placeholder
"

Wellcare

" araması için 108 sonuç listeleniyor
Wellcare Vitamin D3 1000 Iu 5 ml Sprey
WellcareVitamin D3 1000 Iu 5 ml Sprey
(6302)
Vitamin D3 1000 Iu 5 ml Sprey
28,50 TL
Sepete Git

Wellcare Vitamin Çeşitleri ile Kendine İyi Bak

Wellcare ile sağlıklı yaşam sürebilmeniz mümkündür. Özellikle son zamanlarda alternatif tıp ürünlerine olan ilgi artmıştır. Alternatif tıp alanında yer almakta olan gıda takviye ürünleri ile normal beslenme yolları ile alamadığınız birçok gıdanın vücuda alınabilmesi mümkündür. Sağlıksız beslenmenin ortaya çıkardığı vitamin ve mineral eksikliği gıda takviye ürünleri ile telafi edilmekte ve bu sayede vücudunuzdaki sağlıksız gelişim engellenmektedir. Örneğin D vitamini eksikliğinde Wellcare D vitamini yine D vitamini eksikliği problemlerinden kurtulabilirsiniz. İnsan vücudundaki birçok problemin ana kaynağı yanlış beslenme veya eksik beslenmedir. Vücuda almamız gereken vitamin ve minerallerin alınmaması nedeniyle vücutta birçok farklı tepkime oluşabilmektedir. Yüzünüz sararır, tırnaklarınızda kırılma veya çatlamalar, derinizde çeşitli problemler halsizlik yorgunluk ve daha birçok belirti yanlış beslendiğiniz veya eksik beslendiğiniz manasına gelebilmektedir. Bu nedenle de vücudunuzdaki mineral ve vitamin bakımından eksikliklerin tespit önemlidir. Tespit edilmesi kadar gıda takviyeleri ile vücudunuzdaki eksiklikleri takviye etmeniz de bir o kadar önemli ve gereklidir. Profesyonel olarak gıda takviyesi üreten markaların ürünlerini tercih ederek birçok konudaki vitamin ve mineral eksiklerinizi giderebilir öylece sağlıklı yaşam konusunda ciddi adımlar atabilirsiniz. Wellcare 2012 yılında kurulmuş olan bir Türk ilaç firmasının tüketici sağlığı markasıdır. Marka altında birçok farklı gıda takviye ürünü geliştirilmekte ve toplum sağlığına sunulmaktadır. Yerli üretim olan gıda takviyeleri ile birçok farklı konuda problemi çözülebilmesi mümkündür. Yapılan klinik araştırmalar neticesinde vücudun doğal yollarla doğadan alamadığı birçok farklı ürünün takviye edilmesi veya göz damlası, burun spreyi gibi gereksinim duyulan ürünlerin üretilerek gereksinim duyan kişilerce kullanılması sağlanmaktadır. Global bir marka olarak hizmet vermekte olan firma sürdürülebilir bir sağlıklı yaşam için çevreye duyarlı faaliyetler yürütmektedir. Laboratuvar testleri ve klinik testlerle üretilen bütün ürünlerde maksimum fayda gözetilmekte ve ar-ge çalışmalarıyla da bu faydalar kanıtlanmaktır. Birçok farklı vitamin ve mineral takviyesi sunan Wellcare ISO1401, ISO9001, ISO13485, HACCP gibi birçok standarda ve sertifikaya sahiptir. En son üretim teknolojileri ile hijyenik şartlarda ve orijinal üretim gerçekleştirilmektedir. Markanın geniş ürün yelpazesinde çocuklardan yetişkinlere kadar her birey için kullanılabilecek birçok farklı ürünü bulunmaktadır. Propolis kekik ekstreleri, hatmi özü bulunan birçok destekleyici ürün üretilmektedir. Yapılan bütün testler de ve üretimlerde de iyi üretim ve iyi laboratuvar uygulamaları kullanılmaktadır. Sizlerde gönül rahatlığı ile markanın bütün gıda takviye ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Sağlığınız için Wellcare Ayrıcalığı

