıkıyor. Daha hareketli ve canlı renkleri tercih edenleri de ihmal etmeyen marka, plaj ve havuzlar için Flip Flop parmak arası serisini tasarlıyor. Gündüz ve gece kullanımına uygun olan Natura serisi veya Flip Flop terlikleri satın almak için hemen incelemeye başlayabilirsiniz.

Deniz Patikleri ile Kumsallarda Koşulsuz Konfor

Yaz aylarında deniz ve güneşin keyfini rahatınız bozulmadan çıkarmanız için üretilen deniz patikleri; kumda, çakılda ve havuz kenarında konforunuzu garanti altına alıyor. Kadın, erkek ve çocuklar için ayrı ayrı tasarlanan modeller, cıvıl cıvıl desenleri ve canlı renkleri ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Özel kumaşları oldukça rahat olan patikler, ayakları adeta ikinci bir ten gibi sarıyor. Suya dayanıklı, çabuk kuruyan ve deforme olmayan modellerin dikişleri ise oldukça dayanıklı. Denize ya da havuza girmediğiniz zamanlarda da giymeye devam edebileceğiniz ürünler, tüm sıcağa rağmen ayaklarınızı terletmiyor. Esnek ve hafif yapıya sahip modeller, ayağınızda yokmuş hissi uyandırarak gün boyu rahat etmenizi sağlıyor.

Yetişkinlerin özellikle çakıllı kumsal ve denizlerde giymeyi tercih ettiği patiklerin taban kısmı özel olarak tasarlanıyor. Plastik malzemeden üretilen patik tabanları, çıkıntılı desenleri ile kaymayı önlerken, denizin içinde ve kumsalda bulunan irili ufaklı çakıl taşlarının ayaklara batmasına engel oluyor. Kumlu sahil ve plajlar için ideal olan patikler, kumların ayaklarınıza yapışarak rahatsızlık vermesini önlüyor. Çocuklar için de tavsiye edilen deniz patikleri, mizaçları gereği oldukça hareketli olan miniklerin koşarken kayıp düşmesine engel oluyor. Denizde ya da havuzda yüzmeye engel olmayacak kadar hafif olan deniz patikleri, 25 numaradan 45 numaraya kadar beden seçenekleri ile satışa sunuluyor. Aile boyu satın alabileceğiniz deniz patiklerini inceleyebilir, alışverişinizi tatile çıkmadan önce hemen tamamlayabilirsiniz.

Kadınların Tercihi Şık ve Zarif Pijama Takımları

Yazlık ve kışlık pijama modelleri, kadınların tercihini yansıtan renk, desen ve kumaş tercihleri ile dikkat çekiyor. Uykuda ve evde geçirdiğiniz zamanlarda üstünüzden çıkarmak istemeyeceğiniz konforlu ve rahat Walkie pijama modelleri, modern kesimleri ile beğeni topluyor. Kışlık pijamalar kalın ve yünlü kumaşlardan, yazlık modeller ise pamuklu kumaşlardan üretiliyor. Nemi çeken ve terlemeyi önleyen kumaşlar, gece boyunca derin ve kesintisiz sağlıklı bir uyku için gerekli ortamı yaratmaya destek oluyor. Sağlam ve dayanıklı dikişlerinin yanı sıra yıkandıktan sonra renklerinin solması ve küçülme gibi sorunlar da yaşatmıyor. Kadınlar için özel olarak tasarlanan ürünler geometrik ve çiçekli desenleri ile öne çıkıyor.

Kadın pijama modellerinin alt kısımları uzun ve kısa olmak üzere iki ayrı seçenek sunuyor. Kısa modeller dizin hemen altında biten bermudalardan oluşuyor. Pijamaların üst parçaları ise kısa veya uzun kollu tasarlanıyor. Yaka modelleri bisiklet ve v yaka olmak üzere değişen pijama üstleri, tişört veya gömlek formunda çalışılıyor. Ağırlıklı 11 ana rengin hakim olduğu pijamalar, baskı desenleri ve yazıları sayesinde canlı ve cıvıl cıvıl bir görüntüye sahip. S'den XXL'a kadar beden seçeneği sunan pijama takımları, her yaştan ve vücut tipinden kadına hitap ediyor. Birbirinden şık ve zarif pijamaları incelemek için alışverişe hemen başlayabilir, beğendiğiniz takımı Trendyol fırsatlarından yararlanarak satın alabilirsiniz.

