placeholder
"

WEBER

" araması için 618 sonuç listeleniyor

WEBER

Weber

Weber, binalarınızın iç ve dış cepheleri için kaliteli yapı kimyasalları üreten Fransız menşeli bir markadır ve yeni projelerin yanı sıra renovasyon için farklı türde kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi çözümler sunar. Zeminde, iç cephe ve dış cephede her türlü yalıtım, izolasyon, dolgu, boya ve kaplama işlemleriniz için markanın hizmetinize sunduğu geniş ürün portfoyünden yararlanabilirsiniz. 

Weber Derz Dolgu ve Weber Seramik Yapıştırıcı

Yeni binaların yapım aşamasında ya da eski binaların duvar, zemin veya tavanlarında oluşan deformasyon ve aşınmaların giderilmesinde kullanabileceğiniz derz dolgu ve seramik yapıştırıcılar, yüksek performanslı içerikleri sayesinde binalarınızı yeniler ve suya, küfe, mantara, yosuna, bakterilere, UV'ye, dinamik hareketlere, kimyasallara ve ağır koşullara karşı dayanıklılığını artırır. Kendiliğinden yayılan seramik yapıştırıcı türleri, yatay zeminlerde kolayca uygulama ve yüksek yapışma kuvvetine sahiptir. Ağır trafik ve hizmet şartlarına uygun, dinamik ve statik hareketlere ve kimyasallara karşı dirençlidir. Akma yapmayan seramik yapıştırıcı ve derz dolguları, tavanlar ve düşey alanlar için uygundur. Çok yüksek yapışma kuvveti ve aşınma direncine sahip olan bu dolgular; UV'ye, dinamik hareketliliğe, yağlara, yakıtlara ve kimyasallara karşı dayanıklıdır. Asfalt, beton ve asfalt, asfalt arası derzler için üstün yapışma sunar. Derz dolgu ve seramik yapıştırıcıların uygulanma aşaması son derece kolaydır. Ürünün türüne bağlı olarak, el mikseri, fırça, çekpas, sünger, mala, sünger uçlu mala, kauçuk uçlu mala, dişli çelik mala, lastik çekiç, spatula ve derz tabancası gibi uygulama aletleri yardımıyla seramik yapıştırıcı ve dolguları kolayca uygulayabilirsiniz. Ürünlerin kullanım ve sertleşme süreleri türlerine göre değişkenlik gösterir. 

Weber Mantolama

Binaların enerji verimliliğini arttırarak ısıl konforunuzu yükseltmeyi amaçlayan marka, dış cephe ısı yalıtımını, diğer adıyla mantolama sistemlerini hizmetinize sunar. Yüksek performanslı Weber dış cephe mantolama çözümleri, yeni projelerde güvenle uygulanabileceği gibi tadilat amaçlı olarak da uygulanabilir. Mantolama çözümleri için ürün grubunda; Weber yalıtım sistemleri, yapıştırma harçları, yüzey sıvaları ve ısı yalıtım levhaları olmak üzere pek çok ürün yer alır. Bu ürünler, binanızda ısı yalıtımı sağlayarak yoğuşma ve rutubet gibi istenmeyen bina problemlerini ortadan kaldırır. Uygulama alanı duvarlar olan mantolama çözümleri, ürün türüne bağlı olarak ahşap, alçı panel, alçı sıva, beton, boya, çimento esaslı sıva, gazbeton, mantolanmış yüzeyler ve tuğla gibi yüzey çeşitlerine uygulanabilir. Yalıtım sistemi mantolama çözümleri, gelişmiş formüllere ve yüksek yapıştırma kuvvetine sahiptir. Isıtma ve soğutma masraflarından tasarruf sağlayan bu ürünler, ısı yalıtım levhaları ile mükemmel aderans (yapışma) sağlar. Üstün nitelikli yapışma özellikleri sayesinde binaları tüm olumsuz dış etkenlerden korur, ömrünü uzatır ve uzun yıllar boyu tadilat ve bakım gerektirmez. Bina dışını koruduğu gibi bina içerisindeki nemi de dengeler ve sizin için çok daha konforlu yaşam alanları oluşturur. Yalıtım sistemleri, nemli, ıslak, gevşek ve düşük dirence sahip yüzeylere kesinlikle uygulanmaz. Son kat kaplamalarda renk seçimi fazla koyu tonlardan tercih edilmemelidir.

Weber İzolasyon Ürünleri 

Duvar, tavan ve zeminlere uygulanan çok amaçlı dolgu ve izolasyon köpükleri, yüksek ısı ve ses izolasyonu sağlayarak gürültüden uzak ve sakin bir ortam sunar. Mükemmel yapışma özellikleri, yüksek boşluk doldurma kapasiteleri, gaza ve dumana karşı etkili izolasyon yetenekleri, B1 sınıfı yangın dayanımı gibi özellikleri olan yalıtım köpükleri, polietilen, teflon ve silikon yüzeylere yapışmaz. Uygulamadan sonra sertleşen bu ürünler yalnızca mekanik olarak temizlenebilir. Tek bileşenli, poliüretan esaslı ve havadaki nem ile kürlenen bu ürünler, iyi havalandırılan mekanlarda kullanılmalı, uygulama sırasında eldiven ve gözlük takılmalı, göze veya deriye temas ettirilmemelidir. Soğuk ortamlarda, ürünün ambalajı yirmi dakika oda sıcaklığında bekletilerek yumuşaması sağlanmalıdır. Yalıtım köpükleri uygulandıktan sonra 1-2 kata kadar genleşeceği için derin boşlukları tam olarak doldurmamalıdır.