Sağlığınız için Wellcare Ayrıcalığı

Sağlıklı yaşam için bütün vitamin ve minerallerin önemi büyüktür. Ancak doğal yollarla her zaman için bütün vitamini minerallere vücudun alabilmesi mümkün değildir. Bu konuda ilaç tedavisi hem sağır hem de farklı sebeplere sonuç verebilme olasılığından dolayı tercih edilmemektedir. Bu nedenle doğal yollarla alınamayan mineral ve vitaminleri gıda takviye ürünleri ile alınabilmesi gerekmektedir. Devlet tarafından da desteklenen ve önerilen birçok konudaki tedavi yöntemi gıda takviyesidir. Vücuttan gıda takviyesi gerektiren durumları görebilmek mümkündür. Aynı zamanda uzman hekimlere danışarak da gıda takviyesi tavsiyesi alınabilir. Günümüzde doktor reçetesiyle gıda takviyeleri alabilmek de mümkündür. Yaşayacağınız D vitamini eksikliğinden kaynaklı problemlerde Doktorlar ilaç yerine öncelikli olarak gıda takviyesi ürünleri önermektedir. Örneğin vücudunuzda D vitamini eksikliğine bağlı olarak yaşayacağınız herhangi bir problemde doktor tarafından D vitamini gıda takviyesi almanız önerilmektedir. Wellcare D vitamini desteği ile kas ve kemiklerin sağlığının sağlanması organlarımızda D vitamininden kaynak eksikliklerin giderilmesi mümkündür. Birçok mineral eksikliğinden kaynaklı olarak sindirim problemleri, kas ve kemik ağrıları, kramplar ve daha birçok problemler yaşanabilmektedir. Gıda takviyeleri ile vitamin ve mineral eksikliklerini giderebilmeniz mümkündür. Alacağınız gıda takviyeleri ile sindirim sağlığınızı koruyabilir ve düzenleyebilirsiniz. Alacağınız probiyotiklerle daha güçlü bir sindirim sistemine sahip olarak her zaman için sağlığınıza desteklemeye yardımcı olabilirsiniz. Alerjenik durumlarda da yine daha takviye ürünlerini tercih ederek kolaylıkla alerjen durumlara çözüm bulabilirsiniz. Yine kadın sağlığı anne bebek sağlığı alanında da birçok farklı gıda takviyesi ile hem hamilelik sürecinde hem de hamilelik sonrasında çocuğunuzun ve kendinizin alması gereken vitaminleri eksiksiz olarak alınabilmesini sağlayabilirsiniz. Bu kapsamda en çok gereksinim hamilelik döneminde ve hamilelik sonrasında hem anne için hem de çocuk için gerekli olabilmektedir. Örneğin hamilelik döneminde d3 desteğinin yapılması doktorlar tarafından önerilmektedir. Bu nedenle Wellcare D3 tercihin ile sağlıklı gebelik sürecinin tamamlanması ve çocuğun sağlıklı gelişiminin sağlanabilmesi mümkündür. Wellcare güvencesiyle sizlere de D vitamini, b vitamini ve multivitamin gibi birçok ihtiyaç duyacağınız gıda takviyelerini kaliteli ve güvenilir adreslerden satın alabilirsiniz. Ayrıca; Wellcare allergy burun spreyi seçeneklerine Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Wellcare D Vitamini Desteği