Erkekler için Özel Tasarım Walkie Pijama Modelleri

Rahat ve huzurlu bir uykunun anahtarı olan pijama takımları, markanın rahat kesimleri sayesinde övgüyü hak ediyor. Her yaştan ve vücut tipinden erkeğin hedeflenerek tasarlandığı ürünler, hafif ve esnek kumaşları ile beğeni topluyor. Kışlık ve yazlık seçenekleri farklı olan pijama takımları, hem kumaş seçimleri hem de modellerinin kesimleri ile birbirinden ayrılıyor. Yazlık ürünlerde daha çok pamuklu kumaşlar tercih ediliyor. Kışlık pijama takımları ise yünlü ve kalın kumaşlar kullanılarak dikiliyor. Terletmeyen, gece boyunca oluşan nemi çeken kumaşlar hava alışverişini kesmiyor. Kolay temizlenen pijama takımları elde veya çamaşır makinesinde yıkanabiliyor. Renkleri solmayan ve çekmeyen kumaşlardan üretilen erkek pijamaları, baskılı desenleri ile öne çıkıyor.

Uykunun dışında evde rahat ve konforlu hissetmek için de giyebileceğiniz pijama takımları iki parçadan oluşuyor. Bermuda veya uzun paçalı alt parçaları uzun veya kısa kollu üst parçalar tamamlıyor. Bisiklet yaka üstlerin bazılarında ön kısmı hareketlendiren düğmeler kullanılıyor. S bedenden XXL'a kadar her vücut tipine uygun ölçüleri bulabileceğiniz takımlar, 8 ana renk kombinasyonu ile sunuluyor. Alt parçalar ile üstlerin farklı renkler ile çalışılması takımlara hareketlilik kazandırıyor. Üst ve alt değişik renklerden oluşan pijama modelleri aynı zamanda farklı takımlar satın alarak değişik uyku kombinleri yapılmasına da fırsat tanıyor. Sevdikleriniz için olduğu kadar kendiniz için de satın alabileceğiniz ürünleri hemen incelemeye başlayabilirsiniz.

Panduf ve Ev Botlarının Rahatlığından Vaz Geçemeyeceksiniz

Walkie ev botu modelleri, tombul ve sevimli duruşları ile gönülleri fethediyor. Kadınlar ve çocuklar için ayrı koleksiyonlar çıkaran marka, uzun ve kısa konçlu modeller tasarlıyor. İçleri muflon kaplı panduf ve ev botları kışın ayaklarınızı sıcacık tutuyor. Keçe ve yünlü kumaşlar tercih edilen modeller canlı renk ve desen alternatiflerine sahip. Uzun konçlu panduflar kolay giyilip çıkarılıyor. Pijama, gecelik, eşofman ve tayt gibi ev kıyafetleri ile giyilebilen modeller, paçaların üstüne çekilebildiği gibi altına da gizlenebiliyor. Kalın tabanları sayesinde ayaklarınızın soğuğu hissetmesini önleyen modeller, halı, parke ya da taş zemin üzerinde rahatça hareket etmenizi sağlıyor. Esnek ve hafif yapıya sahip panduflar, ayağınızda yokmuş hissi veriyor.

Kısa konçlu, patik şeklindeki Walkie ev botu modelleri ise tıpkı panduflar gibi yünlü ve keçe kumaşlardan dikiliyor. İçleri muflon kaplı patikler, soğuğu geçirmeyen kalın tabanlara sahip. 25 numaradan 40 numaraya kadar beden alternatifi sunan modeller, 9 farklı ana renk ile çalışılıyor. Düz renkli modellerin yanı sıra, baskılı ve kendinden desenli modellerin de yer aldığı koleksiyon, enerjik ve dinamik bir duruşa sahip. Elde veya çamaşır makinesinde yıkanabilen ev botu ve panduflar, renklerinin canlılığını kaybetmiyor. Tüylenme yapmayan patik ve panduflar, ayağınızı terletmiyor. Kapalı mekanlar için uygun olan ev botu ve pandufları, anaokulu çocukları için okul ayakkabısı olarak da kullanabilirsiniz.

Renkli Şallar ile Stilinize Enerji Katın

Kombinlerinizi tamamlayacak şal modelleri, markanın iddialı koleksiyonu içinde ayrı bir yere sahip. Klasik ya da spor bir tarzınızın olması ise hiç mühim değil. Her koşulda sizi tamamlayacak bir şal bulabileceğiniz modeller, klasikten eklektiğe birçok farklı tarzı tamamlayabilecek desen ve renk zenginliği ile öne çıkıyor. İpek, Pashmina ve pamuklu kumaşlardan üretilen şal çeşitleri, 15 farklı ana renk ile çalışılıyor. Beyaz, krem, vizon, ekru, kahverengi, lacivert ve siyahın dışında yeşil, mavi, kırmızı ve turkuaz gibi canlı renkler de koleksiyonun göz alıcı parçaları arasında yer alıyor. Kışlık ve mevsimlik kumaşların tercih edildiği modelleri, serin yaz akşamlarında sırtınıza alarak aksesuarlarınız ile kombinleyebilirsiniz.