Weber Su Yalıtım Malzemesi

Binaların dayanıklılığında ve uzun ömürlü olmasında etken rol oynayan su yalıtımı uygulamaları için geniş seçenekler sunan Weber su yalıtım ürünleri, farklı sorunlara farklı yalıtım çözümleri sunar. Banyo, mutfak, yüzme havuzu, dış cephe, balkon, teras, su deposu ve bodrum katı gibi uygulama alanlarını kapsayan su yalıtım çözümleri; Bitüm Esaslı, Poliüretan Esaslı, Elastomerik Reçine Esaslı, Çimento Esaslı ve Poliürea Esaslı su yalıtımı ürünleri olmak üzere çeşitlere ayrılır. Bu ürünler, koruyucu ve yardımcı malzemelerle de desteklenir. Bitüm Esaslı yalıtım malzemeleri, tüm mineral yüzeylere rahat ve hızlı uygulanır ve yekpare bir su yalıtım katmanı oluşturur. Yüzey ile mükemmel birleşme sağlar. Çevre dostu bu ürünler, solventsiz ve asbest lifsiz içeriklere sahiptir. Duvar ve zeminlerde uygulanır, metal yüzeylerde uygulanmaz. Poliüretan Esaslı su yalıtım ürünleri, kışın sertleşmez yazın da yumuşamaz yapıdadır. Yaya trafiğine dayanıklı, rahat uygulama olanağı sunan, kompleks ayrıntıları kolayca çözen, yağ, deterjan, deniz suyu ve  evsel kimyasallara karşı dayanıklılık sunan ürünlerdir. Elastomerik Reçine Esaslı su yalıtım malzemelerinin uygulama alanlarını duvar ve zeminler oluşturur. UV'ye dayanıklı, yansıtıcı özellikli, süper elastik içeriği sayesinde sıcaklık değişimlerine dayanıklıdır. Su göllenmesine ve hafif yaya trafiğine karşı dirençli olan bu malzemeler, düşük sıcaklık koşullarında bile 1 mm'nin üzerinde çatlak köprüleme yeteneğine sahiptir. Çimento Esaslı su yalıtım ürünleri; ıslak mekanlar, yüzme havuzları, teraslar, su depoları, banyo, mutfak, balkon ve teras çatılarda son kat olarak kullanılan ürünlerdir. Bu ürünler türlerine göre; hafif yaya trafiğine, sıcaklık farklarına, UV'ye, dış hava koşullarına, sülfata, dona, negatif ve pozitif su basıncına, klora, deniz suyuna ve toprak kimyasallarına karşı dayanım gibi özelliklere sahiptir. İçme suyuna uygunluk, yüzeylere nefes aldırma, harç ve toz olarak kullanabilme, kolay uygulama, hızlı ve etkili priz alma, nemli yüzeyler üzerine uygulanabilme ve buna benzer pek çok avantaj sunan su yalıtım malzemeleri, emprenye ürünler, astar ve yardımcı malzemlerle de desteklenir. 

Weber Boya Malzemeleri 

Markanın sunduğu boyalar; iç cephe boya malzemeleri ve dış cephe boya malzemeleri olmak üzere iki grupta toplanır. Hem yeni projelerde hem tadilat kullanımlarına uygun olan iç cephe boyaları türüne göre; kolay temizlenen, mat görünümlü, parlak görünümlü ve silikonlu olmak üzere çeşitli avantajlar sunar. Çatlak, kirlenme, harelenme ve tozuma gibi iç cephe sorunlarını gidermek için kullanılan iç cephe boyalarının uygulanma alanlarını duvarlar ve tavanlar oluşturur. Bu boyalar, alçı sıva, alçı panel sıva ve çimento esaslı sıva yüzeylere uygulanabilir. Yüksek örtücülük sunan bu boyalar, duvarlara nefes aldırır, silinebilir, kokusuzdur, su iticiliği vardır ve kolay uygulanır. Marka, yüksek performanslı dış cephe boyaları ile binalarınızın dışını hem güzelleştirir hem de koruma sağlar. Mat görünüm, parlak görünüm, silikonlu, su itici, UV dayanımlı ve zor kirlenme gibi avantajlar içeren ürünler, farklı ihtiyaçlara farklı çözümler sunar. Yeni binalarda ve tadilatlarda kullanılmaya uygun olan bu ürünlerin uygulama alanlarını duvarlar oluşturur. Dış cephe boyaları, çatlak, kabarma, karbonatlaşma, harelenme, solma ve kirlenme gibi dış cephe problemlerine çözüm getirir. 

Yeni projeleriniz ve renovasyon işlerinizde güvenle kullanabileceğiniz tüm Weber yapı kimyasalları, şimdi Trendyol aracılığı ve güvencesi ile sizlerle buluşuyor. Siz de markanın sunduğu zengin ve kaliteli ürün portföyünü hemen inceleyebilir, yüksek performanslı ürünlerle binalarınızın ömrünü uzatabilir ve bakım gideri maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.