Wellcare D Vitamini Desteği

Her insan için D vitamini ciddi manada önemlidir. D vitaminin doğal yollarla vücuda alınan bilmesinin en kolay yolu güneştir. Ancak günümüzde birçok bireyin eve kapalı olması ve çocukların veya bebeklerin kapalı ortamlarda büyüyor olması D vitamininden ve güneşten yoksun büyümesine neden olmaktadır. Bu nedenle genellikle bebeklerde ve hamilelik süreçlerinde annelerde yeterli miktarda D vitamini alınamadığı için gelişim sürecinde problemler yaşanabilmektedir. Wellcare D Vitamini 600 ve 4000 ml formlarıyla sunulmakta olup İsteğe göre D3 vitamini de anne ve bebek için sunulmaktadır. Böylece D vitamini eksikliği yaşanan durumlarda gıda takviyesi ürünleriyle sağlığınızın korunması sağlanmaktadır. Aynı zamanda her süreçte olmakla birlikte özellikle hamilelik sürecinde kalsiyum ve fosfor vücutta eminim yapabilmesini sağlayarak anne sağlığının ve çocuk sağlığının korunmasına katkı sağlamaktadır. Kas ve kemik dokularının düzenli olarak gelişmesi için özellikle anne karnındaki bebeğe büyük destek sağlamaktadır. Kemik yapısının güçlenmesi konusunda da destek sağlayarak anne karnındaki bebeğim eksiksiz olarak gelişmesini sağlamaktadır. Çocukların veya yetişkinlerin normal yollarla yiyeceklerden ve güneşten alamadıkları D vitaminli gıda takviyesi ürünleriyle alabilmesi Bu sayede mümkündür. Farklı ambalaj ve farklı karışımlar ile D vitamini alabilmek mümkündür. Wellcare D Vitamini 400 ml ebatı ile özellikle hamile veya yeni doğmuş anneler D vitamini eksikliği konusunda problem yaşamazlar. Doğumdan itibaren yine bebeklerin bebek D vitamini alması önerilmektedir. Alternatif tıp gelişmeler sayesinde çok daha sağlıklı yaşayabilmek bu sayede mümkün olmaktadır. Her on kişiden 9'unda D vitamini eksikliği olduğu düşünüldüğünde ciddi manada gıda takviye ihtiyacı bulunmaktadır. Bu ihtiyacı karşılamak için birçok farklı firma ürün geliştirmekte ve satışa sunmaktadır. Gıda takviyesi seçerken alanında profesyonel standart belgelerine sahip ürünlerden faydalanmak gerekmektedir. Bu nedenle her markada gıda takviyesi tercihinde bulunmak yanlış olabilir. Tanınmış alanında öne çıkmış ve gerekli belgeleri bulunan firmaların geliştirmiş olduğu besin takviyesi ürünleri tercihi yapabilirsiniz. Bu sayede vücudunuzda eksikliğini duyduğunuz D vitamini, probiyotikler, multivitaminler, c vitamini gibi gereksinimler kolaylıkla karşılanabilir. Sizlerde kalitesi ve belgeleri ile alanında güvenilir olan Wellcare ürünlerini tercih ederek sağlıklı yaşam konusunda büyük bir adım atabilirsiniz.

Sağlıklı beslenmek sağlıklı bir bağışıklık sistemine sahip olmak kadar önemlidir. Ancak bağışıklık sisteminde ortaya çıkacak problemler kolaylıkla hasta olabilmeniz e neden olmaktadır. Bu nedenle bağışıklığınızı güçlendirmemiz gerekmektedir. Alacağınız gıda takviyeleri ile bağışıklık sisteminizi güçlendirebilmek mümkündür. Alacağınız gıda takviyeleri ile hem sindirim sisteminize hem bağışıklık sisteminizi hem de çeşitli rahatsızlıkların bastırabilmeniz mümkündür. Wellcare immune ile güçlü bir bağışıklık sahip olabilirsiniz. Böylece birçok bulaşıcı hastalık ve çeşitli grip nezle ve benzeri hastalıklara karşı da korunabilirsiniz. Yine Wellcare c vitamini kullanarak da güçlü bir bağışıklığa sahip olabilmek mümkündür. Doğal yollarla c vitamini ihtiyacının giderilemedi durumlarda gıda takviyesi olarak alabilir ve bu sayede güçlü bir bağışıklığa sahip olabilirsiniz. Böylece yoğun bir çalışma temposuna dahil girecek olanlar, sınav hazırlığında olanlar, yoğun iş temposu içerisinde olanlar bu durumlarda kendilerine güç bulabilirler. Günlük yiyecek ve içecek elinizden alamadığınız bağışıklık güçlendirici vitamin ve mineralleri Bu sayede gıda takviye ürünlerinden alabilirsiniz. Aksi takdirde soğuk algınlığı bir gün grip ve daha ileri seviyelerde sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. Bu tür sağlık problemleri yaşamamak için test yaptırarak vitamin ve mineral durumunuzu öğrenebilir buna göre gıda takviyelerine yönelebilirsiniz. Özellikle kış aylarında insanlar hastalıklara daha açıktır. Bağışıklık sistemlerinin güçlendirilmesi ile hastalıklara karşı direncinin arttırır olabilmesi sağlanabilir. Ancak bağışıklığın aktarılabilmesi için mevsim sebze ve meyvelerin den bol bol tüketilmesi gerekmektedir. Yeteri miktarda besleyici ürünlerin tüketilmesi durumunda Wellcare multivitamin tercihinde bulunarak bağışıklığınızı arttırabilirsiniz. Ancak multivitamin kullanımından önce kan tahlili yaptırmanızda fayda bulunmaktadır. Birçok farklı vitamini içerisinde bulundurduğu için vitamine ne kadar ihtiyacınız olduğunu belirlemek önemlidir. Tahlil sonucunda b veya c vitamininiz üç sınırlarda tespit edilirse toksit etki olabilme ihtimaline karşı multivitamin yerine farklı gıda takviye ürünleri tercih edilebilir. Wellcare probiyotik tercihinde bulunarak sindirim sisteminize ve dolayısıyla bağışıklık sisteminizi güçlendirebilirsiniz. Wellcare immune kullananlar bağışıklık güçlendirme konusunda etkili olduğunu bilmektedir. İçeriğindeki hatmi çiçeği kökü ve kekik içeriği ile grip ve benzeri şikayetlerde çok daha etkili olabilmektedir. Aynı zamanda solunum yolu rahatsızlıklarına bağlı öksürüklerde de Wellcare immune faydaları bulunmaktadır. Bu sayede şikayetlerinin azalması ve bağışıklığınızı güçlenmesi mümkündür. Sizler de güçlü bir bağışıklık sistemi, sürdürülebilir biri sağlık için kalitesi ve güvenilirliği ile önde gelen markayı tercih edebilirsiniz.