Düz ve desensiz, sade modellerin yanı sıra kendinden desenli şalların da çalışıldığı koleksiyonda, ikonik ekose desenler dikkat çekiyor. Şal deseni motiflerinin iri kalıplarda işlendiği modellerin yanı sıra geniş pötikare desenli modeller de bulunuyor. Kontrast renklerin belli bir ahenk ile bir arada kullanıldığı kendinden desenli kumaşlar, özellikle tek renk seçimi yaptığınız kombinlerinize hareket katmak için en ideal alternatifi sunuyor. Kıyafetlerinizin tonlarına uygun renklerde şalları tercih edebileceğiniz gibi takılarınızla ve çantanızla kombinleyebileceğiniz modelleri de kullanabilirsiniz. Boyuna sarılabildiği gibi, palto, ceket ve montların üstüne de atılabilen şalları, yağmurlu ve rüzgarlı günlerde saçlarınızı korumak için de kullanabilirsiniz.

Yorgun Düşen Ayaklarınız için Yapmanız Gerekenler

Bütün gün yorulan ayaklarınızı dinlendirmek için eve geldiğinizde yapabileceğiniz birkaç basit hareket, tüm günün stresini üzerinizden atmanıza yardımcı oluyor. Çok yürüdüğünüz, ayakkabılarınızın vurduğu veya ayaklarınızın şiştiği günlerde bir kova soğuk suya yarım çay bardağı tuz atıp ayaklarınızı bu suya sokabilirsiniz. Ayaklarınızdaki yaralar başlangıçta biraz acısa bile bir süre sonra rahatlama hissi geliyor. Ayaklarınızı kuruladıktan sonra herhangi bir ayak kremi ile masaj yaparak, ağrıyan noktalara basınç uygulayabilirsiniz. Böylece kan dolaşımı hızlanarak yorgun düşen ayaklarınızın yeniden canlı ve enerjik olmalarını sağlayabilirsiniz. Ancak yorgunluğunuz hala geçmediyse yatar pozisyonda ayaklarınızı duvara dayayarak bir süre bekleyebilirsiniz.

Kışın sürekli kapalı ayakkabılar ve çizme giymenin bedelini ayaklarınız ödüyor. Bunların en başında ise sertleşmiş ve kabuk tutmuş ayak derisi geliyor. Yaz aylarında giyilen açık ayakkabılar, ayakların sürekli hava almasını sağlayarak derilerinin kurumasını önlüyor. Ancak kış aylarında, özellikle soğuk geçen günlerde çorapsız dolaşmak bile mümkün olmuyor. Bu nedenle fırsat buldukça ayaklarınıza bakım yapmanız gerekiyor. Uzmanların tavsiyesi her akşam eve döndükten sonra ayaklarınızı yıkamanız ve iyice kuruladıktan sonra krem sürmeniz oluyor. Buna rağmen kuruyan ve çatlayan ayak deriniz için kaliteli bir ayak peelingi satın alabilirsiniz. Haftada bir uygulayacağınız peelingin ardından ayaklarınıza bolca yağ ile masaj yapabilir, daha sonra yağı silmeden çoraplarınızı giyerek yatabilirsiniz.

Bütün bir kış boyunca, yatmadan evvel yapacağınız haftalık peeling bakımı ve masaj, ayaklarınızın rahatlamasını sağlıyor, ayak derinizinse kurumasını ve çatlamasını önlüyor. Tüm bu uygulamalar dışında hem dışarıda hem de evde giydiğiniz ayakkabıları özenle seçmeniz öneriliyor. Ayaklarınızın içinde rahat etmediği ayakkabılar ne kadar şık olurlarsa olsunlar ayak sağlığınızı tehdit ediyor. Rahat olduğu kadar hava alışverişini kesmeyen, terlemeyi önleyen ve nemi çeken ev terlikleri ise evdeki konforunuzun en önemli güvenceleri arasında yer alıyor. Ayak sağlığınıza en az sizin kadar önem veren markanın ev terliği ve sandaletlerini tercih edebilir, uygun fiyatlar ve Trendyol fırsatlarından yararlanarak alışverişe hemen başlayabilirsiniz.