Alerjilere Doğal Wellcare Çözümü

Alerjilere Doğal Wellcare Çözümü

Çocuklarda ve yetişkinlerde çeşitli durumlara göre alerjik reaksiyonlar gelişebilmektedir. Gelişen mi durumlar göz alerjilerine, cilt alerjileri ne, burun alerjilerine dönüşebilmektedir. Alerjiye dönüşen durumlarda çeşitli rahatsızlıklar baş gösterebilir. Tıbbi müdahale gerektirmeyen alerji reaksiyonlarında besin takviyesi alarak alerjinin üstesinden gelebilmek mümkündür. En sağlıklı yöntem alerjinin tipine ve durumuna göre gıda takviyesi almaktır. Allergy burun spreyi sayesinde birçok alerjik reaksiyonu hızlıca bastırılması ve alerjinin olumsuz etkilerinin yok edilmesi sağlanabilmektedir. Yine polen ve benzeri durumlara karşı alerji eğilimi gösteren gözler için Allergy göz damlası olarak gıda takviyesi kullanılabilir. Yine birçok alerji durumuna göre vücuttaki direncin arttırılmasına yönelik B12, b grubu vitaminlerin tamamı vücuda alınmalıdır. Yine vücut direncini ve bağışıklığı güçlendirerek Wellcare ürünleri tercih ederek alerjik reaksiyonların istenmeyen durumlara dönüşmesi engellenebilir. Yaşayacağınız rahatsızlık durumlarına göre uzman hekime danışarak gıda takviyeleri birçoğunu tercih edebilirsiniz. Ancak c vitamini ve benzeri vitaminlerin vücutta fazla olması karaciğerinize ve belirli organlarımıza zarar verebilir. Bu zararın önlenmesi için birkaç tetkik yapılması ve bu tekniklerin sonuçlarına göre gıda takviyesi almanız gerekmektedir. Vücuttaki vitamin ve mineral bakımından eksiklikler birçok hastalığı tetikleyebilmektedir. Tırnak gelişme bir göz saç dökülmesi, kırışıklıklar, vücudun metabolik açıdan düzgün çalışmaması, kolaylıkla hastalıklara yakalanmak gibi durumlar görülebilmektedir. Bu konuda piyasada birçok gıda takviyesi adı altında ürün satışa sunulmaktadır. Sizlerde kaliteli gıda takviyeleri için kaliteli markaları tercih etmelisiniz. Gıda takviyesi adı altında Wellcare D3 K2, D vitamini bir gün c vitamini bir gün kalsiyum, magnezyum, B12 gibi birçok ürünü kullanabilirsiniz. Kullanacağınız tüm ürünlerde kaliteli tercih yapmanız gerekmektedir. Uygun ve kaliteli ürünlerin adresi olan Türk menşeli Wellcare firması tarafından üretilen Wellcare 400 ve 600 ambalajlarında gıda takviyesi bulabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz farklı ambalaj ve farklı vitamin seçenekleri ile dilerseniz yalnızca kendiniz için değil aileniz için de büyük boy alımı gerçekleştirebilirsiniz. Sürekli olarak artmakta olan ihtiyacı bu sayede kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

Wellcare en özel çeşitleri ile piyasada yerini alan özel bir takviye ürünüdür. Sadece gıda takviyesi yanında koruyucu özelliği sunan bir yapısı bulunmaktadır. Birçok farklı vitamin ile birçok farklı insan bünyesine hitap edilmektedir. Polarıganyum, çinko, vitamin c, süper element, immune birçok harfli içerikleriyle gıda takviyeleri tek her dünyadaki insana sunulmaktadır. Usta B12 kullananlar tarafından da etkileri açık ve net bir şekilde belirtilmekte olan gıda takviyeleri hafızayı kuvvetlendirme, metabolizmayı hızlandırma, unutkanlığın engellenmesi gibi birçok farklı etkiye sahiptir. İnsanın doğal yollarla alamadığı vitaminlerin gıda takviyeleri tarafından tamamlanmasını sağlayan Wellcare firması tarafından sunulmakta olan Wellcare 600 D3 sprey ile yalnızca bir sıkıştı gereksinim duyduğunuz D vitamini çocuklarınızın ve tüm sevdiklerinizin almasını sağlayabilirsiniz. Firma ürünlerinin tamamı unda müşteri memnuniyeti ve müşteri menfaatleri gözetilerek çalışmalar yürütülmektedir. Firma ürünlerinde standartlar gözetilmek TV standartlarının üzerine ürünler kullanıcılara sunulmaktadır. Müşteri memnuniyetinin sağlanması amacıyla en uygun fiyat avantajları sunulmaktadır. Günümüzde birçok insanda görülen vitamin ve mineral eksikliklerinin giderilmesine yönelik geniş ürün yelpazesi bulunmaktadır. Sizlerde tarafından yaptıracağınız testler neticesinde istediğiniz gıda takviyesini gönül rahatlığıyla kullanabilir yan etkilerinin olmadığından %100 emin olabilirsiniz. Gıda takviyesi ürünlerine kullandığınıza yaşayacağınız herhangi yan etkiler hekiminize başvurabilirsiniz. Her yönüyle sağlıklı ve sertifikalı ürünlerden faydalanmak için sizler de gıda takviyesi olan firmayı tercih edebilirsiniz. Severek tercih edeceğiniz D vitamini fiyat aralığı farklı kategorilerde yer almaktadır. Yapısı ve formülü sayesinde bireylerin her zaman tercihleri arasında yer almaktadır. En özel bitkisel takviyeler arasında yer alan Wellcare D vitamini ile adını duyurmayı başarmıştır. Tüketicilere en uygun avantajlarla gıda takviyesi sunmak için en iyi fiyat avantajlarını da sunmaktadır. Yüzlerce ürünün arasında dilediğinize en uygun fiyatlara alabilmek firmanın en büyük hizmetlerinden birisidir. İçeriğinde tamamıyla organik vitamin ve mineraller bulunmakta olup%100 orijinal ürünler satılmaktadır. Sizlerde ürünleri en kaliteli biçimleriyle alabilmenin verdiği keyfe dilediğiniz kadar satın alabilir ve şikayetleriniz doğrultusunda kullanabilirsiniz. Birçok gıda takviyesi reçete haricinde de danışılarak kullanılabilmektedir. Eczanelerden reçetesiz satılmakta olan birçok gıda takviyesini oranla kaliteli firmalardan alacağınız gıda takviyeleri hem fiyat olarak hem de içerik olarak çok daha avantajlı olacaktır. Doğrudan orijinal ürünler ile %100 güveneceğin iz gıda takviyelerini Trendyol sayfasından satın alabilirsiniz. Üstelik en uygun fiyat garantisi ile birçok farklı çeşidi bir arada bulabilirsiniz. İndirim avantajlarından da faydalanarak birçok farklı kalitede ürünü bir arada bulabilirsiniz. Profesyonel ürün tedariği sağlayan firmanın tüm ürünlerinden sizlerde ticaretin başrol aktörü olan sayfada bulabilirsiniz. Birbirinden özel ürünler her zaman kullanım tercihleri arasında yerini almayı başarmıştır. Günlük yaşantınızda rahatlıkla tercih edeceğiniz Wellcare ürünleri uygun fiyatlarda sizleri bekliyor.